Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.360.471
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
offline
Battlefield V

Da bezveze uspoređivati kad je jedna igra još u beti. Pa lightning nije fixan,a i puno toga mjenjaju. Baš čitao na twitteru.

Eto kako sad hotel na B na Rotterdamu može izgledati

 Optika više nije tamna da ništa ne vidiš

 A i tek sad radi optimizaciju igre, sad kad je sve drugo odrađeno

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
Sale_ds kaže...
Veterani, chekirajte ovo :).

 a ništa, ajmo opet izvadit iz naftalina

Sredi si ovo ;)

 

u my documents se nalazi folder BFBC2

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
offline
Battlefield V

Evo i službeno šta odmah mijenjaju vezano za feedback od bete:

 

 

https://www.battlefield.com/news/thanks-for-playing-the-battlefield-5-open-beta

 

 

I info za B flag:

 

 LOL nisam vidio da je Kuky stavio 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.9.2018 8:29 (Soldier977).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Je li moguce jos uvijek kao prije preko VPN-a kupit BF jeftinije? Nekako su im igre sve skuplje..ili ja imam sve manje para xD

Da sam normalan, poludio bi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Hanter kaže...

Je li moguce jos uvijek kao prije preko VPN-a kupit BF jeftinije? Nekako su im igre sve skuplje..ili ja imam sve manje para xD

 Da, moguće je.

Vjerojatno ću napraviti tutorial mjesec dana prije izlaska igre.

Zašto mjesec dana? Jer ću vjerojatno uključiti Origin access - jer se dobija još dodatni popust pri kupnji i pristup igri tjedan dana prije ostalih.

Mislim da će to biti najjeftinija opcija (ako neće biti popusta u nekim key storeovima).

 

EDIT: Aha, da, access se nadoplaćuje svakih mjesec dana, pa da ga isključimo poslije kako ga iskoristimo.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.9.2018 13:27 (CyberDemonVZ).
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Cek, ali fora s tim origin accessom je da gubis sve accounte u igrama kad ga jednog dana otkazes, ne?

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield V

Nije, ja sam imao 2 mjeseca pa otkazao pa uzeo sad cijelu godinu i rank na bf1 mi je ostao a 25eura godisnje nije puno za basic i ima dosta igara. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Battlefield V

Fali mi strafe u bc2 jebemu :(

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Fali mi strafe u bc2 jebemu :(

 

 

Meni lezanje. Zbog toga mi nikad nije leglo :/

No pun intended LOL

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.9.2018 14:38 (Sale_ds).
8 godina
offline
Battlefield V

Evo ja sam ga jucer skinuo i pitam se zasto sam uopce prestao igrat prije par godina. 
Odlicna je, uopce nemam osjecaj da igra 8 godina staru igru. 

Nek ju i DICE malo odigra pa da vidi kak su radili neke stvari. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Santana kaže...

Evo ja sam ga jucer skinuo i pitam se zasto sam uopce prestao igrat prije par godina. 
Odlicna je, uopce nemam osjecaj da igra 8 godina staru igru. 

Nek ju i DICE malo odigra pa da vidi kak su radili neke stvari. 

 Cini mi se da tamo nema vise gamera..

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Sale_ds kaže...
Santana kaže...

Evo ja sam ga jucer skinuo i pitam se zasto sam uopce prestao igrat prije par godina. 
Odlicna je, uopce nemam osjecaj da igra 8 godina staru igru. 

Nek ju i DICE malo odigra pa da vidi kak su radili neke stvari. 

 Cini mi se da tamo nema vise gamera..

 Ima drunkzz. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.9.2018 16:58 (Soldier977).
13 godina
offline
Battlefield V

Zapucao malo bc2 i bf3...sjajne igre, ali pregazilo ih vrijeme. Toliko novih mehanika fali,netcode je broken, suppresion je neizdrživ, točno te ona stara živciranja opet opale lol

 

i dalje odlične igre, ali uz sve to prisjetiš se i problema koje su imale. Iskreno se nadam da će bf V bljesnuti i da ćemo opet svi skupa igrati...jer baš mi fali taj timski casual shooter kao bf.

 

Siege mi je popio živce i fali odmor uz ekipicu i ruganje na bf

 

btw ima tko da je betu igrao na i7 4770 4790 procovima? thy

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Zapucao malo bc2 i bf3...sjajne igre, ali pregazilo ih vrijeme. Toliko novih mehanika fali,netcode je broken, suppresion je neizdrživ, točno te ona stara živciranja opet opale lol

 

i dalje odlične igre, ali uz sve to prisjetiš se i problema koje su imale. Iskreno se nadam da će bf V bljesnuti i da ćemo opet svi skupa igrati...jer baš mi fali taj timski casual shooter kao bf.

 

Siege mi je popio živce i fali odmor uz ekipicu i ruganje na bf

 

btw ima tko da je betu igrao na i7 4770 4790 procovima? thy

 

Yea, često gledamo na prošlost kao nešto kada su stvari bile 'kako treba', ali realnost je nešto sasvim drugo.

 

Ja sam isto napravio, ali ne nedavno nego sam svojevremeno htio provjeriti kakva je igra iz prethodnog ciklusa serijala. Revisit BC2 sam napravio kad su ljudi pljuvali kako u BF3 nema destrukcije. Care dragi kad sam upalio BC2, nisam niti približno bio spreman na ono što me dočekalo. Vojnici se kreću ko da su teški 2 tone, Carl Gustav spam, netcode je bio takvo jebeno smeće da ne reazumijem kako sam to uopće igrao, destrukcija je bila ograničena naravno samo na male objekte poput onih na Oasisu i Arica Harboru, magnum ammo koji se jednostavno morao opremiti ako si htio imati ikakve šanse (ljudi nešto prigovaraju BFV radi upgrade-a za "brže metke" koji je valjda ekvivalent heavy barela), pa body armor itd... Slijedio je uninstall nakon valjda sat-dva podsjećanja. Jednostavno, igrali smo jer tada je to bilo nešto neviđeno.

 

Revisit BF3 sam napravio kada su ljudi prigovarali kako je BF4 zapravo BF3.5 i smeće najobičnije. BF3 ima puno bolje mape, što je vrlo važno, ali sve ostalo je na strani BF4. Sjećam se da me iznenadilo kolko BF4 bolje izgleda. Kad se sjetim samo kako je balans bio potrgan u BF3, padne mi mrak na oči. Čim bi se na serveru pojavio kompetentniji pilot, bilo je game over, lik je išao na streak od 50 killova minimalno. Ili još bolja stvar, kada su jako dugo i pilot i gunner u heliju imali mogućnost bacanja flare-ova. Užas! Opet, igrali smo jer je to bilo doslovno revolucionarno, neviđeno!

 

BF4 sam znao vrlo rijetko odigrati za vrijeme BF1, koji je stvarno abominacija, i čini mi se da unatoč svemu još uvijek može konkurirati igrama koje su izašle doslovno jučer. Šteta što su ostali uglavnom cancer serveri sa instant vehicle spawnom, Locker only i sl. pizdarijama. Nema više nikakve raznovrsnosti.

 

Siege je stvarno odlična i jedinstvena igra, ali je skoro 3 godine nakon izlaska još uvijek potrgana do bola i nedostaju joj određene funkcionalnosti koje ja smatram elementarnima. Dovoljno govori činjenica da je u igri sve do zadnjeg patcha sight bio misaligned. Navodno su to sad ispravili, NAVODONO. Match making je još uvijek u jebenoj beti, a tolko toga još treba popravljati da se stvari poput head glitchanja niti ne spominju.

 

BFV masu toga radi dobro i jako, jako se nadam da će igra kad izađe biti u solidnom stanju, te da će poživjeti dugo.

13 godina
offline
Battlefield V

Solidno sročeno. Usporedio bih to sa recimo play station 1 grafikom.

Sjeti se koje je čudo tad bio gran turismo, dino crisis, resident evil, final fantasy, lara croft itd...kakve grafike, kakve igre.

Izađe dvica i riga ti se od jedinice, ali sva ta sjećanja su lijepa, ne može ih se pokvratiti. Tako i ovo, jendostavno žvii u sjećanju kao odlično, a što ti kažeš, tako tromo i zastarjelo.

 

Ništa, nazad u naftalin, i položit nade u bfv. Ima šanse, rade na njemu, samo da to nije radi marketninga a dočeka nas beta v2.0 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V

Trebao si pričekati Venice Unleashed.

13 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...

Trebao si pričekati Venice Unleashed.

 Taman se kuhao kad sam vješao m16 o klin.

Jel to živo, jel ima interesa?

 

Trebali smo zapucat, čak i jesam par partija ali bilo je loše u početku i ono,,,došao bf4 i otišli svi

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V

Itekako je živo. Samo što će trebati još neko vrijeme pričekati.

 

https://github.com/EmulatorNexus/VeniceUnleashed/milestone/4

 

 

12 godina
offline
Battlefield V

Battlefield V Beta - Random & Funny Moments

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.9.2018 22:30 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...

Itekako je živo. Samo što će trebati još neko vrijeme pričekati.

 

https://github.com/EmulatorNexus/VeniceUnleashed/milestone/4

 

 

 I ja sam mislio da je to umrlo. Šta kažu, kad puštaju u opticaj?

 

 

edit:

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2018 8:22 (Soldier977).
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...
NiramX kaže...

Itekako je živo. Samo što će trebati još neko vrijeme pričekati.

 

https://github.com/EmulatorNexus/VeniceUnleashed/milestone/4

 

 

 I ja sam mislio da je to umrlo. Šta kažu, kad puštaju u opticaj?

 

Ne kažu. Kada bude spremno.

8 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...
fila2208 kaže...

Zapucao malo bc2 i bf3...sjajne igre, ali pregazilo ih vrijeme. Toliko novih mehanika fali,netcode je broken, suppresion je neizdrživ, točno te ona stara živciranja opet opale lol

 

i dalje odlične igre, ali uz sve to prisjetiš se i problema koje su imale. Iskreno se nadam da će bf V bljesnuti i da ćemo opet svi skupa igrati...jer baš mi fali taj timski casual shooter kao bf.

 

Siege mi je popio živce i fali odmor uz ekipicu i ruganje na bf

 

btw ima tko da je betu igrao na i7 4770 4790 procovima? thy

 

Yea, često gledamo na prošlost kao nešto kada su stvari bile 'kako treba', ali realnost je nešto sasvim drugo.

 

Ja sam isto napravio, ali ne nedavno nego sam svojevremeno htio provjeriti kakva je igra iz prethodnog ciklusa serijala. Revisit BC2 sam napravio kad su ljudi pljuvali kako u BF3 nema destrukcije. Care dragi kad sam upalio BC2, nisam niti približno bio spreman na ono što me dočekalo. Vojnici se kreću ko da su teški 2 tone, Carl Gustav spam, netcode je bio takvo jebeno smeće da ne reazumijem kako sam to uopće igrao, destrukcija je bila ograničena naravno samo na male objekte poput onih na Oasisu i Arica Harboru, magnum ammo koji se jednostavno morao opremiti ako si htio imati ikakve šanse (ljudi nešto prigovaraju BFV radi upgrade-a za "brže metke" koji je valjda ekvivalent heavy barela), pa body armor itd... Slijedio je uninstall nakon valjda sat-dva podsjećanja. Jednostavno, igrali smo jer tada je to bilo nešto neviđeno.

 

Revisit BF3 sam napravio kada su ljudi prigovarali kako je BF4 zapravo BF3.5 i smeće najobičnije. BF3 ima puno bolje mape, što je vrlo važno, ali sve ostalo je na strani BF4. Sjećam se da me iznenadilo kolko BF4 bolje izgleda. Kad se sjetim samo kako je balans bio potrgan u BF3, padne mi mrak na oči. Čim bi se na serveru pojavio kompetentniji pilot, bilo je game over, lik je išao na streak od 50 killova minimalno. Ili još bolja stvar, kada su jako dugo i pilot i gunner u heliju imali mogućnost bacanja flare-ova. Užas! Opet, igrali smo jer je to bilo doslovno revolucionarno, neviđeno!

 

BF4 sam znao vrlo rijetko odigrati za vrijeme BF1, koji je stvarno abominacija, i čini mi se da unatoč svemu još uvijek može konkurirati igrama koje su izašle doslovno jučer. Šteta što su ostali uglavnom cancer serveri sa instant vehicle spawnom, Locker only i sl. pizdarijama. Nema više nikakve raznovrsnosti.

 

Siege je stvarno odlična i jedinstvena igra, ali je skoro 3 godine nakon izlaska još uvijek potrgana do bola i nedostaju joj određene funkcionalnosti koje ja smatram elementarnima. Dovoljno govori činjenica da je u igri sve do zadnjeg patcha sight bio misaligned. Navodno su to sad ispravili, NAVODONO. Match making je još uvijek u jebenoj beti, a tolko toga još treba popravljati da se stvari poput head glitchanja niti ne spominju.

 

BFV masu toga radi dobro i jako, jako se nadam da će igra kad izađe biti u solidnom stanju, te da će poživjeti dugo.

 Naravno da je gameplay bolji na novijim igrama, al pogledaj recimo taj stari sistem levelanja, osvajanja oruzja i nastavaka. 
Jednostavan sistem koji radi, bez ikakvog filozofiranja. 

Ovo kaj je u BFV je jednostavno sramota.

 

Ova igra ima dobru jezgru no sve oko nje je žalosno.

Nadam se da ce se s vremenom to popravit, ali nisam bas optimistican. 

Nego problem je vise sam termin "Faster Bullets" jer to ispada kao da smo mutavi pa da ne znamo kaj znaci "High Velocity Rounds". Dosta amaterski ispada sa  njihove strane.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2018 8:54 (Santana).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Yea, često gledamo na prošlost kao nešto kada su stvari bile 'kako treba', ali realnost je nešto sasvim drugo.

 

Ja sam isto napravio, ali ne nedavno nego sam svojevremeno htio provjeriti kakva je igra iz prethodnog ciklusa serijala. Revisit BC2 sam napravio kad su ljudi pljuvali kako u BF3 nema destrukcije. Care dragi kad sam upalio BC2, nisam niti približno bio spreman na ono što me dočekalo. Vojnici se kreću ko da su teški 2 tone, Carl Gustav spam, netcode je bio takvo jebeno smeće da ne reazumijem kako sam to uopće igrao, destrukcija je bila ograničena naravno samo na male objekte poput onih na Oasisu i Arica Harboru, magnum ammo koji se jednostavno morao opremiti ako si htio imati ikakve šanse (ljudi nešto prigovaraju BFV radi upgrade-a za "brže metke" koji je valjda ekvivalent heavy barela), pa body armor itd... Slijedio je uninstall nakon valjda sat-dva podsjećanja. Jednostavno, igrali smo jer tada je to bilo nešto neviđeno.

 

.

 

 

Ma kakav MA, explosive perk  i Carl Gustav baby, oh yeah!!!

 

Malo si fulao za destrukciju.

BF3 je to smanjio, a u BC2 je moralo biti nešto i pošteđeno da ne bude svaka mapa Valparaiso!!!  

BF1 je jako dobra igra. Fora i je u tome što je full drugačija, a meni isto nije naj naj legla. U biti kako bi i mogla nakon toliko godina igranja BF franšize. Ima glupih odluka u njoj, ali bože moj, to je ipak DICE. 

NPR rush, napokon stave da je manji broj igrača a onda stave tenk koji pojede pola team u sebe i heroje stave po defaultu, a o rentanju servera nećemo pričati. I tako...

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Santana kaže...

 Naravno da je gameplay bolji na novijim igrama, al pogledaj recimo taj stari sistem levelanja, osvajanja oruzja i nastavaka. 
Jednostavan sistem koji radi, bez ikakvog filozofiranja. 

Ovo kaj je u BFV je jednostavno sramota.

 

Ova igra ima dobru jezgru no sve oko nje je žalosno.

Nadam se da ce se s vremenom to popravit, ali nisam bas optimistican. 

Nego problem je vise sam termin "Faster Bullets" jer to ispada kao da smo mutavi pa da ne znamo kaj znaci "High Velocity Rounds". Dosta amaterski ispada sa  njihove strane.

 Ti i ostali morate shvaitit da oni ciljaju na klince iz pubg/fortnite/cod da dođu ovdje i odmah skuže kako igra radi.

Aha, faster bullets, e to je super. Nema balo vremena tražit i gledat atačmente, gledat guidove kako složit najbolje što se može.

S druge strane ozbiljnije igre kao tarkov/ww3 nude takvu customizaciju da ti oči ispadnu, i to se cijeni i traži.

 

Veteranima je ovaj bf5 prelagana igra bez izazova, i to je čijenica. Čak ni atriton nije problem kad naučis pozicije kutija i po tome se krećeš...

 

Biitno da mogu birati između pun kurac krema za lice, haljina i metalnih ruku, ali da, daj mi faster rounds ili manji recoil pa ću lakše znati što sad puška radi. Pa dođe netko novi pa nema šanse bit bolji od mene koji sam maxao gun ILI KUPIO:

 

SIGURAN SAM DA ĆE SE MOĆI KUPITI MAX PERKOVI NA GUNU i onda odolazimo do SWBTF2 sheme i onda će shit hits the fan.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2018 12:21 (fila2208).
8 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
Santana kaže...

 Naravno da je gameplay bolji na novijim igrama, al pogledaj recimo taj stari sistem levelanja, osvajanja oruzja i nastavaka. 
Jednostavan sistem koji radi, bez ikakvog filozofiranja. 

Ovo kaj je u BFV je jednostavno sramota.

 

Ova igra ima dobru jezgru no sve oko nje je žalosno.

Nadam se da ce se s vremenom to popravit, ali nisam bas optimistican. 

Nego problem je vise sam termin "Faster Bullets" jer to ispada kao da smo mutavi pa da ne znamo kaj znaci "High Velocity Rounds". Dosta amaterski ispada sa  njihove strane.

 Ti i ostali morate shvaitit da oni ciljaju na klince iz pubg/fortnite/cod da dođu ovdje i odmah skuže kako igra radi.

Aha, faster bullets, e to je super. Nema balo vremena tražit i gledat atačmente, gledat guidove kako složit najbolje što se može.

S druge strane ozbiljnije igre kao tarkov/ww3 nude takvu customizaciju da ti oči ispadnu, i to se cijeni i traži.

 

Veteranima je ovaj bf5 prelagana igra bez izazova, i to je čijenica. Čak ni atriton nije problem kad naučis pozicije kutija i po tome se krećeš...

 

Biitno da mogu birati između pun kurac krema za lice, haljina i metalnih ruku, ali da, daj mi faster rounds ili manji recoil pa ću lakše znati što sad puška radi. Pa dođe netko novi pa nema šanse bit bolji od mene koji sam maxao gun ILI KUPIO:

 

SIGURAN SAM DA ĆE SE MOĆI KUPITI MAX PERKOVI NA GUNU i onda odolazimo do SWBTF2 sheme i onda će shit hits the fan.

 Jasno, vidjet cemo kak ce im se to isplatit. 

Mislim da se nece dobro prodat nit kod fanova nit kod klinaca. 

15 godina
offline
Battlefield V

Ne kužim ovo generaliziranje. Svi koji igraju PUBG, COD su domah klinci zato jer se nekome ne sviđa. Ili to da je veteranima igra prelagano, i još se to navodi kao činjenica haha.

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Ne kužim ovo generaliziranje. Svi koji igraju PUBG, COD su domah klinci zato jer se nekome ne sviđa. Ili to da je veteranima igra prelagano, i još se to navodi kao činjenica haha.

 Pa većinom jesu,i to ne značli da ne igra nitko preko 18 te igre, ali cilj je dovući što više mlađe publike koji dosad nisu irali bf da se igraju i ovdje. Tome u prilog ide i skaknje u battle royale nepotrebno, no dobro, moraš kopirat cod to je to.

 

I igra je lagana, barem ovo viđeno u beti, kad maxaš puške rugaš se ljudima koji su tek počeli igrati, stg gazi kroz sve.

Igra je olakšana puno, recoil je pamtljiv...nemam ništa protiv toga, dapače, ali koliko sam vidio nema tu neke dubine da učiš mape i puške itd.

 

Roterdam sam u 2-3 igre naučio cijeli i postavljao se uvijek u neki headglič di sam kidao...dok sam u bf3/4 tumarao satima po mapam i čudio se novim prolazima.

Da ne spominjem narvik....

 

činjenica je da se igre olakšavaju, ne samo sad bf, nego sve.

Pokreni neke starije igre pa ćeš vidjet o čem prićčam

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2018 13:34 (fila2208).
6 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Ne kužim ovo generaliziranje. Svi koji igraju PUBG, COD su domah klinci zato jer se nekome ne sviđa. Ili to da je veteranima igra prelagano, i još se to navodi kao činjenica haha.

 Ako nisi igrao Oregon Trail onda radije suti, to je prava igra bila i samo pravi veterani hladnog rata znaju kako se igra!

Mislim, BF je oduvijek bio poznat po svojoj Esport sceni, savrsenom balansu gdje je 64 osobe podjednakog skilla u svakom mecu, za razliku od onih djecjih igara kao sto su Overwatch i Fortnite. Najjaci Esport i najpracenija Twitch igrica danas.

A Tarkov, koliko mi je drag, nema potrebe ni spominjati s obzirom u kojem je stanju. Cheateri se teleportiraju okolo, trce po oblacima, teleportiraju granate na tebe i u istoj rundi sa tobom koji si lvl 5 i imas kurac od opreme je i tim od 5 igraca lvl40+ kojima doslovno ne mozes nista napraviti jer te igrica tjera na grind da bi im mogao nanjeti stetu.

Tako da, stavi BF u jednu rupu, Tarkov u drugu a Esportove nemoj ni dirati jer su nebo i zemlja jedna od drugih. (to ide Fili ;) )

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2018 13:54 (sexytoiletpaper).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 Pa većinom jesu,i to ne značli da ne igra nitko preko 18 te igre, ali cilj je dovući što više mlađe publike koji dosad nisu irali bf da se igraju i ovdje. Tome u prilog ide i skaknje u battle royale nepotrebno, no dobro, moraš kopirat cod to je to.

 

I igra je lagana, barem ovo viđeno u beti, kad maxaš puške rugaš se ljudima koji su tek počeli igrati, stg gazi kroz sve.

Igra je olakšana puno, recoil je pamtljiv...nemam ništa protiv toga, dapače, ali koliko sam vidio nema tu neke dubine da učiš mape i puške itd.

 

Roterdam sam u 2-3 igre naučio cijeli i postavljao se uvijek u neki headglič di sam kidao...dok sam u bf3/4 tumarao satima po mapam i čudio se novim prolazima.

Da ne spominjem narvik....

 

činjenica je da se igre olakšavaju, ne samo sad bf, nego sve.

Pokreni neke starije igre pa ćeš vidjet o čem prićčam

 

Ovo me već podjeća na vic o Muji i Hasi, zlatnoj ribici i tri želje!

Mujo želi da dobije duplo od onog što zaželi Haso...

tldr...

završava tako da Haso zaželi da mu otpadne jedno jaje

 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
sexytoiletpaper kaže...

 Ako nisi igrao Oregon Trail onda radije suti, to je prava igra bila i samo pravi veterani hladnog rata znaju kako se igra!

Mislim, BF je oduvijek bio poznat po svojoj Esport sceni, savrsenom balansu gdje je 64 osobe podjednakog skilla u svakom mecu, za razliku od onih djecjih igara kao sto su Overwatch i Fortnite. Najjaci Esport i najpracenija Twitch igrica danas.

A Tarkov, koliko mi je drag, nema potrebe ni spominjati s obzirom u kojem je stanju. Cheateri se teleportiraju okolo, trce po oblacima, teleportiraju granate na tebe i u istoj rundi sa tobom koji si lvl 5 i imas kurac od opreme je i tim od 5 igraca lvl40+ kojima doslovno ne mozes nista napraviti jer te igrica tjera na grind da bi im mogao nanjeti stetu.

Tako da, stavi BF u jednu rupu, Tarkov u drugu a Esportove nemoj ni dirati jer su nebo i zemlja jedna od drugih. (to ide Fili ;) )

 

 

 hahahaha 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice