FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 877.139
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Kross i Modric vec passing od Messi... Jasno da ce imat, ne vidim problem sa tim. 

 

Skill moves također. Jer se Skill moves gleda kao kolicina driblinga tipa sombrero, zidanov spin, bicikl i ostalo... Messi to ne radi, Messi ima svoje zig-zag trcanje sa perfektnim nacinom drzanja lopte u posjedu i eksplozivnost pri prvom koraku. 

 

Dobro je da nemamo puno high rated igraca, jer bi to bila drama igrat onda. 

Daj mi reci što od svega toga može napraviti ronaldo? Gledam ga i zadnjih par godina ne može prijeći niti jednog igrača ma što koristio. Jedino pozicioniranje i osjećaj za gol ima bezprijekoran a skill moves 4* mu je pravi prijateljski poklon. Gledam neki dan mbappea. Pada preko lopte. Jedan na jedan, nula bodova. Lopta u prostor sve pet, tu je jak kao i u trku. No ekspresno je dobio 5* skill. Tako je krenio i jesus 5* skill 5* lošija noga. Sada je već na 4* 3*.

 

Messi na mjestu okrene 4 igrača. Prođe kroz njih s loptom u nogama. To kaj svi oni zajedno rade on napravi s narandžom, kako je jednom rekao ibro. Kako messi u gol šanse baca suigrače je priča za sebe. Što je napravio u prvih par kola to modrić neće napraviti u dvije karijere. Mislim na mrtvace koje je složio suigračima s loptom koja ima oči. Čovjek u sezoni ima više asistencija nego modrić i kross zajedno kojima bi to trebao biti primarniji posao nego messiu.  Nema puno high rated igrača no ima 220 icon kartica. Može li gore?

 

Koja je logika da prije dvije godine kroos ima pace 45 a dvije godine kasnije kada je stariji ima 67? Jedini razlog je što se otvoreno pobunio i tražio da mu podignu pace. Ne kužim kako u jednoj godini pojedini igrači gube toliko pace? Kaj je ove godine vidal duplo sporiji nego prošlu sezonu? Danas kada se igrači prate po svim parametrima nije teško doći do podataka o brzini svakog igrača lige petice i to onda posložiti da drži vodu i da bude realno. Ovo što rade je smiješno. Zna se koliko može trčati brzo messi, ronaldo, modrić, rooney itd...  Dan danas je rooney neusporedivo brži od messia a messi ima gotovo duplo veći pace od njega.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2018 17:01 (movie).
14 godina
offline
Re: FIFA 19
maxy0 kaže...
Reedy kaže...
movie kaže...

Nevjerojatno, kroosu dignut pace za 17 a suarez samo 3* skill. Modrić jako lijepa kartica a ronaldo i messi na ST.

 Kroos i Modrić veći passing od Messija  žalost

 Sta je tu zalost? Jel i igru glavom trebo imat vecu od mandzukica npr? Zna se kakav je igrac messi i gdje je dobar i gdje pravi razliku. najbolje da mu sve 99 stave

 Ja ne osporavam pass niti Kroosa, niti Modrića, dapače. Ukoliko pratiš barcu zadnje dvije godine onda itekako znaš kakav mu je pass i da je to upravo najveća stvar gdje trenutno pravi razliku. Takvu viziju i takav osjećaj za prostor i dodavanje nema nit jedan igrač sadašnjice. Long story short: pass od modrića i kroosa je okej, al od messija svakako treba biti veći. Neće se složit samo oni koji ne prate njegovu igru ili samo pogledaju highlitse

12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Kross i Modric vec passing od Messi... Jasno da ce imat, ne vidim problem sa tim. 

 

Skill moves također. Jer se Skill moves gleda kao kolicina driblinga tipa sombrero, zidanov spin, bicikl i ostalo... Messi to ne radi, Messi ima svoje zig-zag trcanje sa perfektnim nacinom drzanja lopte u posjedu i eksplozivnost pri prvom koraku. 

 

Dobro je da nemamo puno high rated igraca, jer bi to bila drama igrat onda. 

Daj mi reci što od svega toga može napraviti ronaldo? Gledam ga i zadnjih par godina ne može prijeći niti jednog igrača ma što koristio. Jedino pozicioniranje i osjećaj za gol ima bezprijekoran a skill moves 4* mu je pravi prijateljski poklon. Gledam neki dan mbappea. Pada preko lopte. Jedan na jedan, nula bodova. Lopta u prostor sve pet, tu je jak kao i u trku. No ekspresno je dobio 5* skill. Tako je krenio i jesus 5* skill 5* lošija noga. Sada je već na 4* 3*.

 

Messi na mjestu okrene 4 igrača. Prođe kroz njih s loptom u nogama. To kaj svi oni zajedno rade on napravi s narandžom, kako je jednom rekao ibro. Kako messi u gol šanse baca suigrače je priča za sebe. Što je napravio u prvih par kola to modrić neće napraviti u dvije karijere. Mislim na mrtvace koje je složio suigračima s loptom koja ima oči. Čovjek u sezoni ima više asistencija nego modrić i kross zajedno kojima bi to trebao biti primarniji posao nego messiu.  Nema puno high rated igrača no ima 220 icon kartica. Može li gore?

 

Koja je logika da prije dvije godine kroos ima pace 45 a dvije godine kasnije kada je stariji ima 67? Jedini razlog je što se otvoreno pobunio i tražio da mu podignu pace. Ne kužim kako u jednoj godini pojedini igrači gube toliko pace? Kaj je ove godine vidal duplo sporiji nego prošlu sezonu? Danas kada se igrači prate po svim parametrima nije teško doći do podataka o brzini svakog igrača lige petice i to onda posložiti da drži vodu i da bude realno. Ovo što rade je smiješno. Zna se koliko može trčati brzo messi, ronaldo, modrić, rooney itd...  Dan danas je rooney neusporedivo brži od messia a messi ima gotovo duplo veći pace od njega.

 Zaboravljas da je ovo igra, igra mora biti balansirana nekako ( barem u pocetku ). Zna se kome mozes nesto dat a kome ne mozes. Ronaldo kao zastitno lice mora biti takav kakav je, tu prica staje. Modric kao vezni igrac, igrac najviseg ranga mora imati ocjene za veznog igraca napucane, kao i Messi napadacke. Tako da u niti jednom pogledu Messi radi 5-6 miracle paseva ne moze imati vec od Modrica kojem je primarni cilj razigravanje igre, sta radi najbolje na svijetu trenutno. 


Za pace ne zelim komentirat jer bi ja svim igracima smanjio ispod 80, a samo bi mali broj igraca imao preko 80. Jer u game modeu kao FUT sve ocjene previse dolaze do izrazaja i onda kad imas pace 90+ to je strasno. 

Messi kao i Ronaldo, previse je butthuratnih ko ovaj ovdje sta prica kako je tuzno kaj ima manji passing od Modrica i Kroosa... najbolji su na svijetu, nek budu najbolja dva u igri, napucaj ocjene za poziciju koju igraj i gotovo. 

 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
FIFA 19

S obzirom da je fut mod u kojem igrači tijekom godine dobijaju specijalne kartice koje poboljšavaju statse ja bih svima skinuo ocjenu. Nitko ne bi imao preko 90 ocjenu u futu. I to je previše. Messi već nakon dvije ili tri kartice dolazi gotovo do makismuma a gdje je totoy pa poslije tots. Ove godine su kartice bile najbrutalnije do sada. Po meni bespotrebno. Treba to malo korigirati. O iconama da ne govorim. Preko 200 icona je u igri. OK, meni to ne znači ništa jer niti jednu neću dobiti u packu ali opet...

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Pozdrav. Jel iko probal pre orderat FIFU 19 preko FIFE 18 za onaj 10% popust. Kod mene na PS mi baca neki error i ne zeli. Neko slican problem i rjesenje?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
nidjoPro kaže...
Pozdrav. Jel iko probal pre orderat FIFU 19 preko FIFE 18 za onaj 10% popust. Kod mene na PS mi baca neki error i ne zeli. Neko slican problem i rjesenje?

 Napisi koji error pa cemo vise znat... ovak mozes samo nabadat.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
this item is currently unavailable please try again later (F18B014)

Eto ga
15 godina
offline
Re: FIFA 19
nidjoPro kaže...
this item is currently unavailable please try again later (F18B014)

Eto ga

 Ako si imao fifu 18 kupljenu preko hr storea ne možeš sada fifu 19 kupovati preko recimo američkog storea. Zna raditi i regionalne probleme.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Znaci rjesenja za taj problem nema?
12 godina
offline
FIFA 19

Reko bi da nema ako je ovo sta Movie kaze, kupljeno na jednom storeu a ti sada zelis sa drugoga. 

 

To ti se pojavi kad ides iz in-game menia kliknut na to ? 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
nidjoPro kaže...
Znaci rjesenja za taj problem nema?

 Rješenje ti je da tamo gdje si kupio fifu 18, kupiš i fifu 19 te da ne kemijaš s acc, koliko vidim na netu. Malo sam prolistaj i potraži.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Pa sta bi kemijao sa acc ako imam jedan account kod fife 15 kad sam se sa pca premjestio na ps4. Fifu 18 sam kupio sa tim acc ako se ne varam isto preko 10% discounta i problema nije bilo.
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Pa sta bi kemijao sa acc ako imam jedan account od fife 15 kad sam se sa pca premjestio na ps4. Fifu 18 sam kupio sa tim acc ako se ne varam isto preko 10% discounta i problema nije bilo.
15 godina
offline
Re: FIFA 19
nidjoPro kaže...
Pa sta bi kemijao sa acc ako imam jedan account od fife 15 kad sam se sa pca premjestio na ps4. Fifu 18 sam kupio sa tim acc ako se ne varam isto preko 10% discounta i problema nije bilo.

Kad kažem kemijao mislim možda imaš dva acc. Vidim na više tema si postavio isto pitanje. Ne znam je li ti palo na pamet grešku upisati u google? Ako to napraviš vidjet ćeš da dosta ljudi ima isti problem te savjete nekih koji su ga riješili. Na taj način prije ćeš doći do kvalitetnog rješenja nego ovako među ekipom koja problem nije vidjela.

6 godina
offline
FIFA 19

Decki moji, o kakvom balanciranju igre tu pricamo kad je 99% CBova na ispod 70 pace dok je 50% STova iznad 85-90.

Ne znam o kakvom se tu balansiranju radi ali sigurno nema veze sa sposobnosti ljudi iza kontrolera. I dalje ce najsnaznija strategija biti uzeti Ronalda i sa CBom prebaciti pola terena dugom loptom, Ronaldo ju uhvati na 30m od gola dok su CBovi 15m iza njega i tek krecu lagano trckarati.

Nema veze sa balansiranjem na bazi igrackog skilla, nema veze sa simulacijom stvarnih sposobnosti IRL igraca, samo da se packovi prodaju, a svi cemo i dalje ko budale (ukljucujuci mene) kupiti i psovati iducu godinu. Drzmo fige da se ovi belgijski zakoni prenesu na cijelu EU pa da EA vise nema opcije nego prestati prodavati P2W kockanje igracima. Mislim, znate gdje smo kada se na redditu ekipa raspituje koliko para treba potrositi na pocetku igre a tamo 300 komentara gdje svi preporucaju barem 36k FPova.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Naravno da sam prije nego sam na forumu postavio pitanje sve proguglao ali nisam nasao nista, hvala svakako na pomoci
15 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

Decki moji, o kakvom balanciranju igre tu pricamo kad je 99% CBova na ispod 70 pace dok je 50% STova iznad 85-90.

Ne znam o kakvom se tu balansiranju radi ali sigurno nema veze sa sposobnosti ljudi iza kontrolera. I dalje ce najsnaznija strategija biti uzeti Ronalda i sa CBom prebaciti pola terena dugom loptom, Ronaldo ju uhvati na 30m od gola dok su CBovi 15m iza njega i tek krecu lagano trckarati.

Nema veze sa balansiranjem na bazi igrackog skilla, nema veze sa simulacijom stvarnih sposobnosti IRL igraca, samo da se packovi prodaju, a svi cemo i dalje ko budale (ukljucujuci mene) kupiti i psovati iducu godinu. Drzmo fige da se ovi belgijski zakoni prenesu na cijelu EU pa da EA vise nema opcije nego prestati prodavati P2W kockanje igracima. Mislim, znate gdje smo kada se na redditu ekipa raspituje koliko para treba potrositi na pocetku igre a tamo 300 komentara gdje svi preporucaju barem 36k FPova.

 Vidim da su masi ovih vrhunskih napadača smanjili pace i to osjetno. No opet meni je sve to nerealno. Kako sam rekao, danas kada se prate svi parametri tijekom tekme nije nikakav problem doći do podataka koliko je koji igrač brz. Pogotovo za sve lige petice a to ionako najviše interesira igrače. Kakav je onda problem prenijeti u igru svima poznate podatke. Godinama je jagielka proglašavan za najbržeg igrača engleske lige i godinama je u fifi imao pace ispod 70. Ima masu takvih primjera. Što se fifa pointsa tiče, kako šime kaže sve je to lutrija.

 

Nekima neće biti dosta niti tih 36k da nešto dobiju a netkom će dobiti više i sa samo 5k pointsa. I dalje mislim da je to nepošteno ma kako netko tvrdio da nije. Mislim da bi jednako zaradili ako ne i više da umjesto packova prodaju kartice igrača. To im nitko ne može zabraniti jer nije nikakva kocka. Stave ronalda 100 eura i pola kupaca bi uložilo 100 eura u karticu ronalda, a gdje je ostalih 10 igrača koji im onda trebaju za kompletirati momčad. Sve u svemu potpčuno sam hladan na ovogodišnju fifu i sve mi je manje stalo da je igram.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
 Vidim da su masi ovih vrhunskih napadača smanjili pace i to osjetno. No opet meni je sve to nerealno. Kako sam rekao, danas kada se prate svi parametri tijekom tekme nije nikakav problem doći do podataka koliko je koji igrač brz. Pogotovo za sve lige petice a to ionako najviše interesira igrače. Kakav je onda problem prenijeti u igru svima poznate podatke. Godinama je jagielka proglašavan za najbržeg igrača engleske lige i godinama je u fifi imao pace ispod 70. Ima masu takvih primjera. Što se fifa pointsa tiče, kako šime kaže sve je to lutrija.

 

Nekima neće biti dosta niti tih 36k da nešto dobiju a netkom će dobiti više i sa samo 5k pointsa. I dalje mislim da je to nepošteno ma kako netko tvrdio da nije. Mislim da bi jednako zaradili ako ne i više da umjesto packova prodaju kartice igrača. To im nitko ne može zabraniti jer nije nikakva kocka. Stave ronalda 100 eura i pola kupaca bi uložilo 100 eura u karticu ronalda, a gdje je ostalih 10 igrača koji im onda trebaju za kompletirati momčad. Sve u svemu potpčuno sam hladan na ovogodišnju fifu i sve mi je manje stalo da je igram.

 

Žalosno je da pace ima toliki utjecaj na igru odnosno fut, i da se zbog pace toliko plače. Žalosno je da ekipa izbjegava jednog Harry Kane-a zbog Jesusa jer je oaj turbo brz. Isto tako ne znam da li sam jednom sreo protivnika da mu na rb igra Carvajal koji je vrhunski igrač na toj poziciji.

 

Mislim da napred navedeno mnogo toga govori. Evo npr. u PES-u izvuči jednog Kane-a savršen je dobitak zbog toga što taj napadač trenutno predstavlja u svijetu nogometa i zbog njegovih statsa. To je ta neka razlika i osjetit će je bilo tko tko dublje uđe u obe igre.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 10:46 (TheMaverick).
6 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Decki moji, o kakvom balanciranju igre tu pricamo kad je 99% CBova na ispod 70 pace dok je 50% STova iznad 85-90.

Ne znam o kakvom se tu balansiranju radi ali sigurno nema veze sa sposobnosti ljudi iza kontrolera. I dalje ce najsnaznija strategija biti uzeti Ronalda i sa CBom prebaciti pola terena dugom loptom, Ronaldo ju uhvati na 30m od gola dok su CBovi 15m iza njega i tek krecu lagano trckarati.

Nema veze sa balansiranjem na bazi igrackog skilla, nema veze sa simulacijom stvarnih sposobnosti IRL igraca, samo da se packovi prodaju, a svi cemo i dalje ko budale (ukljucujuci mene) kupiti i psovati iducu godinu. Drzmo fige da se ovi belgijski zakoni prenesu na cijelu EU pa da EA vise nema opcije nego prestati prodavati P2W kockanje igracima. Mislim, znate gdje smo kada se na redditu ekipa raspituje koliko para treba potrositi na pocetku igre a tamo 300 komentara gdje svi preporucaju barem 36k FPova.

 Vidim da su masi ovih vrhunskih napadača smanjili pace i to osjetno. No opet meni je sve to nerealno. Kako sam rekao, danas kada se prate svi parametri tijekom tekme nije nikakav problem doći do podataka koliko je koji igrač brz. Pogotovo za sve lige petice a to ionako najviše interesira igrače. Kakav je onda problem prenijeti u igru svima poznate podatke. Godinama je jagielka proglašavan za najbržeg igrača engleske lige i godinama je u fifi imao pace ispod 70. Ima masu takvih primjera. Što se fifa pointsa tiče, kako šime kaže sve je to lutrija.

 

Nekima neće biti dosta niti tih 36k da nešto dobiju a netkom će dobiti više i sa samo 5k pointsa. I dalje mislim da je to nepošteno ma kako netko tvrdio da nije. Mislim da bi jednako zaradili ako ne i više da umjesto packova prodaju kartice igrača. To im nitko ne može zabraniti jer nije nikakva kocka. Stave ronalda 100 eura i pola kupaca bi uložilo 100 eura u karticu ronalda, a gdje je ostalih 10 igrača koji im onda trebaju za kompletirati momčad. Sve u svemu potpčuno sam hladan na ovogodišnju fifu i sve mi je manje stalo da je igram.

 Ovo sto sada imamo je P2W kroz kockanje. Da uvedu P2W u stilu da Ronalda prodaju direktno mogu ti garantirati sa 100% sigurnosti da bi igrica umrla odmah. NITKO, ali NITKO ne voli P2W igrice ako izuzmes Whaleove koji nemaju nikakve sveze sa skillom. Kada bi te EA tjerao da platis igricu 60e i onda na to dali opciju da kupis najbolje igrace... Prvi bi im poslao govno u posti i ne bih prisao vise blizu legalnim kopijama FIFE u zivotu.

Sto se tice pace-a. Aubameyang je brz. Lik leti po terenu ali i on nije u mogucnosti sa loptom proletiti protiv igraca EPLa. Treba mu netko da digne loptu iznad igraca dok on savrseno tajmira sprint dok je u FIFI to prenaglaseno uz pomoc sporih CBova i niske agilnosti istih.

Navijam za Arsenal i pratio sam svaku tekmu ove sezone do sada i nisam jos vidio Aubu kako prestize igrace. Na drugu ruku, gledao sam ManUtd - Burnley i vidio Lukakua kako sustize obrambenog Burnleya, Mee-a sa 5 metara zaostatka.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Decki moji, o kakvom balanciranju igre tu pricamo kad je 99% CBova na ispod 70 pace dok je 50% STova iznad 85-90.

Ne znam o kakvom se tu balansiranju radi ali sigurno nema veze sa sposobnosti ljudi iza kontrolera. I dalje ce najsnaznija strategija biti uzeti Ronalda i sa CBom prebaciti pola terena dugom loptom, Ronaldo ju uhvati na 30m od gola dok su CBovi 15m iza njega i tek krecu lagano trckarati.

Nema veze sa balansiranjem na bazi igrackog skilla, nema veze sa simulacijom stvarnih sposobnosti IRL igraca, samo da se packovi prodaju, a svi cemo i dalje ko budale (ukljucujuci mene) kupiti i psovati iducu godinu. Drzmo fige da se ovi belgijski zakoni prenesu na cijelu EU pa da EA vise nema opcije nego prestati prodavati P2W kockanje igracima. Mislim, znate gdje smo kada se na redditu ekipa raspituje koliko para treba potrositi na pocetku igre a tamo 300 komentara gdje svi preporucaju barem 36k FPova.

 Vidim da su masi ovih vrhunskih napadača smanjili pace i to osjetno. No opet meni je sve to nerealno. Kako sam rekao, danas kada se prate svi parametri tijekom tekme nije nikakav problem doći do podataka koliko je koji igrač brz. Pogotovo za sve lige petice a to ionako najviše interesira igrače. Kakav je onda problem prenijeti u igru svima poznate podatke. Godinama je jagielka proglašavan za najbržeg igrača engleske lige i godinama je u fifi imao pace ispod 70. Ima masu takvih primjera. Što se fifa pointsa tiče, kako šime kaže sve je to lutrija.

 

Nekima neće biti dosta niti tih 36k da nešto dobiju a netkom će dobiti više i sa samo 5k pointsa. I dalje mislim da je to nepošteno ma kako netko tvrdio da nije. Mislim da bi jednako zaradili ako ne i više da umjesto packova prodaju kartice igrača. To im nitko ne može zabraniti jer nije nikakva kocka. Stave ronalda 100 eura i pola kupaca bi uložilo 100 eura u karticu ronalda, a gdje je ostalih 10 igrača koji im onda trebaju za kompletirati momčad. Sve u svemu potpčuno sam hladan na ovogodišnju fifu i sve mi je manje stalo da je igram.

 Ovo sto sada imamo je P2W kroz kockanje. Da uvedu P2W u stilu da Ronalda prodaju direktno mogu ti garantirati sa 100% sigurnosti da bi igrica umrla odmah. NITKO, ali NITKO ne voli P2W igrice ako izuzmes Whaleove koji nemaju nikakve sveze sa skillom. Kada bi te EA tjerao da platis igricu 60e i onda na to dali opciju da kupis najbolje igrace... Prvi bi im poslao govno u posti i ne bih prisao vise blizu legalnim kopijama FIFE u zivotu.

Sto se tice pace-a. Aubameyang je brz. Lik leti po terenu ali i on nije u mogucnosti sa loptom proletiti protiv igraca EPLa. Treba mu netko da digne loptu iznad igraca dok on savrseno tajmira sprint dok je u FIFI to prenaglaseno uz pomoc sporih CBova i niske agilnosti istih.

Navijam za Arsenal i pratio sam svaku tekmu ove sezone do sada i nisam jos vidio Aubu kako prestize igrace. Na drugu ruku, gledao sam ManUtd - Burnley i vidio Lukakua kako sustize obrambenog Burnleya, Mee-a sa 5 metara zaostatka.

 Ma to jbt... daj mi da kupujem igrace pravom lovom. Toliko si vise pod stresom jer ti nista ne padne iz packa da sad bubnes ovakvu glupost. Ovi Youtuberi bi kroz 3-4 dana nekog stream i donacija imali 22 igraca koji bi zajedno kostali soma eura, pa se igraj. 

 

Neka ekipa ulaze novce u pointse, kakve veze to ima ? Nitko tebi ne brani da radis isto... Nek izbace pack weight i mir. 

 

 

Sto se tice Jesusa. Mislim da ga vecina ekipe uopce nije koristila radi Pacea, nego je lik jednostavno bio predobar. Iz kojeg razloga, ne znam... al znam da sam ga ja koristio iza Del Piera i MoTM Zahe jer nije bio normalan, od kuda god opalis je gol. A kartica kosta 1-2k. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
12 godina
offline
FIFA 19

Jucer sam na nagradnoj igri na FB dobio PS4 pro neki limit edition, Ivan Šarić ga je dijelio, pa eto igrom slucaja prebacujem se na konzolu :)

Napravio sam sinoc US account jer koliko sam citao ne bi trebao imati problema sto kupujem igre u americi.


Posto sam nov u PS svijetu svaki savjet je dobrodosao :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

Jucer sam na nagradnoj igri na FB dobio PS4 pro neki limit edition, Ivan Šarić ga je dijelio, pa eto igrom slucaja prebacujem se na konzolu :)

Napravio sam sinoc US account jer koliko sam citao ne bi trebao imati problema sto kupujem igre u americi.


Posto sam nov u PS svijetu svaki savjet je dobrodosao :)

 Nemoj ni kupovati FIFU. To je to sto si srece imao za ovu godinu :P

Ali ako cemo o FIFI, PS4 ekipe su daleko jace od PCa. Nije tu neka razlika u skillu igraca ali vecina igraca ima daleko jace timove i ljudi su spremniji potrositi pare na FPove na PS4 nego na PCu. Osim toga, nemoras se vise brinuti o cheaterima i moras imati PS+ da bi igrao online. Ovo za druge regije bi ti netko drugi bio pametniji za reci.

I da, PS4 kontroler te kosta 440kn tako da na masazu ili nesto prije sesije FIFE jer nije to ko bacit 200 za Xbox controller :P

10 godina
offline
FIFA 19

E sad ovo sto je kolega spomenio meni jos nije kasno nemam nikakvu igru trenutno,dali se stvarno ispalti imati US acc?

Npr. ja iz bih ne mogu platit ps plus jer je to hrv store i idje mi na k...to,ok trebnam imat hrv karticu.

Zanima me dali mozda za US mogu platit karticom ako mi bude taj acc?kontam opet US je puno vece trziste itd.mozda vrijede drukcija pravila.

Sto se tice igrica i kupovanja nebi trebalo bit problem?

Igranje npr.fife online nebi me spajalo tamo s nekim iz amerike i to,nego vamo europa?

 

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Ma to jbt... daj mi da kupujem igrace pravom lovom. Toliko si vise pod stresom jer ti nista ne padne iz packa da sad bubnes ovakvu glupost. Ovi Youtuberi bi kroz 3-4 dana nekog stream i donacija imali 22 igraca koji bi zajedno kostali soma eura, pa se igraj. 

 

Neka ekipa ulaze novce u pointse, kakve veze to ima ? Nitko tebi ne brani da radis isto... Nek izbace pack weight i mir. 

 

 

 

 Nisam uopće pod stresom a i rekao sam da me igra sve manje veseli. No ako ih belgijanci sjebu a to se proširi na ostatak europe a ne žele ostati bez zarade jedina mogućnost im je da prodaju kartice kako se u nekim igrama prodaju oružja, auti i slično. Bar sam tako čitao. Ne igram takve igre pa ne znam.  To im nitko ne bi mogao blokirati. Što će napraviti ne znam ali znam da se neće odreći skoro milijarde dollara godišnje što su ubirali od fifa pointsa. To su strašni novci i gledat će da ne ostanu bez njih. Ove godine u fifu ulazim bez ikakvih ambicija. Tu i tamo koja tekma jer zdravlje mi ne dopušta ozbiljnije igranje. Neki dan sam skoro riknuo igrajući i sreća što sam uspio liku utrpati treći gol u takvom stanju pa je izašao iz igre. Smiren sam, kontroliram se i sve pet. Vodim 1-0 i fulam mrtvaca. Izgubim kontrolu, popizdim, srce popizdi i počne preskakati. Tri puta udari pa stane. Ne puštam gamepad i igram dalje i sreća da je lik izašao. Pitam se poslije kaj mi to treba? Nemam odgovor.

6 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Ma to jbt... daj mi da kupujem igrace pravom lovom. Toliko si vise pod stresom jer ti nista ne padne iz packa da sad bubnes ovakvu glupost. Ovi Youtuberi bi kroz 3-4 dana nekog stream i donacija imali 22 igraca koji bi zajedno kostali soma eura, pa se igraj. 

 

Neka ekipa ulaze novce u pointse, kakve veze to ima ? Nitko tebi ne brani da radis isto... Nek izbace pack weight i mir. 

 

 

 

 Nisam uopće pod stresom a i rekao sam da me igra sve manje veseli. No ako ih belgijanci sjebu a to se proširi na ostatak europe a ne žele ostati bez zarade jedina mogućnost im je da prodaju kartice kako se u nekim igrama prodaju oružja, auti i slično. Bar sam tako čitao. Ne igram takve igre pa ne znam.  To im nitko ne bi mogao blokirati. Što će napraviti ne znam ali znam da se neće odreći skoro milijarde dollara godišnje što su ubirali od fifa pointsa. To su strašni novci i gledat će da ne ostanu bez njih. Ove godine u fifu ulazim bez ikakvih ambicija. Tu i tamo koja tekma jer zdravlje mi ne dopušta ozbiljnije igranje. Neki dan sam skoro riknuo igrajući i sreća što sam uspio liku utrpati treći gol u takvom stanju pa je izašao iz igre. Smiren sam, kontroliram se i sve pet. Vodim 1-0 i fulam mrtvaca. Izgubim kontrolu, popizdim, srce popizdi i počne preskakati. Tri puta udari pa stane. Ne puštam gamepad i igram dalje i sreća da je lik izašao. Pitam se poslije kaj mi to treba? Nemam odgovor.

 Ajde ajde, nemoj tako. Budem ti ja poslao detalje svog accounta. Ja cu igrat tekme, ti igraj market, svi sretni! :P

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 12:27 (sexytoiletpaper).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

E sad ovo sto je kolega spomenio meni jos nije kasno nemam nikakvu igru trenutno,dali se stvarno ispalti imati US acc?

Npr. ja iz bih ne mogu platit ps plus jer je to hrv store i idje mi na k...to,ok trebnam imat hrv karticu.

Zanima me dali mozda za US mogu platit karticom ako mi bude taj acc?kontam opet US je puno vece trziste itd.mozda vrijede drukcija pravila.

Sto se tice igrica i kupovanja nebi trebalo bit problem?

Igranje npr.fife online nebi me spajalo tamo s nekim iz amerike i to,nego vamo europa?

 

Ne možeš plaćati svojom karticom na USA storeu kao niti na engleskom, njemačkom itd. Kartica mora biti iz zemlje za koju si napravio acc. No kakav je to problem? Kupiš preko neta novčane bonove za pojedini store koji imaš. Mogao si tako kupovati i HR bonove kao što ćeš kupovati USA bonove. Naravno da ćeš imati neke restrikcije preko usa storea zbog autorskih prava pa ti neće biti dostupni recimo filmovi koji su dostupni amerima, no igre ćeš sve igrati i kupovati bez problema. Samo će ti trebati navedeni bonovi koje kupiš preko neta. Dok nije bilo HR storea ja sam ih tako kupovao.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

 Nemoj ni kupovati FIFU. To je to sto si srece imao za ovu godinu :P

Ali ako cemo o FIFI, PS4 ekipe su daleko jace od PCa. Nije tu neka razlika u skillu igraca ali vecina igraca ima daleko jace timove i ljudi su spremniji potrositi pare na FPove na PS4 nego na PCu. Osim toga, nemoras se vise brinuti o cheaterima i moras imati PS+ da bi igrao online. Ovo za druge regije bi ti netko drugi bio pametniji za reci.

I da, PS4 kontroler te kosta 440kn tako da na masazu ili nesto prije sesije FIFE jer nije to ko bacit 200 za Xbox controller :P

 

moj kontroler je bio 450 kn :( kupio 2 komada 

 

hrka11 kaže...

E sad ovo sto je kolega spomenio meni jos nije kasno nemam nikakvu igru trenutno,dali se stvarno ispalti imati US acc?

Npr. ja iz bih ne mogu platit ps plus jer je to hrv store i idje mi na k...to,ok trebnam imat hrv karticu.

Zanima me dali mozda za US mogu platit karticom ako mi bude taj acc?kontam opet US je puno vece trziste itd.mozda vrijede drukcija pravila.

Sto se tice igrica i kupovanja nebi trebalo bit problem?

Igranje npr.fife online nebi me spajalo tamo s nekim iz amerike i to,nego vamo europa?

 

 

kako sam ja procitao, ti niti ne moras kupovati sa visa karticom preko stora, valjda mozes uzeti bonove i ukucas ih na svoj profil kao npr na Steamu.

Imas "novcanik" online i njega krcas pa onda preko njega kupujes na Storu.

10 godina
offline
FIFA 19

Da,ali pitam cisto info jer predpostavio sam da ce bit tako.

A dali bude bolja ponuda igara i popusti na us ili da odustanem od toga i ostanem na racunu koji sam vec napravio?

 

Za bonove znam i gdje ih inace kupujete online?

 

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Pa ja imam HR profil i 5 USA profila i nema nikakvih problema. 

Navodno demo za PS 4 u 16.00, a za PC u 19.00. 

Jedva čekam da isprobam. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 19

Nego decki, hocemo FIFU 18 odzdraviti jednim mini-turnirom? Pobjednik se moze u 19ici kurciti. I ako je Sime u pitanju ima pravo puknut 3 gluposti i ostati ziv :P

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice