FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.051.933
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Meni nekad to ulazi nekad ne. Ovi odbijanci me ubijaju svaku ali svaku utakmicu dobijem barem 1 a najcesce vise i to lik puca u golmana odbije se uvijek njegovom slobodnom igracu pred praznim golom. To moraju popraviti jel ovako nije za igrati

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
6 godina
offline
FIFA 20

Jel itko za koju prijateljsku danas predvecer?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

 

Dame i gospodo kessie 79 rated, akrobat i golgeter. Ovo je bila jedna od onih tekmi di su njegovi trcali ko osice cjelu tekmu. Tražio sam ako ima kakvi duzi replay da se vidi kako je došao do takve "razigrane" akcije al nema i ako ima moj promašaj balea i benzeme iz zicera, al nemaaa. Zanimljivo precke, i ciste promasene sanse ocito ne treba stavljati u replay, jebiga. Ajde ima jedna polusansa koju bi igrac od 200k i boostanim 87 shootingom morao posremiti, al opet o toj sansi se ne bi raspravljalo nit gledalo da su bezema i on zabili zicere ranije. Al dobro kupit kessie-a, sisoka i onog s tjesteninom na kosi i lupat, pa šta bude bit će.

E da i zaboravio, obrana iz italije onaj iz rome 79 brazilac i jos neki prdonja, derali da su ga derali. Dečko zna poso, ili je ipak legacy defending ili neka tajna koju znaju svi osim mene.

 

Moj ti je savijet da Balea držiš kao super sub. i nemoj se odmah odvaliti smijati. Zašto?

 

Kada pogledaš Baleove statse, uočit ćeš staminu 73. To je po meni jako loše za krilnog napadača kojeg misliš koristiti cijelu tekmu i doprinosi tome da zapucaš zicer u vjetar u 90.min. Da je imao physical statse slične npr. Sonu, zavukao bi goličinu 98%.

 

Obrati pažnju na slične detalje i 100% ćeš biti efikasniji.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2019 9:12 (TheMaverick).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...
cicek kaže...

 

Dame i gospodo kessie 79 rated, akrobat i golgeter. Ovo je bila jedna od onih tekmi di su njegovi trcali ko osice cjelu tekmu. Tražio sam ako ima kakvi duzi replay da se vidi kako je došao do takve "razigrane" akcije al nema i ako ima moj promašaj balea i benzeme iz zicera, al nemaaa. Zanimljivo precke, i ciste promasene sanse ocito ne treba stavljati u replay, jebiga. Ajde ima jedna polusansa koju bi igrac od 200k i boostanim 87 shootingom morao posremiti, al opet o toj sansi se ne bi raspravljalo nit gledalo da su bezema i on zabili zicere ranije. Al dobro kupit kessie-a, sisoka i onog s tjesteninom na kosi i lupat, pa šta bude bit će.

E da i zaboravio, obrana iz italije onaj iz rome 79 brazilac i jos neki prdonja, derali da su ga derali. Dečko zna poso, ili je ipak legacy defending ili neka tajna koju znaju svi osim mene.

 

Moj ti je savijet da Balea držiš kao super sub. i nemoj se odmah odvaliti smijati. Zašto?

 

Kada pogledaš Baleove statse, uočit ćeš staminu 73. To je po meni jako loše za krilnog napadača kojeg misliš koristiti cijelu tekmu i doprinosi tome da zapucaš zicer u vjetar u 90.min. Da je imao physical statse slične npr. Sonu, zavukao bi goličinu 98%.

 

Obrati pažnju na slične detalje i 100% ćeš biti efikasniji.

 Ma znam stamina mu je ocajna. On mi igra drugog napadaca na stay farward i jos ne moze disat zadnjih 15 min. On je prvi na listi za odstrel zajedno s modricem.

9 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ljudi ako je netko nekada za FUT na PS4 nek me doda.
Nick name: iDeleteKRC

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Jel itko za koju prijateljsku danas predvecer?

 matija345cro na psn-u

15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Jel itko za koju prijateljsku danas predvecer?

 Uvijek. Samo ovaj puta se pazi :) Mislim da cu ti umjesto 3 puta puknuti koji put vise po golu.

Nema labavo.

 

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Kupio sam neki dan fifu 19 nakon par godina neigranja nogometa i igra me oduševila,pa da ne duljim odlučim sam se odmah počastit s novom fifom.

samo me zanimaju par pitanja vezano za fifu i fut jer sam fakat novi u svemu tome ali ide mi skroz dobro(igranje).

dali će u fifi 19 još dolaziti neke posebne kartice tj packovi za kupnju ili se sve to prebacilo na novu fifu?

uopce ne kuzim koja je razlika u boji kartica i na koji se način one dobivaju jer sve kaj dobivam su golden kartice.

i koju ste aplikaciju ( IOS) koristili za gledanje squadova i svih tih stvari?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2019 13:25 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ako si se pocastio sa F20, zasto bi igral F19 dalje? 

 

Za sve ostalo imas futbin stranicu. 

App za mobitel je FIFA Companion.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Nisam se još počastio mislio sam predvečer otići po fizičku igru u neki od dućana koji je imaju na lageru ali eto čisto radi infa ako će padati još te neke specijalne kartice tj packovi u fifi onda bi možda i malo

pričekao sa kupnjom jer je igra 499,00kn, a to nije baš malo s obzirom da sam ovu tek neki dan kupio za cca 25€

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Nisam se još počastio mislio sam predvečer otići po fizičku igru u neki od dućana koji je imaju na lageru ali eto čisto radi infa ako će padati još te neke specijalne kartice tj packovi u fifi onda bi možda i malo

pričekao sa kupnjom jer je igra 499,00kn, a to nije baš malo s obzirom da sam ovu tek neki dan kupio za cca 25€

 A gle druze. Zezno si kaj si uopce davo 25 za tu igru.

Ako hoces ustedit, slozi americki acc pa tamo kupi za 60$. Tesko da ce cijena padati, prosle godine je dosta dugo proslo prije nego je igra otisla na akciju. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ma nije mi žao dat ak igra vrijedi i ak neće više biti tih specijalnih paketa u prethodnoj fifi onda ću svakako kupiti novu jer je igra predobra i prezarazna

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Nisam se još počastio mislio sam predvečer otići po fizičku igru u neki od dućana koji je imaju na lageru ali eto čisto radi infa ako će padati još te neke specijalne kartice tj packovi u fifi onda bi možda i malo

pričekao sa kupnjom jer je igra 499,00kn, a to nije baš malo s obzirom da sam ovu tek neki dan kupio za cca 25€

 Pregledaj njuskalo. Dio ekipe ce rage-sell na igru napraviti. Jednom frendu je trebao dva tjedna da ju proda za 150kn manje nego je kupio.

10 godina
offline
FIFA 20

Budem si kupio majicu na kojoj pise say no to autism i to budem nosio kad budem igrao ovu igru jer to i je cisti autizam. Neka mi netko objasni zasto sam ja ovdje primio gol tu toliko autizma ima da sam ja jednostavno morao dobiti gol prvo njegovom igracu lopta prodje kroz stopalo pa moj igrac ide izbiti loptu i njegov igrac rukom spusta loptu na mog golmana koji ne uspije uhvatiti obicnu loptu koja ide usporeno da bi ovaj zabio prazan gol i desi se to da ja sa seriom a igracima nisam pobjedio utakmicu 1:0 vec je zavrsilo 1:1 jer su me prevarili. Igram sljedecu sa spanjolcima vodim 2:1 i onda u 89 min on ubaci loptu ja cistim loptu sa vidalom i njegov griezman pada preko vidala i dobiva penal primam gol i ide kick off i messi promasi 1na1 i zavrsi igra i na kraju sam opet bio prevaren jer to nije bio penal ja sam prvi dosao na loptu prvi sam je izbio i onda me je on udario i pao preko mene i dobio penal i jos namjerno ne zele mi pokazati snimku jer i oni znaju da je to prevara.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

HP CPQ LA2306x LED 23

 

Ima ko iskustva sa ovakvom monitorom? Jrl to ok za spojit PS4 na njega? Imam ga priliku kupit za 400kn.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

HP CPQ LA2306x LED 23

 

Ima ko iskustva sa ovakvom monitorom? Jrl to ok za spojit PS4 na njega? Imam ga priliku kupit za 400kn.

 Ne.

Sta trenutno imas?

 

I imas li ps4 pro ili obican?

12 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
SimeKZ kaže...

HP CPQ LA2306x LED 23

 

Ima ko iskustva sa ovakvom monitorom? Jrl to ok za spojit PS4 na njega? Imam ga priliku kupit za 400kn.

 Ne.

Sta trenutno imas?

 

I imas li ps4 pro ili obican?

 Obican slim imam. Na pro ne mislim ic. Htio bi neki monitor, nista pretjerano, da si mogu prebacit ''gaming'' setup na stol... 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
toxic kaže...
SimeKZ kaže...

HP CPQ LA2306x LED 23

 

Ima ko iskustva sa ovakvom monitorom? Jrl to ok za spojit PS4 na njega? Imam ga priliku kupit za 400kn.

 Ne.

Sta trenutno imas?

 

I imas li ps4 pro ili obican?

 Obican slim imam. Na pro ne mislim ic. Htio bi neki monitor, nista pretjerano, da si mogu prebacit ''gaming'' setup na stol... 

 Nikako nemoj gledat TN matricu.... Gledaj da je VA ili jos bolje IPS panel.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
SimeKZ kaže...
toxic kaže...
SimeKZ kaže...

HP CPQ LA2306x LED 23

 

Ima ko iskustva sa ovakvom monitorom? Jrl to ok za spojit PS4 na njega? Imam ga priliku kupit za 400kn.

 Ne.

Sta trenutno imas?

 

I imas li ps4 pro ili obican?

 Obican slim imam. Na pro ne mislim ic. Htio bi neki monitor, nista pretjerano, da si mogu prebacit ''gaming'' setup na stol... 

 Nikako nemoj gledat TN matricu.... Gledaj da je VA ili jos bolje IPS panel.

 Dada, al treba dosta duboko u dep poseci za takve monitore. 

12 godina
offline
FIFA 20

Mamjasno da nista osim IPS nebi niti uzeo. Razumijem se ja u te stvari onolko kolko treba da ne kupis sranje. 

 

Nego, opet slozili SBC koji ce doalovno izbrisat uefa kartice. Zaato to rade, nije mi jasno. Koja je uloga onoga FUTEconomics budale koju su zaposlili? Onaj youtuber? Ja to nista ne razumijem. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Igra li tko karijeru? Čitao sam da je bilo jako puno bugova pa me zanima da li su to sredili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Harry nastavlja u Ligi prvaka, gdje maloprije stao kod mene.

 

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
mariclius kaže...

Igra li tko karijeru? Čitao sam da je bilo jako puno bugova pa me zanima da li su to sredili?

 Navodno da jesu sa zadnjim patchom, nez, ja tek poceo karijeru sa Leyton Orientom u 4. engleskoj pa cu vidit s vremenom jel lici cemu

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
5 godina
offline
FIFA 20

Meni Harry igra na CAM,a  kada gubim prelazim na dva ST i ima u 220tekmi 160 golova i 150 asistencija.

 

A Puki ubija na 150tekmi ima 130 golova.

 

 

Planiram da uzmem KDB,gdje da ga stavim,na CAM ili na CM,da igra ofanzivnije?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 20

E cuj da das u dvije tekme u king of the hill gol volejom, i da zaradis pisljivih 50 xp.

 

Ova FIFA je bila samo za preskocit. Fokus na glupe crteze na tribinama i krug na terenu koji dobijes kao nagradu za level up. Bolje da nisu nista dali debili.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ne znam jesam ja zaboravil mozda igrat u zadnja 2 dana ili koji bog. Brijem da mi je score 3-5 ili 3-6. Nisam 100% siguran. 

 

Jel mozda do toga jer su se ove njubare exploiterske iz D1 spustile dolje da rade sugave objective? Pa zato sve cesce nailazim na ekipu sa Mane - Mbappe - Salah - Sissoko - Son bagru? Sad igram protiv lika koji doslovno igra 6-0-4. Naprijed mu stoje Mbappe - Salah - Mane - Son... Krene tekma, on samara sa Sonom i Mbappeom od svuda. Da ne pricam kako je tim likovima toliko jebeno oduzet loptu da to niej normalno. On trci sa Mbappeom krenem na njega sa Allanom, zagradim loptu ( dakle moja lopta, gotovo ). Ma kakvi, on samo sprinta i odnese ju... izletim sa Koulibalyem... reko to je monstrum od igraca, nema sanse... Mbappe ga strese ko slinu i to opet nakon savrseno tajmiranog i odradenog standing tacklea. Mbappe ode i zatrese gol. 

 

Kaze patch, popravili smo to amigo... samo igraj. Puj jebali sebe u usta. 

 

 

Lewandowski je zvijer, zamijeno ga sa Gnabryem. Jede lik djecu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

sexytoiletpaper 

 

Koju diviziju ti igras, onak imam dojam da si minimum divizija 2...

Odlucio sam vise ne igrat s tobom jer jednostavno nemam niti 1% sanse... kad narastem cujemo se :)

 

Ono sto ne mogu shvatit zasto tvoj igrac uvijek je apsolutno na meni dakle nemam uopce prostora da razmisljam... pretpostavljam da igras s visoko podignutom obranom i team presss do jaja mozda i constant pressure ?

 

PAr puta sam uspio s brzim dodavanjem izletit prema tvom golmanu ali to je to... 

Nisam vidio nikada da netko radi tako dobar pressing, doduse ja igram diviziju 6 pa ono nema tamo bas tak dobrih igraca naleti tu i tamo neki.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...

sexytoiletpaper 

 

Koju diviziju ti igras, onak imam dojam da si minimum divizija 2...

Odlucio sam vise ne igrat s tobom jer jednostavno nemam niti 1% sanse... kad narastem cujemo se :)

 

Ono sto ne mogu shvatit zasto tvoj igrac uvijek je apsolutno na meni dakle nemam uopce prostora da razmisljam... pretpostavljam da igras s visoko podignutom obranom i team presss do jaja mozda i constant pressure ?

 

PAr puta sam uspio s brzim dodavanjem izletit prema tvom golmanu ali to je to... 

Nisam vidio nikada da netko radi tako dobar pressing, doduse ja igram diviziju 6 pa ono nema tamo bas tak dobrih igraca naleti tu i tamo neki.

 D3. Igram na Press on possession loss( ili press on heavy touch, nisam siguran jer sam jucer isprobavao nove taktike), sto znaci da par sekundi nakon sto izgubim loptu moji stiscu ali to cesto ostavlja rupe za lob dodavanja. Obranu trenutno igram na 4 width i 5 depth. Ali uz to konstantno u napadu gledam tko od tvojih igraca ima loptu i kuda bi mogao dodati i stiscem te prostore.

Ono sto cu ti reci je da moras cesce poceti koristiti koji god gumb koristis za ubacivanja (nadalje krug) dok gradis igru. Gledaj gdje imas slobodnog igraca, pogotovo kada te stisce njih par, sto ne bi vjerojatno trebao biti problem pre cesto ali i dalje je dobro za koristiti. Nauci i par skill moveova, ima par jednostavnih koji su jako korisni. Ball Roll (desna gljiva na lijevo ili desno od strane gdje igrac gleda), Dragback (desni trigger koji ne koristis za spring, unatrag i onda biras smjer gdje ces dalje), berbaspin (desna gljiva u smjer u kojem se igrac krece pa na lijevo/desno od igraca), fake shot tehnike. I ako zelis graditi iz dubine probaj koristiti Formaciju sa 2 CMa i 1 CDMom. To je glavni razlog zasto koristim 4-3-3 (3). CDM ti u tome koristi da "recikliras" loptu i cesto ce ti biti sigurna opcija za dodavanja dok 2 CMa i spica (ako mu kazes da je false9) sluze da bi nosio loptu naprijed.

Ali ono najbitnije, samo polagano i uzivaj u igranju. Ne vrijedi FIFA niti zivaca niti dodatnih novaca i na kraju krajeva bi trebala biti tu kao izvor zabave a ne frustracija.

Samo cu jos reci da mi je jedna stvar nepojmljiva i apsolutno nejasna, bez da zvucim arogantno ali postoji solidan "skill gap" izmedu nas dvojce ali u WL ta razlika je doslovno par pobjeda i to mi je apsolutno nejasno na koju foru.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...


Samo cu jos reci da mi je jedna stvar nepojmljiva i apsolutno nejasna, bez da zvucim arogantno ali postoji solidan "skill gap" izmedu nas dvojce ali u WL ta razlika je doslovno par pobjeda i to mi je apsolutno nejasno na koju foru.

Ne da pace. JA kad je netko puno bolji i to priznam a to jesi. Dakle bolji si toliko divizija sigurno... Ja tebi ne mogu parirati i to je cinjenica...

Meni je jucer bio gust igrati protiv tebe bez obzira sto si me gazio itd... nisam bio zivcan, jedino na taj nacin mogu i napredovati s teskim protivnicima...

 

Imam jednu teoriju a to je da mi jednostavno ne pases kao igrac bez obzira na skill gap dok drugima mozda ti leziz bolje itd...

Ali vjeruj mi ja cu ovaj vikend doci do gold 1 u WL...

 

Imam pun racku prostor za napredak u svojoj igri i sve cinim da to bude kak treba biti...

A mislim da je koristenje finti jedan od tih stvari koje mi trebaju...

 

Druga shema je sto vecinom budem iscrpljen preko radnog dana npr sada uopce nisam takao gamepad dva dana jer jednostavno ne stizem pa onda zena i klinci i tesko je imati neku koncentraciju... puno puta igram a neda mi se..

 

Vikend mi je totalno drugaciji i tu sam dosta odmorniji. A to ne znaci da i dalje nisi pun racku bolji, jednostavno jesi.. Vjerujem da ti mozes u Elite svaki vikend uz mrvicu srece ako ti je uopce potrebna...

6 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...

Imam jednu teoriju a to je da mi jednostavno ne pases kao igrac bez obzira na skill gap dok drugima mozda ti leziz bolje itd...

Ali vjeruj mi ja cu ovaj vikend doci do gold 1 u WL...

 

Druga shema je sto vecinom budem iscrpljen preko radnog dana npr sada uopce nisam takao gamepad dva dana jer jednostavno ne stizem pa onda zena i klinci i tesko je imati neku koncentraciju... puno puta igram a neda mi se..

 

Vikend mi je totalno drugaciji i tu sam dosta odmorniji. A to ne znaci da i dalje nisi pun racku bolji, jednostavno jesi.. Vjerujem da ti mozes u Elite svaki vikend uz mrvicu srece ako ti je uopce potrebna...

 E u tome grmu lezi zec, jer cim udem u G2, SVAKA, ali SVAKA ekipa je debelo snaznija od moje i svi igraju istu shemu - 8 igraca u 16ercu i dva za brze kontre i ta dva su generalno Mbappe + Ikona/Ronaldo/Neymar/netko slican. I mozes ga jebati ali to ne mogu probiti. Sto god da radim, dodem u mozda dvije - tri realne sanse za udarac, dok se igrac okrene, a koristio sam Jesusa sa Sniperom, dakle 99 agility, 99 balance, 90 ball control, 95 dribble, vec su tri igraca na njemu. Ako uspijem pucati na gol onda je to generalno Jesus sa lijevom a u tom slucaju ga opet mos jebat jer je pametnije da ju napucam van stadiona da mi ne moze pokrenuti kontru.

Evo, ovaj vikend mi je ostalo 6 tekmi nakon sto sam usao u G2. 3 su isle na penale! Frajer sa druge strane ima 30-35% lopte, sve na kontre, sve lopte u prostor na Mbappea sa Hunter karticom... Na kraju sam zavrsio na 18 pobjeda sa jos jednom tekmom koju nisam odigrao jer da ga jebes, nemam igrace koji su sposobni zabiti kada su okruzeni sa 5 igraca u pola metra kvadratnih, a konstantan delay ne pomaze u tome.

Drzim fige da ce low depth Drop Back dozivjeti teske nerfove dok se vratim.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice