Perfect World - besplatni MMO

poruka: 39
|
čitano: 13.151
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Perfect World - besplatni MMO

Dal tko igra Perfect World?? Kakvi su dojmovi? Za jedan besplatni MMO ima predobru grafiku...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Perfect World - besplatni MMO

Slazem se,za jedan besplatan MMO ima i predobru grafiku. Po meni je igra super,igram je vec pa skoro godinu dana,tu i tamo,kad stignem Osmijeh

Usporeduju je dosta sa WoW-om ali ja se ne bi slozila.

Nepreporucam igranje International verzije jer je vrlo sl. Silkorad-u sto se tice botova i sl.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Perfect World - besplatni MMO

pa ne samo grafika. Igra ima sasvim solidan sustav borbe, a i questovi nisu losi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Perfect World - besplatni MMO

igra je superCool

ima dobrih questova

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Perfect World - besplatni MMO

imam jeda problem šta se tiče Perfect Worlda registriro sam se prije tjedan dana i još mi nije došo link za aktivaciju računa pa me zanima ima li tko kakav savjet, Hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Perfect World - besplatni MMO

x

Μολὼν λαβέ!
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2010 1:35 (reservoir dog).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Perfect World - besplatni MMO

može pomoć ljudi rego sam se prije tjedan dana još mi nije došo link za aktivaciju gledo sam u spam folderu nema mi maila tako da neznam u čemu je problem

Goran Fak
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Perfect World - besplatni MMO
pogledaj si spam folder...
16 godina
neaktivan
offline
Perfect World - besplatni MMO

Pogledaj da ti na mail-u nije uključeno da spam briše čim ga dobiješ. Dakle ako ti je aktivacijski mejl slučajno završio u spam-u, odmah je izbrisan a ti nisi ni skužio. To se meni dešavalo kad sam slao mejlove profesorima na faksu, trebalo mi je da skužim da glupi yahoo ima loš spam filter *facepalm*.

 

Dakle stavi da se briše svakih tjedan dana i probaj se opet regati odnosno neka ti ponovno pošalje aktivacijski mejl.

Μολὼν λαβέ!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Perfect World - besplatni MMO

dobra igra...počeo je igrati prije nekoliko dana ...bolja mi je od Rues of Magic i Dungeons & Dragons Online zbog fantasy elementa....

13 godina
neaktivan
offline
Perfect World - besplatni MMO

Malo je zastarijela tema, ali igrica svakako nije. Ja igram Perfect World International i super je, ima puno igraca. Pomalo sliči WOW ali je besplatno (pa to smo svi i htijeli). Jedino je sto je malo teško zaraditi. Evo probao sam igrati sa Blademasterom - predobro i sa venom ali je preskup to jest treba imati neku zivotinju koja stoji 100milijuna a ja sam najvise skupio 5 xD

Zanima me vaše mišljenje. Dođite ljudi i probajte

moj server je heavens tear odlično za početnike u igri i ima dobar hrvatski gild/faction

I moj savjet uzmite barbariana ili clerica - dva najtrazenija lika u igrici, ali ujedno i najodgovornija za igrati  :-))))

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Perfect World - besplatni MMO

Ukazao bi na jedan propust koji je gospodin Damir Radešić napravio u svom članku "Besplatni MMO-i" BUG br.219 (02/2011) prilikom opisa igre Perfect World International.

Igra trenutno sadrži 4 rase (ne tri kako je gospodin Radešić naveo) od kojih svaka ima po dvije klase: Human (blademaster & wizard), Untamed (barbarian & venomancer), Winged Elves (archer & cleric), Tideborns (assassin & psychic), a u ekspanziji koja se očekuje sredinom veljače 2011 dolazi i peta rasa sa dvije nove klase tzv. Earthguards (seeker & mystic) te dodatno proširenje osnovne mape (koja je i ovako izuzetno prostrana sa masu dodatnih instanci) i novost će biti guild baze, koje će biti moguče urediti prema vlastitom ukusu.

 

Igra je grafički na visokom nivou ako se uzme u obzir da je riječ o besplatnom naslovu, iako se može koristiti i pravi novac to stvarno nije potrebno ukoliko ste strpljiv igrač možete opremiti svog lika sa istom opremom kao i igrači koji koriste pravi novac. Moj lev.101 blademaster ima opremu visokog stupnja, koju postupno dodatno unaprijeđujem farmanjem instanci, jer se grindanje stvarno ne isplati kako je autor teksta naveo.

Najzanimljiviji dio igre po meni je "teritorial war" gdje se guilde međusobno sukobljavaju u 80 na 80 pvp u posebnoj instanci, što zna biti izuzetno zabavno.

Ja osobno igram na "Heavens Tear" serveru koji slovi kao najjači od svih u "International" dijelu igre (serveri iz Azije su priča za sebe), igra obiluje questovima, raznim world bossevima, ultra zabavnim instancama i ima masu sadržaja koje je nemoguče sve nabrojati.

Važno je naglasiti da GM-ovi rade svoj posao izuzetno dobro, u 90% slučajeva su na dispoziciji za svaki problem pred koji se igrač nađe, serveri su puni igrača i guildova, tako da se stvarno nađe za svakoga ponešto.

 

Guilde koje sakupljaju članove večinom iz našeg podneblja su Valhal, Drakon i CRO-Dragons (Heavens Tear server), a top 5 guildova po jačini na serveru su:

 

1. Enrage (drže gotovo cijelu mapu, i ponašaju se jako monopolistički na serveru što im se često obija u glavu kad nalete na PK sačekušu od drugih guildi)

2. Drakon (guilda koju vodi čovjek iz Srbije, pokušavaju biti kao Enrage ali manjkavost u TW taktici ih ponekad čini smiješnima)

3. GoldDigrz (guilda u kojoj sam i ja član, vrlo aktivna grupa ljudi koja si međusobno pomaže u svakom segmentu igre i razvoja lika, imamo članove sa svih strana svijeta i vrlo smo selektivni po pitanju koga čemo primiti a koga ne, što nas i čini jako stabilnima i uvijek pri vrhu)

4. Radiance (nekad izuzetno jaka guilda sada tek osrednji takmac u TW, ali puna jakih individualaca)

5. Dominus (meni osobno trn u oku na serveru, i njihovi članovi su mi najdraža meta u PK modeu lol)

 

U svakom slučaju Perfect World International je igra koju bi toplo preporučio svima koji vole MMO-e, i imaju vremena posvetiti se istima jer je jako kompleksno i puno detalja u izgradnji lika...ali uz puno truda je moguče napraviti konkurentnog lika za 0 kuna.

 

Omjer za ingame gold koji se kupuje za pravi novac je 1$ = 1mil coinsa, ali ima puno trikova gdje možete zaraditi gomilu ingame coinsa u trgovini sa drugim igračima, ali to je potpuno druga tema.

 

Svakako probajte ako već niste !

 Pozz   

 

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Perfect World - besplatni MMO

lol, barbarian je postao skoro pa nepotreban osim za buffove, ja imam 101 blademastera 5.0 aps (5 udaraca u sekundi) phi. def. ko prosječni barb, i mogu tankati apsolutno sve što igra nudi, i nema tog barba koji može držati aggro protiv 5.0 BM-a, assasina ili archera.

Probajte nove klase koje izlaze sredinom veljače, navodno će biti super jake sa uber opremom.

A ako nisi uspio zaraditi više od 5 milja sa venoicom, koja ima apsolutno najniže rapair troškove neznam što si radio sa njom.

Prosječna Veno za tri tjedna može nagridat 100 milja i kupit SOF, koji ti omogučava da napraviš Herca (životinju kako ti kažeš).

 

pm-aj me u igri, Vallenion je ime i objasnit ću ti kako zaradit lovu na PWI-u ! 

14 godina
offline
RE: Perfect World - besplatni MMO
Definitivno za mene najbolji besplatni MMORPG. Na njemu sam proveo najviše sati dok sam zajedno sa frendom igrao jer smo krenuli od prvog levela u isto vrijeme. Kad smo počinjali nije bilo Tideborns-a te smo igrali sa Cleric-ima (Winged Elfovi). Uvijek ću ga se rado sjećati :) Mislim da smo igrali na serveru Dream nešto... uglavnom PvE server. Kao što rekoh, za mene najbolji MMORPG do sada (Čak mi je bolji i od wowa, kojeg sam igrao 20 sati i obrisao). Definitivne preporuke svima ;)
Curse you Perry the platypus!!!
13 godina
neaktivan
offline
Perfect World - besplatni MMO

Probajte igrat Forsaken world...Igra je od istog tvorca i sve...ja sam tek poceo...poprilicno je dobra ,a grafika je predobra bolja nego na Perfect worldu....uglavnom jako zanimljivo :D 

Robi
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.3.2011 22:26 (atiHD).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Perfect World - besplatni MMO

Igrao sam PWI preko 4 god i mogu reći da je jedan od najboljih F2P MMO ili bolje rečeno bio je.

U davna vremena kad sam ja počeo igrati zajednica je bila drugačija svi su pomagali jedan drugome,no u zadnjih godinu dana stvar se promjenila

i uglavnom je svatko za sebe. Definitivno nije više noob friendly igra osim ako ste spremni malo više popeglati karticu.

 

Kao što je kolega gore rekao barb/tank je suvišan u igri u većini stvari ni cleric/healer nije potreban jer bilo koja klasa s 5 APS (attack per second)

može komotno sam preći cijeli dungeon ili samo djelove i zaraditi brdo love. Ali stvar je da bi postigao 5 APS moraš poprilično odriješiti kesu.

Najbolji je definitivno assasin ali i najskuplji i max je 4 APS koji se može dobiti ali on je mrak jer se lječi po postotku od koliko daje štete.

 

Ako se netko ipak odluči zaigrati u F2P jedino što mu mogu reći da je jedini način opstanka u okrutnoj ekonomiji igre je (buy/sell) taktika,točnije buy low-sell high.

 

Inače uopće nije teško dostići lvl 100 od max 105 igra nudi item(e) koji vam omogućava da u 2-3 tjedna budete u eliti 100+ i počnete uživati u dosadnim daily questovima. {#}{#}

 

Ja sam nakon 4 godine igranja imao 3 lika lvl 99,99,101 i gomilu novca ali igra je izgubila smisao i mnogi su je napustili pa tako i ja.

 

Ali glavni krivac za moj odlazak je definitivno promjena mentaliteta igrača.

http://files.myopera.com/bluesman2333/albums/97918/bored.gif
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Perfect World - besplatni MMO

Igrala sam PWI 2 godine na serveru Harshland do prije mjesec dana. Imala sam clerica lvl 101 lvl, naj opremu, mount, fash, ma sve živo {#}a nikad nisam ni lipu uplatila. Sve dok GM-i nisu sve više i više stavljali iteme na prodaju koji su ljudi kupovali i tako igrica se promjenila. Mnogo je igrača odustalo nakon najjeftinije prodaje rank badges ( daju reputaciju i kad skupiš dovoljno možeš dobiti najbolju opremu u pwu) tada su svi davali para i para na ta sranja{#}. i kako čovjek nebi odustao kada ti dođe netko s rank opremom koju je dobio u jednom danu a tvoja koja nije tako dobra a za koju si se mučio mjesecima{#}.i da slažem se da su se ljudi promjenili {#}

Ja bi to drugačije rekla.. "dobri ljudi " su odustali kada su skužili da je pwi postao bez smisla, a ostali su ovi šta uplaćuju hrpu love i onda im je glupo odustat kad su već tolko para dali. Inače uživala sam u pwu {#} Predobra grafika, puno questova, dungeona.. stvarno puno stvari i detalja. Fash ( roba i to xD ) inače ja kao cura obožavala sam to{#}. dala bi i 10m u jednom danu za to. al nezn.. :/ nebi se vraćala više, postaje zamorno i tužno... a nekada je bila dobra igra {#}

Ne želim se zamarat s tim CSerima koji neznaju uživati u igrici nego samo dobit sve u jednom danu bez da koristiš mozak nego samo novčanik.

Ko voli nek izvoli.... {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Perfect World - besplatni MMO
Miki Liki kaže...

Igrao sam PWI preko 4 god i mogu reći da je jedan od najboljih F2P MMO ili bolje rečeno bio je.

U davna vremena kad sam ja počeo igrati zajednica je bila drugačija svi su pomagali jedan drugome,no u zadnjih godinu dana stvar se promjenila

i uglavnom je svatko za sebe. Definitivno nije više noob friendly igra osim ako ste spremni malo više popeglati karticu.

 

Kao što je kolega gore rekao barb/tank je suvišan u igri u većini stvari ni cleric/healer nije potreban jer bilo koja klasa s 5 APS (attack per second)

može komotno sam preći cijeli dungeon ili samo djelove i zaraditi brdo love. Ali stvar je da bi postigao 5 APS moraš poprilično odriješiti kesu.

Najbolji je definitivno assasin ali i najskuplji i max je 4 APS koji se može dobiti ali on je mrak jer se lječi po postotku od koliko daje štete.

 

Ako se netko ipak odluči zaigrati u F2P jedino što mu mogu reći da je jedini način opstanka u okrutnoj ekonomiji igre je (buy/sell) taktika,točnije buy low-sell high.

 

Inače uopće nije teško dostići lvl 100 od max 105 igra nudi item(e) koji vam omogućava da u 2-3 tjedna budete u eliti 100+ i počnete uživati u dosadnim daily questovima. {#}{#}

 

Ja sam nakon 4 godine igranja imao 3 lika lvl 99,99,101 i gomilu novca ali igra je izgubila smisao i mnogi su je napustili pa tako i ja.

 

Ali glavni krivac za moj odlazak je definitivno promjena mentaliteta igrača.

Ti jos imas taj account ili si ga prodo? i ako ima ko jos neki dobar account na dreamweaveru a da ga netreba pa da mi ga da :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.4.2011 22:02 (Encyanix).
13 godina
offline
Re: Perfect World - besplatni MMO

Prodao sve osim jednog acc na kojem je Psy 83 lvl

http://files.myopera.com/bluesman2333/albums/97918/bored.gif
14 godina
offline
Re: Perfect World - besplatni MMO
Miki Liki kaže...

Prodao sve osim jednog acc na kojem je Psy 83 lvl

to ej na dreamweaveru?

13 godina
offline
Re: Perfect World - besplatni MMO

Yup

http://files.myopera.com/bluesman2333/albums/97918/bored.gif
14 godina
offline
Re: Perfect World - besplatni MMO
Miki Liki kaže...

Yup

ako stvarno neigras vise i netreba ti acc bi mi ga mogao dat? {#}

13 godina
offline
Re: Perfect World - besplatni MMO

Dao bi ti nema beda ali taj isti acc mi je vezan na forsaken world koji igram tako da ti nemogu dati sry.

http://files.myopera.com/bluesman2333/albums/97918/bored.gif
14 godina
offline
Re: Perfect World - besplatni MMO
Miki Liki kaže...

Dao bi ti nema beda ali taj isti acc mi je vezan na forsaken world koji igram tako da ti nemogu dati sry.

imas li cega vrijednog na tom accu na pwi da mi das?

13 godina
neaktivan
offline
Perfect World - besplatni MMO

znam da je malo off topic ali dali itko od vas osim Mikija igra forsaken...

Robi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Perfect World - besplatni MMO
atiHD kaže...

znam da je malo off topic ali dali itko od vas osim Mikija igra forsaken...

ja sam probao al mi se nesvidja nekako prelose -.-

13 godina
offline
Re: Perfect World - besplatni MMO
Encyanix kaže...
Miki Liki kaže...

Dao bi ti nema beda ali taj isti acc mi je vezan na forsaken world koji igram tako da ti nemogu dati sry.

imas li cega vrijednog na tom accu na pwi da mi das?

Ima ali je uglavnom binded oprema iz TT ima nešto matsa,ništa vrijedno spomena. Podjelio sam ono što je bilo vrijedno davno.

http://files.myopera.com/bluesman2333/albums/97918/bored.gif
13 godina
neaktivan
offline
Re: Perfect World - besplatni MMO
Encyanix kaže...
atiHD kaže...

znam da je malo off topic ali dali itko od vas osim Mikija igra forsaken...

ja sam probao al mi se nesvidja nekako prelose -.-

kad pocnes igrat je poprilicno zanimljiva...

Robi
13 godina
offline
Perfect World - besplatni MMO

Evo ja sam se ponovo vratio na PWI i išao napraviti assasina.

 

Prvo onako iz fore nije mi se dalo igrati i rješavati questove i sve to pa sam uzeo ono malo materijala što mi je ostalo na starom acc to sam prodao i s blizu 300k coina sam počeo

trade sa raznim stvarima što sam našao u West Archo.

I evo sada nakon 6 dana imam oko 15 mil coina i još nekih sitnica sve ukupno blizu 20 mil {#}

 

A kad se sjetim mojih početaka prvi milion sam zaradio oko lvl-a 65 mislim nakon otprilike 2-3 mjeseca igranja lol

http://files.myopera.com/bluesman2333/albums/97918/bored.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Perfect World - besplatni MMO
Miki Liki kaže...

Evo ja sam se ponovo vratio na PWI i išao napraviti assasina.

 

Prvo onako iz fore nije mi se dalo igrati i rješavati questove i sve to pa sam uzeo ono malo materijala što mi je ostalo na starom acc to sam prodao i s blizu 300k coina sam počeo

trade sa raznim stvarima što sam našao u West Archo.

I evo sada nakon 6 dana imam oko 15 mil coina i još nekih sitnica sve ukupno blizu 20 mil {#}

 

A kad se sjetim mojih početaka prvi milion sam zaradio oko lvl-a 65 mislim nakon otprilike 2-3 mjeseca igranja lol

Lijepo Stvarno Lijepo :) .Ja sam bio poceo igrat prije 2 tijedna ponovno al mi opet dosadilo (asssassin 67 lvl) sad igram nfs world pa kad mi dosadi mozda se opet vratim na pwi :) 

 

evo jedan komentar na igricu : Tu igricu nemozes prestat igrat, uvjek se zazelis jednog dana  :) 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice