Najbolji kebab koji ste jeli

poruka: 25
|
čitano: 26.642
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Najbolji kebab koji ste jeli

vidio sam da ima tema i za pizzu i za cevape pa zasto nebi bila i za kebab(meni najdrazi od sveg tog). pa eto pisti gdje se u vasem gradu moze pojest najbolji kebab, kolko kosta, kakva je porcija itd.

12 godina
offline
Re: Najbolji kebab koji ste jeli
mar123 kaže...

vidio sam da ima tema i za pizzu i za cevape pa zasto nebi bila i za kebab(meni najdrazi od sveg tog). pa eto pisti gdje se u vasem gradu moze pojest najbolji kebab, kolko kosta, kakva je porcija itd.

ZG - City Kebab kod Cibone

Jumbo porcija, 30 kuna - miran si cijeli dan poslije toga

Uvijek je sve friško (7,8 vrsta priloga), odlično meso, nikada ne fali ničega

5/5

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
14 godina
offline
Najbolji kebab koji ste jeli

Ali Kebaba u Kvatriću, tada je koštao 25 sad 27 ali je predobar, ukusan i puno mesa.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet {http://megayoutubeviews.com/register-form.php?r=15961}
15 godina
online
Najbolji kebab koji ste jeli

ja jedem u samoboru kod barbe(zove se petar pan ali svi ga ovako znaju). dosta daje i kosta 22 kn.

11 godina
neaktivan
offline
Najbolji kebab koji ste jeli

Naravno u Ludbregu :D Puno mesa,najbolji umak,i kosta 28 kn i jako je velik

An3lka555
11 godina
neaktivan
offline
Najbolji kebab koji ste jeli

Trebala bi se otvoriti tema "Hrana (recepti i savjeti)" i u njoj se pričati o svemu u vezi s hranom.

 

Ova tema će postati neaktivna isto kao i ona s ćevapima (iako je ona imala dobrih post-ova), dok bi ona s hranom vjerovatno duže trajala.

15 godina
online
Re: Najbolji kebab koji ste jeli
Onjegin kaže...

Trebala bi se otvoriti tema "Hrana (recepti i savjeti)" i u njoj se pričati o svemu u vezi s hranom.

 

Ova tema će postati neaktivna isto kao i ona s ćevapima (iako je ona imala dobrih post-ova), dok bi ona s hranom vjerovatno duže trajala.

hajde otvori posto si dao ideju :)

16 godina
neaktivan
offline
Najbolji kebab koji ste jeli

Jeo sam ga po cijelom zg-u.

Kvatric, tamo kod trznice, dobar, jeftin, medjutim nije bas velik.

Draskoviceva: jos manji nego na Kvatricu, ali ukusan, meso uvijek svjeze.

Dubrava: po svemu sasvim prosjecan

Tkalciceva: jedan od najboljih u zg, dobar izbor priloga, taman.

Borongaj: najgori, dugo sam cekao, meso i prilozi nisu svjezi.

Sava: uz Tkalcu takoder jedan od boljih, vjerojatno najveca porcija, poslije izlaska subotom obavezna destonacija.

Sesvete: dosta velil, medutim nije mi bas sjeo po ukusu, mislim da je stvar umak.

 

Eto to je ono sto se iz glave mogu sjetiti.

 

Vidio sam da i na glavnom dolje di busevi stoje sada ima, medutim nisam jos probao.

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji kebab koji ste jeli

Ovaj, moram primjetiti da su cijene za kebab, u odnosu na place, lagano sulude!

~28 kuna za pitu s grill piletinom ili janjetiom i prilozima??? Wow...

 

Zadnji put kad sam jeo kebab u zagrebu, kostao me 11kn. Izgledao je kao neki cudni hamburger i moram priznati da nisam bas ostao paf, ali ipak je bio 11kn.

 

Uglavnom, najbolji koji sam jeo je bio tocno ovdje:

Googlemaps

Doner kebab, 3 eura, dobijes kefir uz to... fenomenalno!

All the people in the left wing fuck and all the people in the right wing fuck and all the people in the underground fuck... I find myself stupified, coming back again
16 godina
odjavljen
offline
Najbolji kebab koji ste jeli

Najbolji je Ali Kebab na Kvatricu, ali dosta je skup - 27 kn

 

Dobar je u Dubravi prek puta benzinske - 22 kn

http://isvijet.com.hr
12 godina
offline
Najbolji kebab koji ste jeli

Čakovec, fast food "Doner", najbolji kebab u gradu

 

 

 

 

 

 

 

Postoje dvije vrste ljudi; mi s Međimurja i oni koji nam se dive! // Apple♥
13 godina
neaktivan
offline
Najbolji kebab koji ste jeli

Zna tko gdje ima dobar kebab u Karlovcu ili u okolici ali da nije "Interspar-Supernova" ili na "Autobusnom kolodvoru" jer tamo meso doslovno smrdi...

Talijan
15 godina
offline
Re: Najbolji kebab koji ste jeli
http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji kebab koji ste jeli

Jeo sam dosta kebabba al me je odusevio u Njemackoj tacnije Dresdenu gdje drzi jedan turcin,jes da je 5€ ali covjek sto natrpa mesa i priloga poslije toga se ne mora jesti naredni 20 sati.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2012 14:49 (tpg).
15 godina
offline
Najbolji kebab koji ste jeli

Još jedan prijedlog za Zagreb, imate u tkalčičevoj, gore malo dalje, nekih 20ak metara od Historya, turski restoran, imaju nešto drugačiji kebap od drugih, u tortilji, nemaš umake, saltu ne biraš, več biraš sastav mesa i ljuti-blagi.

Jučer sam jeo ovaj ljudi jedan od neke kombinacije mesa, i moram priznati da je bio {#}.

 

dakle, ako hoćete probati neš drugačije, trk gore {#} i usput na silasku, navratite u medu na pivu {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji kebab koji ste jeli

jel to onaj Lokma (il tak nekak se zove) restoran na Tkalči??

15 godina
offline
Re: Najbolji kebab koji ste jeli
Magnum1654 kaže...

jel to onaj Lokma (il tak nekak se zove) restoran na Tkalči??

Mislim da se zove istambul ili tak nešto :-D

Uglavnom iznutra uređen "čudno", bakrene cijevi po svuda, čudni natpisi po zidovima, vrata od wc-a kao ona "mornarska" za okruglim prozorima.

Uglavnom od historya i Olivertwista nekih 15 metara dalje na lijevoj strani...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
neaktivan
offline
Najbolji kebab koji ste jeli

i kod šoping centra Prečko je bomba kebab!taman ga jučer smazo :)

Battlelog CRO_ZeNGe
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji kebab koji ste jeli

Teško je reći ko je najbolji kad se svi oglašavaju kao "Najbolji kebab u gradu".

 

Iako, ludi doner u prečku mi je dobar, onaj na savi kod pothodnika je isto dobar, u tkalčićevoj i ciboni su isto tako dobri.

15 godina
online
Re: Najbolji kebab koji ste jeli
dedaa kaže...

Teško je reći ko je najbolji kad se svi oglašavaju kao "Najbolji kebab u gradu".

 

Iako, ludi doner u prečku mi je dobar, onaj na savi kod pothodnika je isto dobar, u tkalčićevoj i ciboni su isto tako dobri.

mislis na onaj na glavnom kolodvoru? onaj malo dalje od mc donaldsa?

14 godina
neaktivan
offline
Najbolji kebab koji ste jeli

Onaj na okretistu na savskom mostu di busevi idu ispod nadvoznjaka pa da izadu na most.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji kebab koji ste jeli
dedaa kaže...

Onaj na okretistu na savskom mostu di busevi idu ispod nadvoznjaka pa da izadu na most.

Najbolji KEBAB ti je preko puta Kolaka, na koju stranu se okreneš , nemreš fulat!

10 godina
protjeran
offline
Najbolji kebab koji ste jeli

Dubrava kod ine najbolji kebab

Na kvatricu kod trznice najgori kebab

HOW ABOUT NO
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 23:30 (Kulo Vi Britania).
9 godina
neaktivan
offline
Najbolji kebab koji ste jeli

Znam da će većini vas ovo sad zvučati bezveze i glupo jer mnogo ljudi nece biti u prilici posjetiti Berlin radi običnog kebaba osim ako nisu nekim poslom tamo poput mene. 

No moram reći da bih sada i ja poput vas na ovu temu spominjao tkalču, kvatrić i ostala mjesta gdje se kebab prodaje i gdje je ajmo reći ukusan. Ali kada sam probao Berlinski od pravih turaka (tu se samo oni bave kebabom) ono kod nas se ne može zvati kebabom. 

To jednostavno nisu iste stvari. Možda su ponegdje u zg-u dobra kopija po izgledu ali po okusu to je neka druga dimenzija. Mislim da nije stvar u puno drugacijem mesu (piletini ili govedini), povrću ili umacima. Jednostavno to je jelo njihovo i prave ga savršeno i neusporedivo bolje od bilo koje kopije i ne samo kod nas nego i drugdje gdje ga ne prave turci.

 

Makar ja znam za par mjesta u zg-u gdje se time bave pravi turci i gdje glume izvorni kebab ali opet to nije to, ko prokleto.... mislim da kod nas ni japanac stručnjak za sushi nebi znao kako da ga napravi. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji kebab koji ste jeli
KITOSAUR kaže...

Znam da će većini vas ovo sad zvučati bezveze i glupo jer mnogo ljudi nece biti u prilici posjetiti Berlin radi običnog kebaba osim ako nisu nekim poslom tamo poput mene. 

No moram reći da bih sada i ja poput vas na ovu temu spominjao tkalču, kvatrić i ostala mjesta gdje se kebab prodaje i gdje je ajmo reći ukusan. Ali kada sam probao Berlinski od pravih turaka (tu se samo oni bave kebabom) ono kod nas se ne može zvati kebabom. 

To jednostavno nisu iste stvari. Možda su ponegdje u zg-u dobra kopija po izgledu ali po okusu to je neka druga dimenzija. Mislim da nije stvar u puno drugacijem mesu (piletini ili govedini), povrću ili umacima. Jednostavno to je jelo njihovo i prave ga savršeno i neusporedivo bolje od bilo koje kopije i ne samo kod nas nego i drugdje gdje ga ne prave turci.

 

Makar ja znam za par mjesta u zg-u gdje se time bave pravi turci i gdje glume izvorni kebab ali opet to nije to, ko prokleto.... mislim da kod nas ni japanac stručnjak za sushi nebi znao kako da ga napravi. 

 Slazem se sa tobom , ovo sta je kod nas to se nemoze nazvat kebabom , pravi doner kebab sam takoder jeo po njemackoj od turčina i nitko ih neradi bolje :) Od munchena , salzburga itd. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice