APB:Reloaded

poruka: 114
|
čitano: 29.117
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
APB:Reloaded

APB Reloaded pocela je closed beta. dobio sam kljuc i sve samo neznam kako skinut. u americi vec igraju, jel igra tko od vas?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: APB:Reloaded

Da ja, JESI NAPRAVIO BETA APLICATTION pa ti dosla 2 poruka

14 godina
neaktivan
offline
APB:Reloaded

Kakva je to Beta? Zar nije APB free2play?

=CBC= Team | www.crobadcompany.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: APB:Reloaded

beta ! kad je jos u tijeku (nije napravljena do kraja ) ljudi u igri igraju i radiju bug report

14 godina
offline
APB:Reloaded
Kk se prijavim za to samo ostavim mail na stranici ili jos nekaj treba ?
Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
APB:Reloaded

San Paro Resident!

Thank you for completing the Closed Beta Application process. After evaluating your application, we are thrilled to let you know your account has been given Beta Access

Evo i ja sam dobio beta kljuc{#}(15.3 a tek danas skuzio)

opet {#}

 

... i jel igra ko vec?

 

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.4.2011 11:57 (viper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
APB:Reloaded

Da igrali smo pirat i ja. Skoro sve je ostalo kao iz starog apb samo što je možda malo poboljšana grafika. Čak su i gradovi ostali isti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
APB:Reloaded

Ovo je praktički neigrivo na 300ms pingu. U onoj prijavi za betu su bila 3 servera od kojih je jedan vjerovatno bio u EU(ping 30-50) sad je samo jedan jedini u americi. :/

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
APB:Reloaded

Upravo to je jedan od rzloga zašto sam trenutno prestao igrati igru. Stalno neki lag, pogotovo kad ima puno ljudi na jednom mjestu i onda nemožeš pucati kak spada ili pa se zabiješ autom u nekoga jer te lag ometa.

A dodatni motiv mi je bio što oni koji kupuju stvari imaju prek preveliku prednost, igrali smo pirat i ja zajedno, protiv nekog tipa 70 lvl, imao je LMG, bombe, neke dodatne perkove za brže regeneriranje energije, za više municije i još neke. Uglavnom nisamo ga zajedno mogli ubiti. Tip nas je rasturio, nakraju je tip imao 19-1. I to što je jedanput umro je bilo kaj ga je pirat pregazio autom.

Sad ću malo pričekat, pa kad dođu serveri  u europu onda ponovo instaliram pa probam kako će se igra ponašati.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.4.2011 14:39 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: APB:Reloaded
Jack Sparrow kaže...

Upravo to je jedan od rzloga zašto sam trenutno prestao igrati igru. Stalno neki lag, pogotovo kad ima puno ljudi na jednom mjestu i onda nemožeš pucati kak spada ili pa se zabiješ autom u nekoga jer te lag ometa.

A dodatni motiv mi je bio što oni koji kupuju stvari imaju prek preveliku prednost, igrali smo pirat i ja zajedno, protiv nekog tipa 70 lvl, imao je LMG, bombe, neke dodatne perkove za brže regeneriranje energije, za više municije i još neke. Uglavnom nisamo ga zajedno mogli ubiti. Tip nas je rasturio, nakraju je tip imao 19-1. I to što je jedanput umro je bilo kaj ga je pirat pregazio autom.

Sad ću malo pričekat, pa kad dođu serveri  u europu onda ponovo instaliram pa probam kako će se igra ponašati.

Jel se opce zna oce li bit tih beta servera za EU ?

Već si ju izbrisal?? Ja jos uvijek imam onu prvu betu od prosle godine hah {#}

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
15 godina
offline
APB:Reloaded

Pa prosle godine je bila beta za igru koja se zvala samo APB, ta igra je propala te su ugasili server i ljudima koji su je kupili dali su neku drugu EA igru. Nakon što je propala, igru je otkupio gamersfirst i nazvao je APB Reloaded. U principu je sve ostalo isto kao i u onoj prvoj igri, samo što će sad ovaj reloaded biti besplatna igra koja će zarađivati putem mikrotransakcija.

Dali će doći EU serveri to neznam, ali vjerovatno hoče, barem se nadam jer ipak europa nije baš malo tržište.

Izbrisao sam ju jer mi se neda trenutno igrati, ali budem sigurno još probao, pogotovo ako dođu serveri u EU.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.4.2011 20:23 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
APB:Reloaded

e jel se moze još dobiti beta key? ako da gdje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: APB:Reloaded
scOOby kaže...

e jel se moze još dobiti beta key? ako da gdje?

Mislim da više ne možeš, ali ostavi mail ovdje i oni će ti poslat mail kad će sljedeći put djeliti ključeve.

Evo video gdje rokamo zajedno pirat i ja u grupi, inače ovo je pirat snimao:

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.4.2011 20:47 (Jack Sparrow).
16 godina
neaktivan
offline
APB:Reloaded

 


1.5.0 - the Beta Path
Originally 1.5.0 was considered to be "Open Beta." Because of the delay in getting this build live, what we are LIKELY to do is the following, which actually makes 1.5.0 the next build in the closed beta series instead;

   1. As soon as the current issues have been worked out, we will release 1.5.0 in Closed Beta Mode to the current 25,000 players.  This will ALSO wipe the current characters and progression from the game (but you will be able to recover them later - see note below).
   2. If the initial release appears stable then we will bring the EU servers online (see below) and now all 25,000 players can access BOTH the EU and US servers (though you will have to make new characters for each world you want to play in)
   3. If that works ok, then we will mass-invite at least another 25,000 players (for 50,000 total) STILL in Closed Beta mode (that would be a very large chunk of remaining EU players)
   4. If that works fine shortly thereafter we will invite ALL remaining eligible Closed Beta applicants.
   5. If that works fine, we will then GIVE all Closed Beta testers a temporary Premium Account (just to test all premium functions system wide) for 24 or 48 hours.
   6. If Premiums work fine, then we will ENABLE monetized content (ie leased weapons, permanent mods, character slots etc.)
   7. If there are STILL no major issues, then we will open up the floodgates, and formally go into Open Beta!
   8. Once we are in Open Beta, we are looking to see if we can let you reclaim custom characters from the Closed Beta. This will likely be the case. Along the way you will ALSO be able to reclaim any of the original characters from the original version of the game.AND it's likely you will get to keep items that you create in the Closed Beta stage of 1.5.0, when you have short access to the REAL premium account status for free.

If anything hits a snag along those 8 steps above, we may pause the roll-out at that step, but at minimum you would know exactly what comes next.

After the OB roll-out we expect we will be in monetized Open Beta until August, and will be iterating on new districts, new content, and more than anything, the new balance, progression, witnessing, rating and spawning that will all be introduced during various stages of Open Beta (some from the very start), all the while we will be introducing newer and cooler premium content (did anyone say "Swat Gear?").

EU Servers
We have FINALLY secured the network equipment's passage. What a freakin ride. SUPPOSEDLY it all gets finally delivered on Monday. Presuming this is TRUE (I am not customs and cannot guarantee this), then we have had a fun 3 week adventure in how not to ship and clear equipment. In fact some of it got returned all the way to the US so we could reship it with a different carrier, one that was actually going to be able to clear it through customs. I am now holding my breath it will be there Monday. If it is there Monday, then it will still take a couple of days after that before we are online in the EU. But it's certainly very close at this point.

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.4.2011 0:58 (viper).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
APB:Reloaded

Ajde hvala bogu. Budem sad opet skinuo pa probao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
APB:Reloaded

EU servers are now alive{#}

LINK

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: APB:Reloaded
Jack Sparrow kaže...

EU servers are now alive{#}

LINK

Ej, ajde izvjesti malo kako radi sada nakon sto su je ispolirali malo... da li vrijedi pogledati ili ne?

I am Jack's architect of life...
15 godina
offline
APB:Reloaded

Probao i meni još uvijek laga. Ali ja ponekad imam i slabi fps, pa je možda do toga. Od zadnjeg patcha mi se događa veliki pad fps-a, npr imam 35 i onda mi odjedanput padne na 20.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: APB:Reloaded
Kolki je ping? Ako neznas onda u chat napisi /fps I onda se bude pojavilo sve o pingu I fpsu negdje u desnom kutu ekrana.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
15 godina
offline
APB:Reloaded

Jučer mi je bio ping 230, ali sam nabrzinu samo probao jer je već bilo kasno. Budem danas malo više isprobao.

Ali ne kužim zašto je server fps 22, a meni je na inače 35 i sad nakon nekog vremena i meni padne fps na 22.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
APB:Reloaded

Eto sad sam isprobao na EU serverima.

Nisam znao da se mora kreirati novog lik kako bi mogao uci u EU servre, kad se počne raditi novi profil ima za izabrati 1US server i 2 EU servera. Obeya (EU1) 3101 i Patriot (EU2) 3102 kojeg mi je ujedno preporučilo, te sam istog i izbrao.

Ping je sad puno bolji i kreče se oko 60 i nema laga.Jedino što mi još uvijek pada fps na 22, pa radi toga šteka. Kolko vidim masa ljudi se žali na njihovim forumu da imaju veliki pad fps-a od posljednjeg patcha neki čak i na puno jačim konfiguracijama od moje, tip ima 22fps-a na Q6600,4gb rama i gtx 460.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2011 20:45 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: APB:Reloaded

Fino fino.. sad cu i ja to malo isprobat .{#}

 

EDIT: Ma sad je ping odlican !!! Meni je uvijek izmedju 13ms i 25ms .. i to samo u tutorial districtu tj social a u ovim drugima imam lag spiekove di ping skoci na 150

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.4.2011 2:00 (viper).
15 godina
offline
APB:Reloaded

Ovaj tjedan očekujte pozive za sudjelovanje u beti vi koji još niste dobili. A i patch 1.5 bi trebao stići ovaj tjedan. LINK

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.4.2011 11:28 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
APB:Reloaded

Evo ga izašao je patch 1.5. LINK

Težak je oko 4gb :)

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
APB:Reloaded

molim vas bi mogo neko djelit account samnom ako zeli posalji mi acc i pass na ovu adressu aveselic@yahoo.com samo cu napravit novi character i igrat malo ja trazim key vise od 2 mjeseca molim vas 

 

 

Imam i Xfire:redknight67

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2011 18:46 (Andrej8295).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: APB:Reloaded
Andrej8295 kaže...

molim vas bi mogo neko djelit account samnom ako zeli posalji mi acc i pass na ovu adressu aveselic@yahoo.com samo cu napravit novi character i igrat malo ja trazim key vise od 2 mjeseca molim vas 

 

Dobraaaa

=CBC= Team | www.crobadcompany.com | http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/theSEKIman/
14 godina
neaktivan
offline
APB:Reloaded

Pa šta sad, ako netko ima account a dosadila mu igra, zašto ne bi dao čovjeku.

Ja bi ti prvi dao, ali eto, nemam key nažalost.

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
APB:Reloaded

Prije par dana su dodjelili 35000 ključeva, pa provjerite svoje mail sandučiće. LINK

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2011 22:30 (Jack Sparrow).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: APB:Reloaded
Slash 666 kaže...

Pa šta sad, ako netko ima account a dosadila mu igra, zašto ne bi dao čovjeku.

Ja bi ti prvi dao, ali eto, nemam key nažalost.

Pa ništa, ti bi mu dao, ja mu ne bi. Pogotovo ne likovima koji se pojave na forumu i u prvom postu traže nečiji account i pass.

 

Sve je to super i cool, ali imam dosta prijatelja kojima su pokradeni accounti i ostali su bez svih igri sa Steama, tako da to nije baš zafrkancija.

=CBC= Team | www.crobadcompany.com | http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/theSEKIman/
14 godina
neaktivan
offline
APB:Reloaded

Kakve veze ima acc BESPLATNE bete sa Steamom?

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice