FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.051.238
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

 

Ništa, probat ću onda Mcginna za Engleze i uzet ću Nainggolana za Talijane pa polako skupljat za baby Gullita.

 Ja sam imao u prošle dvije fife baby gullita i osjeti se taj nedostatak stamine za poziciju koju igra. 60 minuta odličan a onda počne padati snagom. Kad sam složio prime gullta u sbc to je bila savršena kartica.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Son i Mane su obojica LF tako da će uvijek jedan biti zakinut po pitanju chema.

Ovako su obojica ista pa se ne bune nego igraju i daju sve od sebe na terenu.

Zamisli da Sona stavim na 10 chema, Mane bi se sigurno naljutio pa bi bilo problema :P

I ja sam stari konj ali sam ove godine prihvatio realnost pogotovo jer te ništa ne košta. Složiš ovako i svi su na 10 che a čim tekma krene samo promjeniš u već prije sejvanu formaciju koja ti odgovara. Ja se prebacim u 4-1-2-1-2 (2). S obzirom da možemo spremiti 4 formacije ovo je idealno. Tijekom tekme mijenjaš kako ti se digne.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 Al cu te zajebavat oko necega, Son - 52 tekme, 29 golova. Pa daj lik! Stisni malo jace!

Jbga, rješavao sam Trossarda i Kinga pa mi je on samo bio za dodavanje onima koji moraju zabiti :)

Evo ti novi link da vidiš kako Son igra kad nema zadatke za odrađivanje... stari Son, stari dobri Son :P

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=jOynVKVFnSiTy:FFA20PCC

[19xx] 4ntraks
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
Skilledžija kaže...

Son i Mane su obojica LF tako da će uvijek jedan biti zakinut po pitanju chema.

Ovako su obojica ista pa se ne bune nego igraju i daju sve od sebe na terenu.

Zamisli da Sona stavim na 10 chema, Mane bi se sigurno naljutio pa bi bilo problema :P

I ja sam stari konj ali sam ove godine prihvatio realnost pogotovo jer te ništa ne košta. Složiš ovako i svi su na 10 che a čim tekma krene samo promjeniš u već prije sejvanu formaciju koja ti odgovara. Ja se prebacim u 4-1-2-1-2 (2). S obzirom da možemo spremiti 4 formacije ovo je idealno. Tijekom tekme mijenjaš kako ti se digne.

 Jebena ti je momčad ali jedinu stvar koju bi ja napravio je zamjenio Umtitija za Varana.Varane je predobar obrambeni u kombinaciji sa Ramosom definitivno najbolji stoperski par kaj sam imao ali vidim da imaš scream Piquea pa bi ti Varane tu baš bio top.

 

 

što se tiče izmjene formacije na početku tekme to mi je skroz jadno napravljeno, ja bi barem do poluvremena uveo sa ti se gleda chem

11 godina
offline
FIFA 20

Evo IF Robertson i IF Wijnaldum se i dalje dizu kako se totw announcement blizi. Cini mi se da je totw prediction od futbina napravio svoje. Van Dijka svi ocito ocekuju u crvenima i ova dvojica koja se linkaju s njim idu gore i dalje bez obzira sto su vec otisli dosta gore nakon black fridaya. Bit ce coinsaaaa.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 20

Team spreman za petak za WL kao i rezerve..Danas malo vježbanje ako stignem u Rivalisima i Classic Matches.  

Ujedno jučer sam počeo sa testiranjem formacije 433(2) sa posebnim taktičkim postavkama i mogu vam reći da mi ta formacija paše radi igrača koje imam u timu, znači odlična.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

 Jebena ti je momčad ali jedinu stvar koju bi ja napravio je zamjenio Umtitija za Varana.Varane je predobar obrambeni u kombinaciji sa Ramosom definitivno najbolji stoperski par kaj sam imao ali vidim da imaš scream Piquea pa bi ti Varane tu baš bio top.

 

 

Ne odgovara mi niti jedan stoper osim neki iz barce zbog full che piquea. No vjeruj mi da je ovaj umtiti toliko dobar da mi ništa s njim ne fali. Kad popijem gol to je do mene ili same igre. Rijetko kada je do stopera. Mislio sam uzeti iconu hierro-a 89 ali nema smisla trošiti toliko coinsa kada zbog toga ne budem ništa bolji. Ionako sve uskoro opet stavljam na bubanj. Imam dovoljno untradeable kartica za složiti solidnu momčad koja je za moj nivo igre dovoljna.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Mozda niste uspjeli procitati, ovaj "low cross" zadatak, kako njega rijesit? Stisnem R1 + X ali mi ne racuna, jel radim sta pogresno?
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Mozda niste uspjeli procitati, ovaj "low cross" zadatak, kako njega rijesit? Stisnem R1 + X ali mi ne racuna, jel radim sta pogresno?

 Dva puta tipku kojom ubacuješ.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Evo novi totw

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ne znam jel to samo do stadiona ili samo drugaciji efekt imaju razliciti stadioni. No, od kad am se prebacil na onu mercedes arenu kaj ima onak drugaciji travnjak. Imam osjecaj da je igraliste puno vece. Jel to do moje percepcije ili je stvarno tako?

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Evo novi totw

 Ovi s desne strane su moji 

14 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Evo novi totw

 Ovi s desne strane su moji 

I moji neboj se jos niti jednom nisam dobio dobar red pick.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
FIFA 20

Evo instalira mi se novi patch 1.10 od preko 2GB. Nisam ništa čuo o njemu, došao je iznenada.. sad sam išao pogledati, izgleda da je na PC već došao. Aj, riješili su penale jer nakon zadnjeg patcha bilo je dana kada nisam mogao smiriti onaj krug koji je divljao a vidim da su reducirali pokazivanje žutih kartona te poravili bug kada se moralo izlaziti iz futa pa ponovno ulaziti kako bi stavili fitness ili contracts na karticu, o tome smo neki dan razgovarali.

 

 

https://www.operationsports.com/fifa-20-patch-1-10-available-now-for-pc-soon-for-playstation-4-xbox-one-patch-notes-here/

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2019 19:56 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Slozim si ovu momcad da se zajebavam kad ono igrica meni nije dala da igram i na kraju moji igraci pobjede 2:1 i sad mi neki lik prica da je to hack hahahha

https://www.facebook.com/groups/301936976621742/permalink/1478399992308762/

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...

Slozim si ovu momcad da se zajebavam kad ono igrica meni nije dala da igram i na kraju moji igraci pobjede 2:1 i sad mi neki lik prica da je to hack hahahha

https://www.facebook.com/groups/301936976621742/permalink/1478399992308762/

 To se meni desavalo na fifi 19 uglavnom moji su igrali sami kao na Ultimate tezini a ja sam gledao i mogao zamjene raditi ali osim toga nista svaki put sam pobjedio odnosno AI je pobjedio. Jel nije receno da je van basten izbrisan iz fife ja nalazim kartice skroz normalno

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2019 20:54 (CroVandal).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
CroVandal kaže...
 Jel nije receno da je van basten izbrisan iz fife ja nalazim kartice skroz normalno

 Nisu ga skroz izbrisali, samo ga više ne daju u novim paketima, pretpostavljam da ga se ne može niti u draftu izvuć. 

Tko se na peticu opeko i na šesticu puše.
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

RTTF Wass je opasna kartica. Kada bi Valencia nekim čudom prošla dalje, to bi bio jackpot.

 

Sinoć sam konačno realizirao transfer Griezmanna (hunter), tako da sada imam na raspolaganju 3 vrhunska napadača (Mertens, Suarez i Griezmann), a danas poslije nagrada idem po scream Gameira. 

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

U koliko sati su danas nagrade za FUT champions?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

U koliko sati su danas nagrade za FUT champions?

 

Ako se ne varam, za nekih 5min., tj. u 9h

The Commissioner of Football
6 godina
offline
FIFA 20

Crveni Bender i Pabon :'D pa strasno.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

U koliko sati su danas nagrade za FUT champions?

 Division rivals u 8:00, a od FUT champions u 9:00, za ubuduce 

Kovačić
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Neki indijanac od 81, i Carvajal 🤦🏻‍♂️

Sretno vam s paketima
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2019 9:14 (Gerro).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Opet nista kao po obicaju samo smeca dobivam nece ovaj vikend niti igrat em je gameplay grozan u wl em nagrade su za ku... Barem da je bio carvajal njega bih koristio. Dobio Lacazzete najbolja kartica osim toga nista....

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
FIFA 20

Pašalić i Mitrović crveni.

Kad doma dođem ću pakete otvoriti.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

7 paketica i jedan jedini vrijedan igrac je bio Walker. 

 

Red pickovi - Arnautovic i Bender. 

 

 

Teska sramota i komedija od paketa. Stvarno da se covjek zamisli u picku materinu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Čitam što je ekipa ovdje dobila od crvenih i to je skoro svaki put ovako, a to je kurčina.

I onda igram jučer protiv lika koji je totalni antitalent, majko mila kako je igrao, kvitao mi u prvom poluvremenu kako sam ga bušio, a u ekipi ima crvenog Hazarda i crvenog Kroosa.

Stvarno je zanimljivo kako takav igrač uopće dođe do mogućnosti da otvori red pickove, a bogami i kako se jake kartice lijepe na panjeve.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Čitam što je ekipa ovdje dobila od crvenih i to je skoro svaki put ovako, a to je kurčina.

I onda igram jučer protiv lika koji je totalni antitalent, majko mila kako je igrao, kvitao mi u prvom poluvremenu kako sam ga bušio, a u ekipi ima crvenog Hazarda i crvenog Kroosa.

Stvarno je zanimljivo kako takav igrač uopće dođe do mogućnosti da otvori red pickove, a bogami i kako se jake kartice lijepe na panjeve.

 Ja igrao protiv jednog lik ima crvenog Mbape a i Messi a isto panj. Samo je duge lopte ispucavao obrana 0 bodova.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Evo ne mogu se buniti čak mi je dao nešto ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Evo ne mogu se buniti čak mi je dao nešto ;)

 Ja bi reko da ti tehnicki nije dao nista jer taj Alli je sbc fodder. Brijem da nit na marketu ne bude isel vise od 40k

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice