FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.051.727
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Kupio Zolu 87. Neka bude kakve su mu ocijene. Milina. 

 

Mbappe - Zola - Bernardo Silva i ST Son. Zola sa 4/4wf bude ok. 

Ili da prebacim Mbappea na ST i stavim Sona na LCAM kad je H/H. 

 

Budem skemijal. 

 Meni se Mbape pokazao najbolje kao Lm/Lf/Lw u igri.  Tu njegova brzina dolazi do izražaja, jer budimo iskreni svi danas sjede sa obranom i čekaju tako da bi Son za st bio odličan. 

12 godina
offline
FIFA 20

Da, tak sam i mislil. Jos je 5* WF pa kak god da ga okrenem, dobro je. Kaj ne poklopi on... Poklopit ce Mbappe i Bernardo kad dolete. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

Kupio Zolu 87. Neka bude kakve su mu ocijene. Milina. 

 

Mbappe - Zola - Bernardo Silva i ST Son. Zola sa 4/4wf bude ok. 

Ili da prebacim Mbappea na ST i stavim Sona na LCAM kad je H/H. 

 

Budem skemijal. 

Meni je napad Butra ST, lijevi CAM Mane, centralni CAM Bernardo Silva i desni CAM Son.

Son je nekako izgubljen na toj poziciji.

Pojavi se on povremeno na sceni, ali ostala trojica uglavnom kolo vode.

Mislim da je Son isključivo za ST, a jbga, nemam boljeg na desnoj strani, a Butra mi je bolji od Sona kao centralna špica.

 Budem onda više kupio tog Butru danas mid ili možda čak prime. Najvjerojatnije mid da mi ostane coinsa jer su headliners za 8 sati a čekam još i future stars.

Napravio sam neki dan Hazard loan i da budem iskren u 6 utakmica nije mi se pokazao nešto posebno a vidim da kosta sad već oko 1.5 mil a Neymar za 700k je po meni bolji igrač..

 

Imas ovog novog Silvu? Daj mi reci kakav je i dal vrijedi 300k?s obzirom da imam dosta u klubu 85,86,87,88 untreadables izašao bi me i jeftinije 

12 godina
offline
FIFA 20

Bernardo Silva da nije RW, nego da je CAM kostal bi oko 600-800k. 

Fenomenalna kartica. Ball control fenomenalan, udarac takoder. 3* WF se osjeti, al ne toliko. Fenomenalna dodavanja. H/H kaj je meni super za CAMa jer mogu gradit napad. 

Super mi je kaj je model u igri onako ko Messi i onda se lako zavuce "pod noge" gullitu i takvima pa lako oduzima lopte.

 

Minus mu je strenght, al ne toliki ako znas par dobrih speed boost finti. Ne lovi te niko. Fake shot na lijevu i finess je 90% gol. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ja sam također zadovoljan Bernardom, finess ima jebački.

Kad ne ide iz šesnaesterca, onda odapinjem s njim izvana i to je ili gol ili jako blizu svaki put.

Desna noga mu je slabija, ali ga zato naštelavam na lijevu kad god mogu, a s njom ubija.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Evo i moje momčadi , sad imam hrpu toga za prodat pa kupujem Van Dijka cim skupim 600k :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Ja sam također zadovoljan Bernardom, finess ima jebački.

Kad ne ide iz šesnaesterca, onda odapinjem s njim izvana i to je ili gol ili jako blizu svaki put.

Desna noga mu je slabija, ali ga zato naštelavam na lijevu kad god mogu, a s njom ubija.

 A problem je već što imam Maradonu sa wf3. . Sad još jednog, bilo bi previše a Maradona je fenomenalan stvarno. 

11 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Evo i moje momčadi , sad imam hrpu toga za prodat pa kupujem Van Dijka cim skupim 600k :)

 Bolje kupi Militao RTF ,meni je bolji..Neki dan sam prodao Van dijka po 3 puta..A ti onda moraš i golmana mijenjati a ter stegen je televizor i boji za Alisona

12 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Evo i moje momčadi , sad imam hrpu toga za prodat pa kupujem Van Dijka cim skupim 600k :)

 Hunter na Maneu? Hunter na svemu 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Hunter na Maneu? Hunter na svemu 

Sva sreća pa ne vidimo taktike, ali može se naslutiti drop back i full press od prve minute 

[19xx] 4ntraks
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

 Hunter na Maneu? Hunter na svemu 

Sva sreća pa ne vidimo taktike, ali može se naslutiti drop back i full press od prve minute 

 Sve sami lovci   

ovak mi dobro paše s time da imam za prebacit defensive na 4231 i attacking na 424 sa pressingom pa stavljam po

potrebi ali otprilike večinom sam na ovoj taktici

4 godine
protjeran
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...
Cofinho kaže...
manipulator kaže...

4g exploita nema više? Vic godine .

 Vic godine je tvoje stalno laganje u ovoj temi, a kad te se zove 1vs1 da se dokaze cijeloj ekipi na forumu da si prevara, ignoriras.

 Vic godine je što si ti isfrustirani mamin i tatin sin koji misli da je najbolji u svemu i dobije uvijek sve što želi.

4g exploit postoji i uvijek će postojati i dan danas postoji no loss glitch...

 

Sro se tiče igranja 1vs1 ne igram sa djecom. Imaš Rivalse, wl, i ostale modove pa izvoli.

Takve sam se djece zasitio već ovih godina.

Mene tvoje mišljenje i ovakve prozivke ne tangiraju ni 2%,to rade samo djeca.. Tako da bih te sad lijepo ,još jednom zamolio, kani me se i moji postova. Imaš lijepo reko sam već sa strane dugme za ignore, kao što ću to sada ja napravit za tebe i svi sretni i zadovoljni. Ugodan dan

 Kako ja u dvije godoine nisam naletio na no loss glitch, a igrao 1500 sati FIFA-e? 

4 godine
protjeran
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Kupio Zolu 87. Neka bude kakve su mu ocijene. Milina. 

 

Mbappe - Zola - Bernardo Silva i ST Son. Zola sa 4/4wf bude ok. 

Ili da prebacim Mbappea na ST i stavim Sona na LCAM kad je H/H. 

 

Budem skemijal. 

 Nisi trebao 87 Zolu, bolji je 85 dosta.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Hunter na Maneu? Hunter na svemu 

Nisam to nikad kužio? Pace 97/94 i kaj tu imaš pojačavati a s marksmanom dobiješ tri najbitnija statsa kartice za tu poziciju -  shooting, dribbling i physical

Ista stvar sa salahom. Kakav jebeni hawk kada s basic che kartica ima apsolutno sve, i veći rating. Ja na salahu imam basic a na maneu marksman. I to mi je jedino logično.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.1.2020 15:21 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...
SimeKZ kaže...

Kupio Zolu 87. Neka bude kakve su mu ocijene. Milina. 

 

Mbappe - Zola - Bernardo Silva i ST Son. Zola sa 4/4wf bude ok. 

Ili da prebacim Mbappea na ST i stavim Sona na LCAM kad je H/H. 

 

Budem skemijal. 

 Nisi trebao 87 Zolu, bolji je 85 dosta.

 Pace se lako popravi, ali traitovi ne. Lijevo 85 desno 87.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Hunter na Maneu? Hunter na svemu 

Nisam to nikad kužio? Pace 97/94 i kaj tu imaš pojačavati a s marksmanom dobiješ tri najbitnija statsa kartice za tu poziciju -  shooting, dribbling i physical

Ista stvar sa salahom. Kakav jebeni hawk kada s basic che kartica ima apsolutno sve, i veći rating. Ja na salahu imam basic a na maneu marksman. I to mi je jedino logično.

 Ma na manea sam stavio huntera čim sam ga dobio , a salaha kupio sa hawkom, vidiš nisam se ni sjetio da mi malo

mijenjam chem, budem se s tim malo poigrao tnx za info

14 godina
offline
FIFA 20

Jel ima tko da je casual igrač ovdje ili ste svi s tim bolesnim ekipama?

 

 

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
Arminho kaže...
SimeKZ kaže...

Kupio Zolu 87. Neka bude kakve su mu ocijene. Milina. 

 

Mbappe - Zola - Bernardo Silva i ST Son. Zola sa 4/4wf bude ok. 

Ili da prebacim Mbappea na ST i stavim Sona na LCAM kad je H/H. 

 

Budem skemijal. 

 Nisi trebao 87 Zolu, bolji je 85 dosta.

 Pace se lako popravi, ali traitovi ne. Lijevo 85 desno 87.

 

Igrao s obojicom... Uostalom, ne bi ovaj 85 bezveze bio skuplji za 100-150k.

11 godina
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...
manipulator kaže...
Cofinho kaže...
manipulator kaže...

4g exploita nema više? Vic godine .

 Vic godine je tvoje stalno laganje u ovoj temi, a kad te se zove 1vs1 da se dokaze cijeloj ekipi na forumu da si prevara, ignoriras.

 Vic godine je što si ti isfrustirani mamin i tatin sin koji misli da je najbolji u svemu i dobije uvijek sve što želi.

4g exploit postoji i uvijek će postojati i dan danas postoji no loss glitch...

 

Sro se tiče igranja 1vs1 ne igram sa djecom. Imaš Rivalse, wl, i ostale modove pa izvoli.

Takve sam se djece zasitio već ovih godina.

Mene tvoje mišljenje i ovakve prozivke ne tangiraju ni 2%,to rade samo djeca.. Tako da bih te sad lijepo ,još jednom zamolio, kani me se i moji postova. Imaš lijepo reko sam već sa strane dugme za ignore, kao što ću to sada ja napravit za tebe i svi sretni i zadovoljni. Ugodan dan

 Kako ja u dvije godoine nisam naletio na no loss glitch, a igrao 1500 sati FIFA-e? 

 Pa eto imaš onda sreće. Ja na dan, pogotovo navečer ,pošto su swaps za tokene i zadatke po 3 do 4 puta naidjem.

Igra se ucitava, vidim da lik ima 3x slabiji tim od moga, stisne pauzu i nakon 15 tak sekundi piše you lost your connection to oponent, stisneš na ok i izbaci te na fut meni  dobiješ kao nešto coinsa i to je to. 

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Je i ja sam na to naletio ali najviše u online draftu, čak mi je neki dan bilo 7 zaredom disconecta ,

Werner opet POTM, jadan onaj koji je prijašnjeg slagao

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.1.2020 16:39 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...
SimeKZ kaže...
Arminho kaže...
SimeKZ kaže...

Kupio Zolu 87. Neka bude kakve su mu ocijene. Milina. 

 

Mbappe - Zola - Bernardo Silva i ST Son. Zola sa 4/4wf bude ok. 

Ili da prebacim Mbappea na ST i stavim Sona na LCAM kad je H/H. 

 

Budem skemijal. 

 Nisi trebao 87 Zolu, bolji je 85 dosta.

 Pace se lako popravi, ali traitovi ne. Lijevo 85 desno 87.

 

Igrao s obojicom... Uostalom, ne bi ovaj 85 bezveze bio skuplji za 100-150k.

 Tehnicki je skuplji samo radi pacea. Isto zakaj Adama Traore drzi cijenu a zapravo je kurac na terenu. Ljudi pate na pace u ovoj igri. Outside foot udarac je OP u ovoj igri. Prva stativa i vanjska je neobranjiva. Kupljen je sa Hunterom pa imam sve sa tim. Dribling mu je svejedno top. Ja svejedno ne trcim po krilu u zabadam unutra. zato igram 4231 sa 3 CAMa i width u napadu na 3 ili 4 crtice. Volim razigrat obranu i ne igram te meta taktike gdje drzim sprint i jurim po strani. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
4 godine
protjeran
offline
Re: FIFA 20

Prvenstveno je skuplji zbog agilityja i balancea (+4) i composurea (+10). Osjetit ćeš to itekako u igri. 

 

Ne možeš nikako Scream Insignea uvaliti, on je brutalan.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...

Prvenstveno je skuplji zbog agilityja i balancea (+4) i composurea (+10). Osjetit ćeš to itekako u igri. 

 

Ne možeš nikako Scream Insignea uvaliti, on je brutalan.

 Vidit cu, lako prodam ako ne bude dobar. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...
manipulator kaže...
Cofinho kaže...
manipulator kaže...

4g exploita nema više? Vic godine .

 Vic godine je tvoje stalno laganje u ovoj temi, a kad te se zove 1vs1 da se dokaze cijeloj ekipi na forumu da si prevara, ignoriras.

 Vic godine je što si ti isfrustirani mamin i tatin sin koji misli da je najbolji u svemu i dobije uvijek sve što želi.

4g exploit postoji i uvijek će postojati i dan danas postoji no loss glitch...

 

Sro se tiče igranja 1vs1 ne igram sa djecom. Imaš Rivalse, wl, i ostale modove pa izvoli.

Takve sam se djece zasitio već ovih godina.

Mene tvoje mišljenje i ovakve prozivke ne tangiraju ni 2%,to rade samo djeca.. Tako da bih te sad lijepo ,još jednom zamolio, kani me se i moji postova. Imaš lijepo reko sam već sa strane dugme za ignore, kao što ću to sada ja napravit za tebe i svi sretni i zadovoljni. Ugodan dan

 Kako ja u dvije godoine nisam naletio na no loss glitch, a igrao 1500 sati FIFA-e? 

Zato jer no loss glitch funkcionira na taj nacin da tebi ne nasteti, tebi vrati gejm ili da win, a njemu ne da poraz i to ti je to. Tak da ako netko prekine nakon 3 pauze i cudno se ponasa ti radi taj no loss glitch. Ako ne razmislis o svakom rq ne mozes ni znat da li si dozivio no loss glitch ili ne. Ako ga zelis dozivjeti, a na pcu si odi odigraj jedan draft pa javi. :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.1.2020 18:09 (cicek).
12 godina
offline
FIFA 20

Adama Traore HL. HL - Top 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Složim sada marquee zbog ovih kartica te odigram dodatni sbc današnji i naravno kara. Najbolja kartica 82 u 6 packova. Pa dokle?

Odem potom na market jer me interesira ovaj novi Lew i Salah. Koliko me neće u packovima toliko me hoće na marketu. Malo listanje Lewa i evo majstora ravno meni u krilo. Ne mogu vjerovati? ljudi dobiju karticu u packu i onda je ne znaju prodati. No ne bunim se....

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.1.2020 20:15 (movie).
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Bogovski ulet. 

 

Ja udem u draft, malo zagrijavanje. Pometem prve tri tek e i prvo poluvrijeme u trecoj. Delay nevjerovatan, ne da su u blatu... Nego su u zivom blatu i tonu. Prve tri tekme ne dobijem udarca na gol... U cetvrtok prvo poluvrijeme lik ne udari po golu. Drugo poluvrijeme. 2-0 za njega. 2-2, 2-3 i zavrsi 3-4 za njega. Na golu mu Hilton 76. Izbio me lik. Izbio iz cipela sa obranama.

 

Slozio sam oko 10 League SBC paketa. Rare gold packovi se pokazalo bogovski. Al ono, nista posebno. Jedva vratil invest. Iz drafta karina. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
kakve sam srece u kanti picki, ja bih izvuko kurac..
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
kakve sam srece u kanti picki, ja bih izvuko kurac..

 

Aa ja kurcinu...

The Commissioner of Football
12 godina
offline
FIFA 20

Krenula wl, nikad ovako nešto nisam doživio kao u 4 tekme za redom.

Da toliko igra navlači za drugoga da toliko krade?!?! 

Mater im milu mrtvu kanadsku jebem u picku. 

Sva sreća pa nisam Tv iscupao sa zida smeća govnarska 

Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice