Par pitanja o Sony Ericssonu p1i

poruka: 6
|
čitano: 1.836
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Par pitanja o Sony Ericssonu p1i

Dakle imam par pitanja o sony ericssonu p1i,jučer sam ga kupio rabljenog sad čekam da mi dođe pa da prije toga vas malo pitam neke stvari me jako interesiraju. Dakle pošto on ima symbian dal je gore moguče staviti android? Kakav je symbian dal ima dosta aplikacija za njega i di da ih nađem? Dali je mob kvalitetan i kakav je po svojstvima,pošto na nekim stranicama piše da ima wifi a na nekima piše da nema. Dal sam odabrao dobru ponudu: kupio sam ga za 350 kn?

http://balcanclubsoundno1.tk/ besplatno skidanje rmx-a,mixeva :)) dj darac (ja) i dj knezo admini :)
16 godina
offline
Par pitanja o Sony Ericssonu p1i

Jedan (ako ne i najbolji) mobitela svog vremena, sada vec slabasan i za jeftinije smartovce danasnjeg vremena. Ja sam ga takodjer imao. Ima WiFi, ekran osjetljiv na dodir reze 320x240, punu tipkovnicu QWERTY (sto sve znas i sam). Ne mozes gore staviti Android a aplikacija za Symbian imas gdje god oces i kolko oces. Eo, to ti mogu reci kolko mi ostalo u glavi :))

,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
14 godina
neaktivan
offline
Re: Par pitanja o Sony Ericssonu p1i
crni pauk kaže...

Dakle imam par pitanja o sony ericssonu p1i,jučer sam ga kupio rabljenog sad čekam da mi dođe pa da prije toga vas malo pitam neke stvari me jako interesiraju. Dakle pošto on ima symbian dal je gore moguče staviti android? Kakav je symbian dal ima dosta aplikacija za njega i di da ih nađem? Dali je mob kvalitetan i kakav je po svojstvima,pošto na nekim stranicama piše da ima wifi a na nekima piše da nema. Dal sam odabrao dobru ponudu: kupio sam ga za 350 kn?

1. Nemozes stavit android... ima 208MHz proc.

2. Ima Symbian UIQ 3 i nema bas puno aplikacija, ali podrzava Javu.

3. Jako je kvalitetan.

4. Ima wifi.

 

2.770 Posts! And counting...
13 godina
offline
Par pitanja o Sony Ericssonu p1i

Ta pitanja si trebo postavit prije kupnje...

14 godina
offline
Re: Par pitanja o Sony Ericssonu p1i

Hehehhe znam,al kad sam ga odmah ugrabio,pa da sad znam kaj me očekuje,kad sam čito da je dobar mob i da se može staviti windows mobile gore...

http://balcanclubsoundno1.tk/ besplatno skidanje rmx-a,mixeva :)) dj darac (ja) i dj knezo admini :)
14 godina
neaktivan
offline
Par pitanja o Sony Ericssonu p1i

Nemoze, lol.

 

Jako sporo.

2.770 Posts! And counting...
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.5.2011 15:50 (8ax).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice