Fallout 3 problem

poruka: 17
|
čitano: 3.394
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Fallout 3 problem

Ovak imam jedan probelm s fallout 3 svaki put kad otvorim launcher stisnem play

opet mi se otvori launcher

kad probam pokrenut

s exe

opet mi se otvori launcher neznam sta da napravim,nemogu uopce uc u igru

 

PL pomagajte

HD4850 2gig ram E7300
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.1.2009 19:51 (Bloodraven).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Fallout 3 problem

i koristim windows 7

HD4850 2gig ram E7300
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Fallout 3 problem

jel i prije il odjednom

probaj reinstalirat igricu ako ne radi

 mis da ti je do windowsa to su beta verzije

probaj reinstalirat, pa onda vidi

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Fallout 3 problem

Ma  odjednom prvi put da instaliravam na ovim win i sve se instalira normalno al stalno mi pokrece launcher nemre startat igru

HD4850 2gig ram E7300
15 godina
offline
RE: Fallout 3 problem

čuo sam da ati treba neki hot fix

15 godina
neaktivan
offline
Fallout 3 problem

Danas instalira i igra je radila odlično (60tak frameova) , ponovno pokrenija i počea igrat, šetam po wastelandu i štrokaje za nevirovat, fali pola detalja (hodam i odjednom se ispred mene 2 metra pojavi kuća wtf??? na nebu ničega), proba sa patchevima no nema poboljšanja, loada na početak u vaultu 101 i tamo zastajkuje, pogotovo kod dijaloga, resetira komp i ista stvar, može li itko pomoć ili dat savjet kako riješit ovaj problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Fallout 3 problem

ja proso igru na win7 bez ikakvih gresaka...probaj nac neki patch il reinstall

bolje JOGA nego DROGA....SMRTONST od DROGE je MAXIMALNA cak 110% to znaci da su neki umrli cak i 2 puta..nemojte se smijati to je u drogi moguce...... http://crocoh.blog.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3 problem
hrvatskafarkasevec kaže...

ja proso igru na win7 bez ikakvih gresaka...probaj nac neki patch il reinstall

Šta je više puta reinstalira to gore, svi patchevi već instalirani, stvar je što je više pokrećem to gore radi, prvi put besprijekorno, drugi put malo štrokavalo, a sad se vuće ko krepana mačka, blokaje kad uđem u igru i kad pomičem strelicu

15 godina
protjeran
offline
Fallout 3 problem

da ne otvaram novu temu.ja sam instalirao igricu danas i sve je normalno FPS je 30+ i onda odjedanput padne na 1 i igra se smrzne,pa se nakon nekog vremena odmrzne i onda opet tako...

 

riješenja? dajem hvala ako uspije

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3 problem
ivan-zd kaže...

da ne otvaram novu temu.ja sam instalirao igricu danas i sve je normalno FPS je 30+ i onda odjedanput padne na 1 i igra se smrzne,pa se nakon nekog vremena odmrzne i onda opet tako...

 

riješenja? dajem hvala ako uspije

100% ti je do igre same, evo sad gledam na forum.hr jedan lik ima intel core2duo 3.2 ghz, hd 4870 i ima stalnih problema sa frameom i blokavanjem kad šeta wastelandom

14 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3 problem
ivan-zd kaže...

da ne otvaram novu temu.ja sam instalirao igricu danas i sve je normalno FPS je 30+ i onda odjedanput padne na 1 i igra se smrzne,pa se nakon nekog vremena odmrzne i onda opet tako...

 

riješenja? dajem hvala ako uspije

koji ti je OS?

 

i također me ovo tvoje nekako vuće na piratsku igru, a mi ovdje ne rješavamo probleme na temu piratskih igara

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
15 godina
protjeran
offline
RE: Fallout 3 problem
BannedOnThisForum kaže...
ivan-zd kaže...

da ne otvaram novu temu.ja sam instalirao igricu danas i sve je normalno FPS je 30+ i onda odjedanput padne na 1 i igra se smrzne,pa se nakon nekog vremena odmrzne i onda opet tako...

 

riješenja? dajem hvala ako uspije

koji ti je OS?

 

i također me ovo tvoje nekako vuće na piratsku igru, a mi ovdje ne rješavamo probleme na temu piratskih igara

ma kakve veze piratska il ne kad igra nema zastite i nema cracka tako da nije zato sto je piratska (a to sto ne se tu ne raspravlja o tome je druga stvar)

bolje JOGA nego DROGA....SMRTONST od DROGE je MAXIMALNA cak 110% to znaci da su neki umrli cak i 2 puta..nemojte se smijati to je u drogi moguce...... http://crocoh.blog.hr/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3 problem
tema je malo stara ali da ne otvaram novu
imam isto problem sa igrom, upalim ju, na launcheru kliknem play, igra se uplai, crni ekran, fallout 3 is not responding
i to je to, dalje se nece nista, mis nemogu mrdnut, nista, moram izvadit bateriju iz laptopa...
igra je original, probao sam i crack skinut, isto...
dali je problem i ugri, ako je skinut cu piratsku igru (ciste savjesti posto imam originala)
50Niggas
15 godina
protjeran
offline
Fallout 3 problem

E ljudi,imam cudan problem sa igrom,do prije mjesec dana mozda i vise

instalirao sam igru i sve je islo savrseno.I danas pokusam uci u igru,

izbaci mi binkw32.dll is missing.Kako,zasto i da li se to moze rijesit?

born to be gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3 problem

ISTA STVAR!

Kupio prekjučer original igru (algoritam, neka kombinacija Fallout 3 + dvije expanzije za 300kn, reko šta da ne kad je jefino:),

 

Uđe u igru, idem na new game i ''game stops responding'', instalirao patch 1.4 ne radi, 1.7 ne radi, Windows 7 je, postao sam na njihovu tech support, pa valjda su u 2 godine stavili neki patch za win7!

 

Ako netko ovdje zna pomoći WE NEEDS YOU !

13 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3 problem

Mali problemćić imam igru, svi DLC, patch 1.7

 

klko sam skužio igra ne podržava core 2 duo procesore pa naviše (opčenito višejezgrene procesore)

igra radi normalno na 64 bitnom AMD-u sa jednom jezgrom, no kad je na core 2 duo 5 min maximalno pa te izbaci

 

Ima neko riješenje za to?

13 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout 3 problem
Bartender kaže...

ISTA STVAR!

Kupio prekjučer original igru (algoritam, neka kombinacija Fallout 3 + dvije expanzije za 300kn, reko šta da ne kad je jefino:),

 

Uđe u igru, idem na new game i ''game stops responding'', instalirao patch 1.4 ne radi, 1.7 ne radi, Windows 7 je, postao sam na njihovu tech support, pa valjda su u 2 godine stavili neki patch za win7!

 

Ako netko ovdje zna pomoći WE NEEDS YOU !

 Nije stvar Win 7

 

Radi na win 7 bez obzira imo patch 1.4 il 1.7 sam ti treba proc sa jednom jezgrom kolko sam ja skužio

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice