Lonely Killer

poruka: 367
|
čitano: 37.853
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Lonely Killer

Evo mene sa mojim novim ambicioznim projektom. Naravno riječ je o igri koja se radi u FPSC enginu. U ovom enginu sam već negdje oko 1 godine tako da sam ga praktično čitavog prerovio i naučio napamet. 

Većina vas se vjerovatno sjeća mene po mojoj dobro poznatoj igri Life is Hard. Čak ste i njom bili zadivljeni sa obzirom na to da je radi jedan čovjek. Kako će te tek biti zadivljeni sa ovom igrom koja ima dosta više mogućnosti od LF-a. Tema same igre ostaje ista, to jest hororac, ne punokrvni, ali se može nazvati hororcem. Samo što se selimo iz modernog doba u budućnost i svemirske brodove na kojima će se uglavnom odvijati radnja. Dodatkom inovacija u ovoj igri moći će te kompletnije pratiti priču i malo se više uživiti u samu igru. Dosta sam truda već sada uložio na prvoj misiji koja može biti presudna da li igrač želi nastaviti igru.

Što se tiče priče u samoj igri :

Ime mi je Levin O'Connely i ovom se profesijom bavim već dugo vremena. Otprilike osam godina. Nema puno posla da budem iskren, rijetki su događaji kada se neko javi u naše odjeljenje i zatraži pomoć, a kada i zatraži uglavnom su to besmislene stvari. Praktično ovim se bavio i moj otac, tako da sam samo to naslijedio od njega. Znam, zanima vas o čemu je riječ, o kakvom se odjeljenju radi. To je odjeljenje koje se bavi čudnim pojavama i čudnim stvarima koje se dešavaju u svemirskim brodovima, zato i nemamo puno posla. U ovih osam godina koliko radim nije bilo ništa posebno što je vrijedno spomena.

Odavde počinje radnja, neću vam više otkrivati priču, nju će te otkriti kroz samu igru. Naravno neće se sve bazirati na nekakvom istraživanju brodova, kroz igru ćemo puno više zadirati u samog lika i baviti se sa puno više radnji. Uglavnom otkrit će te kroz igru i mislim da će te biti zadovoljni.

Ubrzo bi trebala biti spremna beta prvog dijela prvog levela, tako da ko god želi da je isproba neka se javi u temu.

Sviđa vam se, ne sviđa vam se nešto javite se opet :)

To je to za sada, na kraju još par slika :)

Life is Hard :) Hard Life : Strange Power
Moj PC  
33 0 hvala 16
13 godina
neaktivan
offline
Lonely Killer

1st!

 

Ne mogu dočekati, ovakav tip /žanr mi se puno više osobno sviđa nego onakav horror kao Life is Hard (iako je crkva fenomenomenalna!).

Mes que un Club! FCBarcelona!
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.1.2012 20:59 (PLASMAorLCD).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lonely Killer
PLASMAorLCD kaže...

1st!

 

Ne mogu dočekati, ovakav tip /žanr mi se puno više osobno sviđa nego onakav horror kao Life is Hard (iako je crkva fenomenomenalna!).

Vidiš drago mi je zbog toga što si ti bio uz Life is Hard gotovo uz sami početak, a sada evo nakon dugo vremena opet si uz novu igru. To me izuzetno raduje, to znači da neki cjeni moj rad :)

Više komentara ili čekate prvi level :P ?

Life is Hard :) Hard Life : Strange Power
14 godina
offline
Lonely Killer

Čekamoo "life is hard" :D

There is a troll in all of us!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lonely Killer
nul-3 kaže...

Čekamoo "life is hard" :D

Bez brige doći će on ubrzo jer je završen. Upload mi je loš tako da ne mogu tako veliku datoteku uploadati. Hvala Bogu pa ubrzo dobivam novi net i onda ćemo raditi sve bez problema :D

Life is Hard :) Hard Life : Strange Power
13 godina
neaktivan
offline
Lonely Killer

 

Prema slikama podsjeća na Quake/Doom. Izgleda veoma zanimljivo {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.1.2012 21:52 (shady1024).
 
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Lonely Killer

Gdje si care! Kako napreduje projekt??? 

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lonely Killer
shady1024 kaže...

 

Prema slikama podsjeća na Quake/Doom. Izgleda veoma zanimljivo {#}

Već je neko to i ranije rekao, tako da nije tek tako rečeno. Hvala, iako su Quake/Doom starije igre ostat će upamćene zauvijek tako da mi je drago što se moja igra poredi prema njima {#}

iAvenger kaže...

Gdje si care! Kako napreduje projekt??? 

Evo me care moj, radi se na igri. Projekat ide veoma dobro, čak i bolje od očekivanog mogu reći. Što znači da vas očekuje zanimljiva i dobra igra na kraju :D

Life is Hard :) Hard Life : Strange Power
12 godina
neaktivan
offline
Lonely Killer

Super :)

 

Nažalost kod Life is Hard nisam mogao pokrenuti zadnji nivo u crkvi ali ovo ostalo što sam mogao sam bio i više nego zadovoljan s obzirom da ti je to prvi projekt. Želim da ti ovaj bude uspješniji nego prvi i da daš sve od sebe ;) Veliki pozdrav!

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lonely Killer
iAvenger kaže...

Super :)

 

Nažalost kod Life is Hard nisam mogao pokrenuti zadnji nivo u crkvi ali ovo ostalo što sam mogao sam bio i više nego zadovoljan s obzirom da ti je to prvi projekt. Želim da ti ovaj bude uspješniji nego prvi i da daš sve od sebe ;) Veliki pozdrav!

Bilo je dosta problema u Life is Hard-u i drago mi je što si bio zadovoljan i pored tih problema koji su spopadali igru. Nadam se da će biti uspješniji, ustvari i siguran sam :D

Life is Hard :) Hard Life : Strange Power
13 godina
neaktivan
offline
Lonely Killer

Dio levela predviđen za testiranje je završen. To znači da će kad završim još neke sitne detalje biti postavljen na upload. S obzirom na to da nije veličina manja moći ću valjda uploadati.

Zanima me samo koliko vas bi ga željelo odigrati.

25 Želio bih zaigrati!
Life is Hard :) Hard Life : Strange Power
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lonely Killer

Upload je počeo, nadam se da neće biti nikakvih prekidanja i da će proteći u najboljem redu. Ako ne bude problema biće spreman dio levela večeras.

Life is Hard :) Hard Life : Strange Power
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Lonely Killer

Pozdrav :)

Prvi level sam trebao postati prije četri dana, ali naravno tu je uvijek prisutan moj loš upload, tako da nisam uspio uploadati. Postavio sam sebi pitanje da li će biti neke izmjene sa torrentom, tako da sam igru stavio na torrent. Neću da postam ovdje, zato ako neko ima veliku brzinu da pokuša da skine, pošto samo ja seedam i da onda uploada na neki od servisa :) Bio bih mu veoma zadovoljan, ako ima neko neka se javi na PM ili ovdje na temu, ali bilo bi i lijepo da neko nešto napiše, pošto evo već četvrti post zaredom.

Life is Hard :) Hard Life : Strange Power
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Lonely Killer
Ja bih htio isprobati igri. Ako budeš uploadao na torrent javi, nije mi teško skidati nekoliko dana pa onda seedati iako mi je upload samo 20-tak kbps
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
13 godina
neaktivan
offline
Lonely Killer

Napomenut ću da uveliko radim na novim levelima igre i da sam još uvijek pod dojmom da će vam se full igra definitivno svidjeti. Tu spada i priča, tako da će te se konačno moći malo i kroz priču uživiti. Slike će stići ubrzo, nadam se i beta prvog levela. Ima li još iko zainteresovan da skine 200 MB preko torrenta, pa upload na neki servis ? Odmah sad :)

Life is Hard :) Hard Life : Strange Power
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Lonely Killer

Izvrsno izgled!

 

Oće bit kakav demo kao sam LIH?

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lonely Killer
Unix kaže...

Izvrsno izgled!

 

Oće bit kakav demo kao sam LIH?

Hvala :)

Pa da, prvi level da vidite o čemu se radi je spreman, međutim već dugo vučem probleme oko uploada. Sad sam stavio na torrent i čekam da se neko osim @Tomislava javi da skine torrent i uploada na neki od servisa.

Life is Hard :) Hard Life : Strange Power
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2012 22:18 (CoLdPlay).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lonely Killer
CoLdPlay kaže...
Unix kaže...

Izvrsno izgled!

 

Oće bit kakav demo kao sam LIH?

Hvala :)

Pa da, prvi level da vidite o čemu se radi je spreman, međutim već dugo vučem probleme oko uploada. Sad sam stavio na torrent i čekam da se neko osim @Tomislava javi da skine torrent i uploada na neki od servisa.

Mogu ja, imam remote pc sa dobrim UL-om :)

 

Samo neznam na koji servis, sad su Megaupload sredili...

 

"Jedan čovjek je glup, a dva još gluplja, ali bezbroj ljudi ne moze nadmasiti tvoju glupost..." Ivan Molnar
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2012 22:25 (Unix).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Lonely Killer
Može seed, dl mi stoji
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lonely Killer
Tomislav95 kaže...
Može seed, dl mi stoji

Seedam, je li ti išta skinulo ?

Life is Hard :) Hard Life : Strange Power
15 godina
online
Lonely Killer

Pozdrav svima u temi:)

Naravno,želim isprobati i ovaj project.

Doduše,nisam sad kod kuće...kad se vratim,htio bih skinuti instalaciju.

A,ako mi uskoro spoje Iskonovci net,onda ću napraviti upload na neki od servisa.

Možda na File Factory ili na ADrive.

U svakom slučaju,imaš podršku...samo nastavi s kvalitetnim radom{#}

Old Insomniac
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lonely Killer
fromcelltohell kaže...

Pozdrav svima u temi:)

Naravno,želim isprobati i ovaj project.

Doduše,nisam sad kod kuće...kad se vratim,htio bih skinuti instalaciju.

A,ako mi uskoro spoje Iskonovci net,onda ću napraviti upload na neki od servisa.

Možda na File Factory ili na ADrive.

U svakom slučaju,imaš podršku...samo nastavi s kvalitetnim radom{#}

Pozdrav i tebi :)
Projekat je u punom pogonu što se tiče rada. Ako ne uspijemo uploadati na neki od servisa do vremena kada tebi priključe net javi se :)

Hvala na podršci :)

 

Veliki paket novih slika drugog levela, nadam se sugestijama, kritikama ili bilo čemu :) 

Life is Hard :) Hard Life : Strange Power
15 godina
offline
Lonely Killer

Nikakvih posebnih primjedbi nemam, jedino mislim da si mogao kada se već radi o nekakvoj budućnosti umjesto da se čita s papira staviti nekakve tablete/datapade ili štaveć :)

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Lonely Killer
Skinilo mi je, kasnije kad dođem na komp ću odigrati pa napisati kratak review :)
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lonely Killer
Tomislav95 kaže...
Skinilo mi je, kasnije kad dođem na komp ću odigrati pa napisati kratak review :)

Hvala, ako budeš u mogućnosti stavi na upload na neki od servisa :)

Ako budeš imao nekih problema javi se PM :)

Life is Hard :) Hard Life : Strange Power
15 godina
neaktivan
offline
Re: Lonely Killer
Upload mi je max 20 kbps tako da bolje da ja ne stavljam
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
14 godina
offline
Lonely Killer

Mislim da ce ova igra biti odlicna ko LIH :)

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lonely Killer

Evo odigrao sam taj prvi level pa da napišem nešto :)

Prvi screen je lijepa slika svemira s porukom od gospodične s broda da dođemo vidjeti što se događa u brodu(jezivo od prve{#}). Ulaskom na brod dočeka vas porukica na papiru(ovo bi trebalo promijeniti na nešto suvremenije{#}) da se obratimo dotičnoj gospođi za informacije. I tako krećem i dočeka me više puteva(klasika). Na putu par raznobojnih ljigavih dugačkorukooštrih spodoba. Koliko sam skužio igra nema onaj sustav da pucanjem u glavu ih se brže ubije nego recimo pucanjem u nogu(ako sam dobro vidio). Ispravi to ako možeš. Cilj prelaska nivoa je rješiti slagalicu skupljanjem nekih djelova koji vam pomažu da slagalicu rješite. Ne mogu reći da mi se svidila(čak sam dvaput krepao na putu da je rješim, jer pogreška oduzima health{#}). Zanimljivo mi je bilo to što mi je bio potreban točan broj metaka koji si dao, možda su mi dva ostala tako da ako ostanete bez njih morate ljigavce mlatarati rukama.

+ Stvarno strašna igra, usro sam se malo({#}), atmosfera, zvukovi, mnogo elemenatakoji izgledaju važno, a zapravo nisu(malo produžuje igru, jel to namjerno?{#})

- Osvjetljenje(previše je mračno, čak i za horror), poruke na papiru(ne neki veliki minus, samo mislim da bi bilo zgodno, ali nije potrebno{#}), nema razlike između pucanja u glavu i nogu

Vrlo zgodna igra, i dosta zabavna za samo beta level(jer vjerujem da će ostatak onda sadržavati puno više monstera i pucanja).

Da zna što ga čeka nebi se baš veselio :D Da zna što ga čeka nebi se baš veselio :D
Arrrrgggghhhh! Krepaj beštijo ružna! Arrrrgggghhhh! Krepaj beštijo ružna!
Ni upute mi baš ne pomažu :/ Ni upute mi baš ne pomažu :/
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
 
1 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lonely Killer
xxxxx kaže...

Nikakvih posebnih primjedbi nemam, jedino mislim da si mogao kada se već radi o nekakvoj budućnosti umjesto da se čita s papira staviti nekakve tablete/datapade ili štaveć :)

Malo ću razmotriti i pokušati naći nešto lijepo, a što je u kontekstu sci fi-a.

Tomislav95 kaže...
Upload mi je max 20 kbps tako da bolje da ja ne stavljam

I meni je oko 20 kbps, samo što je kod mene problem što stalno prekida pa nikada do kraja ne mogu završiti.

oo7 kaže...

Mislim da ce ova igra biti odlicna ko LIH :)

Vjerujem da hoće, dovoljan je i review Tomislava :)

Tomislav95 kaže...

Evo odigrao sam taj prvi level pa da napišem nešto :)

Prvi screen je lijepa slika svemira s porukom od gospodične s broda da dođemo vidjeti što se događa u brodu(jezivo od prve{#}). Ulaskom na brod dočeka vas porukica na papiru(ovo bi trebalo promijeniti na nešto suvremenije{#}) da se obratimo dotičnoj gospođi za informacije. I tako krećem i dočeka me više puteva(klasika). Na putu par raznobojnih ljigavih dugačkorukooštrih spodoba. Koliko sam skužio igra nema onaj sustav da pucanjem u glavu ih se brže ubije nego recimo pucanjem u nogu(ako sam dobro vidio). Ispravi to ako možeš. Cilj prelaska nivoa je rješiti slagalicu skupljanjem nekih djelova koji vam pomažu da slagalicu rješite. Ne mogu reći da mi se svidila(čak sam dvaput krepao na putu da je rješim, jer pogreška oduzima health{#}). Zanimljivo mi je bilo to što mi je bio potreban točan broj metaka koji si dao, možda su mi dva ostala tako da ako ostanete bez njih morate ljigavce mlatarati rukama.

+ Stvarno strašna igra, usro sam se malo({#}), atmosfera, zvukovi, mnogo elemenatakoji izgledaju važno, a zapravo nisu(malo produžuje igru, jel to namjerno?{#})

- Osvjetljenje(previše je mračno, čak i za horror), poruke na papiru(ne neki veliki minus, samo mislim da bi bilo zgodno, ali nije potrebno{#}), nema razlike između pucanja u glavu i nogu

Vrlo zgodna igra, i dosta zabavna za samo beta level(jer vjerujem da će ostatak onda sadržavati puno više monstera i pucanja).

Sjajan review, veliko hvala na njemu. Nema nikakvih bugova ? I da li si našao sve papire, bilo ih je 4 ? Ako jesi sviđa li ti se dosadašnja priča. Također me zanima da li si našao sve one iteme ?

Life is Hard :) Hard Life : Strange Power
15 godina
neaktivan
offline
Re: Lonely Killer
Za papire neznam, a bi li prešao level da nisam skupio sve iteme?
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice