Dragon Ball Xenoverse 2

poruka: 9
|
čitano: 2.779
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Xenoverse 2

Otvaram temu na ovom podforumu pošto sam pokrenuo temu u podforumu Igre-općenito.

 

Ove godine nam izlazi nastavak jedne od boljih DB igara u posljednje vrijeme,Dragon Ball Xenoversea.

Igra za razliku od prethodnika obećava otvoren svijet,veće mape za borbu,te malo poboljšanu grafiku.Igra izlazi za sve aktualne platforme(PS4,XONE,PC),dok neće biti PS3 i X360 verzija,što znači da stare konzole polako,ali sigurno,padaju u zaborav među developerima.

PC zahtjevi nebi trebali biti mnogo veći od prvog xenoversea,pošto ne izgleda TOLIKO bolje,a također Xenoverse je i odlično optimiziran.

Priča će se predstaviti na"što bi bilo kad bi bilo način",tj.,moći ćemo vidjeti što bi bilo da se nešto u seriji drukčije desilo.

Igra uključuje DB Super i još mnogo filmova ovaj put(Legend of Bardock).

Inače,moći ćemo igrati kao veliki majmuni(great ape)

 

Prvi trailer:

 

MP trailer:

 

 EDIT:Na steamu je dostupna 28.10,a može se prednarčiti

 

Entuzijast
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2016 11:34 (FatMAN).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Dragon Ball Xenoverse 2

Isto namekianci ce se moci transformirat u velikog nameka,frieza rasa u golden frieza a buu rasa ce se moci transformirati u kid buua i poboljsane su transformacije saiyanaca

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Xenoverse 2

Da,zaboravio sam staviti taj trailer:

 

Iskreno,nadam se da će ovaj put biti sve friezine forme(od 1 do 4 uz golden formu),da će biti imperfect i semi perfect cell,kao i mogućnost da se tvoj lik preobrazi u sve SSJ forme.

Također se nadam da će u priči biti verzija da npr.,ubiješ vegetu,što bi se onda desilo...

Entuzijast
10 godina
offline
Dragon Ball Xenoverse 2

a sumnjam da ce biti sve 4 transformacije kada su prikazali samo transformaciju u golden friezu

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Xenoverse 2

A dobro i to je nešto.No nešto mi ne ide u glavu.Koliko god volim dragon ball,mislim da je 50 eura malo previše(ali kad pogledaš da je cod 60 i ne čini se toliko puno).Mada 50 eura je meni ipak malo puno

 

Entuzijast
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2016 11:53 (FatMAN).
10 godina
offline
Dragon Ball Xenoverse 2

Kada se gotovo sve igre krecu od cijene 40eura do 60 eura a moras razumijeti da su u drugim zemljama to sasvim normalne cijene a da kod nas u hrv,srb i bih je to preskupo zato i vlada piratstvo kod nas

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2016 21:00 (The_K).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Xenoverse 2

Pa da Amerikancima je skoro ništa dati 50 dolara za igru kad je njima prosječna plaća od 1000-2500 dolara,a obično ih ima 2+ po kući.

Entuzijast
8 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon Ball Xenoverse 2

igra netko? :D

11 godina
offline
Dragon Ball Xenoverse 2

Ja jucer kupio za PS4, jos je na akciji za 179kn, a deluxe verzija za 229kn + 4 packa sa likovima iz super sage su besplatni jos do 21.6. Taman sam pogodio vrijeme, nisam ni vidio.

Ugl velika je 13,4gb dok se skida tako da sam to ostavio tokom noci da skine i danas pocinjem sa igrom.

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice