FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 877.482
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 19

Jesam ja opet nešto propustio?

Igrači su općenito poskupili ajme ajme u zadnjih sat dva, a nikakvog novog sbc-a nema niti najave za 'nešto'!???

Imam 500 igrača, s ovim ovakvim cijenama, razmišljam rješit bar pola iz kluba

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Evo trenutno sam na 18/28 na WL. Igram najbolju wl u zivotu a krajnji rezultat je klasika, ko i kad sam igrao lose ko nikad. Znaci, u svih 28 utakmica igrac utakmice je bio moj igrac, gubio ili pobjedivao svejedno ja sam imao najbolje ocjenjenog igraca. Poznavajuci da fifa voli dat ocjenu 10 ako igrac zabije 3 gola na utakmici, a bilo je i tog, svejedno sam ja uvijek imao igraca utakmice. U svakoj takmi sam imao preko 80% tocnih dodavanja, osim u jednoj kad je lik imao constant pressure pa mi je cjepao lopte na pocetku. Nije mi jasno kako neko drmne svih 30 pobjeda da se mu ne desi neko sranje. Malo prevelik uzorak je 30 utakmica da nebi dozivio neki cirkus od EA-a. U tih 28 utakmica sam mozda primio samo 4-5 golova da sam mogao reci da razigrao me ostalo je sve bilo fliper i najvise golova sam primio glavom sto je zanimljivo posto su mi u obrani ovaj rudiger i VVD. Al dobro dns sam malo izgrindao jer mi je islo dobro i sad samo preostaje cekat paketice i novo razocarenje.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...

Jesam ja opet nešto propustio?

Igrači su općenito poskupili ajme ajme u zadnjih sat dva, a nikakvog novog sbc-a nema niti najave za 'nešto'!???

Imam 500 igrača, s ovim ovakvim cijenama, razmišljam rješit bar pola iz kluba

Nemam pojma ali na mome marketu svi igrači su jeftiniji nego jučer što je uobičajena praksa za nedjelju. Svi igrači mi i dalje stoje na marketu i nitko ih ne uzima. Malo sam bacio pogled na igrače s kojima trgujem, znači dvadesetak kartica engleske i španjolske lige i nikome nije porasla cijena? Je li ja nešto propuštam? Znači, fernandinho, costa, vidal, saul, parejo, alli, lacazette i da dalje ne nabrajam, svima je cijena i dalje ista. Ne vidim nikakav rast.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
jopis kaže...

Jesam ja opet nešto propustio?

Igrači su općenito poskupili ajme ajme u zadnjih sat dva, a nikakvog novog sbc-a nema niti najave za 'nešto'!???

Imam 500 igrača, s ovim ovakvim cijenama, razmišljam rješit bar pola iz kluba

Nemam pojma ali na mome marketu svi igrači su jeftiniji nego jučer što je uobičajena praksa za nedjelju. Svi igrači mi i dalje stoje na marketu i nitko ih ne uzima. Malo sam bacio pogled na igrače s kojima trgujem, znači dvadesetak kartica engleske i španjolske lige i nikome nije porasla cijena? Je li ja nešto propuštam? Znači, fernandinho, costa, vidal, saul, parejo, alli, lacazette i da dalje ne nabrajam, svima je cijena i dalje ista. Ne vidim nikakav rast.

 Pričaš o pc-u ili plejki?

Ja sam na pc-u.

Slažem Rudigera, trebam 84 cb i 82-84 lb i rb da završim, Laporte, 6000 naviše, Sanchez isto, Sokratis 5000+, Walker (rb) 84 - 45000, M.Alonso (lb) 82 - 5000, itd., itd. Jučer si iste te igrače mogao kupiti za doslovno pola manje love, ali jučer mi se nije dalo slagat Rudigera, a sve mi se čini i da ga neću složit s ovim cijenama, ne vrijedi baš toliko.

 

*upravo mi se prodalo par 76 rare gold igrača iz premier lige za po 2000... Ljudi valjda poludili...

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2019 21:01 (jopis).
10 godina
offline
FIFA 19

Od fife 14 od kad igram ovu igru uvijek je bio neki event u vezi svetog patrika a ove godine nista. Razocaran sam 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2019 21:39 (The_K).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Pozdrav ljudi  trebao bi malu pomoć a i savjet . 

Godinama sam igrao pes, do 2017 godine ,2 godine gaming 0 bodova  sad kupio ps4 i fifu 2019 . Igram fut, znam igrati  nisam noob, ali jesam,, ne mogu  tj ne znam kako da se obranim,, pogotovo online kad igram, dobijem 5 do 6 komada i moram na forfeit match. Koliko se sjećam u pesu je bilo držiš brzo trčanje i x da igrač automatski ide za protivnickim igračem,, tj vija ga, kad ovaj doda, prebaci na najbližeg i opet taj moj bliži igrač nastavlja vijati drugug igrača ...

U fifi ovoj to nije stvar, ili ja nešto krivo radim.

Brzo trčanje + kocka neće da ganja,, igrač stoji, brzo trčanje i krug ista stvar, ne kontam više i dajte mi pomozite, poludih ..  :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

Pozdrav ljudi  trebao bi malu pomoć a i savjet . 

Godinama sam igrao pes, do 2017 godine ,2 godine gaming 0 bodova  sad kupio ps4 i fifu 2019 . Igram fut, znam igrati  nisam noob, ali jesam,, ne mogu  tj ne znam kako da se obranim,, pogotovo online kad igram, dobijem 5 do 6 komada i moram na forfeit match. Koliko se sjećam u pesu je bilo držiš brzo trčanje i x da igrač automatski ide za protivnickim igračem,, tj vija ga, kad ovaj doda, prebaci na najbližeg i opet taj moj bliži igrač nastavlja vijati drugug igrača ...

U fifi ovoj to nije stvar, ili ja nešto krivo radim.

Brzo trčanje + kocka neće da ganja,, igrač stoji, brzo trčanje i krug ista stvar, ne kontam više i dajte mi pomozite, poludih ..  :) 

 Zadnjih godina je uveden manual defending, ako drzis X doci ces do igraca tj nekih 5m od njega, a onda moras sam prema njema i tackle ti je O (krug jel). L2 je bekovski "ples".

Nađi neke tutoriale na yubitu.

11 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
manipulator kaže...

Pozdrav ljudi  trebao bi malu pomoć a i savjet . 

Godinama sam igrao pes, do 2017 godine ,2 godine gaming 0 bodova  sad kupio ps4 i fifu 2019 . Igram fut, znam igrati  nisam noob, ali jesam,, ne mogu  tj ne znam kako da se obranim,, pogotovo online kad igram, dobijem 5 do 6 komada i moram na forfeit match. Koliko se sjećam u pesu je bilo držiš brzo trčanje i x da igrač automatski ide za protivnickim igračem,, tj vija ga, kad ovaj doda, prebaci na najbližeg i opet taj moj bliži igrač nastavlja vijati drugug igrača ...

U fifi ovoj to nije stvar, ili ja nešto krivo radim.

Brzo trčanje + kocka neće da ganja,, igrač stoji, brzo trčanje i krug ista stvar, ne kontam više i dajte mi pomozite, poludih ..  :) 

 Zadnjih godina je uveden manual defending, ako drzis X doci ces do igraca tj nekih 5m od njega, a onda moras sam prema njema i tackle ti je O (krug jel). L2 je bekovski "ples".

Nađi neke tutoriale na yubitu.

 Ma znam ja to  ali ovo je glupost stvarno, da nema kombinacija da držiš i da automatski ganja igrača ?

Isto tako samo kretanje na analogu,, strelice 0 bodova . 

Ajd naso sam da prebacim si da mi je pucanje kocka a ne krug 

11 godina
offline
FIFA 19

Mora biti neka shema, u pesu je i dalje isto, držiš brzo trčanje i x i auto ganja igraca, u fifi to nije slučaj, a bilo je isto i u fifi . 

Nemoguće da je protivnicki igrač uvijek prije na lopti od moga  znaci da on nešto drži da ode na loptu.. 

Pa nije valjda da se samo analogom ide prema lopti ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...
zagid3 kaže...
manipulator kaže...

Pozdrav ljudi  trebao bi malu pomoć a i savjet . 

Godinama sam igrao pes, do 2017 godine ,2 godine gaming 0 bodova  sad kupio ps4 i fifu 2019 . Igram fut, znam igrati  nisam noob, ali jesam,, ne mogu  tj ne znam kako da se obranim,, pogotovo online kad igram, dobijem 5 do 6 komada i moram na forfeit match. Koliko se sjećam u pesu je bilo držiš brzo trčanje i x da igrač automatski ide za protivnickim igračem,, tj vija ga, kad ovaj doda, prebaci na najbližeg i opet taj moj bliži igrač nastavlja vijati drugug igrača ...

U fifi ovoj to nije stvar, ili ja nešto krivo radim.

Brzo trčanje + kocka neće da ganja,, igrač stoji, brzo trčanje i krug ista stvar, ne kontam više i dajte mi pomozite, poludih ..  :) 

 Zadnjih godina je uveden manual defending, ako drzis X doci ces do igraca tj nekih 5m od njega, a onda moras sam prema njema i tackle ti je O (krug jel). L2 je bekovski "ples".

Nađi neke tutoriale na yubitu.

 Ma znam ja to  ali ovo je glupost stvarno, da nema kombinacija da držiš i da automatski ganja igrača ?

Isto tako samo kretanje na analogu,, strelice 0 bodova . 

Ajd naso sam da prebacim si da mi je pucanje kocka a ne krug 

 Neznam sta da ti kazem, "future is now old man"

Hvala bogu da je kretanje na analogu a ne da smo ograniceni na 8 smjerova sa strelicama.

Mozda u single playeru jos uvijek ima opcija za legacy defending no u online nema.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2019 22:04 (zagid3).
12 godina
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

Mora biti neka shema, u pesu je i dalje isto, držiš brzo trčanje i x i auto ganja igraca, u fifi to nije slučaj, a bilo je isto i u fifi . 

Nemoguće da je protivnicki igrač uvijek prije na lopti od moga  znaci da on nešto drži da ode na loptu.. 

Pa nije valjda da se samo analogom ide prema lopti ? 

 I dalje X ganja igraca ali ne uzima automatski loptu igracu. Ako se tak mislis branit, budi siguran da ces ispada iz formacije i da ce te napuniti ko kantu.

Jednostavno moras nauciti jockey koristit, manualno zatvarat prostor i citat protivnika. Drugacije nejde. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
FIFA 19

Igra je puna bugova. Sad sam htio da produzim igraču ugovor i nece .. 

Neće nikome, mi training,, ni ugovor, ni chemistry, nista . A imam u zalihi malo milijun... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

Igra je puna bugova. Sad sam htio da produzim igraču ugovor i nece .. 

Neće nikome, mi training,, ni ugovor, ni chemistry, nista . A imam u zalihi malo milijun... 

 Izadi i udi, zna se dogodit da se zblesira. Bugovi koji se vuku od kad je ovog enginea. 

 

Kaj se tice WL, back to back to back G1. Fascinantno je kako ''pad forme'' dolazi u trenutku kada se odlucuje hocu li moc doc do Elite ranka. Tamo negdje na 16-5 ja spajam 3 poraza za redom. Nije bitno kako sam izgubio, izgubio sam, na knap sve... dvije na penale. Nakon toga da sam igrao protiv malog tekzza valjda bi ga satrao. Ja nisam mogo vjerovat da moj Ramos izleti ispred CR7 96 nosi ga na kiti, uzme loptu... zavuce se kroz kompletna njegov vezni red i odigrava takav savrseni pas na Stoickhova da je to bilo milina gledat. Pospremam loptu u gol i ne vjerujem kaj se dogada. 

 

To je ono o cemu pricam. 10 tekmi moji lete, 5 tekmi Optimus Prime Seedorf ne moze uzet duel strkljavom Salahu... I tako u krug. Jednostavno ti trebaju igraci poput TOTY Mbappe, Gullit i takve spodobe koje ce nadoknadit sve kaj je usrano u gameplayu i doslovno ce kaznit svaki krivi potez tvog protivnika.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

Igra je puna bugova. Sad sam htio da produzim igraču ugovor i nece .. 

Neće nikome, mi training,, ni ugovor, ni chemistry, nista . A imam u zalihi malo milijun... 

Zna se dogoditi. Izađeš, ponovno uđeš i produžiš ugovor. Za razliku od pesa gdje ti igra sama igra obranu a ti samo držiš x, ovdje sve moraš odraditi sam kombinirajući nekoliko gumbi. Da bi sve odradio kako treba, treba imati timing te znati što stisnuti u određenom trenutku. Za savladati sve to najbolja je vježba. Djed Toni bi rekao, vježbaj pizda ti materina a ja bih dodao da unatoč potencijalu igra tapka na mjestu u govnima. Nije dobro i nadamo se da će na jesen biti bolje kao što se nadamo svake godine a znamo što je nada....

10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
manipulator kaže...

Igra je puna bugova. Sad sam htio da produzim igraču ugovor i nece .. 

Neće nikome, mi training,, ni ugovor, ni chemistry, nista . A imam u zalihi malo milijun... 

Zna se dogoditi. Izađeš, ponovno uđeš i produžiš ugovor. Za razliku od pesa gdje ti igra sama igra obranu a ti samo držiš x, ovdje sve moraš odraditi sam kombinirajući nekoliko gumbi. Da bi sve odradio kako treba, treba imati timing te znati što stisnuti u određenom trenutku. Za savladati sve to najbolja je vježba. Djed Toni bi rekao, vježbaj pizda ti materina a ja bih dodao da unatoč potencijalu igra tapka na mjestu u govnima. Nije dobro i nadamo se da će na jesen biti bolje kao što se nadamo svake godine a znamo što je nada....

 A i u pesu ne smijes drzati samo x, ja kad bi primjetio da moj protivnik to radi samo bi napravio fake shot i njihov igrac bi odletio u pm a ja bi si oslobodio prolaz i kad to napravis najvjerojatnije bude gol jer u pesu je nemoguce stici sa sporim obranbenim brzog napadaca a ja sam tamo ima Salaha, uglavnom i tamo treba kombinirati vise komandi da bi bio kompetetivan.

 

Nezz jeste li to radili ali ja prije inace nisam nit sam primjetio da moji protivnici to rade pa cu podijeliti svama. Kada imate slobodan udarac a moze se ubaciti nemojte ni slucajno dodavati vec ubacite loptu u prostor velike su sanse da ce biti gol jer ljudi to uopce ne ocekuju jer to nitko ne radi. Ja izaberem igraca tipa Son ili Shevchenko i onda loptu posaljem u slobodan prostor i krenem trcat sa njima prema tamo i rijetko kada ce me pratiti obranbeni i ako me prati uglavnom kasni zamnom i u vecini slucajeva zabijem gol. Dosta golova sam ovu WL zabio tako i sto je najbolje golovi izgledaju realno

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2019 0:04 (The_K).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

 

Nezz jeste li to radili ali ja prije inace nisam nit sam primjetio da moji protivnici to rade pa cu podijeliti svama. Kada imate slobodan udarac a moze se ubaciti nemojte ni slucajno dodavati vec ubacite loptu u prostor velike su sanse da ce biti gol jer ljudi to uopce ne ocekuju jer to nitko ne radi. Ja izaberem igraca tipa Son ili Shevchenko i onda loptu posaljem u slobodan prostor i krenem trcat sa njima prema tamo i rijetko kada ce me pratiti obranbeni i ako me prati uglavnom kasni zamnom i u vecini slucajeva zabijem gol. Dosta golova sam ovu WL zabio tako i sto je najbolje golovi izgledaju realno

 Ja kod slobodnjaka nikada ne pucam već dodam loptu svom igraču koji stoji na rubu 16m po sredini gola i nikad nije čuvan jer on je uvijek ispred a obrambeni igrači iza njega a i protivnik je skoncentriran na direktni udarac po golu. Nakon dodavanja stvar tehnike je pospremiti loptu u gol finesse udarcem. Ne znam je li realno ali je vrlo jednostavno.

11 godina
offline
FIFA 19

A daj mi recite za ovo slaganje momčadi u Fut. 

Jbg novi sam u ovome  nisam igrao ni pes ni fifu 3 i vise godina, a do tada svaki dan po mali milijun partija offline sa ekipom i online  

Imam dobar tim, rating 83 i chemistry 100.

Sad npr u sredini imam Denisa Suareza, oko njega su isto dva vezna Španjolci i one poveznice su zelene boje i broj 10 mu je na poziciji  ali kad stavim npr Cssemira na tu poziciju ima broj 8 i poveznice sa drugim igračima su crvene i narančaste, a casemiro daleko bolji igrač i da, padne naravno i team chemistry. 

Počeo sam slagati ekipu Real Madrid, ali vidim da to neće ići, jer skontao sam da kad stavim sve španjolce u team da sve paše, ali nije mi to to.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
manipulator kaže...

Igra je puna bugova. Sad sam htio da produzim igraču ugovor i nece .. 

Neće nikome, mi training,, ni ugovor, ni chemistry, nista . A imam u zalihi malo milijun... 

Zna se dogoditi. Izađeš, ponovno uđeš i produžiš ugovor. Za razliku od pesa gdje ti igra sama igra obranu a ti samo držiš x, ovdje sve moraš odraditi sam kombinirajući nekoliko gumbi. Da bi sve odradio kako treba, treba imati timing te znati što stisnuti u određenom trenutku. Za savladati sve to najbolja je vježba. Djed Toni bi rekao, vježbaj pizda ti materina a ja bih dodao da unatoč potencijalu igra tapka na mjestu u govnima. Nije dobro i nadamo se da će na jesen biti bolje kao što se nadamo svake godine a znamo što je nada....

 

Frendu bojim se da je to mit i prolazi samo kod amatera. Držati samo x protiv igrača s crnom značkom dok igraš odbranu može imati za posljedicu samo jedno, a to je masakr u rezultatskom smislu.

The Commissioner of Football
11 godina
offline
Re: FIFA 19
TheMaverick kaže...
movie kaže...
manipulator kaže...

Igra je puna bugova. Sad sam htio da produzim igraču ugovor i nece .. 

Neće nikome, mi training,, ni ugovor, ni chemistry, nista . A imam u zalihi malo milijun... 

Zna se dogoditi. Izađeš, ponovno uđeš i produžiš ugovor. Za razliku od pesa gdje ti igra sama igra obranu a ti samo držiš x, ovdje sve moraš odraditi sam kombinirajući nekoliko gumbi. Da bi sve odradio kako treba, treba imati timing te znati što stisnuti u određenom trenutku. Za savladati sve to najbolja je vježba. Djed Toni bi rekao, vježbaj pizda ti materina a ja bih dodao da unatoč potencijalu igra tapka na mjestu u govnima. Nije dobro i nadamo se da će na jesen biti bolje kao što se nadamo svake godine a znamo što je nada....

 

Frendu bojim se da je to mit i prolazi samo kod amatera. Držati samo x protiv igrača s crnom značkom dok igraš odbranu može imati za posljedicu samo jedno, a to je masakr u rezultatskom smislu.

 Znam,, doživio sam ga od 5 utakmica, 5 poraza, svaku tekmu primio 3 do 7 golova ..

Sinoc sam odigrao x protiv nekog tko imao sve super stars igrače, skontao sam neke stvari u obrani, pa sam dosta lopti oteo . 

Nadam se da ce biti bolje 

10 godina
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

Sad npr u sredini imam Denisa Suareza, oko njega su isto dva vezna Španjolci i one poveznice su zelene boje i broj 10 mu je na poziciji  ali kad stavim npr Cssemira na tu poziciju ima broj 8 i poveznice sa drugim igračima su crvene i narančaste, a casemiro daleko bolji igrač i da, padne naravno i team chemistry. 

Počeo sam slagati ekipu Real Madrid, ali vidim da to neće ići, jer skontao sam da kad stavim sve španjolce u team da sve paše, ali nije mi to to.. 

 Oko denisa ce ti bit zelene jer je i on spanjolac kao i ta dvojica oko njega,a nebitno koja liga.Casemiro je brazilac,spanjolska liga,e sad ako su oko njeg igraci koji nisu u spanjolskoj ligi kemija pada,pod uvjetom da nisu i brazilci.

Moze ti biti takodjer ako je na njemu CDM,a da si ga stavio na CM ili obratno.Jos da napomenem ako neki igrac ima 9,nakon desetak utakmica kemija ce biti 10,uglavnom skocit ce ti za 1.

Origin_Steam: hrka11
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

Sinoc sam odigrao x protiv nekog tko imao sve super stars igrače, skontao sam neke stvari u obrani, pa sam dosta lopti oteo . 

Nadam se da ce biti bolje 

 Drop back taktika ,1 crtica deep i to ti je to . Ne diras Odbranu samo sa CDM se ganjas sa njim. :)

Fora sto moras nauciti saltati sa RS da potrefis CDM . Igras 4231 ,znaci 2 CDM i ne boj se ...

 

Tako bar Sime kaze . :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2019 10:07 (goust78).
12 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...
manipulator kaže...

Sinoc sam odigrao x protiv nekog tko imao sve super stars igrače, skontao sam neke stvari u obrani, pa sam dosta lopti oteo . 

Nadam se da ce biti bolje 

 Drop back taktika ,1 crtica deep i to ti je to . Ne diras Odbranu samo sa CDM se ganjas sa njim. :)

Fora sto moras nauciti saltati sa RS da potrefis CDM . Igras 4231 ,znaci 2 CDM i ne boj se ...

 

Tako bar Sime kaze . :)

 4231 ili 41212 ako zelis imat gusti vezni red.

 

Ja u zadnje vrijeme igram 41212, pressure on heavy touch sa 5 crtica depth i wide. Dok za napad koristim fast build UP, wide skoro do kraja i igraci u zavrsnici 3 ili 4 bara od kraja. Jednostavno sam shvatio da od nekog possesion igranja nema smisla ako ides na kompletan bunker, jer je cilj uloviti ga nespremnog nakon oduzimanja lopte i opteretiti ga u obrani da ne zna kud ce. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
manipulator kaže...

Sad npr u sredini imam Denisa Suareza, oko njega su isto dva vezna Španjolci i one poveznice su zelene boje i broj 10 mu je na poziciji  ali kad stavim npr Cssemira na tu poziciju ima broj 8 i poveznice sa drugim igračima su crvene i narančaste, a casemiro daleko bolji igrač i da, padne naravno i team chemistry. 

Počeo sam slagati ekipu Real Madrid, ali vidim da to neće ići, jer skontao sam da kad stavim sve španjolce u team da sve paše, ali nije mi to to.. 

 Oko denisa ce ti bit zelene jer je i on spanjolac kao i ta dvojica oko njega,a nebitno koja liga.Casemiro je brazilac,spanjolska liga,e sad ako su oko njeg igraci koji nisu u spanjolskoj ligi kemija pada,pod uvjetom da nisu i brazilci.

Moze ti biti takodjer ako je na njemu CDM,a da si ga stavio na CM ili obratno.Jos da napomenem ako neki igrac ima 9,nakon desetak utakmica kemija ce biti 10,uglavnom skocit ce ti za 1.

 Aga, gleda se i liga isto ne samo nationality .  :) 

10 godina
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

 Aga, gleda se i liga isto ne samo nationality .  :) 

Tako je.

Nacija,liga,pozicija.

 

Origin_Steam: hrka11
11 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...
manipulator kaže...

Sinoc sam odigrao x protiv nekog tko imao sve super stars igrače, skontao sam neke stvari u obrani, pa sam dosta lopti oteo . 

Nadam se da ce biti bolje 

 Drop back taktika ,1 crtica deep i to ti je to . Ne diras Odbranu samo sa CDM se ganjas sa njim. :)

Fora sto moras nauciti saltati sa RS da potrefis CDM . Igras 4231 ,znaci 2 CDM i ne boj se ...

 

Tako bar Sime kaze . :)

 Igrao sam zadnjih par sa 433  ali nije to to .

Stvavio sam 4231 broj 2 formaciju  sad mi je rafting 83 chemistry 100 na svim mjestima 10 i sve zelene poveznice .. E sad jel ima u taktički još u opcijama da se postavi dodatno?

Vidio sam one defensive style može se pomjerati, inače tijekom igre mijenjam sa balanced na attacking ili malo ultra attacking zadnjih 10 minuta 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2019 11:12 (manipulator).
10 godina
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

 Igrao sam zadnjih par sa 433  ali nije to to .

Stvavio sam 4231 broj 2 formaciju  sad mi je rafting 83 chemistry 100 na svim mjestima 10 i sve zelene poveznice .. E sad jel ima u taktički još u opcijama da se postavi dodatno?

Vidio sam one defensive style može se pomjerati, inače tijekom igre mijenjam sa balanced na attacking ili malo ultra attacking zadnjih 10 minuta 

 Mozes ti stavit formaciju koju zelis na pocetku,ali isto tako mozes podesit koju formaciju i poziciju igraca zelis kad npr. u igri promjenis na atacking,defensive itd...za svaku posebno mores podesit.

Tako da mozes stavit npr. messija u pocetnoj formaciji na CM pa u igri prebacis na atacking gdje si ga stavio da je u napadu s jos jednim napadacom,kemija mu ostaje ista kao na pocetku.

Ako to nisi nista dirao i podesavao,sad kad prebacis na atacking nece ti se promjenit nista,mozda samo pressure da igraju stalno,pogledaj malo to i poigraj se.

Na pocetku nisam ni ja ovracao paznju na to,a sad to stalno radim.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2019 11:19 (hrka11).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...
goust78 kaže...
manipulator kaže...

Sinoc sam odigrao x protiv nekog tko imao sve super stars igrače, skontao sam neke stvari u obrani, pa sam dosta lopti oteo . 

Nadam se da ce biti bolje 

 Drop back taktika ,1 crtica deep i to ti je to . Ne diras Odbranu samo sa CDM se ganjas sa njim. :)

Fora sto moras nauciti saltati sa RS da potrefis CDM . Igras 4231 ,znaci 2 CDM i ne boj se ...

 

Tako bar Sime kaze . :)

 Igrao sam zadnjih par sa 433  ali nije to to .

Stvavio sam 4231 broj 2 formaciju  sad mi je rafting 83 chemistry 100 na svim mjestima 10 i sve zelene poveznice .. E sad jel ima u taktički još u opcijama da se postavi dodatno?

Vidio sam one defensive style može se pomjerati, inače tijekom igre mijenjam sa balanced na attacking ili malo ultra attacking zadnjih 10 minuta 

 Tanak sam ti ja trener ! :)

Igram godinama i iz 5. div nisam izasao ,u ovoj fifi 7. div. :)

Imas u taktici da podesis tamo drop back i deep stavis na jedan u odbrani .Napad kako hoces .

Ja igram napad na balanced pa polako i predjem u igri na 4231 a pocnem obicno sa 4321 ili 433 ili neku slicnu sa krilima.

Neki dan me lik razbio 3:8 sa 451 ili tako nesto sa skroz prosjecnom PL ekipom.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...
goust78 kaže...
manipulator kaže...

Stvavio sam 4231 broj 2 formaciju  sad mi je rafting 83 chemistry 100 na svim mjestima 10 i sve zelene poveznice .. 

 Nemoras imati sve zelene linkove, igrac mora imati dobrih linkova sa igracima koliko ih ima nacrtano na formaciji.

 

Pogledaj na slici lijevog CB, ima 4 linka sa suigracima , 2 su crvena ili "mrtvi" jer mu nista ne daju za kemiju no ima i 2 zelena (tj. 2 dvostruka linka) što znaci da je na full chemistryu.

Golman ima samo 2 poveznice, 1 je crvena, a druga zelena što opet znaci da ima 2 dobra linka i na punoj kemiji je. 

Desni CB ima 4 linka, 1 je crveni, 2 narancasti i 1 zeleni. Što znaci da opet ima 4 dobra linka, 2 narancasta i 1 dvostruki zeleni.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 

Ja u zadnje vrijeme igram 41212, pressure on heavy touch sa 5 crtica depth i wide. Dok za napad koristim fast build UP, wide skoro do kraja i igraci u zavrsnici 3 ili 4 bara od kraja. Jednostavno sam shvatio da od nekog possesion igranja nema smisla ako ides na kompletan bunker, jer je cilj uloviti ga nespremnog nakon oduzimanja lopte i opteretiti ga u obrani da ne zna kud ce. 

Ja sam nedavno napustio 433 te isto preso na 41212 i po mom misljenju to bi mogla bit najbolja formacija.

Moram isprobat ove pojedine taktike sta mi najvise odgovara. Uz to dinamicna je i zanimljivo mi je igrat s njom. 

Sta se tice igraca mislim da je cam kljucan i opcenito mi odgovara da prednja trojka bude okretna i brza.

Ostali igraci jedan pravi cdm i 2 box to box vezna i deri.

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Jeli netko isprobao 85 Alessandrinia mislio sam slozit za ovaj tjedan ekipu sa slike da isprobam Rudigera, a Alessandrini me vec duže vrijeme zanima.

 
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice