FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 876.646
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Kako se ovde lopta raspali punom? Fitnesse je R2 kod mene, ali sad kako god da opucam loptu plasira, drzao-ne drzao R2. Nikako ne mogu punim da raspalim po njoj.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Ne znam jesam se zeznio imao sam grb od kineske ove lige i nisam ni obraca paznju rijesava sam se stvari i stavim bezveze buy 5000 kad nisam ga ni stavio prodano.

 

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Prodao Manea koji mi se nije pokazao i kupio Martiala Freda i ostalo mi još 40k...

 

Martial 5 komada u 2 tekme s tim da je jedan rage quit napravio nakon 2-0 u 20.minuti.

Sljedeći kojeg ću se riješiti je David Luiz i umjesto njega ide Davison Sanchez.

A umjesto Tripiera ću probat namakniti Valenciu i mislim da je to to.

 

G Jesus mi je toplo hladno.Iako je zabio 18 u 23 utakmice sa 6 asista promašuje puno zicera iako ima hunter na sebi.

Ali ne mogu boljeg trenutno kupiti ostalo je previše skupo.

 

 

 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
 pa se nadam...

 lijepo je nadati se.. 

15 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

 lijepo je nadati se.. 

 Otvorim u ponedjeljak dva rare mega packa i u jednom nositelj packa 82 a u drugom 79 rare kartica? U dva jumbo premium packa nisam niti dobio rare karticu. Gledam i mislim si je li to moguće? Zašto ja na silu igram taj sb da bi onda izvukao ovakva sranja? Riješim jučer sve sbc što su mi ostali i baš da vidim je li moguće da ne vratim niti uloženo? Kako me ide, velika je mogućnost da bude baš tako. Eto, nadam se...

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Vi koji igrate sa ekipama iz premierlige, koja su vam se 3 vezna igrača najviše pokazala ? Ne računajući DeBruynea, Pogbu i Kantea ? Za njih nemam, ali od ovih ostalih, ili koja dvojica ili trojica u toj vezi na terenu vam najbolje djeluju skupa ?

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Matic i Fred.

Dembele isto nije los ako mozes iskoristot njegov dribling.

 

 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...

Vi koji igrate sa ekipama iz premierlige, koja su vam se 3 vezna igrača najviše pokazala ? Ne računajući DeBruynea, Pogbu i Kantea ? Za njih nemam, ali od ovih ostalih, ili koja dvojica ili trojica u toj vezi na terenu vam najbolje djeluju skupa ?

Kovačić definitivno. Meni je pod obavezno fernandinho. Imam i if gundogana i on mi je ok. Debele mi je bio ok ali minus je lošija noga i brzo umaranje. Doduše i gundogan se brzo umori i ostane bez sape. Alli mi je bio ok kao i plavi herrera, no sada mu je cijena triput skocila. Ovisno o formaciji ali meni je u sredini grao fernandinho, desno gundogan a lijevo kovačić. Sada sam mijenjao obranu pa mi zbog che lijevo igra plavi vidal. Na kraju sve je to isti vrag. 

 

 

edit: evo zakrpe i za PS4. Velika je 1.2 GB, aj da vidimo što će sada biti drukčije...

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2018 11:15 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

 

edit: evo zakrpe i za PS4. Velika je 1.2 GB, aj da vidimo što će sada biti drukčije...

Drugačije je to što mi se do patcha igra sviđala i bio sam sretan igrajući je, a nakon njega mi se gadi i vrlo sam blizu da je obrišem s kompa.

Sve isto kao i lani, svi igraju isto, presing od prve minute i ping-pong dodavanja, faule ne svira, penale još manje.

Izradiš 100% situaciju i promašiš ili golman obrani i onda sljedeći protivnikov napad dobiješ gol u rašlje s 25m.

Jučer sam 2 partije za redom igrao identične.

Ja krenem od prve minute žestoko i složim 2-3 100% situacije za gol, ali ne zabijem.

Prvi protivnikov napad lik opali s 25m i u rašlje.

Iduća utakmica ista stvar i sa istog jebenog mjesta lik opali i zabije isti gol.

Strašno.

Kao da igram protiv PC-a, a ne protiv živih ljudi.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Drugačije je to što mi se do patcha igra sviđala i bio sam sretan igrajući je, a nakon njega mi se gadi i vrlo sam blizu da je obrišem s kompa.

Sve isto kao i lani, svi igraju isto, presing od prve minute i ping-pong dodavanja, faule ne svira, penale još manje.

Izradiš 100% situaciju i promašiš ili golman obrani i onda sljedeći protivnikov napad dobiješ gol u rašlje s 25m.

Jučer sam 2 partije za redom igrao identične.

Ja krenem od prve minute žestoko i složim 2-3 100% situacije za gol, ali ne zabijem.

Prvi protivnikov napad lik opali s 25m i u rašlje.

Iduća utakmica ista stvar i sa istog jebenog mjesta lik opali i zabije isti gol.

Strašno.

Kao da igram protiv PC-a, a ne protiv živih ljudi.

 

znaci podlegli su pritisku jutubera i "profi" igraca fife. 

jebem im sve da im jebem.

 

jos mjesec dana pa dolazi bf, mozda budemo tamo imali vise "srece"

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Fifa od prvog dana i ova sada, nebo i zemlja, ali na gore!

Uništili su je!

 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja igram 4-3-2-1 i sad imam u vezi Kovačića, OX-a, Wijnalduma, Lingarda, Gueye i Seria, ono nisu loši ali ukupno mi ne djeluje to zadovoljavajuće pa bi to upgradeovo, napad i obranu jesam i sad bi i tu vezu sredio.

 

Netko probao Eriksena ? Vrijedi li tih 100k coinsa ?

Ili Fabinha ? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...

Ja igram 4-3-2-1 i sad imam u vezi Kovačića, OX-a, Wijnalduma, Lingarda, Gueye i Seria, ono nisu loši ali ukupno mi ne djeluje to zadovoljavajuće pa bi to upgradeovo, napad i obranu jesam i sad bi i tu vezu sredio.

 

Netko probao Eriksena ? Vrijedi li tih 100k coinsa ?

Ili Fabinha ? 

Eriksena imam untradable i sjedi mi na klupi, za moj stil igre je dosta tesko bio koristan, loše primanje lopte u šprintu, ali za uć s klupe i za slobodnjake je top; Lingard mi je bio puno bolji CAM.

 

Fabinho je zvjer i odličan mi je bio dok sam ga koristio, ali sada sam prešao na neki mix engleza i talijana pa sam ga prodao.

PRIJE PRIJE
SADA SADA
Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
edit: evo zakrpe i za PS4. Velika je 1.2 GB, aj da vidimo što će sada biti drukčije...

 

jesi probao nakon updatea?? 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
 

jesi probao nakon updatea?? 

Ne može ti sad odgovoriti jer igra i uživa k'o prase u blatu :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...
 

jesi probao nakon updatea?? 

Ne može ti sad odgovoriti jer igra i uživa k'o prase u blatu :)

 

Jebote da ga nije herc streso 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...

Vi koji igrate sa ekipama iz premierlige, koja su vam se 3 vezna igrača najviše pokazala ? Ne računajući DeBruynea, Pogbu i Kantea ? Za njih nemam, ali od ovih ostalih, ili koja dvojica ili trojica u toj vezi na terenu vam najbolje djeluju skupa ?

 Fabinho mi radi odličan posao, za sad uz Firmina koji je na CAM-u najbolji igrač. Od jeftinijih Ndidi nije loš.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Drugačije je to što mi se do patcha igra sviđala i bio sam sretan igrajući je, a nakon njega mi se gadi i vrlo sam blizu da je obrišem s kompa.

Sve isto kao i lani, svi igraju isto, presing od prve minute i ping-pong dodavanja, faule ne svira, penale još manje.

Izradiš 100% situaciju i promašiš ili golman obrani i onda sljedeći protivnikov napad dobiješ gol u rašlje s 25m.

Jučer sam 2 partije za redom igrao identične.

Ja krenem od prve minute žestoko i složim 2-3 100% situacije za gol, ali ne zabijem.

Prvi protivnikov napad lik opali s 25m i u rašlje.

Iduća utakmica ista stvar i sa istog jebenog mjesta lik opali i zabije isti gol.

Strašno.

Kao da igram protiv PC-a, a ne protiv živih ljudi.

 Istina. Pogodim 4 stative, obrani mi njegov dva šuta s 5m a on meni stisne dva gola s 20m? Naravno kada ja pucam njegov sve brani s te udaljenosti. Sljedeća tekma opet nekoliko stativa. Lik nema nikakvu šansu a onda mi zabije ovakav gol i izgubim 1-0. Pa je li ovo normalno? Jebeni umtiti samo stoji i još se sagne a njegov napadač koji nije u nikakvoj šansi zabija gol. Inače od 10 golova što ij primim 7 je ovakvih. Kako da se ja obranim kada sam ja u boljoj poziciji a moj igrač neće niti skočiti, niti napasti loptu niti je izbiti? Tekmu poslije toga dobijem lika 1-0 da je to bio smijeh. Podjednaki smo ali lik igra strahovit presing i siluje me cijelu tekmu.

 

Baca mi igrače po podu, gazi po njima i nema prekršaja. Onda se ja lagano naslonim na njegovog, klasično remplanje, uzmem loptu i on dobije faul? Na kraju ja koji ne igram niti oštro niti grubo imam više prekršaja od njega. Uglavnom dobijem 1-0 a lik ima 5 stativa. Jednostavno mi igra nije dala da izgubim. Toliko sam se razjebao da sam prestao igrati. Inače nakon patcha čini mi se da je igra brža a ping pong izraženiji.

 

Evo gola, i kaj da ja sada tu napravim? Ja sam na lopti, ja stišćem da je izbije, guram gamepad prema lopti da ide na loptu, gradim se a rezultat je ovaj. I tako gotovo svaki put.

 

15 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...
 jesi probao nakon updatea?? 

Ne može ti sad odgovoriti jer igra i uživa k'o prase u blatu :)

 

Jebote da ga nije herc streso 

Nisam bio do sada na forumu. Igrao sam cijelo vrijeme i na rubu sam živčanog sloma. Ja tu ne vidim ništa boljeg. Igra je brža, ping pong je veći, silovanja žešća, i dalje mi igrač na protivničkoj polovici ne može uštopati jednostavnu loptu, ne mogu se točno dodati, udarci i dalje van svake logike, uvijek primam jedan te isti gol, golmani i dalje brane čuda, protivnički uvijek jedno čudo više od mog golmana, očito sam glup, što drugo reći. Dakle, ova igra je takvo nerealno sranje da je to strašno. Osim što je nerealna ona je izrazito nepoštena, pokvarena. Ja se u ovakvoj igri ne snalazim. Svi me tuku, gaze i zabijaju jedan te isti gol. Ili sam prestar za ovo sranje ili preglup. Nešto je a možda je oboje...

12 godina
offline
FIFA 19

Meni je jednom sudilo penal... lik izvodi korner, moj igrač skoči na loptu i glavom izbije nazad u korner i naravno bio je u zraku kad ju je izbio.

Prilikom pada na zemlju je pao na protivničkog igrača i tu mi sudac svira penal.

Lopta je debelo bila u korneru, moj je prvi igrao loptom - strašno nešto.

 

A jučer meni nije sudilo npr. sljedeći faul.

Gurnem loptu naprijed i ostanem 1 na 1 s bekom i idem na njega, a ovaj se baci k'o tele na pod prije nego sam mu prišao i moj igrač prolazi pored njega, ali ga ovaj nekako zakači vrhom kopačke po nozi.

Moj padne, a sudac ni da trzne - naravno, ovaj nije loptu niti takao, a mog igrača bogami je sapleo po nozi.

Čisti crveni karton pošto je to bio zadnji igrač, a niti faul nisam dobio.

 

A ja inače dobivam penale i žute kartone na igračima s kojima ne upravljam, odnosno kad se gradim i lagano remplam.

Mene ubijaju i lome svako malo bez prekršaja.

Isti kurac kao u FIFI 18 - jebo sam im mater.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

 

Čisti crveni karton pošto je to bio zadnji igrač, a niti faul nisam dobio.

 

 

Jesi galamio kao da te netko kolje?

12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

 

Jesi galamio kao da te netko kolje?

Očeličio sam igrajući FIFU 18 tako da skoro pa i ne reagiram na te pizdarije više.

Kad baš počnem pocat po šavovima onda stisnem ALT+TAB, ali bez deračine kao prije.

Nema smisla da me susjedi slušaju i da se žena trza svako malo.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...

 

Jesi galamio kao da te netko kolje?

Očeličio sam igrajući FIFU 18 tako da skoro pa i ne reagiram na te pizdarije više.

Kad baš počnem pocat po šavovima onda stisnem ALT+TAB, ali bez deračine kao prije.

Nema smisla da me susjedi slušaju i da se žena trza svako malo.

 

Mene su znali zvat na mobitel dal je sve u redu.

10 godina
offline
FIFA 19

Koga bi na LB mogao stavit?Eng liga,trenutno imam Kolasinca.

Ovo mi je ekipa trenutno,napokon imam nesto bolje da se more igrat.

Napad planiram pojacat,lacazeta ili vardya.

Dajte prijedloge vi iskusniji.

Na camu mi bude lingard ili mesut.

 

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2018 15:51 (hrka11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

Koga bi na LB mogao stavit?Eng liga,trenutno imam Kolasinca.

Ovo mi je ekipa trenutno,napokon imam nesto bolje da se more igrat.

Napad planiram pojacat,lacazeta ili vardya.

Dajte prijedloge vi iskusniji.

Na camu mi bude lingard ili mesut.

 

 Alonso a ako imaš coinsa možeš probati i s mendyem iako ja ne bih dao toliko novca za njega. Meni je alonso bio sasvim ok dok sam ga imao. Staviš mu shadow che karticu i bez brige si.

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Jebo ih pas munjene raspale idiote mrtve glupe, ma nabijem ih nakurac, ja ne vjerujem, znači 3 dan za redom mene server izbacuje iz 1. utakmice na SB -u, i to sva 3 puta u prvom poluvremenu, sva 3 puta sam vodio, i kad me izbaci ja uste sekunde kliknem X na ultimat team i oni me vrate odmah nazad, ne connecta se niti 2 sekunde, samo uđe odmah, normalno meni piše 0 bodova.

Znači 3. dan ovotjednog SB-a i 3. dan me izbacuje u prvom poluvremenu prve utakmice, jel realno da ovo rade ? Kao sad je to slučajno ? A čim me izbace van connecta se nazad na server iste sekunde, jazavci mrtvi raspali!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...

Jebo ih pas munjene raspale idiote mrtve glupe, ma nabijem ih nakurac, ja ne vjerujem, znači 3 dan za redom mene server izbacuje iz 1. utakmice na SB -u, i to sva 3 puta u prvom poluvremenu, sva 3 puta sam vodio, i kad me izbaci ja uste sekunde kliknem X na ultimat team i oni me vrate odmah nazad, ne connecta se niti 2 sekunde, samo uđe odmah, normalno meni piše 0 bodova.

Znači 3. dan ovotjednog SB-a i 3. dan me izbacuje u prvom poluvremenu prve utakmice, jel realno da ovo rade ? Kao sad je to slučajno ? A čim me izbace van connecta se nazad na server iste sekunde, jazavci mrtvi raspali!

 Konzola ili PC ? Možda je do tvog neta ? Ja igram na Ps4 i odigrao sam do sad preko 80 utakmica (nešto SB, ali većinom DR), ni najmanji lag, a o pucanju veze ne moram onda ni govoriti.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2018 18:16 (Flue).
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Flue kaže...

 Konzola ili PC ? Možda je do tvog neta ? Ja igram na Ps4 i odigrao sam do sad preko 80 utakmica (nešto SB, ali većinom DR), ni najmanji lag, a o pucanju veze ne moram onda ni govoriti.

 Takodjer i kod mene sve extra,aj nisam 80,jesam 20ak utakmica nijednom lag ni prekid.Nijedna igra do sada nije ovako online radila bez problema.

 

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
FIFA 19

Nije do neta i nema veze s konekcijom. Jednostavno je u SB neki bug. Recimo ima dosta ljudi kojima neće osvježiti protivnike svaki dan pa uopće ne mogu igrati a ima puno ljudi kojima stako puca veza. Zato trenutno i treba tako malo bodova za elite 1 jer svi ne mogu igrati SB mod normalno.

 

Igram dva dana divizije online i mogu reći ono što znamo a to je da je fifina igračka zajednica jedno obično nepošteno govno. Igram toplo hladno. Jednu tekmu dobijem pa jednu izgubim. No jebe me kada gubim što je to iz moje perspektive nepošteno. Svaku tekmu složim bar 3 mrtvaca a ne zabijem niti jednog? To nije normalno. Golove primam iz krumpira a ne mogu zabiti ono što je nemoguće fulati. U svakoj fifi do sada kada sam ušao u takvu šansu gol je stvar tehnike. Zabio bih devet puta od deset. Sada zabijem jednom od deset. To što meni golmani brane nije normalno. Moj courtois je govno samo tako, iako ga je netko hvalio. Gledam, niti jednu tekmu nema preko 4 obrane a s druge strane protivnički golman zna imati i preko deset obrana? Nije pošteno. No da se vratimo na igračku zajednicu. Dakle, ja gubim i igram do kraja. Svaku tekmu u kojoj zabijem drugi gol lik izlazi van. Fakat su ljudi nepošteni. Gledam kada mi lik izađe u 20 minuti dobijem svega manje nego kada odigram svih 90 minuta. To nije fer. Meni kao pobjedniku trebaju dati sve normalno kao da se igralo 90 minuta. Zašto sam oštećen zato kaj je lik izašao iz tekme?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Flue kaže...
Iniesta21 kaže...

Jebo ih pas munjene raspale idiote mrtve glupe, ma nabijem ih nakurac, ja ne vjerujem, znači 3 dan za redom mene server izbacuje iz 1. utakmice na SB -u, i to sva 3 puta u prvom poluvremenu, sva 3 puta sam vodio, i kad me izbaci ja uste sekunde kliknem X na ultimat team i oni me vrate odmah nazad, ne connecta se niti 2 sekunde, samo uđe odmah, normalno meni piše 0 bodova.

Znači 3. dan ovotjednog SB-a i 3. dan me izbacuje u prvom poluvremenu prve utakmice, jel realno da ovo rade ? Kao sad je to slučajno ? A čim me izbace van connecta se nazad na server iste sekunde, jazavci mrtvi raspali!

 Konzola ili PC ? Možda je do tvog neta ? Ja igram na Ps4 i odigrao sam do sad preko 80 utakmica (nešto SB, ali većinom DR), ni najmanji lag, a o pucanju veze ne moram onda ni govoriti.

 

 

PS4, imam i ja 200+ utakmica i do sad me nije niti jednom izbacivalo, ma niti malo štekala igrica i onda sad u ovom SB 3 dana za redom me izbaci i to iz one 1. utakmice od 4 koliko ih dolazi dnevno, i to sva 3 puta u 1. pol dok sam vodio.

 

Znači prvu me izbaci, druge dvije izgubim 3-2 i 2-1, čudesa moji promašuju, baš čudesa, 2 penala mi skine, uredno skoro 30 udaraca po tekmi, on golove zabija kakve god poželiš, udarci sa 30 m ulaze, nabacivanje iz okreta iz auta prolazi cijeli teren i nalazi njegovog Wernera na drugoj stativi, penal ni iz čega, igrač s kojim ja nisam upravljao hoda i ovaj padne preko njega a lopta uopće nije bila tamo.

Aj reko tko ga jebe idem odigrat i zadnju al ono već lud igram preko kurca, on ima serviranu loptu u prvom napadu sa 3 m i promaši cijeli gol, sad ja igram preko kurca a pobjeđujem, zabio 3 gola, zabio sva 3 sa 20+ m i točno dobije bodova za povratak u elite 1 al nešto sitno jer ću pasti za pola sata uz ova uploadanja.

 

 

Ono bio dobre volje, reko idem malo odigrat i sad me jebene 4 utakmice ove nebuloze zvane FIFA toliko izmore da je to strašno, nakon sat vremena igranja osječam se toliko izmoreno da je to strašno, ubije me 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice