Kingdom Come Deliverance

poruka: 303
|
čitano: 87.675
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
D3lBoy kaže...

Koliko sam ja testirao igra nije uopce toliko teška na postavke koliko na rezoluciju. Smanjim postavke - isti FPS, smanjim na 1080 - skoci sa 40-45 na 60-75. Tako da si mogu mislit kako je na 4k.

Također svaki put kad alt+tabate iz igre, promjeni se na borderless, tako da morate svaki put stavit na fullscreen i bude malo bolji fps.

 

Da, ovo me par puta stiltalo :)

 

MA ovako ide fluidno, pa cu za saa ovako igrati, na tim postavkama....

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
7 godina
protjeran
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Kant kaže...

Igra je strasno zahjevna, cekamo nesto jace, 2 x 2080ti

 

 

Ako je suditi pro Crysisu, ni za 10 godina necemo imati Hardware koji ce vrtiti sve na MAX sa puno FPS-a.

Cekam GOG izdanje, jos nije krenuo download, jer kod GOG-a nema zastite, kad se skine, odmah se moze

pokrenuti. Tako da se moram jos strpit. Igrat cu na laptopu iz "Moj PC", nadam se na FullHD bar Medium detalji.

16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Ma nije to problem, iovako izgleda vrlo lijepo...

 

Jedino ako ima covek psihickih problema ako nije sve na max

 

...nego, sada prico sa starim, poslao me u selo nekoliko kvestica napraviti

 

Necu ga razocarati

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Kingdom Come Deliverance

Kako bi rekao Luci. Balans...

Treba znati 'balansirati' izmedju 60HZ monitora sa sto nizom rezom i 2x1080ti

Bas sam sinoc na streamu malo gledao kako to ide sa 32 gige RAM-a, dual titan...

Imam neki osjecaj da to ide jednako sa ili bez SLI-a.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Iz zajebancije sam iskljucio SLi, i cini mi se da solidno skalira...

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Nije igra zahtjevna koliko je Cryengine zbrljan engine. Znam da to neki vide kao bogohuljenje, ali probajte Crysis 1 sa naj novijim HWom i dalje ce te dobiti ne tako sjajan fps.

Cryengine nije ispred svog vremena, samo je loše optimiziran. Btw. jel tko probao postaviti -heapsize za memory allocation u launch opcije? Neki kazu da su dobili veliki boost u fpsu, ja... nist...

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Kingdom Come Deliverance

http://www.guru3d.com/articles-pages/kingdom-come-deliverance-pc-graphics-performance-benchmark-review,1.html

 

Evo. Bas naletio na tekst... Malo bencheva. Morati cu 'prouciti' navecer kada dodjem kuci...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Mrgud Veliki kaže...

http://www.guru3d.com/articles-pages/kingdom-come-deliverance-pc-graphics-performance-benchmark-review,1.html

 

Evo. Bas naletio na tekst... Malo bencheva. Morati cu 'prouciti' navecer kada dodjem kuci...

 

http://www.guru3d.com/articles-pages/kingdom-come-deliverance-pc-graphics-performance-benchmark-review,6.html

 

Ako ovo stima, na laptopu bi mogao ici na maks detalje.

16 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Mrgud Veliki kaže...

http://www.guru3d.com/articles-pages/kingdom-come-deliverance-pc-graphics-performance-benchmark-review,1.html

 

Evo. Bas naletio na tekst... Malo bencheva. Morati cu 'prouciti' navecer kada dodjem kuci...

 

Test je ok, takva su i moja opazanja

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
12 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Meni igra odlicno radi

 

fx6300,gtx 970 i 8gb rama ,HDD ne SDD

 

medium/high postavke 60fs (ima fps dropanja,uglavnom po noci i kad su svijetla tipa baklje i sjene u pitanju) al niš strasno i gamebreaking.

 

So far so good!

7 godina
protjeran
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Moj KCD je sad vidljiv na GOG racunu, ali jos ne downloada.

Treba cekati jos 12 dana, do 27.02. da puste igru. Nadam se

da ce download ici bar jedan dan prije.

15 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Rocinante2112 kaže...

Meni igra odlicno radi

 

fx6300,gtx 970 i 8gb rama ,HDD ne SDD

 

medium/high postavke 60fs (ima fps dropanja,uglavnom po noci i kad su svijetla tipa baklje i sjene u pitanju) al niš strasno i gamebreaking.

 

So far so good!

 Bitno da meni ne vjeruju a imam 1060 i 12 gb rama....

battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Objektivno je "dobro". Ova igra je skroz igriva na 40fpsa jer je spora, pa cak i combat. Ali ako igra na starom cryengineu sa top hwom ne moze dostici 60fps na recimo 1440p stabilnih, to nije dobra optimizacija (tj. engine) + dropovi.

Igra je dobro dizajnirana, ali grafika je sama po sebi zastarjela. Ovo je na ultra....

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/939434717208835803/D8C80E84B725EF876A81D4C079309299FEB165C2/

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Stigo ja u Talmberg!

 

Sa strelom u nozi!

 

Al nisam plako, ne!

 

Samo sam kroz zube uzviknuo, ponosno i glasno:

 

BUG RULA NADMOĆNO!!!!!

 

\o/\o/\o/\o/\o/

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Kingdom Come Deliverance

HAHA pa nisi ni tutorial jos proso :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

I vec se odusevio !!! 

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Kingdom Come Deliverance

Je, slazem se da je igra fantasticna!

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Šume i polja u igri izgledaju jednostavno fenomenalno. Atmosfera je origigi

16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Ma prezentacija ubija! Tako je imerzivno da je to strašno...

Kada dođeš pokraj povećeg dvorca nakon sati lutanja... Odlično...

Pa oni potoci, mostovi, pa svitanje zore, počimanje kiše i spuštanje mraka sve oko nas postaje mokro...

 

Inače, ova cutscena je i voice actingom i prezentacijom vrhunska

 Henry mi je na videima i screenshotovima izgleod kao totalno dosadan i generičan lik, a ustvari mi je sada totalno simpatičan i baš pogođen za ulogu koju ima - obični sin kovača...

 

Možda, možda da su još koji mjesec polirali bugove, (ja do sada u osam sati nisam imao problema) bi imali još bolje ocjene kod kritike i pozitivnije komentare od igrača...

No i ovako igra ima 76 na metacriticu šta je bitno developerima te se je prodala u 500 000 primejraka rekao je Vávra...

Sada iamju sve pripremeljeno i vjerovatno će imati još više novaca za izradu trećeg acta tako da bi mogli dobit odličan serijal koji će samo postajat bolji...

 

Zadnji dev video:

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Kingdom Come Deliverance

Fizika brutalna, a tek lica npc-ova, nevideno na pc-u! oce se ovo moci modati??lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

PC verzija mnogo detaljnija od Pro i X:

Ljevo je PC, sredina Pro i desno X

 

Nije potrebno ništa više od ove dvije slike:

slika1

slika2

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Ako ne želite vidjeti mapu iz stratosfere nemojte ici za alchemy table u šumi kod Uzhitza . Lijepo te lansira u zrak, ako se makneš od "stola" padneš ko daska dole na tlo i ode zadnjih sat vremena koje nisi saveao!

BTW. igriva mapa je samo ova kocka gdje su tamnija drveca, ovo sve ostalo je nedostupno, šteta.
Vece slike

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

Prvi quest bug. Quest je vrlo rano u igri ali sam ga tek nedavno krenuo rješavat. Treba uloviti tri ptice u šumi postavljanjem kaveza. Kad se postavi treći kavez, nakon "wait" (moraš pričekati da se ptica ulovi) kavez nestane te se quest nemože riješiti. Sva sreća pa je side quest 

6 godina
protjeran
offline
Kingdom Come Deliverance

FitGirl verzija je vani 

 
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Kingdom Come Deliverance

witcher 3 easter egg :D

https://imgur.com/gallery/wvbzx

steam: skank666 origin:IhrvojeI
Moj PC  
10 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
skank666 kaže...

witcher 3 easter egg :D

https://imgur.com/gallery/wvbzx

Prejako 

12 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
quickr kaže...

Prvi quest bug. Quest je vrlo rano u igri ali sam ga tek nedavno krenuo rješavat. Treba uloviti tri ptice u šumi postavljanjem kaveza. Kad se postavi treći kavez, nakon "wait" (moraš pričekati da se ptica ulovi) kavez nestane te se quest nemože riješiti. Sva sreća pa je side quest 

 rijesio taj isti quest dvaput i sve radilo normalno.

 

jedini problem koji sam ja dosad imao je da kad sam iso na patrolu pa odigro meč gamblanja s čuvarom nije se trigerala dalje cut scena,moro sam loadat,odigrat opet i onda je ''proslo dalje''.

 

jedini bug zasad koji sam vidio

13 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance
Rocinante2112 kaže...
quickr kaže...

Prvi quest bug. Quest je vrlo rano u igri ali sam ga tek nedavno krenuo rješavat. Treba uloviti tri ptice u šumi postavljanjem kaveza. Kad se postavi treći kavez, nakon "wait" (moraš pričekati da se ptica ulovi) kavez nestane te se quest nemože riješiti. Sva sreća pa je side quest 

 rijesio taj isti quest dvaput i sve radilo normalno.

 

jedini problem koji sam ja dosad imao je da kad sam iso na patrolu pa odigro meč gamblanja s čuvarom nije se trigerala dalje cut scena,moro sam loadat,odigrat opet i onda je ''proslo dalje''.

 

jedini bug zasad koji sam vidio

Čudno da si uspio pošto čitam na netu daje bug na tom questu česta pojava.  Nije mi zbog nagrade (40 strijela) već volim imati quest log pod kontrolom (čist). 

10 godina
offline
Re: Kingdom Come Deliverance

I ja sam ga rijesio bez beda, nadam se da nisi sva 3 kaveza stavio na isto mjesto? Ima 3 mjesta u šumi gdje se ptice cuju, na svakoj po jedan kavez A,B pa C. Probaj reloadat save, ja opet imam problem u Uzhitzama da u strijelackom turniru, jedan natjecatelj ne krene pucat, i tako samo stojite, ako se pomaknes budes diskvalificiran i izgubis pare.

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
offline
Kingdom Come Deliverance

Nisam naišo na nijedan bug no mislim da sačekam sljedeći patch.... 

Hm...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice