FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 918.779
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Aguero u TOTW, znači neće biti POTM. Pas mater... Cofinho, spljugali smo. Pao je na 1.1 milju. To je onaj prvi val. Mislim da će mu se cijena malo podići i da će ići za 1.2 milje. To bi mi bilo ok. Samo da ovaj novi ode preko milju i pol i ovaj će se onda malo oporaviti.

 

Inače prošle godine su nadogradnje krenule na današnji dan. Možda i ove godine bude tako. Vidjet ćemo poslije 19h.

Mislim da to što je u TOTW ne znači ništa. Može (i treba) još uvijek biti POTM. Iako sada, kada Aguero ima već tri IFa, jedan POTM KDB 93 meni bi dobro došao :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2018 11:39 (soft).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

Jel možda netko ovdje brunozuric (CroatianMafia)?

 

Jučer jedan zanimljiv meč protiv njega. Obje obrane dosta teške za probit i moglo je otići na bilo koju stranu 

 

 Nema neki tim .Koja je ovo div. ?

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Ma da, ako se ne šareni ko gay pride nije neki tim 


Nemam ni ja, zato nas je i matchalo  

Divizija 4. 

15 godina
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...

Mislim da to što je u TOTW ne znači ništa. Može (i treba) još uvijek biti POTM. Iako sada, kada Aguero ima već tri IFa, jedan POTM KDB 93 meni bi dobro došao :)

Krivo, aguero ima 4 IF kartice. Moguće da izađe kao potm u što sumnjam pa da bude kao s potm kaneom. Ubaci if aguera i poberi potm aguera s obzirom da je i u tjednom packu njegova if kartica. No malo je vjerojatno pa mislim da bi mogao potm biti de bruyne što bi isto bilo potpuno zasluženo. No kako ekipa glasuje a voli i eriksena, ne bi me začudilo da i on ne bude potm. Vidjet ćemo sutra. Ja bih volio da bude aguero pa da bude ova fora s if karticom.

9 godina
neaktivan
offline
15 godina
offline
FIFA 18

Kada golman iz čista mira fula loptu. I da, zabio sam gol, nisam ga primio. SB na legendary.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 18
nadimaknaforumu kaže...

 Stvarno nema potrebe da linkas FB profile...

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

Ma da, ako se ne šareni ko gay pride nije neki tim 


Nemam ni ja, zato nas je i matchalo  

Divizija 4. 

 Imam tim od cca 400 k mozda i jaci i onda dodje neko pa me natambura sa ovakvim timom .. :)

 Da popizdis ! hahahahha

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
8 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Danas je svega bilo u madridu. Žutih koji nisu žuti, prekršaja koji nisu prekršaji, penala o kojem se da raspravljati, golova koji su slučajno pali, obrana kada niti golman ne zna da je obranio, loših golmanskih reakcija, lopta koja se između nekoliko obrambenih igrača odbija na jedinog napadača kojeg pogađa i završava u mreži, preokret koji se događa u sam kraj tekme, igrača na krivim pozicijama, loših trenerskih odluka... sve me to podsjetilo na fifu i svakodnevne noćne more koje prolazim kroz igru a sada ih moram gledati i u ligi prvaka. Pljuc!

 Onaj penal nad Krosom po meni nije penal, lik je drzao ruku na njegovom vratu to ne sme da radi ali nista mi vise nije radio, a Kros se iskusno bacio. Ne znam po mom misljenju jedan takav sudija u jednom takvom takmicenju ne bi smeo to da sudi.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

Ma da, ako se ne šareni ko gay pride nije neki tim 


Nemam ni ja, zato nas je i matchalo  

Divizija 4. 

 Igrate lepse nego ja koji visim u 2-1 diviziji :D

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
offline
FIFA 18

Dosadno mi ba bacio pogled preko PS4 na champions channel i pogledao najgledaniju tekmu. Prvi lik je WL završio s 40 pobjeda a drugi s 33. Gotovo svaki napad gol. Lik od 6 udaraca zabija 5 golova liku koji ima 40 pobjeda. Ili se ne znaju braniti ili su im napadi atomski a meni se čini da je u pitanju nešto treće...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 18

Jeli igra ko sa ramosom , tj jeli se isplati ulozit u njega?

Igra bi u paru sa baillyem sa valenciom i marcelom na bekovima i de gea na golu

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2018 20:13 (MaciStyle).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...
blowfish_cro kaže...

Ma da, ako se ne šareni ko gay pride nije neki tim 


Nemam ni ja, zato nas je i matchalo  

Divizija 4. 

 Igrate lepse nego ja koji visim u 2-1 diviziji :D

 Umislit cu se :p

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Zbog nakupljenih investicija nisam mogao otvarari pakete od WL-a pa se skupilo nesto sto sam danas napokon otvorio.

 

2 rare players packa (po 100k svaki), 4 rare mega packa (55k svaki) i elite 3 monthly rewards (12 crvenih kartica).

 

Najbolji pull Miktarijan (15k), a od crvenih kartica najbolji igrac je bio Nacho (86).

 

Kad nista ne ocekujes a opet ostanes razocaran.  :)

 

 

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

Meni najbolji Willian 84, ostalo sve 80 i ispod. Uzas.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 18
virusulja kaže...

Zbog nakupljenih investicija nisam mogao otvarari pakete od WL-a pa se skupilo nesto sto sam danas napokon otvorio.

 

2 rare players packa (po 100k svaki), 4 rare mega packa (55k svaki) i elite 3 monthly rewards (12 crvenih kartica).

 

Najbolji pull Miktarijan (15k), a od crvenih kartica najbolji igrac je bio Nacho (86).

 

Kad nista ne ocekujes a opet ostanes razocaran.  :)

 

 

 Nacho se cini i vise nego dobar. Lik je sigurno, van Ikona jedan od najboljih CBova u igrici, jos kad uzmes u obzir hyperlink sa Ramosom i link sa De Geom, frajer bi trebao biti i vise nego dostatan.

8 godina
offline
FIFA 18

Ovakvu ekipu nastojim da napravim. Trebace vremena ali polako,igrac po igrac.

 

Edit: za Valensiu sam se zeznuo nisam znao da vredi preko 800k... Bice dobar i ovaj obican 😀

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2018 1:36 (ruya).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Ekipa evo uspio sam se kvalificirat za WL prvi put vrijeme je i da se i meni sprzi mozak 😉 Najveci cilj mi je 12 winova pa da ne moram ponovo u daily knockout. Sretno svima 💪

PSN:nikolacurak
 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 18

Ja evo prosli vikend odustao nakon 19 tekmi, dosao do S1 i puko mi film.

Za ovaj sam napravio nove momcadi i po prvi puta u FUTu imam Aguera i ne mogu opisati kakva je to zvijer. Je da je neki dan protiv Ruya fulao 2 zicera ali ostatak vremena je zvijer samo takva. Tko ima pare neka uzme.

S obzirom da sam na poslu ne mogu staviti link na futhead i sl.

4231

Aguero

2IF Mahrez, Eriksen, Alexis

Herrera, 2IF Mooy

Alba, Azpi, Bailly, Aurier

Courtois

Zanima me vase misljenje, imam par planova kako Herreru zamijeniti jer mi vise ide nakurac njegova tromost dok mi intovremeno ide nakurac i Courtois jer voli primati golove na koji god nacin moze.

1 - Kante na mjesto Herrere, IF Zwelleger-nesto na mjesto Albe.

2 - De Gea na mjesto Courtoisa

3 - Van - Bailly, Alba, Herrera, Unutra - IF Benatia, Sandro, Marchisio

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Imam 300k da upgradeam momcad za WL sta preporucate? Mozda IF Kolasinac i IF Mustafi umjesto Roja i Rose i da dignem IF Mooy na SIF ili da idem Kantea umjesto Bakayoka?
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18
sexytoiletpaper kaže...


4231

Aguero

2IF Mahrez, Eriksen, Alexis

Herrera, 2IF Mooy

Alba, Azpi, Bailly, Aurier

Courtois

Zanima me vase misljenje, imam par planova kako Herreru zamijeniti jer mi vise ide nakurac njegova tromost dok mi intovremeno ide nakurac i Courtois jer voli primati golove na koji god nacin moze.

1 - Kante na mjesto Herrere, IF Zwelleger-nesto na mjesto Albe.

2 - De Gea na mjesto Courtoisa

3 - Van - Bailly, Alba, Herrera, Unutra - IF Benatia, Sandro, Marchisio

Probaj lijevi bek Sandro ili SIF Telles, CB Luiz i IF Fernandinha umjesto Herrere. Na gol IF Edersona ili Llorisa (De Gea nisam koristio još ove sezone, no kako ga 90% igrača koristi... nemre biti loš).

 

8 godina
offline
Re: FIFA 18
Nikolacurak kaže...
Imam 300k da upgradeam momcad za WL sta preporucate? Mozda IF Kolasinac i IF Mustafi umjesto Roja i Rose i da dignem IF Mooy na SIF ili da idem Kantea umjesto Bakayoka?

 Imao sam Kantea, odlican je. Ja sam lepo krenu wl 4:1 ali sad kad krenu porazi kao da gledam xd. I da, gameplay danas i prosle nedelje tj celu proslu wl je nebo i zemlja. Danas su mi okretni igraci i moze se igrati a proslu nedelju nzm sta je bilo da su onako spori bili. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2018 10:52 (ruya).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Onda sta nakraju SIF Mooy ili Kante? (U vezi imam jos Bakayoka i IF Arnautovica 86 rat. )
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Ili da ostavim IF Mooya a maknem Bakayoka i stavim Kantea?
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Nikolacurak kaže...
Ili da ostavim IF Mooya a maknem Bakayoka i stavim Kantea?

 Meni je IF Fernandinho bolja opcija a sasvim sigurno će dobiti nadogradnju za koji dan.

10 godina
offline
Re: FIFA 18
Nikolacurak kaže...
Onda sta nakraju SIF Mooy ili Kante? (U vezi imam jos Bakayoka i IF Arnautovica 86 rat. )

 Kantea nikad nisam probao pa ti nemogu nista reci za njega dok sif mooy je strasna kartica. Tko zna kakav ce tek biti kad dobije upgrade

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Mijenja li se kemija u toku tekme? Recimo da započnem tekmu sa 100 kemije i onda ubacim nekoga tko bi inače srušio kemiju? 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
sexytoiletpaper kaže...
virusulja kaže...

Zbog nakupljenih investicija nisam mogao otvarari pakete od WL-a pa se skupilo nesto sto sam danas napokon otvorio.

 

2 rare players packa (po 100k svaki), 4 rare mega packa (55k svaki) i elite 3 monthly rewards (12 crvenih kartica).

 

Najbolji pull Miktarijan (15k), a od crvenih kartica najbolji igrac je bio Nacho (86).

 

Kad nista ne ocekujes a opet ostanes razocaran.  :)

 

 

 Nacho se cini i vise nego dobar. Lik je sigurno, van Ikona jedan od najboljih CBova u igrici, jos kad uzmes u obzir hyperlink sa Ramosom i link sa De Geom, frajer bi trebao biti i vise nego dostatan.

 Svaka cast Nachu, ali to nije ni izbliza igrac kojem bi se radovao za toliki broj utakmica i ostvareni rang.

 

Vec sam napisao da ne ocekujem previse i da vecinu coinsa zaradim investiranjem, ali je zanimljivo svaki put iznova vidjeti koliko su packovi losi i o kakvoj se prevari radi.

13 godina
offline
FIFA 18

Još ništa od POTM...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Hoce li svaka kartica koja dobija upgrade porast sama od sebe ili ce postojati 2 razlicite kartica npr Salah 83 i Salah 85 ili ova 83 automaski postaje 85?
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice