Homefront

poruka: 647
|
čitano: 249.788
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Homefront

Pozz. imam problem.. juce sam kupil cd key za homefront (steam) skino i igru i neko vrijeme radilo normalno... jutros idem igrat dodem na neki server i igram normalno par min..(ponekad sekundi) pucam po liku nis mu nije... ni taggo ga nisam..stoji na mjestu on... lupam s nozem po njemu nista... ko da je svima ping 999.. a ping je normalan.. dodem na server di je ping 50 i nis... i dalje isto.. :/ cd key sam kupio kod nekog lika na forumu... budem recordo pa stavil da vidite... na nekoj stranici sam naso neke portove za otvorit..otvoril sam al nema napredka.. pomoc molim vas... {#}

 

 

EDIT: naso u temi problem... ty {#}

Ja sam ja! Ti si ti a Vi ste Vi :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.11.2011 13:03 (SuperDox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Homefront

opet problem... -.-" sad kad udem na server od 50 ping... igram par min normalno pa mi ping skace na 400.. uopce nemogu igrat... :/ a bf3,cod4,bc2 i sve te online igre igram normalno :/

Ja sam ja! Ti si ti a Vi ste Vi :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Homefront

Možda update punkbustera? Ne znam koristi li ga Homefront..

15 godina
offline
Re: Homefront
dreammaker kaže...

Možda update punkbustera? Ne znam koristi li ga Homefront..

koristi VAC ako se dobro sječam

12 godina
protjeran
offline
Homefront

Da i ja imam probleme samo ping naglo raste i spusti se pa raste ....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Homefront

di da skinem taj VAC... di je tuj download.. https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7849-Radz-6869 ?

Ja sam ja! Ti si ti a Vi ste Vi :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Homefront

Iskreno neznam da li još netko igra Homefront i za*ebava se sa tom igrom. Zadnji put kad sam ju upalio prije par mjeseci bilo je svega 20tak servera, s tim da ih je 4-5 bilo na pola punih a ostalo sve prazno. A kolko se sjećam čak su i otpustili taj studio koji je napravio Homefront.

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/theSEKIman/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Homefront
thesekiman kaže...

Iskreno neznam da li još netko igra Homefront i za*ebava se sa tom igrom. Zadnji put kad sam ju upalio prije par mjeseci bilo je svega 20tak servera, s tim da ih je 4-5 bilo na pola punih a ostalo sve prazno. A kolko se sjećam čak su i otpustili taj studio koji je napravio Homefront.

prvo sam htio kupit medal of honor al mi je frend reko da ga ne uzimam jer ga niko ne igra... -.-" uzel homefront od 20 servera.. prvih 7 ima igraca.. -.-"

Ja sam ja! Ti si ti a Vi ste Vi :D
16 godina
offline
Re: Homefront
SuperDox kaže...

prvo sam htio kupit medal of honor al mi je frend reko da ga ne uzimam jer ga niko ne igra... -.-" uzel homefront od 20 servera.. prvih 7 ima igraca.. -.-"

Ak si već ciljao na takav tip igre mogao si uzeti BF3...

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47CHBovu slavu
12 godina
neaktivan
offline
Re: Homefront
ZC_Someone kaže...
SuperDox kaže...

prvo sam htio kupit medal of honor al mi je frend reko da ga ne uzimam jer ga niko ne igra... -.-" uzel homefront od 20 servera.. prvih 7 ima igraca.. -.-"

Ak si već ciljao na takav tip igre mogao si uzeti BF3...

buraz ga je kupio kad je uzimo meni i homefront...ali se meni nesvida battlefield.. :/

Ja sam ja! Ti si ti a Vi ste Vi :D
14 godina
neaktivan
offline
Re: Homefront
ZC_Someone kaže...
SuperDox kaže...

prvo sam htio kupit medal of honor al mi je frend reko da ga ne uzimam jer ga niko ne igra... -.-" uzel homefront od 20 servera.. prvih 7 ima igraca.. -.-"

Ak si već ciljao na takav tip igre mogao si uzeti BF3...

i sigurno ne bi bili prazni serveri {#}

15 godina
offline
Homefront

Ima li ljudi na serverima, sad je na akciji,pa da ga ne kupujem bezveze ?

 

EDIT: Nema veze, ionako je gotovo...

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.12.2011 19:00 (SHELBY_09).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Homefront

Kupio ovo čudo neki dan na akciji (kojeg su svi tako popljuvali) i stvarno sam ugodno iznenađen igrom.

 

MP mi je genijalan i zabavan, ali NEMA IGRAČA!?! Skoro nitko ne igra.

 

SP je čisti prosjek i još jedan u nizu, ali MP rulla, i treba igrača više imati.

Na razne nacine bi moglo da se laze i Nvidia isto tako upali PhysX i Radeon se zbuni totalno. - Vlada011
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Homefront
Ranko Kukumar kaže...

Kupio ovo čudo neki dan na akciji (kojeg su svi tako popljuvali) i stvarno sam ugodno iznenađen igrom.

 

MP mi je genijalan i zabavan, ali NEMA IGRAČA!?! Skoro nitko ne igra.

 

SP je čisti prosjek i još jedan u nizu, ali MP rulla, i treba igrača više imati.

Upravo to je bio glavni problem igre. Jednostavno premalo ljudi.

Prvo su kasnili patcherm 3 mjeseca, a nakon toga su kasnili i dodatnim sadržajem koji je došao tek 6-7 mjeseci od izlaska igre, ali onda je već dosta ljudi prestalo igrati jer im dosadila igra.

Zabavan igra. Šteta, a imala je veliki potencijal.

14 godina
offline
Homefront

igra još tko Homefront? ja uzeo igru večeras i odigrao 15-ak minuta online i nisam vidio taj problem sa malo igrača na serverima, večeras je bilo dosta igrača, igrao sam oko 7 sati navečer.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Homefront

dodaj me na steam zvonexp78

AŠrot Superman, Gigabyte Kryptonite, If you want ŠROT buy ASRock, if you want quality buy Asus
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Homefront

pozdrav igram Homefront ali nemam ona 2 DLC paketa pa bi htio uzeti sad nevredi to nesto puno koliko ja nemogu uzeti jer nemam racun u banci ta 2 DLZ paketa kostaju 2.73 eura pa ako bi mi neko htio uplatiti ja bi mu zauzvrat dao Battlefaild bad compani 2 key ili arma 2 key

lisnjic
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice