Interstellar Marines

poruka: 3
|
čitano: 1.892
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Interstellar Marines

Vidim da ova igra još nema svoju "pravu" temu, a "stvar" mi se čini dosta zanimljivom.

Igru radi nezavisni studio koji nije financiran od ikakvog izdavača, zaradu i novac za daljnu produkciju temelje na prodaji i preorderu same igre.

Ako baš hoćete, bacite oko na ovaj video, lijepo objašnjavaju cijeli projekt popraćeno gameplay isječcima, a evo i službena stranica igre ( možete i odigrati određene isječke iz igre ( znam kako ovo zvuči ), pojašnjenje u videu ).

Što vi mislite o ovome, može li ovo uspjeti ili je osuđeno na propast zbog nedostatka para {#}?

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.1.2011 21:21 (thuglife).
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
odjavljen
offline
RE: Interstellar Marines

Izgleda prilično interesantno. Budemo pratili razvoj ove igre...

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
neaktivan
offline
Interstellar Marines

Da maloprije sam probao one demo "isječke" na stranici igre, pokreću se u browseru i što je začuđujuće iznenađujuće su dobri, samo se treba registrirati i peglaj. {#}

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice