FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.051.525
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Za sada imam 1 poraz u 8 tekmi. Snimio sam snimku golova koje sam zabio i primio. Komedija zesca. Stavit cu poslije. Necu sad ni izlazit van iz fife jer mi je 3 tekme gamepay bio savrsen i naklonjen. Izbacio sam aubu jer se okrece ko teretni brod za vrijeme oluje pa je vary zauzeo njegovo mjesto. Cim vardy zabije dva gola ga vadim jer za hat trick moram krv pisat.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Boixus Nois PS kaže...

Bio sam na pragu ulaska u 4.diviziju da bi ispao u 6 i nakon 6 utakmica wl imam jednu pobjedu.

 

Protiv koga god igram kao da je pro.

 

Znam da je ovo do skirpte ili neceg takvog, pa nisam tolika njubara da od zadnjih 25 utakmica sam izgubio 20.

 Ma da buraz, sve je do skripte. Svaki poraz. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Evo zavrsio sam za danas. 8-2 rez. Drugu sam popusio jer je bio bolji, iltiga brzi.

 

Ono prije sto sam pricao. Evo i snimke. Onaj gol di sam s piqueom oklizio sam pogodio negde 3. stativu pak sam bio zivcan. Ovo kako je lopta ter stegenu prosla kroz ruku je neprocjenjivo.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Već kada me neće u packovima malo me pomazilo na marketu. Nije nešto strašno ali veseli. U 19h sam na bidanju uzeo 5 hunter kartica u rasponu cijena od 3k do 5k coinsa a prodao ih za 12k. Išlo je puno kartica i markiram ih po 20 i uvijek neka prođe da je ekipa ne stigne bidati. Isto sam na bidanju uzeo hierra za 395k coinsa a prodao ga za 448k. Prodalo se dosta kartica bundes lige ratinga 83, 84, 85 tako da sam danas bez neke muke zaradio oko 150k coinsa. S obzirom da nisam baš aktivan na marketu to je sada za mene puno. Nekada bih u ovakvom danu zaradio nekoliko puta više ali jednostavno nemam više gušta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Već kada me neće u packovima malo me pomazilo na marketu. Nije nešto strašno ali veseli. U 19h sam na bidanju uzeo 5 hunter kartica u rasponu cijena od 3k do 5k coinsa a prodao ih za 12k. Išlo je puno kartica i markiram ih po 20 i uvijek neka prođe da je ekipa ne stigne bidati. Isto sam na bidanju uzeo hierra za 395k coinsa a prodao ga za 448k. Prodalo se dosta kartica bundes lige ratinga 83, 84, 85 tako da sam danas bez neke muke zaradio oko 150k coinsa. S obzirom da nisam baš aktivan na marketu to je sada za mene puno. Nekada bih u ovakvom danu zaradio nekoliko puta više ali jednostavno nemam više gušta.

 Znači čitam tvoj post, živčan, pospan, šef mi uvalio radnu subotu ujutro neplanski, trebam ić spavat, 101.000 coinsa na računu, ne mogu ništ prodat cijeli dan osim ak nisam bubno ispod cijene, nikak skupit 150.000 za 92 Kanea, reko idem u 3pm i ja i coinsi i market i sve. Imam 900 igrača u klubu, zaradit će se nešto, ajd da uvalim coinse u ova dva rare players packa po 50.000.

U prvom, top player, 82 pedro, uefa cl rare. Reko krasno, u pm i ja i packovi i sreća. Al kad sam naumio jest govna, jest ću do kraja, i otvaram drugi, ono neke nove čudnovate šarene boje, fucking KABOOOOM, vidi sliku.

 

Ne kukam idućih bar 2mj za packove više.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2019 0:40 (jopis).
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Hvala sismisima iz Valencie na cudu u Amsterdamu. Wassu su svi statsi (osim pacea 78) skocili iznad 80.

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

U mega packu jebeni Sommer iz Borussie MG.

 

FUTdick, a ne futmas.

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

meni u packu za 50k padne Robertson TOTY nominee, nije loše 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Nastavljamo u normalnom tonu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
movie kaže...

Već kada me neće u packovima malo me pomazilo na marketu. Nije nešto strašno ali veseli. U 19h sam na bidanju uzeo 5 hunter kartica u rasponu cijena od 3k do 5k coinsa a prodao ih za 12k. Išlo je puno kartica i markiram ih po 20 i uvijek neka prođe da je ekipa ne stigne bidati. Isto sam na bidanju uzeo hierra za 395k coinsa a prodao ga za 448k. Prodalo se dosta kartica bundes lige ratinga 83, 84, 85 tako da sam danas bez neke muke zaradio oko 150k coinsa. S obzirom da nisam baš aktivan na marketu to je sada za mene puno. Nekada bih u ovakvom danu zaradio nekoliko puta više ali jednostavno nemam više gušta.

 Znači čitam tvoj post, živčan, pospan, šef mi uvalio radnu subotu ujutro neplanski, trebam ić spavat, 101.000 coinsa na računu, ne mogu ništ prodat cijeli dan osim ak nisam bubno ispod cijene, nikak skupit 150.000 za 92 Kanea, reko idem u 3pm i ja i coinsi i market i sve. Imam 900 igrača u klubu, zaradit će se nešto, ajd da uvalim coinse u ova dva rare players packa po 50.000.

U prvom, top player, 82 pedro, uefa cl rare. Reko krasno, u pm i ja i packovi i sreća. Al kad sam naumio jest govna, jest ću do kraja, i otvaram drugi, ono neke nove čudnovate šarene boje, fucking KABOOOOM, vidi sliku.

 

Ne kukam idućih bar 2mj za packove više.

 

 Sad pak je po svim zakobima fizike i matematike movie na redu da dobije prime R9. 

12 godina
offline
FIFA 20

Delay je nevjerovatan. Ovak kaj jos nisam dozivil u FIFAi20. Pobjeda, poraz i pobjeda... Al kakva. Naletim u trecoj trkmi na lika koju je napravil jedno 4 ili 5 baby icon SBCa. Hagi, Crespo sve baby kartice. Delay nevjerovatan, 2min ja stisnem da uklizem sa Piqueom on nista, sekundu poslije Hagi prolazi kraj Piquea a moj pique zalegne i crveni karton. Slobodnjak, protivnik izvede, doda loptu... Van Dijk stoji nepomican, Crespo se zaletava u njega... Penal. O jebem ti sve. 1-1, 2-1 za mene, 2-2-2 i 3-2 za mene. Bale i Aguero kombinacija su ga rastepli ko beba zvecku. Mislim da je za ovo popodne dosta, jednsotavno nije igrivo.

 

Prva tekma danas koju sam odigral prije 12h jr bila fenomenalna kaj se tice konekcije, sve poslije je bogu plakat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Uzas koliko peha imam ovaj vikend. Svaka nicija lopta nije moja... 1 od 7 sansi jedva jedvice posremim u gol. Igraci mi ne mogu pogoditi okvir gola. Promasim barem jedan prazni gol po tekmi. Uzas zivi. Rezultat mi i nije los s obzirom na situacije koje mi se događaju(11-4).

Ovako mi izgleda vecina tekmi. Kane zabija 1 od 5 100% situacija. Da se razumijemo score mu je idalje dobar, skoro pa gol i asistencija po tekmi, ali morao bi zabijati daleko vise. Kane kao da moze samo po sredini gola pucati ili pola metra od sredine...

U obrani moji ne rade apsolutno nista, sto ne napravim sam to se nece odraditi. Cak im je i pozicioniranje u kurcu. Piquea sam izbacio jer je bilo 51% sanse da ce zajebat tackle. Rekao bi da delay nemam jer mi igra djeluje ok, ali u napadu sutevi izgledaju upravo kao da imam masivni delay.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2019 13:42 (cicek).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ja sam jutros dvije odigrao i mlade sam dobio odmah na početku WL.

Prvu sam izgubio 3-2 ali tako da sam u 90' imao mrtvaca kojeg je njegov golman obranio i on odmah iz protunapada, skoro identična situacija zabije i pobijedi.

A nikakv igrač, ova dva gola prije mi je zabio iz odbijenih glupih lopti.

 

Druga partija... ja ga ubijam i rastavljam na proste faktore, a on kad god preko centra uspije prijeći zabije gol.

Još gori igrač od prethodnog, al mene je toliko jebalo da to nije normalno.

Na kraju sam ga jedva uspio pobijediti, a ustvari je omjer snaga bio takav da je lik trebao nakon 15' imati 3 gola u mreži i stisnuti ALT+TAB.

Evo i screenovi na poluvremenu i kraju te druge utakmice.

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Pregadila mi se igrica nabijem ih i na ikone i na coinse. Vise nema igraca kojeg bi mogao dobiti da nastavim igrati ovo smece. Pa ja pucam po golu s kaneom 92 i ja ne mogu loptu udariti da ona ide u stranu i koliko toliko dobre jacine. Sve su nekve mlake picke materine i to po sredini. Kad bi onda iz 3 sanse koje su nastale iz flipera primio 3 gola. I onda mi se frajer ide gradit kod mojeg kornera i igrac mu se okrece ko jebeni lezaj na kotacu oko lopte ja ne mogu opce blizu. Pa koji kurac. Nek se gone i oni i igra. 

 

- nisam pritisnuo apsolutno nista na jojstiku, reakcija moja je bila slicna ko i kod ter stegena.

Slika dolje je s ove tekme di je i snimka penala. Tu zavrsavam svoju pricu, nemam vise volje ni zivaca igrati "competetive" mode, a samo zbog tog sam i igrao fifu jer me ove pizdarije s SB ne interesiraju.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2019 14:32 (cicek).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Opet su nešto sjebali? RTTF Maneu su stavili max cijenu 500k coinsa a jučer se prije upgradea prodavao za 1.2 milje? Znači u trenutku promjene sve kartice na marketu su se pretvorile u buy now za 500k coinsa. Mogu si misliti kako su se ljudi osjećali koji su ga stavili na market u trenutku upgradea. Trenutno na marketu nema više niti jedne RTTF kartice Manea. Ne mogu vjerovati da mogu tako nešto napraviti. Po sadašnjoj cijeni samo na njemu pljugam milju. Koji su to debili.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Opet su nešto sjebali? RTTF Maneu su stavili max cijenu 500k coinsa a jučer se prije upgradea prodavao za 1.2 milje? Znači u trenutku promjene sve kartice na marketu su se pretvorile u buy now za 500k coinsa. Mogu si misliti kako su se ljudi osjećali koji su ga stavili na market u trenutku upgradea. Trenutno na marketu nema više niti jedne RTTF kartice Manea. Ne mogu vjerovati da mogu tako nešto napraviti. Po sadašnjoj cijeni samo na njemu pljugam milju. Koji su to debili.

Evo gledam sad na PC marketu ide najjeftiniji za 1,3 milijuna.

Ili su vratili cijenu na staro ili je to samo na PS-u bila greška?

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Evo gledam sad na PC marketu ide najjeftiniji za 1,3 milijuna.

Ili su vratili cijenu na staro ili je to samo na PS-u bila greška?

 Moj još uvijek ima max cijenu 500k coinsa. Znači zajeb samo na PS

14 godina
offline
Re: FIFA 20

Citam sad na netu likove ispusili komplet coinse neki lik stavio minimum 1.7mil i max 3mil i prodala mu se kartica za 500k i vise slicnih slucajeva. Uglavnom prodaje se premalo paketa ili fifa pointsa i moraju manipulirati marketom. Govna su do kraja. Ja se penjem sa coinsima polako nazad vec sam na 500k nakon sto sam jucer spalio u pakete 500k imam jos 400 igraca za prodat sto ce potrajat ali imat cu milju kad zavrsim. Konzolu nisam upalio vec skoro 3 dana mlatim novi COD i mogu reci da sam barem u pola manje zivcan nego kad igram Fifu. Tu ako me netko ubije samo respawn i peri dalje no sikiriki. Fifu neka odmara samo cu aplikaciju koristiti i malo za gust odigrat koju ne ganjam vise nikakve nagrade.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2019 16:39 (CroVandal).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
Skilledžija kaže...

Evo gledam sad na PC marketu ide najjeftiniji za 1,3 milijuna.

Ili su vratili cijenu na staro ili je to samo na PS-u bila greška?

 Moj još uvijek ima max cijenu 500k coinsa. Znači zajeb samo na PS

 Vidim da su svim RTTF karticama pale cijene, jesu svima sad stavili krive max cijene ili je previse ljudi "investiralo"?

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2019 16:34 (zagid3).
12 godina
offline
FIFA 20

Market je pretrpan karticama istih ratinga i jednsotavno nema razloga da kartice budu skuoe kad postoji kartica istog igraca, boljih ocjena a manje cijene.

 

Evo jedna friska, delay je jako osjetan, fakat ne znam kad cu tekme zavrsit. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Kako neki ljudi manipuliraju marketom znaci cistim klub i naletim na karticu obicna neka zlatna 75 rated najjeftinija 4500coinsa pogledam fut bin normalna cijena 350. ajde listam svoju odmah se proda. Krenem snipat snipam ih za 800 do 2000 10ak kartica i listam sve za 4400 proda se 7 komada instant ostale stoje evo sad pada cijena vec je na 3800. iz kojeg razloga sad bas je ta kartica skocila i ljudi kupuju nemam pojma ali se prodaje. Vec sam cesto naletio da neke idu za max cijenu i onda za 2 h kostaju 500 coinsa. Iako nema novih SBC a niti ista.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Netko krene coinse saltat i onda se zajebe. Cesto se zna dogodit.

Isto tak netko stavi novo SBC rijesenje i eto ti nove "meta" kartice. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ako netko voli igrati u 4-4-2 i strpljivo graditi igru, evo postavki:

 

 

 

Igraci na poziciji LB/RB-Stay back-inverted.

 

Danas sam testirao i moram priznati da sam dobio odlican odaziv na terenu.

The Commissioner of Football
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

86 rated momcad za onu barabu iz Napolia? Jesu oni normalni?

 

The Commissioner of Football
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Nevjerovatno bezvrijedne kartice daju. Jrbo ih SBC. Da ne pricsm o ovom Futmas SBC za mega pack. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

86 rated momcad za onu barabu iz Napolia? Jesu oni normalni?

 

Ja se poveselio jer bih s tom karticom riješio kod Talijana RB poziciju na duže vrijeme, ali kad sam vidio zahtjev od 86 rated squada sam povukao ručnu.

Mislim da će Danilo ostati u ekipi i da ću biti više nego zadovoljan njegovim performansom :D

 

Osim ako neki jutuber koji će recenzirati karticu kaže da je to najbolji LB u igri, onda ću ga složiti :)

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
TheMaverick kaže...

86 rated momcad za onu barabu iz Napolia? Jesu oni normalni?

 

Ja se poveselio jer bih s tom karticom riješio kod Talijana RB poziciju na duže vrijeme, ali kad sam vidio zahtjev od 86 rated squada sam povukao ručnu.

Mislim da će Danilo ostati u ekipi i da ću biti više nego zadovoljan njegovim performansom :D

 

Osim ako neki jutuber koji će recenzirati karticu kaže da je to najbolji LB u igri, onda ću ga složiti :)

 Nisi cuadrada riješio kad je bio?

Meni je on postao standardan umjesto Semeda, rekao bih da su isti otprilike, pa eto čisto jer je novi igrač :D, a imam Ria na desnom cb-u pa mi tak apsolutno svejedno koji od njih dvojice će igrat rb-a.

11 godina
offline
FIFA 20

Ja sam popusio na  IF Mane prvom, tada kad sam ga uzeo je bio dobar deal 780k, a sad je oko 590k i vjerojatno će još pasti. Sad  prodati ga ili zadržati pa se nadati da će se cijena doći mada sumnjam.  Totalna manipulacija ea . Tj otkako im je onaj fut ekonomist došao lik se igra,, zna sve  a sad za ea radi, znači lik može šta hoće da radi sa marketom i cijenama.  

Posto sam na adventu u Beču, a odigrao sam u petak ujutro samo 8 utakmica, 6 pobjeda  sutra kad dođem igram do 14 pobjeda i meni dosta. 

Iskreno izgubio sam volju više za igranjem, brže nego u fifi 2019 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2019 20:23 (manipulator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Kante je bio prosli petak 370K, a sad ga nades za 250K, tjedan dana pao tip za 100K, Pogba ce sad ispod 200K.. ovo je nevjerojatno, proslu fifu sam Kantea tek imo u 2/3 mjesecu 😅
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

 Nisi cuadrada riješio kad je bio?

Meni je on postao standardan umjesto Semeda, rekao bih da su isti otprilike, pa eto čisto jer je novi igrač :D, a imam Ria na desnom cb-u pa mi tak apsolutno svejedno koji od njih dvojice će igrat rb-a.

Ma kakav crni Cuadrado na beku?!

Defending mu je u žešćoj banani tako da nema šanse da mi taj može unaprijediti momčad.

Danas sam baš igrao protiv jednog lika koji ima Cuadrada na RB i to je žešći propuh od kartice.

Samo zuji k'o muha bez glave po terenu, obrambene aktivnosti su mu bile takve da je uvijek stajao negdje sa strane i nije ga pretjerano zanimalo da se uključi u igru, na moju sreću.

To što ima brzinu mu pomaže samo kad lovi napadače, ali da bi on sam nešto učinio po obrambenom pitanju je problem za njega.

 

Inače, Semedo je meni bolji od Walkera jer volim kartice koje rade dok ne upravljam s njima, a Semedo me često iznenadi svojim reakcijama... češće nego je to Walker činio dok sam ga koristio.

 

Kad već komentiram kartice... nedavno je kolega manipulator pohvalio IF Mcginna kojeg sam isti dan kupio i od tada je standardan član EPL ekipe.

Strašna kartica, što obrambeno, što napadački.

Imam ga na lijevom CM-u i ilustracije radi... zabio je isto golova kao Guardiola, ali je njemu trebalo 200 utakmica manje za taj podvig.

Jako je dobar u napadu, lijevu nogu ima strašnu, čak i desnom može jer ima 4*, a obrambeno me isto često iznenađuje jer sam radi i agresivan je jako.

[19xx] 4ntraks
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice