Need for Speed Undercover

poruka: 814
|
čitano: 177.218
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Need for Speed Undercover
pitanje

Krajem ove godine trebao bi se pojaviti novi serial NFS-a. Pošto se ProStreet nije proslavio dolazi nam novi nastavak koji će zasigurno biti puno bolji.

 

Need for Speed Undercover

Nema pitanja na koje ne postoji odgovor.
 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed Undercover

I za pro street su rekli da će bit najbolji do sad.

Očekujem još jedno smeće od igre.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed Undercover

i ja mislim da če biti smeče...prošlo je vrijeme most wanteda i ganjanja s murijom...!!!

intel core2duo E8200(3.2ghz), hd3870(gpu 850mhz, mem 2.5ghz), 4gb ram, hdd 500gb,ocz 600W, thermaltake v1, thermaltake armor jr.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Need for Speed Undercover

ma, nema need for speeda do undergrounda 2, ovo ce opet bit sranje od igre, al jbg ljudi to kupuju ko ludi pa zas nebi nastavili radit

15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed Undercover

Gori od proslog nemoze biti. Ja mislim da ce bit solidan. Ne predobar, a ne i toliko los.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.7.2008 20:53 (vedrann).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed Undercover

mozda nam vrate dobar stari "free roaming" po gradu....bilo bi fora da ima malo veci izbor auti-u plus neke koje mozes dobiti samo siframa...recimo Ford Shelby GT500KR.

Ford Shelby GT500KR Ford Shelby GT500KR
There are no coincidences only opportunities...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Need for Speed Undercover

Rade ga 2 tima, što znači da imaju duplo više vremena, ne očekujem mnogo od njega, sve mi se čini da će biti još jedan propalitet! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Need for Speed Undercover
pc-haker kaže...

Krajem ove godine trebao bi se pojaviti novi serial NFS-a. Pošto se ProStreet nije proslavio dolazi nam novi nastavak koji će zasigurno biti puno bolji.

 

Need for Speed Undercover

 Čini mi se da je na slici sa linka prikazan Prostreet.
Ozbiljno...
16 godina
neaktivan
offline
Need for Speed Undercover

Ma po meni, ako nema murje, i ganjanja po gradu, izbjegavanja auti, autobusa isl.... onda se ne smije zvat NFS. neka naprave novi serijal "race-nesto", a NFS puste onakvim kakav je bio...

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Need for Speed Undercover
SOS kaže...
pc-haker kaže...

Krajem ove godine trebao bi se pojaviti novi serial NFS-a. Pošto se ProStreet nije proslavio dolazi nam novi nastavak koji će zasigurno biti puno bolji.

 

Need for Speed Undercover

 Čini mi se da je na slici sa linka prikazan Prostreet.
 ne čini se nego je prikazan ProStreet
16 godina
neaktivan
offline
Need for Speed Undercover

EA tone sve dublje i dublje s NFS-om, ali čini mi se da to ne sprečava kupce da ga kupuju i kupuju i dalje. Ja sam NFS prestao igrati s Most Wantedom u kojem je već bilo očito da NFS odlazi u drugi smjer, pimp-anja i obične arkadne igre s pregršt kiča. Još se sjećam članka iz Buga, mislim da za NFSU, pisalo je "Živi kič i neukus", u tom je nastavku počelo pimpanje, al tad je to još bilo zabavno, pa ajde NFSU 2 je imao free roaming, MW mi je već postajao dosadan tako da sam tad prestao igrat.

 

Baš me zanimaju reakcije drugih (pretpostavljam razočaranih) igrača na NFS Undercover, ja ga neću iz inata igrati. Radije ću si za tih par GB, kolko će bit velika igra, skinuti nešto korisnije...

 

E da, zaboravio sam napisati asocijaciju na NFS Undercover... Jako me podsjetilo na Driv3r u kojem se igra "Undercover", tako da mislim da će se u novom NFS-u moći izlaziti iz auta, a igrač će vjerojatno biti "undercover cop" koji će pokušati uhapsiti ilegalne trkače, al da se zamaskira će i sam voziti te utrke. Evo vam priče... Neodlučan

Rambo is watching you!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Need for Speed Undercover

to ce onda biti prica ko u filmu "fast and furious"

16 godina
neaktivan
offline
Need for Speed Undercover

Samo nagađam, nisam siguran, ali da, to mi se čini najlogičnije, zašto bi se inače zvao Undercover?

Rambo is watching you!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Need for Speed Undercover

Mozda ce biti trik u tome da se vozi pokriven dekom preko glave...Under Cover...Smijeh

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Need for Speed Undercover
gi4ouR kaže...

Mozda ce biti trik u tome da se vozi pokriven dekom preko glave...Under Cover...Smijeh

 ha ha ha
16 godina
neaktivan
offline
Need for Speed Undercover

Pro street je bio dosadan i jednoličan nadam se da će biti sličan undergroundu 2 jer je on bio legenda za mene, nadajmo se dobrome i da neće se zaboraviti ono NEED FOR SPEED. Najveći minus prostreetu je bilo što nije imao ni R od radnje

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Need for Speed Undercover
BORN kaže...

Pro street je bio dosadan i jednoličan nadam se da će biti sličan undergroundu 2 jer je on bio legenda za mene, nadajmo se dobrome i da neće se zaboraviti ono NEED FOR SPEED. Najveći minus prostreetu je bilo što nije imao ni R od radnje

 točno i dosadan je i težak i imaš osjećaj koda auta teže 200 tona.........
16 godina
protjeran
offline
RE: Need for Speed Undercover
pc-haker kaže...

Krajem ove godine trebao bi se pojaviti novi serial NFS-a. Pošto se ProStreet nije proslavio dolazi nam novi nastavak koji će zasigurno biti puno bolji.

 

Need for Speed Undercover

 To uvijek kazu...
Tako su rekli i za Carbon! xD
Ali me nije sprijecilo da ga odigram 10 puta! xD(2 mjeseca sam zujio na njemu,lol)
Samo da ne stave simulaciju!
Katastrofa..Carbon je bio podnosljiv ali Pro street OMG! to ti dosadi u djiru kad se vozis covjece,igru treba zabranit :D
Pravi NFS je bio Most Wanted
Legenda od NFS-a jos uvijek i je!
16 godina
protjeran
offline
RE: Need for Speed Undercover
IRebic kaže...
BORN kaže...

Pro street je bio dosadan i jednoličan nadam se da će biti sličan undergroundu 2 jer je on bio legenda za mene, nadajmo se dobrome i da neće se zaboraviti ono NEED FOR SPEED. Najveći minus prostreetu je bilo što nije imao ni R od radnje

 točno i dosadan je i težak i imaš osjećaj koda auta teže 200 tona.........
 Bas tako!
NFS za debele...hahaha sala bez uvrede xD
15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed Undercover

di su vremena nfs-a 4 i nfs porsche-a... to su bile igre!

 

od ovih nakon njih mi je jedino most wanted bil prolazan kad je ono ogavno pimpanje vozila bilo dosta smanjeno, a i vratili su se u igru auti zbog kojih se nfs prije i igral (lamborghini, porsche...).

Faithless Is He Who Says Farewell When The Road Darkens
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Need for Speed Undercover

U undercoveru će biti ubačen sandbox style gameplay što znači da ćemo imati slobodu kretanja po mapiSmijeh

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Need for Speed Undercover

A na prostreetu mi je jedino bilo dobro ono zagrijavanje guma prije "draga" i wheelie,određeni auti su mi imali prehebeni zvuk pogotovo dodge charger,inace obozavam te muscle aute,

pa se nadam da ih nebudu izostavili ili zanemarili u novom NFS-u.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Need for Speed Undercover

nek skopiraju tdi i nek dorade grafiku i igra ce bit odlicna. nadam se da bu nes valjal ovaj novi nfs

intel q6600@3.8GHz,500gb hard,4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w,8800gts(g92) oc@9800gtx
16 godina
offline
RE: Need for Speed Undercover

Mislim da neće biti dobar kao Most Wanted, po meni najjači dio cijelog serijala.

 

naganjanje s murijom + odlična priča + ok staze + zakon auti   =  najluđi NFS ikad

 

 

 

 

Nemojte se zamarati oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade
16 godina
offline
RE: Need for Speed Undercover
momak kaže...

Mislim da neće biti dobar kao Most Wanted, po meni najjači dio cijelog serijala.

 

naganjanje s murijom + odlična priča + ok staze + zakon auti   =  najluđi NFS ikad

 

 

 

 

 Potpuno se slažem, ali evo dva propusta u toj igri.
Prvi: Na početku ti Razor nešto sprčka s uljem i ugl. ostane mrlja. Oni ti tek to jave pred kraj utrke, a vidjeli su i na početku. Po meni nema smisla da ti tek kasnije jave.
Drugo: Ako si ti na kraju preskočio most i otišao, kako to da si opet u gradu i da je taj prolaz zabarikadiran?

A nfs uc bi trebao biti nešto novo i nadam se da će biti bolji od prostreeta i carbona zajedno!!
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Need for Speed Undercover
gi4ouR kaže...

Mozda ce biti trik u tome da se vozi pokriven dekom preko glave...Under Cover...Smijeh

 Ha ha ha predobro. Nek bude Most wanted sa fizikom iz pro streeta bilo bi zanimljivo vidjet kako bi se vozači sudarali
i uništavali spojlere za koje su potrošili čitavo bogatstvo.Onda bi online mogao protivniku zderat spojler ako je brži od tebe.
Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Need for Speed Undercover
Spaz kaže...
gi4ouR kaže...

Mozda ce biti trik u tome da se vozi pokriven dekom preko glave...Under Cover...Smijeh

 Ha ha ha predobro. Nek bude Most wanted sa fizikom iz pro streeta bilo bi zanimljivo vidjet kako bi se vozači sudarali
i uništavali spojlere za koje su potrošili čitavo bogatstvo.Onda bi online mogao protivniku zderat spojler ako je brži od tebe.
 onda čim bi napravio salto u zraku ili završio na krovu, bio bi totalka!
ATI up, Nvidia Down!
15 godina
protjeran
offline
RE: Need for Speed Undercover
i_rambo_plache kaže...

EA tone sve dublje i dublje s NFS-om, ali čini mi se da to ne sprečava kupce da ga kupuju i kupuju i dalje. Ja sam NFS prestao igrati s Most Wantedom u kojem je već bilo očito da NFS odlazi u drugi smjer, pimp-anja i obične arkadne igre s pregršt kiča. Još se sjećam članka iz Buga, mislim da za NFSU, pisalo je "Živi kič i neukus", u tom je nastavku počelo pimpanje, al tad je to još bilo zabavno, pa ajde NFSU 2 je imao free roaming, MW mi je već postajao dosadan tako da sam tad prestao igrat.

 

Baš me zanimaju reakcije drugih (pretpostavljam razočaranih) igrača na NFS Undercover, ja ga neću iz inata igrati. Radije ću si za tih par GB, kolko će bit velika igra, skinuti nešto korisnije...

 

E da, zaboravio sam napisati asocijaciju na NFS Undercover... Jako me podsjetilo na Driv3r u kojem se igra "Undercover", tako da mislim da će se u novom NFS-u moći izlaziti iz auta, a igrač će vjerojatno biti "undercover cop" koji će pokušati uhapsiti ilegalne trkače, al da se zamaskira će i sam voziti te utrke. Evo vam priče... Neodlučan

  to mi se sviđa iako bi mi to zvučalo kao GTA: Undercover
Shady in the house
15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed most wanted

kako igrati nfs most wanted online ?

trenutno mi je most wanted istaliran!

ako mi se bude svidilo istalirat cu si i carbon da igram online

ljudi pomagajte

 

sabo
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.8.2008 18:45 (sabo).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Need for Speed Undercover

Nadam se da neće biti promašaj kao pro street

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice