Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 585.254
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
redragonNG kaže...

 Upalis Ruski VPN ulogiras se u Battle.net, kupis igru za 203 kune, log out, ugasis vpn.. Voila!

dobijem mail s serijskim brojem igre

 

dovde sam svatio kako funkcionira!

kako dalje funkcionira dali dalje moram Redeem a Code na svom acc battlnetu eu ili ruskom battlnetu

i skidat preko klijenta igru...

 Ne dobiješ nikakav key, igra ti je na acc-u.

Dakle, na acc-u kojeg si napravio za kupnju iz rusije.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
191x7 kaže...
redragonNG kaže...

 Upalis Ruski VPN ulogiras se u Battle.net, kupis igru za 203 kune, log out, ugasis vpn.. Voila!

dobijem mail s serijskim brojem igre

 

dovde sam svatio kako funkcionira!

kako dalje funkcionira dali dalje moram Redeem a Code na svom acc battlnetu eu ili ruskom battlnetu

i skidat preko klijenta igru...

 Ne dobiješ nikakav key, igra ti je na acc-u.

Dakle, na acc-u kojeg si napravio za kupnju iz rusije.

  dobro kako dalje skidam igru jel mora biti upaljen VPN

13 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare
redragonNG kaže...

  dobro kako dalje skidam igru jel mora biti upaljen VPN

Kad jednom obaviš kupnju, VPN gasiš. 

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

 

poduži video za kolosusa i ekipu, u sridu. U isto vrijeme tako dobra igra, i tako frustrirajuća.

 

Zahtjeva navikavanje na kamping metu, nove drukčije mape i weapon balance, a u isto vrijeme nudi možda i najbolji gunplay i onaj osjećaj zadovoljstva kad naredaš ljude.

 

Kampanja je super, spec ops je smeće pa se anuliraju. Ostaje mp koji može zadržati nekih 50-100 sati ako imate ekipu i eksperimentirate s oružjima.

 

Ako u 12mj, ne dodaju ranked, votemap, srede neke bugove, dodaju još mapa koje imaju bolji flow za one life modove ljudi će se vratiti alternativama koje su igrali do prije izalaska ako već nisu.

Osobno i dalje igram, punim oružja, eksperimentiram u gunsmithu, ali kao što rekoh , ne bude li neke više razine competitivnosti ostim pub stompinga stackanja, neće dugo izdržati igra.

 

 

no da vidimo..

17 igram i dalje, zadovoljan
2 odustao od igre
1 čekam fixeve i content
2 nisam ni kupio, kolosus style
Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Slažem se treba u 12 mj.novih mapa pod hitno a i ostalo što si rekao stoji.

sake08
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Teško da ćemo dobiti ranked, mislim da ga nikada nije ni bilo u COD-u.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Dodinho kaže...

Teško da ćemo dobiti ranked, mislim da ga nikada nije ni bilo u COD-u.

 ja igrao nekakav u blop2 i bio je u ww2. Doduše prekasno, kad je već condrey uništio ww2.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...
Dodinho kaže...

Teško da ćemo dobiti ranked, mislim da ga nikada nije ni bilo u COD-u.

 ja igrao nekakav u blop2 i bio je u ww2. Doduše prekasno, kad je već condrey uništio ww2.

 

 

 Nisam imao pojma za to. Ali po meni bi to trebao biti Must Have za svku MP igru.

Koristite blage riječi i jake argumente
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Upravo to. Mnogi koji su kažualci mogu probati igrati na ''višoj razini'' dizati rank, naučiti igru.

Ekipa i timovi koji žele 5v5 6v6 igre bez claymore, 725, proxya i killstreakova također mogu pucati bez živciranja.

 

Moraju to složiti, jer je lova u competitivu + sad smo miksani u cross i bit će zabavno vidjeti ko je bolje aimbot assisteri ili glorious pc gaming race.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Točno to!

 

A vidjet ćemo, oće usrat do kraja i podilazit onima koji po prvi puta uče wasd, ili dat igri šansu i na ovaj odličan temelj nadograditi vrhunsku igru.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

 

poduži video za kolosusa i ekipu, u sridu. U isto vrijeme tako dobra igra, i tako frustrirajuća.

 

Zahtjeva navikavanje na kamping metu, nove drukčije mape i weapon balance, a u isto vrijeme nudi možda i najbolji gunplay i onaj osjećaj zadovoljstva kad naredaš ljude.

 

Kampanja je super, spec ops je smeće pa se anuliraju. Ostaje mp koji može zadržati nekih 50-100 sati ako imate ekipu i eksperimentirate s oružjima.

 

Ako u 12mj, ne dodaju ranked, votemap, srede neke bugove, dodaju još mapa koje imaju bolji flow za one life modove ljudi će se vratiti alternativama koje su igrali do prije izalaska ako već nisu.

Osobno i dalje igram, punim oružja, eksperimentiram u gunsmithu, ali kao što rekoh , ne bude li neke više razine competitivnosti ostim pub stompinga stackanja, neće dugo izdržati igra.

 

 

no da vidimo..

 Eto vas 11 igra, i zabavljate se, ništa dalje definitivno onda nije bitno u cijeloj priči, međutim koliko god se neki zabavljali unatoč mnogim ogromnim manama igre nalazeći 1 žlicu ukusnog sladoleda naprema bačvi govana koju moraš pretrpiti, još uvijek se ništa nije promjenilo, još uvijek igra pati od svega što su svi koji znaju malo o codu potvrdili i prožvakali, loše mape i nedostatak više dobrih mapa, nedostatak nekih bitnih perkova, balans oružja, zvukovi , netcode samo da se ponovo spomenu neki.

 

Evo bliži se treći mjesec, i kao što sam napisao prije neke dojmove i činjenice, sve se ostvarilo ili ostalo isto, bitne patcheve i ono što je najbitnije nisu sredili, možemo se sprdati, možemo se svađati, možemo hejtati i prepirati se ovdje, ali činjenica je da igra mogla biti najbolji cod ikad, nažalost umjesto da slušaju zajednicu Activision dijeli otkaze devsima IW teama koji su sa razlogom vrlo nezadovoljni sa mnogo toga, i uništava trud i potencijal igre do kosti. Neki se sjećaju da se ovakvo nešto dešavalo i prije, kad su isto zaposlenici orginalnog IW teama bili vrlo nezadovoljni generalnim načinom na koji se sve hendlalo pa su se pokupili ,dali otkaze i tužili izdavača za velike pare. Izgleda da su ovdje opet u pitanju ratovi unutar tabora, gdje su želje i prigovori zajednice bačeni na marginu. Activision odbor na sastanku velikih dioničara sigurno nije skrštenih ruku i olako primio poruku da igrači ne žele čuti ni vidjeti mikrotransakcije-lootboxove i ostale bolesti u ovom nastavku.

 

 

 

Nisu sposobni tweakat sačmu , footsteps sound ,te ubacit dead silence kao perk 3 mjeseca.Pokrpali su stvari koje su trebale biti riješene odmah nakon bete koja je trebala trajati jedno 7 dana, da im ljudi zdampaju čitavu listu stvari koje su bile broken, a ušle su u prodaju unutar gotovog proizvoda za 60 eura pa naviše. 2019 godina oni uz tolike novce, hype mašinu i toliko devsa i savjetnika nisu za početak mogli srediti osnovne stvari poput spawn pozicija unutar mape, u triple A FPS MP naslovu, gdje prijašnji cod naslovi od kojih su neki sad stari 10-15 godina nisu imali ni blizu ovakve probleme idiotizma titanskih proporcija, gdje usput rečeno dođeš doma sa posla, i odvojiš sat dva da malo odigraš nešto , dočeka te patch od 7-20 gb po 10 put zaredom.

 

Halo , o čemu pričamo dalje? 

 

LP

11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ekipa jel itko uspio juggernauta otkljucat? Ja dosad najveci killstreak 13 :(

Feelsbad....

Oko za oko i cijeli svijet ce biti slijep
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
WukongFtw kaže...

Ekipa jel itko uspio juggernauta otkljucat? Ja dosad najveci killstreak 13 :(

Feelsbad....

 probaj prebacit na pointman ili onaj drugi perk di ti drugi killstreakovi skupljaju killove. Ja sam puknuo 16 ali neam upaljen taj jugger, igram cruise, vtol, chopper gun

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kakvo objašnjenje Colossus7, svaka čast. Potpisujem se napisano, bollje nisi mogao objasniti 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Colossus7 kaže...

 

 

Nisu sposobni tweakat sačmu , footsteps sound ,te ubacit dead silence kao perk 3 mjeseca.Pokrpali su stvari koje su trebale biti riješene odmah nakon bete koja je trebala trajati jedno 7 dana, da im ljudi zdampaju čitavu listu stvari koje su bile broken, a ušle su u prodaju unutar gotovog proizvoda za 60 eura pa naviše. 2019 godina oni uz tolike novce, hype mašinu i toliko devsa i savjetnika nisu za početak mogli srediti osnovne stvari poput spawn pozicija unutar mape, u triple A FPS MP naslovu, gdje prijašnji cod naslovi od kojih su neki sad stari 10-15 godina nisu imali ni blizu ovakve probleme idiotizma titanskih proporcija, gdje usput rečeno dođeš doma sa posla, i odvojiš sat dva da malo odigraš nešto , dočeka te patch od 7-20 gb po 10 put zaredom.

 

Halo , o čemu pričamo dalje? 

 

LP

 

Sposobno su oni tweakati sve puno bolje nego kaj mi mislilmo, ali jebiga novac je novac njima je u interesu da cim vise čobana igra pa taman da nezna mis drzati u rukama po ovome novome socijalnom uredenju ovih dana svi se moraju osjecati dobro i imati osjecaj da su sposobni ali nedaj Boze da to postignu svojim radom.

 

Pa zakaj bi recimo kod mene  20 godina igranja FPS-a, muscle memorije i twich reflexi igralo ulogu u fpsu pa to nema smisla bolje ovako da te moze svaki njonjo ubiti pa makar nezna mis drzati u rukama.

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
dad0r kaže...
Colossus7 kaže...

 

 

Nisu sposobni tweakat sačmu , footsteps sound ,te ubacit dead silence kao perk 3 mjeseca.Pokrpali su stvari koje su trebale biti riješene odmah nakon bete koja je trebala trajati jedno 7 dana, da im ljudi zdampaju čitavu listu stvari koje su bile broken, a ušle su u prodaju unutar gotovog proizvoda za 60 eura pa naviše. 2019 godina oni uz tolike novce, hype mašinu i toliko devsa i savjetnika nisu za početak mogli srediti osnovne stvari poput spawn pozicija unutar mape, u triple A FPS MP naslovu, gdje prijašnji cod naslovi od kojih su neki sad stari 10-15 godina nisu imali ni blizu ovakve probleme idiotizma titanskih proporcija, gdje usput rečeno dođeš doma sa posla, i odvojiš sat dva da malo odigraš nešto , dočeka te patch od 7-20 gb po 10 put zaredom.

 

Halo , o čemu pričamo dalje? 

 

LP

 

Sposobno su oni tweakati sve puno bolje nego kaj mi mislilmo, ali jebiga novac je novac njima je u interesu da cim vise čobana igra pa taman da nezna mis drzati u rukama po ovome novome socijalnom uredenju ovih dana svi se moraju osjecati dobro i imati osjecaj da su sposobni ali nedaj Boze da to postignu svojim radom.

 

Pa zakaj bi recimo kod mene  20 godina igranja FPS-a, muscle memorije i twich reflexi igralo ulogu u fpsu pa to nema smisla bolje ovako da te moze svaki njonjo ubiti pa makar nezna mis drzati u rukama.

 Ma ja sam odavno sahranio Cod franšizu u svojoj glavi još poslje Modern Warfare 2, ali šupci dođoše i daju ti nadu, malo te nalože, pa opet po starom. Čekao sam da li će srediti napokon sve, nisu, pa sam se pozdravio od coda finalni put, otišo u slobodno vrijeme igrati SW Fallen Order, i Red Dead 2 na PC (jedna od najboljih igara svih vremena IMHO) gdje je Rockstar za razliku od ovih gadova pokazao kako se rješavaju problemi zajednice za veliki naslov koji donosi milione dolara, u cca 7 dana izbacili patch koji rješava 95% problema svih korisnika. I budali dosta.

 

 

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare
  • New multiplayer maps – Crash, Vacant, Shipment
  • New Ground War map – Port
  • New 2v2 Gunfight maps – Cargo, Atrium, and more to follow
  • New multiplayer modes –Reinforce, Gunfight OSP, Infected
  • Spec Ops – Bomb Squad, Grounded, Pitch Black, Just Reward, and more to follow
  • New weapons –RAM-7 and Holger-26 - po meni tar 21 i mg36

Not all of the content may be available on December 3rd but there should be enough.

Earlier today, a new patch was released for Call of Duty: Modern Warfare which added four-player parties for Gun Game and a number of other fixes.

 

nešto free contenta i najava prve free sezone. Uz sve ovo, svaka čast, ali moraju fixati bitne stvari koje su već milju puta navedene ovdje. 

Nije naveden ranked i neke stvari, ali nadam se iskreno, da će i to doći. Držimo fige, eto šta više reć.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.11.2019 22:02 (fila2208).
Moj PC  
3 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...
  • New multiplayer maps – Crash, Vacant, Shipment
  • New Ground War map – Port
  • New 2v2 Gunfight maps – Cargo, Atrium, and more to follow
  • New multiplayer modes –Reinforce, Gunfight OSP, Infected
  • Spec Ops – Bomb Squad, Grounded, Pitch Black, Just Reward, and more to follow
  • New weapons –RAM-7 and Holger-26 - po meni tar 21 i mg36

Not all of the content may be available on December 3rd but there should be enough.

Earlier today, a new patch was released for Call of Duty: Modern Warfare which added four-player parties for Gun Game and a number of other fixes.

 

nešto free contenta i najava prve free sezone. Uz sve ovo, svaka čast, ali moraju fixati bitne stvari koje su već milju puta navedene ovdje. 

Nije naveden ranked i neke stvari, ali nadam se iskreno, da će i to doći. Držimo fige, eto šta više reć.

 Fila200 kakve ti gluposti ovjde valjas?!? Pa valjda svi znaju da je CoD shi* jos od MW2 i da oni NECE nista popraviti ni tweakati i nece dati novog sadrzaja. . ., ovo sto ti linkas su masonske gluposti i neistine..., valjda ovdje neki ljudi koji ne igraju znaju bolje. . .

 

P.S. hvala za info! 

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Mah, zbilja više neam volje. Igra mi je sve bolja i bolja, otkrivam nove puške, kombinacije, prefireove, dobre nove taktike napada, s&d je zabavan s ekipom. Formirala se ekipica na discordu i samo, ponavljam se, čeka se ranked ili nešto malo ''ozbiljnije''.

 

Ovaj sadržaj me veseli, još će tu doć sigurno nenajavljenih stvari, jer moraju se opravdati za ovu tišinu s njihove strane i zadnji 20gb patch koji se nije iskazao.

Živi bili pa vidjeli.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Crash, Vacant, Shipment su *nove* mape, stare 13 godina

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2019 18:04 (Colossus7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Colossus7 kaže...

Crash, Vacant, Shipment su *nove* mape, stare 13 godina

 

 

 

 

Crash - ona mapa sa helikopterom??

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Colossus7 kaže...

Crash, Vacant, Shipment su *nove* mape, stare 13 godina

 

 

 

 Rđavu kurc* ugoditi nemozes...., ekipa palče zasto su sve mape "nove" zasto nisu ubacili neke od klasika..., evo sad tri klasične mape pogotovo legendarni Crash ali to su sad "stare mape 13 godina" i tako uvijek se nađe neki "argument" za seruckati. . ., dok nove 2v2 mape i nova ground war se valjda ne racunaju jelde...  

 

Friday jeste ona s helikopterom u sredini! 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2019 18:16 (D3ViL).
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
D3ViL kaže...
Colossus7 kaže...

Crash, Vacant, Shipment su *nove* mape, stare 13 godina

 

 

 

 Rđavu kurc* ugoditi nemozes...., ekipa palce zasto su sve mape "nove" zasto nisu ubacili neke od klasika..., evo sad tri legendarne mape pogotovo Crash ali to su sad "stare mape 13 godina" i tako uvijek se nađe neki "argument" za seruckati. . . 

 Tri legendarne stare cod mape?

 

Vacant? Shipment?

 

 

Informiraj se prije nego počneš sa paljbom.

 

 

 

 

Crash je jedina na listi koja je OK i daleko je od top 5 favorite cod mw, mw2, mw3 mapa, ali ako pucaš na privlačenje starih fanova i pridobivanje jeftinih bodova kad im već nisi dao patcheve koji svi žele, onda se to riješi na način da se izaberu najbolje i najpopularnije mape ova 3 nastavka pošto je ovo reboot MWa, a  dati jednu solidnu koja je valjala samo sa klanski i LAN S&D i 2 smeće mape koje smo većinom uredno preskakali votingom u 80% partija (znaš ono dok je voting bio unutar igre) apsolutno nisu ništa doli bacanje magle u oči. (Ove 3 su izabrane jer su bile najmanje posla, jer su vrlo male mape, te s obzirom da će samo zabit malo shadinga i tekstura pošto su ih već remasterirali nedavno sa izlaskom Cod MW 2007 remastera.

 

Uz to rečeno, Crash kao najbolja mapa u paketu koju ćete dobiti, ako mislite da ekipa sad exploita, boosta, rejpa sa gličevima i spawn pointima gdje te ekipa skida ko zeca čim se pomaknes 10 koraka sa spawn pointa, taj nije igrao Crash dovoljno dugo, i nezna što ga čeka.

 

GL & HF

 

 

15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...
Colossus7 kaže...

Crash, Vacant, Shipment su *nove* mape, stare 13 godina

 

 

 

 

Crash - ona mapa sa helikopterom??

 da ona koja je bila i verzija za Bozić sa drvcem i umjesto airstrikea se čuo "hohoho" od djedice

16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

do nedjelje traje dupli xp na oruzja i općeniti lvl 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jack Sparrow kaže...
Friday kaže...
Colossus7 kaže...

Crash, Vacant, Shipment su *nove* mape, stare 13 godina

 

 

 

 

Crash - ona mapa sa helikopterom??

 da ona koja je bila i verzija za Bozić sa drvcem i umjesto airstrikea se čuo "hohoho" od djedice

 

Ijaooooo, obozavao sam tu mapu

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
blackdevil kaže...

do nedjelje traje dupli xp na oruzja i općeniti lvl 

 Super da završim neke loše puške.

Napatio me m13 dok nisam veći barrel dobio. Kriminal loše bez veceg barela. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

neka ubace backlot i crossfire :D 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Ijaooooo, obozavao sam tu mapu

 Testirao sam ju u ranoj development fazi

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2019 10:04 (191x7).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice