Problemi sa susjedom... :/ zaključana tema

poruka: 98
|
čitano: 31.313
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Problemi sa susjedom... :/

Kao prvo da vam ispričam svoju priču.

Ja i moja cura smo iznajmili stan prošle godine u 4. mjesecu. Stan se nalazi na samo vrhu zgrade,tj. na 5. katu. Taj stan je bio prazan nekih 10tak godina,vlasnici su ga namjeravali prodavat ali to je bilo neuspješno pa su se odlućili da ga iznajme nekom,i tu dolazimo ja i moja draga. Na početku je bilo sve ok,svi susjedi nas pozdravljaju i žele nam dobrodošlicu. 

Onda je u 11 mjesecu moja cura imala rođendan,pa smo odlučili pozvati par frendova tj. četvero njih,da si dođu popit cugicu kod nas. Nismo bili previše glasni,čisto ispijanje dobrog terana i zajebancija. Oko 11 i pol navečer netko zvoni,moja cura otvara vrata a na vratima susjed koji živi ispod nas prijeti prstom i prvo šta izgovara je 'ovo vam je zadnji put' i odlazi. Pitam curu tko je bio i ona mi kaže za to i ja si mislim 'kako zadnji put,pa nije bilo ni prvog'. {#} Bio sam lagano pripit i želio sam i ja njemu ić pokucat na vrata i reći mu 'ovo ti je prvi put' ali me ekipa odgovorila od toga. Očito nas je od tog puta zamrzio. Inače,da napomenem da susjed ima nekih 45 godina i živi s mamom koja ima oko 80,dakle od života nema ni ž.

Onda smo u međuvremenu nabavili malog psa,mopsa,i on je postao novi član naše 'obitelji'. Tog psa svi stanari vole i sretni su kad ga vide,osim ovog mrguda koji živi ispod nas. On ga od prvog dana gleda sa mržnjom u očima.

Znao nam je lupati sa metlom u 6 popdne jer smo kao glasni,jer čuje psa kako hoda itd. Ali se nikad nije udostojio da dođe gore,pokuca i objasni mi u čemu je problem.

Prije nekih mjesec dana me nazvao vlasnik stana i kaže mi da je mama od ovog susjeda zvala njegovu mamu da mu kaže da smo glani,te da se njegov sin buni da nemože spavat jer radi 4. smijene. Drugi dan odlazi vlasnik stana kod dotičnog susjeda da vidi u čemu je problem te nakon toga zove mene da se nađemo na kavi da popričamo. On totalno sere po susjedu i nije mu jasno šta mu toliko smeta,kaže da je i susjedova mama rekla da nismo glasni ali susjed ju je potukao s riječima 'ma ti si stara i gluha'. Smije se svemu tome i uopće se ne zamara time. Kaže mi da se ne brinem oko toga te da nastavim mirno živjeti kao i do sada. 

Ok,život se nastavlja,i susjed se već nekih mjesec dana nije ništa bunio/lupao po stropu.

Prije dva dana dolazi susjedova mama kod nas i govori da trebamo platit vodu (svaki mjesec drugi stanar skuplja lovu za vodu) ja joj odgovaram da ću joj donest sutra jer nemam trenutno kod sebe. Ona odgovara 'dobro,nije problem' i odlazi.Sutra dan dolazim jako umoran s posla,pojedem ručak,popijem času vina i malo zujim po netu,odlazim rano u krevet i zaboravljam na vodu. {#}

Danas dolazim doma s posla,presvučem se i odlazim prošetat psa. Dok sam se sprema zvoni zvono na vratima. Otvaram vrata,na vratima dotični susjed. I prvo šta izlazi iz njegovih usta je: Dobro,misliš ti platit tu vodu ili??

Ja mu odgovaram: Joj zaboravio sam na to,evo sad idem do bankomata pa ću donesti.

ON: ne sad mi moraš dati lovu.

Ja: Nemam kod sebe moram ić po lovu.

On: kako nemaš lovu?

ja: Moram do bankomata podignut,inače na bankomatu se diže lova.

ON: (dok ide dole po stepenicama) ti nisi normalan!!

Ja: Mislim da sam normalniji odd tebe.

On se vraća gore po stepenicama,stane pred mene i lupi mog psa (kojeg sam držao u rukama) sa kovertom i kaže: nemoj mi se prigovarat' i odlazi opet dole.

Ja pucam pa mu kažem: Još jednom dirni mog psa i imat ćeš problema samnom.

On mi počinje psovat '*ebem ti mater krvavu!!!'

Ja (lud ko šibica) mu govorim: 'šta si ti lud,nemoj mi spominjat mamu.

On se opet vraća gore dolazi do mene i gurne me,ja gurnem njega i spremam šaku da mu razbijem nos (inače sam malo slab na živcima pa brzo puknem). U zadnjem trenutku odustajem od šake (ipak ne želim probleme sa murijom). On mene još jednom gurne i kaže: 'Nemoj da te više vidim'

a ja njemu: 'Vidjet ćeš ti mene jako brzo' i zatvorim vrata.

U medu vremenu dolazi cura doma s posla,ispričam joj situaciju koja se desila,ona me smiruje i odgovara od toga da idem dole i napravim kaos,a ja je poslušam i ostajem u stanu. Otvaram bocu vina,popijem par čaša i eto me tu sad na forumu.

Znam da tu ima dosta kreativnih likova pa me zanima šta biste vi napravili u ovoj situaciji??? 

PS. Sorry ako sam fulao koje slovo,ali malo me počelo pucat to vino. Peace ljudi i hvala na odgovorima. {#}

15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa susjedom... :/

Pusti da te gaze.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi sa susjedom... :/
Plati vodu?
We Are Barcelona, We Come, We See, We Conquer!
12 godina
protjeran
offline
Problemi sa susjedom... :/

Kontaktiraj krim tim 2  {#} 

 

Šala mala xd

Cogito ergo sum
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi sa susjedom... :/
I da, reci mu da svoje komplekse (to sto nema zivot i curu) lijeci na nekome drugome.
We Are Barcelona, We Come, We See, We Conquer!
13 godina
neaktivan
offline
Problemi sa susjedom... :/

Zovi policihu i reci da te maltretira

LoL acc THCJoshi
14 godina
offline
Problemi sa susjedom... :/

Priča me podsjeća na seriju Krv nije voda...

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
14 godina
offline
Problemi sa susjedom... :/

kakav je njegov odnos sa drugim stanarima?

TiONiO
12 godina
protjeran
offline
Re: Problemi sa susjedom... :/
cuspajz kaže...

Priča me podsjeća na seriju Krv nije voda...

Samo je scenarij razrađeniji {#}

Cogito ergo sum
12 godina
neaktivan
offline
Problemi sa susjedom... :/

nemoj ti njemu nista ljepo cekaj iduci put kad dotakne tebe, tvog psa ili curu odma muriju zovi probaj ga snimit dok sere nes a ti ljepo suti da vidis nece ni pisnut poslje toga :D

14 godina
neaktivan
offline
Problemi sa susjedom... :/

kakav kreten,koji sve bolesnici žive okolo,odnesi mu pare za vodu i lipo mu reci koja su tvoja prava, i da ti ih neče nitko uskračivat a da se on malo privikne na život u zajednici, ako on prvi ne krene nemoj ulazit u fizički okršaj,ali ako bude nužno bar to riješi kako bog zapovida pa se neče više bunit.Nema nikakav argument da ti pozove policiju tako da nemaš velikog straha,a i ne mislim da ti stari jarac može bit neka velika fizička prijetnja.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Problemi sa susjedom... :/

Neću nikom pustit da me gazi kao ni šta nitko od vas nebi dopustio. A vodu sam platio prije nekih sat vremena. Puške,ubojstva itd ne doleze u obzir jer ja ipak volim život i ne želi ga provesti u nekoj buksi radi budale. Inače,ja i cura smo odlučili potražit novi stan jer ne želimo nikakve probleme. Ali mislio sam mu se osvetiti nakon šta nađemo novi stan i zaboravi na nas. Auto ću mu išarati,probušiti gume itd..i to ću svakih par mjeseci ponavljati. 

13 godina
offline
Re: Problemi sa susjedom... :/
Pametno,pronađite stan gdje su susjedi u prijateljskim odnosima
Ako sam ti pomogao stisni HVALA!!
15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa susjedom... :/

Plati vodu,ignoriraj i njega i staru mu ubuduće.Ako će tebe,curu ili psa htjet fizički napasti prijavi policiji i bok 

Fitness osobni trener - Više informacija na PM
15 godina
offline
Problemi sa susjedom... :/

Nije mi u toj cijeloj prici jasno zasto bas taj susjed skuplja novac za vodu??

 

Meni taj susjed malo smrdi....

 

I ignoriraj ga, takve kretena najvise hebe kad ih ignoriras ako pokazuje agresiju zovi policiju prvom slijedecom prilikom i tak stalno i moli boga da on tebe tresne nemoj mu uzvratit nego ga tuzi vjeruj kada nekog op.izdis po novceniku vise boli od bilo kakvog udarca

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
13 godina
neaktivan
offline
Problemi sa susjedom... :/

Nemaš 50kn za vodu da mu daš moraš ić na bankomat?{#}

 

14 godina
offline
Re: Problemi sa susjedom... :/
Roćka kaže...
cuspajz kaže...

Priča me podsjeća na seriju Krv nije voda...

Samo je scenarij razrađeniji {#}

Nadam se da nakraju neće ispat da mu je susjed zapravo polubrat, a sluškinja majka {#}   Kako to inače biva u serijama...

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2012 19:12 (cuspajz).
12 godina
offline
Problemi sa susjedom... :/

ma dok stvarno nema fizičkog kontakta, od policije nema neke velike koristi (mislim da svi znamo trenutno stanje oko takvih razmirica)....

14 godina
neaktivan
offline
Problemi sa susjedom... :/

Ignoriraj budalu. 

NEIN NEIN NEIN NEIN NEIN NEIN NEIN NEIN
13 godina
offline
Re: Problemi sa susjedom... :/
Trpi ovo jos malo dok ne nađete novi stan i onda Đenja susjedi !!
Ako sam ti pomogao stisni HVALA!!
15 godina
offline
Re: Problemi sa susjedom... :/
Zas jednostavnO ne pozoves muriju i prijavis ga za uznemiravanje :) doduse ne sada dok imas vina u krvi :P ak ti dojde sto pris**t pred vrata boli te k*** ... zalupi mu ih pred nosom :D

Ne dopusti da te iznervira tolko da ga napadnes :D nije vrijedno da sebi pravis probleme zbog budale
LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: FoF I Westa I
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi sa susjedom... :/
Hrvojestr kaže...

Plati vodu,ignoriraj i njega i staru mu ubuduće.Ako će tebe,curu ili psa htjet fizički napasti prijavi policiji i bok 

Inače stara mu je ful simpatična i nema ništa protiv nas. Ona je dobra stara nona koja uvjek ponudi kolačima kad dođem platit vodu. Inače,prije sam bio i na policiji (živim 200 m od policije) ali mi je policajac lijepo objasnio da trenutno nemam nikakvih svjedoka tako da će biti moja riječ protiv njegove,i da ćemo u tom slučaju oboje dobit kaznu. I policajac mi u povjerenju govori da i on zna tog lika i da mu je full antipatičan.  Može dignut ruka na psa i na mene,to mogu progutat,ali ako digne ruku na moju curu,invalidnost mu je garantirana. Inače ne trpim nasilje nad ženama tako da ako netko udari moju curu,ja ću mu suditi,u to može biti siguran.

15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa susjedom... :/

Kao prvo ne daj da ti dira psa!!Šta mu je pas kriv koji k***c???
Ja bi ga osobno izbubetao da tri dana nemože stat na noge....ali opet kao što kažeš imat ćeš problema sa murjom a to nikom ne treba..možda bi bilo najbolje da mu fino objasniš neke stvari (nasamo jel),a ako to ne uspije probat nać drugi stan da nemaš sa budalom posla...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
12 godina
protjeran
offline
Re: Problemi sa susjedom... :/
cuspajz kaže...
Roćka kaže...
cuspajz kaže...

Priča me podsjeća na seriju Krv nije voda...

Samo je scenarij razrađeniji {#}

Nadam se da nakraju neće ispat da mu je susjed zapravo polubrat, a sluškinja majka {#}   Kako to inače biva u serijama...

Moćnije bi bilo da mu je majka susjed,a sluškinja polubrat{#}

Cogito ergo sum
12 godina
offline
Re: Problemi sa susjedom... :/
TriP kaže...

Inače stara mu je ful simpatična i nema ništa protiv nas. Ona je dobra stara nona koja uvjek ponudi kolačima kad dođem platit vodu. Inače,prije sam bio i na policiji (živim 200 m od policije) ali mi je policajac lijepo objasnio da trenutno nemam nikakvih svjedoka tako da će biti moja riječ protiv njegove,i da ćemo u tom slučaju oboje dobit kaznu. I policajac mi u povjerenju govori da i on zna tog lika i da mu je full antipatičan.  Može dignut ruka na psa i na mene,to mogu progutat,ali ako digne ruku na moju curu,invalidnost mu je garantirana. Inače ne trpim nasilje nad ženama tako da ako netko udari moju curu,ja ću mu suditi,u to može biti siguran.

šta se tiče cure, probajte se dogovoriti da je ti svaki put dočekaš na ulazu zgrade, da nedaj bože starome nešto padne napamet, a kasnije je kasno za sve.... jer šta si rekao za žene, svaka ti je na mjestu..

12 godina
neaktivan
offline
Problemi sa susjedom... :/

Istina je da je ona mlađa od tebe, ali ona je ipak tvoja majka!

13 godina
offline
Re: Problemi sa susjedom... :/
Kad ti pozvoni upali snimanje zvuka na mobu i u džep pa možda to bude neki dokazni materijal
Ako sam ti pomogao stisni HVALA!!
15 godina
offline
Re: Problemi sa susjedom... :/
Marko :D kaže...
Kad ti pozvoni upali snimanje zvuka na mobu i u džep pa možda to bude neki dokazni materijal

Napravi ti i vidi sto ce ti se desit po novcanik, pa to je kazneno dijelo stari moj, snimanje zvuka videa za neki dokaz na sudu i pred policijom je cisti kriminal ako za to nemas dozvolu..

 

Ja sam u svoje dvoriste mislio stavit kameru jer mi neko krade ali nesmijem, moram trazit neku faking dozvolu itd..

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
13 godina
offline
Re: Problemi sa susjedom... :/
Onda nis od snimanja zanemari moj prošli post,samo sam htio pomoći
Ako sam ti pomogao stisni HVALA!!
12 godina
protjeran
offline
Re: Problemi sa susjedom... :/
Marko :D kaže...
Kad ti pozvoni upali snimanje zvuka na mobu i u džep pa možda to bude neki dokazni materijal

Sve sami kriminalisti ovdje{#} No hard feelings xd

Cogito ergo sum
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice