FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 877.409
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Evo majmuncina je isla dalje igrat... reko dobio sam ovog plavog ronalda sad i nikad vise necu dobit nit necu imat prilike otvarat paketice, pa ajde da probam. Prvo legacy defending se koristi abnormalno, al nije problem kad te skripta gura. Al kad skripta promijeni smjer, e tu boli svaka kuna koju sam im ikad dao. Radit budalu s ljudi za mir u kuci. Nabijem ih ja u kurac. Nekog panja nesposobnog ce zadrzat da im kupuje fp. Da im barem to smece zabranili, pa da fifa bila mjesecna pretplata jer se ova govna razuzdana nece na nista manje od tog zadovoljit. Al onda kad ih ljudi odjebu ce prstat otkazi a ne promo eventi. Jebem im sarene kartice. 

Ronaldo u napadu? Isto ko i bilo koji drugi napadac s 80+ finishingom. Ako moras pobjedit zabit ce u istom postotku koju mu je finishing. Ako ne, moze biti mojsije u napadu al crveno more nece prec. I vidis panjinu koja misli da je bolja kako daba jer ja imam u napadu ronalda koji gada precke ili puca u pizdu materinu zelene udarce. Odigrat cu jos sigurno par tekmi al cu biti najvece smece s kojim su se susreli. Cvilit ce im taj ronaldo i po pet puta po tekmi u kameru kad ce me skripta gurat, opce me ne zanima dal je s druge strane ljudina ili smece od covjeka. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.6.2019 23:32 (cicek).
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...

Evo majmuncina je isla dalje igrat... reko dobio sam ovog plavog ronalda sad i nikad vise necu dobit nit necu imat prilike otvarat paketice, pa ajde da probam. Prvo legacy defending se koristi abnormalno, al nije problem kad te skripta gura. Al kad skripta promijeni smjer, e tu boli svaka kuna koju sam im ikad dao. Radit budalu s ljudi za mir u kuci. Nabijem ih ja u kurac. Nekog panja nesposobnog ce zadrzat da im kupuje fp. Da im barem to smece zabranili, pa da fifa bila mjesecna pretplata jer se ova govna razuzdana nece na nista manje od tog zadovoljit. Al onda kad ih ljudi odjebu ce prstat otkazi a ne promo eventi. Jebem im sarene kartice. 

Ronaldo u napadu? Isto ko i bilo koji drugi napadac s 80+ finishingom. Ako moras pobjedit zabit ce u istom postotku koju mu je finishing. Ako ne, moze biti mojsije u napadu al crveno more nece prec. I vidis panjinu koja misli da je bolja kako daba jer ja imam u napadu ronalda koji gada precke ili puca u pizdu materinu zelene udarce. Odigrat cu jos sigurno par tekmi al cu biti najvece smece s kojim su se susreli. Cvilit ce im taj ronaldo i po pet puta po tekmi u kameru kad ce me skripta gurat, opce me ne zanima dal je s druge strane ljudina ili smece od covjeka. 

 Mnogo si se nazifciral. Zemi si bolje jedno hladno pivo na ovu vrucinu .

 

P.S. I ja sam gubio zifce na "fufici". Sve je vrlo jednostavno. Ostavis i dovidjenja. Nista nije vrijedno tolikog zivciranja, a kamoli da im jos placas sto se zivciras. U tom slucaju to postaje sadomazohizam

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.6.2019 23:37 (SamoPitam3).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SamoPitam3 kaže...
cicek kaže...

Evo majmuncina je isla dalje igrat... reko dobio sam ovog plavog ronalda sad i nikad vise necu dobit nit necu imat prilike otvarat paketice, pa ajde da probam. Prvo legacy defending se koristi abnormalno, al nije problem kad te skripta gura. Al kad skripta promijeni smjer, e tu boli svaka kuna koju sam im ikad dao. Radit budalu s ljudi za mir u kuci. Nabijem ih ja u kurac. Nekog panja nesposobnog ce zadrzat da im kupuje fp. Da im barem to smece zabranili, pa da fifa bila mjesecna pretplata jer se ova govna razuzdana nece na nista manje od tog zadovoljit. Al onda kad ih ljudi odjebu ce prstat otkazi a ne promo eventi. Jebem im sarene kartice. 

Ronaldo u napadu? Isto ko i bilo koji drugi napadac s 80+ finishingom. Ako moras pobjedit zabit ce u istom postotku koju mu je finishing. Ako ne, moze biti mojsije u napadu al crveno more nece prec. I vidis panjinu koja misli da je bolja kako daba jer ja imam u napadu ronalda koji gada precke ili puca u pizdu materinu zelene udarce. Odigrat cu jos sigurno par tekmi al cu biti najvece smece s kojim su se susreli. Cvilit ce im taj ronaldo i po pet puta po tekmi u kameru kad ce me skripta gurat, opce me ne zanima dal je s druge strane ljudina ili smece od covjeka. 

 Mnogo si se nazifciral. Zemi si bolje jedno hladno pivo na ovu vrucinu .

 

P.S. I ja sam gubio zifce na "fufici". Sve je vrlo jednostavno. Ostavis i dovidjenja. Nista nije vrijedno tolikog zivciranja, a kamoli da im jos placas sto se zivciras. U tom slucaju to postaje sadomazohizam

 Bas se jesam xD upravo sam jednu limenku rekli bi tu odakle sam ja "ofnal"  Ma ja sam svoj acc vec i prodao jer kak bi dudek rekel "z mene hrmaka nisci nebu delal", al prodao sam frendu i dok je vidio kakva je igra smece se predomislio, a nije vrijedno se svadat s frendom radi fife pa sam mu vratio pare. Ostavio bi ja al kad sam dobio plavog ronalda pa.da bar nekih 20 tekmi s njim ispicim da mogu rec dobro igrao sam i s njim ko mojim igracem. Strasno mrzim takav tip nepravde, di ne mozes nista zbog takvih uvijeta kakvi jesu u takvom biznis dealu. Recimo nakon sto su promjenili one finese koji su ubiti spasavali ovu igru, svatko tko je htio morao je moci vratiti igru u roku od 3-5 dana i mirna bosna ko nije nek se muci. 

Recimo meni je posao snimanje doronom i neznam kolko znate u zadnjih mj dana su dosli novi soft koji su donesli "tvornicke" zabrane. I ja imam dron vec godinu i pol i sad mi vise ne zeli uletjeti u podrucje u kojem snimam redovno jer je to podrucje visokog rizika. I pisao sam firmi od drona mail i nisu mi rekli jeeeh cuj nebremk vratit pare. Nego vec 1mj traje operacija ili full refund ili o njihovom trosku dozvole, osiguranja... e tak se radi kad si velika firma. Nisu tu ni oni krivi al jbg ako ti nes od jedanput ne sluzi svrsi kao kad si nabavio, a nije tehnicke prirode ili tvoja greska moraju se postavit pitanja i dobit jasni odgovori. Samo sto mi ovim sjevernjacima postavljamo pitanja al ovi sute ko amebe. A sta ces. Odigrat cu jos ovu wl kolko cu imat zivaca i onda dajem frendu acc nek se igra robaldom dabe.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

 

Zbog takvih gafova koji se u ovoj igri desavaju barem jednom po tekmi je Karius zavrsio u rusiji.

 

Ovaj gol koji sam primio mi je jedan od drazih jer se fino vidi sto se desava kad te momentum vuce. Prvo TOTS ederson(proletila je kroz ruku ako pogledas video do kraja), onda i buldozer u napadu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.6.2019 1:48 (cicek).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...

reko dobio sam ovog plavog ronalda 

Ja imam zlatnog Ronalda jako dugo i već sam vam pisao nekoliko puta kakva je to kartica.

Zato znam točno kako se osjećaš kad s njim promašiš prazan gol s 5m.

Ali isto tako znam da si s njim zabio par golova nakon kojih si se sam pitao - PA KAAAAK?!

Ronaldo mi je drag zato jer sam navijač Mančestera i Reala i to je jedini razlog zbog kojeg je ta kartica još uvijek u mom klubu.

Čak sam zbog jebenog Ronalda djelomično počeo simpatizirati i pratiti omraženi mi Juventus lani.

 

Što se skripte i kartica tiče... od svih kartica što sam u napadu probao, a probao sam ih jako puno, što obične, što ikone... baby Pele je jedina kartica koja se ističe čak i kad je skripta protiv mene.

I uz njega bih još izdvojio prime Socratesa... kad nitko ne može zabiti, Socrates nekako uspijeva.

Jedini problem je što on nije napadač pa nije često u prilici za gol.

Zato sam ponekad znao naštimavati loptu baš za njega i udarati iz svih situacija kad bih bio očajan.

 

Uglavnom, iz mog iskustva ove godine, ikone su općenito bolje kartice od svih mogućih šarenih koje postoje.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...

 

 

Zbog takvih gafova koji se u ovoj igri desavaju barem jednom po tekmi je Karius zavrsio u rusiji.

 Ispravak krivog navoda. Završio je u turskoj.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
cicek kaže...

 

 

Zbog takvih gafova koji se u ovoj igri desavaju barem jednom po tekmi je Karius zavrsio u rusiji.

 Ispravak krivog navoda. Završio je u turskoj.

 I'll allow it. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
cicek kaže...

reko dobio sam ovog plavog ronalda 

Ja imam zlatnog Ronalda jako dugo i već sam vam pisao nekoliko puta kakva je to kartica.

Zato znam točno kako se osjećaš kad s njim promašiš prazan gol s 5m.

Ali isto tako znam da si s njim zabio par golova nakon kojih si se sam pitao - PA KAAAAK?!

Ronaldo mi je drag zato jer sam navijač Mančestera i Reala i to je jedini razlog zbog kojeg je ta kartica još uvijek u mom klubu.

Čak sam zbog jebenog Ronalda djelomično počeo simpatizirati i pratiti omraženi mi Juventus lani.

 

Što se skripte i kartica tiče... od svih kartica što sam u napadu probao, a probao sam ih jako puno, što obične, što ikone... baby Pele je jedina kartica koja se ističe čak i kad je skripta protiv mene.

I uz njega bih još izdvojio prime Socratesa... kad nitko ne može zabiti, Socrates nekako uspijeva.

Jedini problem je što on nije napadač pa nije često u prilici za gol.

Zato sam ponekad znao naštimavati loptu baš za njega i udarati iz svih situacija kad bih bio očajan.

 

Uglavnom, iz mog iskustva ove godine, ikone su općenito bolje kartice od svih mogućih šarenih koje postoje.

 Dosta precki gadam s njime. Zabije u prisjeku 2 gola po tekmi bez obzira na skriptu, al u stanju je pogoditi bar 2-3 precke po tekmi.

15 godina
offline
FIFA 19

Pošto sam tek sad kući prvi put u zadnja 3 dana, prva tekma wl upravo, prvi tim u prilogu, i uspijem TO pobijedit. Ne bu dobro, živo me zanima večeras daljnji tijek kakve će mi icon only timove uvaljivat da igram protiv njih... Uglavnom, likov superduper golman je obranio apsolutno svaki udarac, neovisno o jačini i udaljenosti, 2 prečke sam još imao, i onda mu u 45oj zabijem gol iz slobodnjaka sa B.Yedderom kakav nisam zabio mjesecima.

Živo me zanima kako će me sad igra maltrat dalje

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...

Pošto sam tek sad kući prvi put u zadnja 3 dana, prva tekma wl upravo, prvi tim u prilogu, i uspijem TO pobijedit. Ne bu dobro, živo me zanima večeras daljnji tijek kakve će mi icon only timove uvaljivat da igram protiv njih... Uglavnom, likov superduper golman je obranio apsolutno svaki udarac, neovisno o jačini i udaljenosti, 2 prečke sam još imao, i onda mu u 45oj zabijem gol iz slobodnjaka sa B.Yedderom kakav nisam zabio mjesecima.

Živo me zanima kako će me sad igra maltrat dalje

 Nadam se da si propisno proslavio. 

10 godina
offline
FIFA 19

Eto jos materijala

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Eto jos materijala

 Mah svatko s malo soli u glavi je morao to skuziti puno ranije, a ne sad kad je sve gotovo kad vec nikog nije briga za to. Ja sam jos prosle.godine tvrdio da je uopce nebitno koje igrace imas u timu, nekako ces doci do nekog prosjeka koji si postavio u prvih par wl. Recimo meni je smesno sto u tim videima trube svi jedno te isto, a recimo to sto nerphaju igrace nakon odredenog broja tekmi kako bi te natjerali na promjenu igraca i samim time natjerali na kolanje coinsa/fp. Jasno je ko dan da najvise problema dynamic difficulty radi golmanima. Jer golman brani na onoj tezini na kojoj ti je to govno postavljeno. To se lako moze usporediti na SB modu. Stavi si na amateur i sve unutar 30 metara ulazi. Naravno da ti nece staviti na amateur jer se to vidi odma, ali i mala razlika u tezini izmedu dva golmana se jasno vidi ako se obrati paznja. Recimo sad vidim sliku ronalda kod gradenja. Kad me skripta mazi on je ili duh da jednistavno pretrci kroz igraca ko da ga nema ili se igrac odbije od njega, ali kad se strane okrenu onda se taj duh pretvori u seprtlju koji se spotakne na najmanji dodir, a kod gradenja nema reakcije, samo propusti igraca. Znaci iz jedne krajnosti u drugu. To su sve bedastoce koje oni misle da mi ne vidimo, a velika vecina zaboravi nakon walkouta. Al igrace koji su slicni meni ne jebe walkout ili ronaldo. Da sam htio ronalda bi stedio i kupio ga. Mogu ja igrati s vardiyem u napadu ako mi dozvole zabiti samo 1na1 sanse u nekim realnim postocima, a ne da mi prazan gol nista ne znaci kad "me neide". Al neka ja sam s njima zavrsio za sva vremena i konacno mogu zatvoriti te tako vazne portove i ostaviti providere na miru. 

 

 Na gold 3 sam zavrsio s jos 6-7 tekmi ostatka. Zadnju sam izgubio jebenih 8-4. Lik je imao 12 udaraca u okvir i zabio je 8 golova. Dok je moj bog u napadu gadao precke i imao fizikaliju ravnu potrosenom mertensu. Sta ces. Uglavnom predajem acc frendu nek ocelavi do kraja. 

13 godina
offline
FIFA 19

KOliko će serveri biti nedostupni?

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
dejan1471 kaže...

KOliko će serveri biti nedostupni?

 Ako ima Boga, bar do 2100 godine.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
dejan1471 kaže...

KOliko će serveri biti nedostupni?

 Ako ima Boga, bar do 2100 godine.

 I to je prekratko za stetu koju su napravili.

12 godina
offline
FIFA 19

Ono kad ti je Coman nositelj Ultimate packa 

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Meni Raul Albiol... katastorfa. 

 

Al slozim onaj SBC i u njemu dobijem Scream Kaloua. Komedija. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Ono kad ti je Coman nositelj Ultimate packa 

 

 

 Jbt, skoro isti pack sam i ja dobio jučer

 

Edit:

A evo i ovaj gratis 30/30 pack što sam dobio od ea, bolje da nisam.

 

Edit2:

Slažem redom - untradeable any otw - 85 kagawa - untr. any otw - 85 malcolm, reko ajd idemo oprobat sreću sa tradeable - kad ono 82 piatek. Divota.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2019 21:51 (jopis).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Ono kad ti je Coman nositelj Ultimate packa 

 

 

Ja u packu dobijem otw goretzku i ubacim ga u sbc i dobijem otw kineza 75 iz španjolske lige. Potom ubacim i njega u sbc, potrošim još 20k coinsa i dobijem otw balotellia koji ne vrijedi 19k coinsa. Mislim da je sve ovo bezveze.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
Skilledžija kaže...

Ono kad ti je Coman nositelj Ultimate packa 

 

 

Ja u packu dobijem otw goretzku i ubacim ga u sbc i dobijem otw kineza 75 iz španjolske lige. Potom ubacim i njega u sbc, potrošim još 20k coinsa i dobijem otw balotellia koji ne vrijedi 19k coinsa. Mislim da je sve ovo bezveze.

 Ja sam nastavio slagat, da vidim kud ide, ionako imam 50-60(ili i više, nemam pojma točno) max 79 rated igrača, pa slažem untr. any otw sbc. Redom ide za po 1 ocjenu dolje svaki novi složeni, znači kak sam gore napisao krenuo sam sa 85 igračima, pa došao na 82, i onda idem dalje, kad 81 rated smolov, pa neki bzvz 80 nisam ni zapamtio, sad dobijem 79 babela, idem slagat dalje dok god imam tih low rated igrača, živo me zanima dokle može nisko.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Pa rekli su da je to surprise mechanics, iznenadeni jeste, znaci da radi. :D

 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...

Pa rekli su da je to surprise mechanics, iznenadeni jeste, znaci da radi. :D

 

13 godina
offline
FIFA 19

Dobio UCL Lewandovskog, ostalo nije vrijedno spomena 

Who bolan cares
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Najbolji ulov ove godine, prvi put otkad igram UT da sam upakirao jednog od dvojca Messi/Ronaldo

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Sad je koristan i potreban koda si ga dobil u fifi 12.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Sad je koristan i potreban koda si ga dobil u fifi 12.

 pa ide za 1 500 000, dovoljno da isprobaš igrače koje si htio a nisi si mogao priuštit, bolje ikad nego nikad

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Sad je koristan i potreban koda si ga dobil u fifi 12.

 Ove godine da sam ih sve imao od pocetka opet bi mi na isto doslo. Tako dugo dok se mi skripta ne izsece nema slavlja.

11 godina
online
FIFA 19

Trebam pomoc.

Imam ovu postavu (u prilogu).

Jako sam nezadovoljan sa Ilicicem i trazim neku zamjenu za njega pod hitno! Vidio sam da mogu dobiti kakvih 70 000 - 80 000 coinsa za njega, pa ako bih ga prodao, mogu imati 220 000 coinsa. Da li se moze nesto pametno ubaciti za tu lovu unutra?

Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2019 16:48 (acmilan2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

Trebam pomoc.

Imam ovu postavu (u prilogu).

Jako sam nezadovoljan sa Ilicicem i trazim neku zamjenu za njega pod hitno! Vidio sam da mogu dobiti kakvih 70 000 - 80 000 coinsa za njega, pa ako bih ga prodao, mogu imati 220 000 coinsa. Da li se moze nesto pametno ubaciti za tu lovu unutra?

 Gledam sad na transfer marketu, za tu lovu mogu dobiti sljedece CAM-ove:

 

90 FUT Birthday Douglas Costa

91 Team of the season Correa

88 Team of the week Gomez

88 Team of the week Mertens

96 Team of the season Quagliarella

86 Team of the week Nainggolan

87 Ones to watch Nainggolan

92 Team of the season Fabian

 

Nekako mi najvise se svidja ovdje Quagliarella - dobar udarac, passing i dribbling, za razliku od Ilicica, ima jako dobar physical i jumping, isto tako heading acc 99, mozda najbolje njega uzet.

Kovačić
13 godina
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...
acmilan2 kaže...

Trebam pomoc.

Imam ovu postavu (u prilogu).

Jako sam nezadovoljan sa Ilicicem i trazim neku zamjenu za njega pod hitno! Vidio sam da mogu dobiti kakvih 70 000 - 80 000 coinsa za njega, pa ako bih ga prodao, mogu imati 220 000 coinsa. Da li se moze nesto pametno ubaciti za tu lovu unutra?

 Gledam sad na transfer marketu, za tu lovu mogu dobiti sljedece CAM-ove:

 

90 FUT Birthday Douglas Costa

91 Team of the season Correa

88 Team of the week Gomez

88 Team of the week Mertens

96 Team of the season Quagliarella

86 Team of the week Nainggolan

87 Ones to watch Nainggolan

92 Team of the season Fabian

 

Nekako mi najvise se svidja ovdje Quagliarella - dobar udarac, passing i dribbling, za razliku od Ilicica, ima jako dobar physical i jumping, isto tako heading acc 99, mozda najbolje njega uzet.

 Imam i Iličića i Quagliarellu, meni je kao napadač Iličić ok kao cama ga nisam probao,,Quagliarella je kao napadač odličan ali kao cam je meni bio ništa posebno

Who bolan cares
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice