Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 295.812
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Apex Legends
kicmabrajker kaže...

komotno mogu festu doma napraviti dok nekoga ubijem, ne ide i ne ide i da ga yebes...

 

ne znam kako igraš, ja sam recimo počeo sa previše poštovanja prema protivnicima, pa kad napadnem nekog ko mlitava kita zakolju me odmah. budi agresivniji, probaj se približiti neprijatelju i imaj svakako jednu sačmaricu/shotgun, meni je najbolji peacemaker, kad ih tim zgromiš u glavu onda si napravio posao

 

također ti je dobro malo isprobavati oružja u onomn training modu, imaš ih sve tamo

 

također malo na youtubeu malo pretraži tips and tricks, ima dobrih savjeta

10 godina
offline
Apex Legends

Izgleda da jos nisu fixali crashanje na 418.91 ? Izgleda da ostajem na 417.71 dok se stvari ne poprave..

 

nego, jel ovaj gore igra neku drugu igru dok nemre nac lika na mapi ? pa slijeci na high loot, airbasu i takve zajebancije.. meni je svaki gejm 10+ killova 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 22:21 (hahhaajaads).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Apex Legends
Cansee kaže...
kicmabrajker kaže...

komotno mogu festu doma napraviti dok nekoga ubijem, ne ide i ne ide i da ga yebes...

 

ne znam kako igraš, ja sam recimo počeo sa previše poštovanja prema protivnicima, pa kad napadnem nekog ko mlitava kita zakolju me odmah. budi agresivniji, probaj se približiti neprijatelju i imaj svakako jednu sačmaricu/shotgun, meni je najbolji peacemaker, kad ih tim zgromiš u glavu onda si napravio posao

 

također ti je dobro malo isprobavati oružja u onomn training modu, imaš ih sve tamo

 

također malo na youtubeu malo pretraži tips and tricks, ima dobrih savjeta

 ma meni je to vise zajebancija, onak malo za opustanje, prebrze su mi to igre :D

13 godina
offline
Re: Apex Legends
hahhaajaads kaže...

Izgleda da jos nisu fixali crashanje na 418.91 ? Izgleda da ostajem na 417.71 dok se stvari ne poprave..

 

nego, jel ovaj gore igra neku drugu igru dok nemre nac lika na mapi ? pa slijeci na high loot, airbasu i takve zajebancije.. meni je svaki gejm 10+ killova 

Ja u čitave dvije runde 10 ljudi ne vidim.

10 godina
offline
Re: Apex Legends
Promster kaže...
hahhaajaads kaže...

Izgleda da jos nisu fixali crashanje na 418.91 ? Izgleda da ostajem na 417.71 dok se stvari ne poprave..

 

nego, jel ovaj gore igra neku drugu igru dok nemre nac lika na mapi ? pa slijeci na high loot, airbasu i takve zajebancije.. meni je svaki gejm 10+ killova 

Ja u čitave dvije runde 10 ljudi ne vidim.

 Ne kuzim kak, jel stojis u jednoj kuci da ih ne vidis ? Pa covjece, danas sam zaredo 23 wina. Igram negdje od 12 popodne, svaki win prek 10 komada, 4 puta sam uspio doc do 16 kilova ali dalje nejde jel mi timejti sve "pokradu". Naravno, jednu rundu dobijem neke randome koji nemaju ruke, a drugi put dobijem one sa vecim levelom koji opet ne znaju igrat.  

13 godina
offline
Re: Apex Legends
hahhaajaads kaže...
Promster kaže...
hahhaajaads kaže...

Izgleda da jos nisu fixali crashanje na 418.91 ? Izgleda da ostajem na 417.71 dok se stvari ne poprave..

 

nego, jel ovaj gore igra neku drugu igru dok nemre nac lika na mapi ? pa slijeci na high loot, airbasu i takve zajebancije.. meni je svaki gejm 10+ killova 

Ja u čitave dvije runde 10 ljudi ne vidim.

 Ne kuzim kak, jel stojis u jednoj kuci da ih ne vidis ? Pa covjece, danas sam zaredo 23 wina. Igram negdje od 12 popodne, svaki win prek 10 komada, 4 puta sam uspio doc do 16 kilova ali dalje nejde jel mi timejti sve "pokradu". Naravno, jednu rundu dobijem neke randome koji nemaju ruke, a drugi put dobijem one sa vecim levelom koji opet ne znaju igrat.  

Pa ne, švrljam okolo nonstop, krećem se uvijek prema krugu. Malo mi je bezveze, jako rijetko naletim na nekog i kad naletim me rejpaju, nisam baš još svladao mehanike, upoznao se sa oružjima itd...Ali i često su mi squadmateovi idioti, jedan se odvoji i ide sam, ili čak odmah na početku skoči sam i libo ga taki. 

13 godina
offline
Apex Legends

VALENTINES DAYS - Store items will be available starting at 6pm PST on 2/13.

  • Added "Live Die Live" Banner Badge: Revive a member of your squad between 2/13 and 2/19 to earn this limited time badge.

  • Added Valentines Day cosmetic items to the store. They will be live and available in the store starting 2/13 until 2/19 and then they’re gone!

    • “Through the Heart” Longbow Epic DMR skin

    • "Love of the Game" Pathfinder banner frame

 

STABILITY / BUGS / PERFORMANCE / QoL

  • Various improvements and tweaks to UI.

  • Extended timeout that was causing players with slower hard drives to crash.

  • Addressed a number of client and server stability issues.

  • Fixed exploit where you could keep duplicating items in your inventory.

  • Addressed a number of stability and performance issues.

  • Fixed issue where players would get a gray screen in lobby when connecting for the first time.

  • Fixed issue where your friends list showed all your friends as offline and unable to party.

  • Shortened duration of Bloodhound’s Eye of the Allfather clones to remain in the world by 1 second.

 

GEAR

  • Arc Star now displays a grenade warning indicator.

KINGS CANYON

  • Addressed a number bugs with map geo like holes you could fall through and areas that players could get stuck in plus a bunch of other polish issues.

PLAYSTATION PLUS PLAY PACK

  • Art updated for the Playstation Plus Play Pack to the Flatline skin and Banner Card and changed the names to Deep Blue. This will affect all players that already have been rewarded the skins as well.

We still have a lot of work to do and we hear those frustrated by disconnects and crashes and are working to improve stability and performance as well as provide more visibility for everyone.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 2
10 godina
offline
Apex Legends

Evo prvih citova u igri.Gledao kod nekog streamera i likovi trce nenormalno brzo i ne mozes ih pogodit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apex Legends

kaj misliš odkud silviju 23 wina?!

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Apex Legends
Promster kaže...
hahhaajaads kaže...
Promster kaže...
hahhaajaads kaže...

Izgleda da jos nisu fixali crashanje na 418.91 ? Izgleda da ostajem na 417.71 dok se stvari ne poprave..

 

nego, jel ovaj gore igra neku drugu igru dok nemre nac lika na mapi ? pa slijeci na high loot, airbasu i takve zajebancije.. meni je svaki gejm 10+ killova 

Ja u čitave dvije runde 10 ljudi ne vidim.

 Ne kuzim kak, jel stojis u jednoj kuci da ih ne vidis ? Pa covjece, danas sam zaredo 23 wina. Igram negdje od 12 popodne, svaki win prek 10 komada, 4 puta sam uspio doc do 16 kilova ali dalje nejde jel mi timejti sve "pokradu". Naravno, jednu rundu dobijem neke randome koji nemaju ruke, a drugi put dobijem one sa vecim levelom koji opet ne znaju igrat.  

Pa ne, švrljam okolo nonstop, krećem se uvijek prema krugu. Malo mi je bezveze, jako rijetko naletim na nekog i kad naletim me rejpaju, nisam baš još svladao mehanike, upoznao se sa oružjima itd...Ali i često su mi squadmateovi idioti, jedan se odvoji i ide sam, ili čak odmah na početku skoči sam i libo ga taki. 

 

mi kao da igramo različitu igru. prvo kad iskočiš iz aviona biraš gdje ćeš iskočiti, većina ekipa iskoči u prvih 15 sekundi dakle ako i ti iskočiš u tom razdoblju onda ćeš pasti gdje je zasićeno s ljudima (također se masovno iskače u onaj plavi krug gdje je odmah high tier loot), a ako ostaneš u avionu duže i iskočiš pred sam kraj najvjerojatnije će biti puno manje ljudi u tvom dijelu mape. to ti je zgodno ak si noob ko ja, jer onda nakupiš pristojne opreme prije borbe 

što se tiče odvajanja od tima, ja sam dosad odigrao barem 50 partija, a razdvojili smo se možda u 5-6 partija. prije početka igre, pokazat će ti se tvoj tim i tko je koji level i to, ono što sam ja znao napraviti, fino vidim tko je od dvojice viši level i ima više killova i tih pizdarija i onda se držim njega. idem za njim gdje god on išao i onda će ti najčešće i treći tip ići za vama

15 godina
offline
Re: Apex Legends
Acex kaže...

Evo prvih citova u igri.Gledao kod nekog streamera i likovi trce nenormalno brzo i ne mozes ih pogodit.

 Rijesiti ce se to.

Milim ne varaju svi a na kraju koga boli cuka..

Nikakav cit mu nece pomoci kad se nade u crossfireu..

 

Igru igra hrpu ljudi i siguran sam da svi stariji od 20 nece koristit hackove.

10 godina
offline
Apex Legends

Ako ima nekoga za poneki game neka me doda na origin: JOPAA4

 

Nisam neki ljubitelj BR ali ovo mi je jako privlacno, inace ljubitelj COD serijala i do nedavno sam stalno igrao CSGO.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Apex Legends

ako vam se igra ruci na nvidia karticama, do drivera je ne do vaseg stroja 

 

  • [Apex Legends]: DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG error message may appear and then the game crashes.[2503360]

 

ovaj novi driver sto je jucer izasao, nije imao fix za ovo, pa treba pricekati jos nekoliko dana

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Apex Legends

Ne seri, sad sam i ovdje citer 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Pa u bf3 si bio, tamo si pao za čit ako se ne varam...

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

Pa u bf3 si bio, tamo si pao za čit ako se ne varam...

 

 

 i bf4 ja mislim

 

Ono KD 0.5 mjesec dana, jedva 10 killeva po partiji. Dva dana kasnije, kd 5 sa 50 killeva po partiji.

 

Čak su i ljudi koji su s njim igrali rekli da su vidjeli kako zna sve od jednom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 16:39 (Jack Sparrow).
10 godina
offline
Apex Legends

jel se govori o apexu ili nekoj drugoj igri ? ne znam zasto jos uvijek nisam dobio ban iako imam 40 sati 

 

I da, ak hoces dobro igrat, trebas vjezbat.. nazalost vi ste neki bezruki igraci pa vam niti to ne pomaze 

isto tako sam i u pubgu za vas bio citer, pa nakon 1700 sati nisam nit prismrdio banu, sad nedavno sam proglasen i u bf5, jer svatko tko ima velik k/d () je odma citer...

postavljeni su videi, za jednog strimercica sam ruku snimao jer je mislio da imam macro u pubgu pa se nakon toga iz sve duse ispricavo... ali najvise mi je drago kak zelite dokazat da sam citer u svakoj igri, sto vam nazalost ne uspijeva  

I zasto cijelo vrijeme skrecete temu sa jedne na drugu, ovo je tema o apexu, ak hoces govorit kak imam cit, otvori zasebnu temu/stranicu ili sta vec pa tam postavljaj svoje dokazne materijale

 

edit: sad ovaj veli da sam dobio ban i u bf4 , oces 1v1 na mojem main accu pa da vidimo jel imam ban ? 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 12:34 (hahhaajaads).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
hahhaajaads kaže...

jel se govori o apexu ili nekoj drugoj igri ? ne znam zasto jos uvijek nisam dobio ban iako imam 40 sati 

 

I da, ak hoces dobro igrat, trebas vjezbat.. nazalost vi ste neki bezruki igraci pa vam niti to ne pomaze 

isto tako sam i u pubgu za vas bio citer, pa nakon 1700 sati nisam nit prismrdio banu, sad nedavno sam proglasen i u bf5, jer svatko tko ima velik k/d () je odma citer...

postavljeni su videi, za jednog strimercica sam ruku snimao jer je mislio da imam macro u pubgu pa se nakon toga iz sve duse ispricavo... ali najvise mi je drago kak zelite dokazat da sam citer u svakoj igri, sto vam nazalost ne uspijeva  

I zasto cijelo vrijeme skrecete temu sa jedne na drugu, ovo je tema o apexu, ak hoces govorit kak imam cit, otvori zasebnu temu/stranicu ili sta vec pa tam postavljaj svoje dokazne materijale

 

edit: sad ovaj veli da sam dobio ban i u bf4 , oces 1v1 na mojem main accu pa da vidimo jel imam ban ? 

 zato jer se dođeš hvaliti u svaku igru kolko si pobjedio i kolko veliki KD imaš, a nikoga to ne zanima. Kao da namjerno dolaziš provocirati, pogotovo kad svi znaju da si već pobrao ban radi hackova. 

A sigurno nisi koristio cheat radi toga jer te ne brinu statistike i KD.

 

Teško je ljudima povjerovati da si prestao s tim pošto kolko vidimo još uvijek si opsjednut svoji statsima jer ih spominješ u svakoj temi i hvališ se time. 

 

To što nisi dobio ban u drugim igrama ne mora značiti apsolutno ništa, puno ljudi koristi hack u igrama pa ne popiju ban iako su priznali da koriste.

10 godina
offline
Re: Apex Legends
Jack Sparrow kaže...
hahhaajaads kaže...

jel se govori o apexu ili nekoj drugoj igri ? ne znam zasto jos uvijek nisam dobio ban iako imam 40 sati 

 

I da, ak hoces dobro igrat, trebas vjezbat.. nazalost vi ste neki bezruki igraci pa vam niti to ne pomaze 

isto tako sam i u pubgu za vas bio citer, pa nakon 1700 sati nisam nit prismrdio banu, sad nedavno sam proglasen i u bf5, jer svatko tko ima velik k/d () je odma citer...

postavljeni su videi, za jednog strimercica sam ruku snimao jer je mislio da imam macro u pubgu pa se nakon toga iz sve duse ispricavo... ali najvise mi je drago kak zelite dokazat da sam citer u svakoj igri, sto vam nazalost ne uspijeva  

I zasto cijelo vrijeme skrecete temu sa jedne na drugu, ovo je tema o apexu, ak hoces govorit kak imam cit, otvori zasebnu temu/stranicu ili sta vec pa tam postavljaj svoje dokazne materijale

 

edit: sad ovaj veli da sam dobio ban i u bf4 , oces 1v1 na mojem main accu pa da vidimo jel imam ban ? 

 zato jer se dođeš hvaliti u svaku igru kolko si pobjedio i kolko veliki KD imaš, a nikoga to ne zanima. Kao da namjerno dolaziš provocirati, pogotovo kad svi znaju da si već pobrao ban radi hackova. 

A sigurno nisi koristio cheat radi toga jer te ne brinu statistike i KD.

 

Teško je ljudima povjerovati da si prestao s tim pošto kolko vidimo još uvijek si opsjednut svoji statsima jer ih spominješ u svakoj temi i hvališ se time. 

 

To što nisi dobio ban u drugim igrama ne mora značiti apsolutno ništa, puno ljudi koristi hack u igrama pa ne popiju ban iako su priznali da koriste.

 Cekaj, po tome ja cijelo vrijeme dajem novce koje nemam za nekakve citove za bf5, bf1, bf3, bf4, pubg, apex, csgo i SVE ostale FPS igre.. stari, ne radim niti sam neki bogatas tak da se ne mogu razbacivat sa novcima kao neki, naravno, sad ces rec da je to nekakav besplatan cit koji je undetected u svim nabrojanim igrama itd (mozes se uvjerit kakvi su besplatni citovi, hrpa ljudi sta su profici sa balkana su pobrali perm ban nakon par dana pa su nakon toga nestali sa lica zemlje, govorim o pubgu), ali mene to ne brine... brine me samo vase zivcano stanje posto se toliko zelite dokazat u nekim stvarima... a ovo za statistiku, drugi se smiju dokazivat a meni je to zabranjeno ? vi ste kao neki uzviseni narod ili koji k ?

10 godina
offline
Re: Apex Legends
Jack Sparrow kaže...
hahhaajaads kaže...

jel se govori o apexu ili nekoj drugoj igri ? ne znam zasto jos uvijek nisam dobio ban iako imam 40 sati 

 

...

edit: sad ovaj veli da sam dobio ban i u bf4 , oces 1v1 na mojem main accu pa da vidimo jel imam ban ? 

 zato jer se dođeš hvaliti u svaku igru kolko si pobjedio i kolko veliki KD imaš, a nikoga to ne zanima. Kao da namjerno dolaziš provocirati, pogotovo kad svi znaju da si već pobrao ban radi hackova. 

....

Opet se balonja javlja,a?

Okani se kuki dicurlije,ja sam ga poslao u 3pm 100 puta,ali kad sam dobio u inbox link od njegova fb i vidio da je to balavac s prsisticem na celu okanio sam se sranja i rasprave s balavurdijom...je najbolji je,pusti gluposti.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 13:12 (hrka11).
10 godina
offline
Re: Apex Legends
hrka11 kaže...
Jack Sparrow kaže...
hahhaajaads kaže...

jel se govori o apexu ili nekoj drugoj igri ? ne znam zasto jos uvijek nisam dobio ban iako imam 40 sati 

 

...

edit: sad ovaj veli da sam dobio ban i u bf4 , oces 1v1 na mojem main accu pa da vidimo jel imam ban ? 

 zato jer se dođeš hvaliti u svaku igru kolko si pobjedio i kolko veliki KD imaš, a nikoga to ne zanima. Kao da namjerno dolaziš provocirati, pogotovo kad svi znaju da si već pobrao ban radi hackova. 

....

Opet se balonja javlja,a?

Okani se kuki dicurlije,ja sam ga poslao u 3pm 100 puta,ali kad sam dobio u inbox link od njegova fb i vidio da je to balavac s prsisticem na celu okanio sam se sranja i rasprave s balavurdijom...je najbolji je,pusti gluposti.

 Dobio sam i ja link od tvoje hmmm. Balavurdija od 19god, glavno da se ponasam zrelije od tebe 

 

 nego, jos cekam tvoj posjet, rekao si da ces navratit jednom do mene al nikad te nema... ili si se okanio prijetnji preko drustvenih mreza ?
 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 13:30 (hahhaajaads).
10 godina
offline
Re: Apex Legends
hahhaajaads kaže...

 Dobio sam i ja link od tvoje hmmm. Balavurdija od 19god, glavno da se ponasam zrelije od tebe 

 

 nego, jos cekam tvoj posjet, rekao si da ces navratit jednom do mene al nikad te nema... ili si se okanio prijetnji preko drustvenih mreza ?
 

Po pisanju ti se vidi koliko si zreo,balavac jedan.

Poplasio sam se kad sam vidio sliku...

 

ps.na drustvenim mrezam te nisam kontaktirao nikad.Sad si poceo i lagat da skrenes temu.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 13:37 (hrka11).
10 godina
offline
Re: Apex Legends
hrka11 kaže...
hahhaajaads kaže...

 Dobio sam i ja link od tvoje hmmm. Balavurdija od 19god, glavno da se ponasam zrelije od tebe 

 

 nego, jos cekam tvoj posjet, rekao si da ces navratit jednom do mene al nikad te nema... ili si se okanio prijetnji preko drustvenih mreza ?
 

Po pisanju ti se vidi koliko si zreo,balavac jedan.

Poplasio sam se kad sam vidio sliku...

 

ps.na drustvenim mrezam te nisam kontaktirao nikad.Sad si poceo i lagat da skrenes temu.

 da, nisi mi rekao da ces mi izbit sve zube kad dodjes kod mene, to sam ja sigurno samo sanjao  i pitam se tko je prvi skrenuo teme, sa apexa na govorenje tko je citer a tko nije

15 godina
offline
Apex Legends

Ovo Igrati sa random ekipom je teži mahonizam. Ako nemate stalnu ekipu koja zna ili je voljna učiti bolje izbjegavati, samo se naživciraš.

 
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Apex Legends
hahhaajaads kaže...

 da, nisi mi rekao da ces mi izbit sve zube kad dodjes kod mene, to sam ja sigurno samo sanjao  i pitam se tko je prvi skrenuo teme, sa apexa na govorenje tko je citer a tko nije

Je li moguce da lazes...hahahaha...je,je tako je sigurno.

Po pisanju ti nebi dao i ni 12g,kamoli 19.

 

Oprosti,nisi citer...naj si jaci na forumu! 

da se podsjetimo da se podsjetimo
Origin_Steam: hrka11
8 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

prebacite ta svoja preseravanja na private, koga boli k... za vašu raspravu. ako ćemo o godinama izgleda da vam obojici skoro pa mogu biti tata stoga kmečite malo

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Hahaha baš morate dat onom panju gnomisi materijala da kenja kako je Apex igra za decu jer se točno tak i ponašate 

 

Nego, jeste primjetili kak skinovi koštaju 1100 coinsa, a možeš odjednom kupiti samo 1000 za 9€, pa ako ti se dopada neki skin moraš iskeširat skoro pa duplo više? Sram ih bilo 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
Putn1k kaže...

Hahaha baš morate dat onom panju gnomisi materijala da kenja kako je Apex igra za decu jer se točno tak i ponašate 

 

Nego, jeste primjetili kak skinovi koštaju 1100 coinsa, a možeš odjednom kupiti samo 1000 za 9€, pa ako ti se dopada neki skin moraš iskeširat skoro pa duplo više? Sram ih bilo 

 uvijek je tako, dobiješ najmanji paket coinsa kojime ne možeš kupiti skin jer ti nedostaje još samo malo. pa te forsiraju da kupiš extra coinse i ostaje višak. pa si misliš kako sad imaš višak ali sa time ne možeš ništa.... zatim opet kupiš coinse da bi sa tim viškom kupio neki skin itd.

mudri su u pm...

10 godina
offline
Re: Apex Legends
Skullscar1989 kaže...

prebacite ta svoja preseravanja na private, koga boli k... za vašu raspravu. ako ćemo o godinama izgleda da vam obojici skoro pa mogu biti tata stoga kmečite malo

 Meni je 8g...ako imas 20g onda mi mores bit caca.

Putn1k kaže...

Hahaha baš morate dat onom panju gnomisi materijala da kenja kako je Apex igra za decu jer se točno tak i ponašate 

 

Nego, jeste primjetili kak skinovi koštaju 1100 coinsa, a možeš odjednom kupiti samo 1000 za 9€, pa ako ti se dopada neki skin moraš iskeširat skoro pa duplo više? Sram ih bilo 

 Treba citera posrat u startu. ;)

Eto necu vise majke mi,ali dodje mi ovo kao neki odmor 

Origin_Steam: hrka11
8 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends

ako imaš 8, onda ti mogu biti i djed, ako ćemo kao romi :D

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice