Opet sam izgorio

poruka: 16
|
čitano: 3.882
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Opet sam izgorio

Kao što naslov kaže, izgorio sam pred par dana na suncu, jučer i danas mi je žena oljuštila kožu s leđa, bilo je fajn ali danas sam opet izgorio tu svježu i mladu kožu pa nemam bas nekih ideja kaj da napravim a sad ne pece nego boli.

 

Kaj ce mi se sad oljustit jbg?

 

Evo da i ja dam doprinos "kakve to ima veze sa informatickim forumom" temama 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Opet sam izgorio

Pa ja bi ti dao jedan savjet koji bi bio korisniji prije tih par dana. Ne idi van na sunce. Pogotovo od 11-5h.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Opet sam izgorio
Samo namasti dobro, plava Nivea ftw
IF
16 godina
protjeran
offline
Opet sam izgorio

I mene boli kada onu bočicu kreme za sunčanje platim 70kn ali to je apsolutni must have. Kada izgoriš dvaput kao ti to je hebeno bolno. Jesi probao jogurt metodu?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.8.2016 21:18 (Prince-Artas).
14 godina
offline
Opet sam izgorio

S obzirom na "opet", mislim da ti je to, ni sam ne znaš koji put. Nije svak jednako otporan na sunce, nekome je dovoljno pet minuta podnevnog sunca i izgori. Zato treba biti oprezan, pogotovo zbog osjetljive kože, bolje se ne izlagati suncu, nego izgorjeti.

Za zahvalu klikni na Hvala
11 godina
odjavljen
offline
Opet sam izgorio

Popij bocu žeste da možeš većeras zaspati, i ujutro/sutra kad se probudiš ta koža će ti biti najmanji problem.

 

Inače, ja kad bih jako izgorio, slično kao ti, bi se namazao parafinskim uljem, je da je fuj, ali lijepo zamasti i opusti kožu.

skorvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
12 godina
offline
Opet sam izgorio

pa iskreno, ja se ove godine nisam ničim mazao. ok jesam lice i čelo sa običnom nivea kremom. prvih 2-3 dana na more izlazio samo ujutro i navečer na plažu dok nisam donekle dobio boju, evo danas bio od 3 do 7 i ništa, nikakve kreme ni faktori. 

mkay?
10 godina
offline
Opet sam izgorio

Haha, ma ja sam vam bijel ko sir, a na plazi smo od pol 11 do pet popodne. Ok, imamo svoj hlad, sve pet al namacem dete u plicaku a ledima/tijelom joj radim hlad 

 

Sta sve trpim zbog nje 

 

Dali su nam za nju u apoteci Kamagel, fakat jebena stvar, smanjuje otekline od uboda komaraca, djeluje protuupalno pa cemo vidjet. 

 

Proslo je nekih 45 minuta i vise me ne bole leda sama od sebe, pipanje ce pricekat jos neko vrijeme 

 

U biti samo me bedira to kaj sam izgorio svjezi sloj koze, mazali smo se nekim Olivalom, kao "njnjnj, jako je dobar, ima maslinovog ulja u sebi" pfff a rakiju, rakiju joj...

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
14 godina
neaktivan
offline
Opet sam izgorio

Riskiraš rak, uglavnom nije ti to pametno.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.8.2016 22:35 (nj0fra).
14 godina
offline
Opet sam izgorio

Od 11 do pet popodne? Bilo bi bolje do 11 i od pet, a dijete ne biste trebali iznositi nezaštićeno na takvo sunce. Jedini pravi hlad je armirani beton, sve drugo propušta UV zrake.

Za zahvalu klikni na Hvala
16 godina
offline
Re: Opet sam izgorio
Gocc01, pobogu, daj se uozbiljite. Nitko s imalo pameti ne ide u to doba na sunce, posebno s malim djetetom.
16 godina
offline
Re: Opet sam izgorio
Gocc01, pobogu, daj se uozbiljite. Nitko s imalo pameti ne ide u to doba na sunce, posebno s malim djetetom.
11 godina
offline
Re: Opet sam izgorio
Izgorit ces opet i opet i opet, sve dok ne pocnes dolazit na plazu od 5, a ne do 5... odnosno najranije od 4, drugog nema
9 godina
neaktivan
offline
Opet sam izgorio

Bez tog sloja kože više nemaš ikakvu zaštitu od UV zračenja koju tijeli inače ima, tako da su sada stanice direktno podložne UV zračenju koje uzrokuje mutacije. Ako ne zbog vas, onda nikako nemojte ići od 11 do 5 zbog djeteta jer je to pogubno vrijeme pogtovo za malu djecu. To što bdiješ nad djetetom ne pruža zaštitu od UV zraka jer se one odbijaju pod različitim kutovima od površine mora.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
offline
Opet sam izgorio

Ako nema druge nego baš eto moraš u to vrijeme, onda obuci neku laganu pamučnu majicu kratkih rukava svijetlije boje da ti spriječi da opet izgoriš.

 

U to vrijeme niti jedna krema sa ne znam kojim faktorom ti neće pomoći.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
13 godina
offline
Opet sam izgorio

Probaj bjelanjak nanjeti na izgoretinu. Jako je ugodno i pomaze, samo se poljepi jako brzo.

Burek s mesom
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice