PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.294.905
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Duže vrijeme nisam igrao i sad sam opet počeo, moram reči da se puno stvari popravilo. Igra konačno radi bez poteškoća, vidim da je najavljeno puno dobrih update-a, nova mapa, trening a najviše od svega mi se sviđa što sam u jedno 5 dana prijavio 3 igrača za koja sam sumnjao da koriste cheat i dobio sam poruku za sva tri da su dobili perma bann. Odlično.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Zar je ovo sa slike istina da 1080 daje vise fps nego 1080ti na fullhd u pubg

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
galinjo24 kaže...

Zar je ovo sa slike istina da 1080 daje vise fps nego 1080ti na fullhd u pubg

 Da. Ti znači teško ide.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...
ReverseFlash kaže...
sudy_freak kaže...
ReverseFlash kaže...

Jel probao tko Black Ops 4 battle royale Blackout mod? Na youtubu izgleda odlično

Kakve bi to veze imalo s ovom temom?

 Nisam našao Black Ops 4 temu pa sam ovdje stavio pitanje pošto im je zajedničko to što su battle royale

 https://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/call-of-duty-black-ops-iiii/260544.aspx

 jao hvala, ali možda da bolje ništa tamo ne pišem, autor teme je over-explaino, Dr. ScR., stručnjak, kuhar i katica za sve, jedan jedini, D-Wook!  Jedini na planeti sposoban da ti dosadi prvim redom eseja objašnjavajući razliku između M14 i Scara.

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Jel probao tko Black Ops 4 battle royale Blackout mod? Na youtubu izgleda odlično

Kakve bi to veze imalo s ovom temom?

 Nisam našao Black Ops 4 temu pa sam ovdje stavio pitanje pošto im je zajedničko to što su battle royale

 https://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/call-of-duty-black-ops-iiii/260544.aspx

 jao hvala, ali možda da bolje ništa tamo ne pišem, autor teme je over-explaino, Dr. ScR., stručnjak, kuhar i katica za sve, jedan jedini, D-Wook!  Jedini na planeti sposoban da ti dosadi prvim redom eseja objašnjavajući razliku između M14 i Scara.

 Pobrisao sam svoj rant o gore spomenutoj osobi jer ipak mislim da sam malo pretjerao sto se tice pisanja. Ne treba nikoga bez razloga vrijeđati. To sto meni ne pase lik kao osoba to je moja stvar.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2018 15:43 (Baldurion).
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ja sam pricao s Wookom i igrao, lik je sasvim uredu.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

jel aktivan bugov discord ili samo na agori igrate :)

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Samo Agora

16 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hanteed kaže...

jel aktivan bugov discord ili samo na agori igrate :)

 https://discord.gg/Z4MebQ3

Dinaridi, dobrodosao

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

ma budem ja i tamo i na agori, isto je to meni, šteta radi svađe volio bi da je sve jedan discord

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Dosao novi update 11.9gb sa training mapom i novim oruzjem MK47 Mutant... te su popravili bugove itd...

 

Uglavnom ovdje sve pise: https://steamcommunity.com/games/578080/announcements/detail/1688176458556055033

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

....wtf moses shera dojmove kakav je cod br u odnosu na pubg....

metalni punker
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ko ima micro stuttering nek proba ovo

 

1. Run cmd as administrator

2. Type (bcdedit /set disabledynamictick yes)

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Mutant je odličan u ovoj izvedbi, bit će nerfan vjerojatno.

 

Bok, ja sam sharyn
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
....mutant je totalno nepotrebna puska, pored sksa i minija, ja uopce ne vidim razlog zasto bi je koristio.... treba nesto izmedju ar i smga, vec sam jednom rekao m4 ili g36c, nesto u tom stilu..... moze i kratki ak....
metalni punker
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Treba neka puska koja ce parirati m16 , posto je za mene beast m16+2x scope , nista vise, ne treba ti nikakav sr il dmr... Na erangelu il sanhoku je dosta dobra, dok na miramaru, tu i tamo

Moj PC  
1 3 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Meni pak x3, bilo koja puska, pogotovo kad se ude u top 10 kad je krug/range vec manji.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Probao sam igrati nakon dugo vremena i igra mi je radila katastrofalno (i5 2500k i R9 290), nije ni inače radila odlično, ali ovo je bilo neigrivo.. Nisam znao radi čega, probao reinstalirati igru itd., nije pomoglo i onda sam skužio da mi je u opcijama bilo podešeno Windowed mode, ne znam kako ni zašto, možda sam i sam to slučajno kliknuo kad sam mijenjao opcije, ali kad sam stavio Full Screen (ne windowed nego čisti full screen) igra je počela raditi kao i prije.

Možda ima veze s mojom konfom specifično, ali evo, ako vrtite windowed isplati se probati. U normalnim igrama Windowed mode utječe možda 1-2% na performanse, ali u PUBG-u mi je igru učinilo neigrivom.

 

 

Welcome my son...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Evo uzeo sam na kraju r9 380 4gb nitro, pubg radi na oko 100 fps (antial. i texture na ultra, ostalo very low), veoma zadovoljan naspram stare gtx 660

nego imam pitanje

znaci kad se igra loada (ide se na mapu), uvijek prije nego dodje slika, cujem likove kako skakucu itd, kao da meni jos nije full ucitalo...

sta utjece na to? imam i3 8100 , 8gb ddr4, mislio sam da ce se s novom grafom to rijesiti ali nije, ,. nije da me nesto smeta ili iritira. ali ocito da se njima prije ucita.. :D

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
exer1234 kaže...

Evo uzeo sam na kraju r9 380 4gb nitro, pubg radi na oko 100 fps (antial. i texture na ultra, ostalo very low), veoma zadovoljan naspram stare gtx 660

nego imam pitanje

znaci kad se igra loada (ide se na mapu), uvijek prije nego dodje slika, cujem likove kako skakucu itd, kao da meni jos nije full ucitalo...

sta utjece na to? imam i3 8100 , 8gb ddr4, mislio sam da ce se s novom grafom to rijesiti ali nije, ,. nije da me nesto smeta ili iritira. ali ocito da se njima prije ucita.. :D

 jel ti igra na hdd-u, ako je reci koji cisto za informaciju.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

jeste, imam SSD i htio sam tamo skinuti, ali sam greskom skinio na HDD.. i eto

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

prevario sam se. evo sad kad sam odigrao partiju, fps su u igri ispod 100 ali je glatko, nema nenadanih trzanja itd.. 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

da li vi sa jačim konfama namjerno stavlajte low(iako možete high/ultra na 120fps) radi bolje vidljivosti i manje detalja?

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hanteed kaže...

da li vi sa jačim konfama namjerno stavlajte low(iako možete high/ultra na 120fps) radi bolje vidljivosti i manje detalja?

 

Ja ciljam na najbolju vidljivost koju mogu postići, a pri kojoj mi igra radi na 144 ili više FPS (u 1440p rezi). No nije to pravilo, dojma sam da si svatko sam određuje "prioritete". Primjerice, sprEEEzy igra sa apsolutno svime na Very Low, iako ima skoro jednako snažan PC kao ja i roka u Full HD-u, koji je drastično manje zahtjevan za hardver od 1440p. Pretpostavljam da mu je logika da uvijek ima najveći mogući framerate, a samim time i najmanji input lag (od strane enginea). Meni je takvo igranje gotovo nemoguće, jer su mi nazubljenost rubova i titranje tekstura strašno dekoncentrirajući.

 

Ovo što sam opisao (odlična vidljivost + 144 ili više FPS) dobivam sa sljedećim postavkama:

 

FOV: 100

Screen Scale: 120

Anti-Aliasing: High

Post-Processing: Very Low

Shadows: Very Low

Textures: Ultra

Effects: Very Low

Foliage: Very Low

View Distance: Ultra

V-Sync: Off

Motion Blur: Off

Sharpen: On

 

Još jednom, to ne znači da će ove postavke i nekome drugome dati jednako dobru vidljivost, svatko bi si trebao pronaći kombinaciju koja mu najbolje paše. A kad to pronađeš, rezultati mogu biti čisto solidni.

Never put Dolby on snake detectors.
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2018 9:14 (Davor).
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja sam igrao sve very low, screen scale 100 , 1600x900 na nvidia gt1030. Dok nisam uzeo GTX 1050 ti, i mogo bi promjenit aa i sta jos neceg na vece al jednostavno ne mogu igrat na takvoj slici i ne vidim ljude, i ponovo vratim na very low sve osim textura na medium i tjt..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ma ja ove shadow i sitne efekte cu very low, a ovo važno malo povećati, mislim, imam ja vazda 120fpsa doduše padne na 90ak ili čak manje kad je gust combat pa zato hoću sniziti koliko toliko.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Davor kaže...
hanteed kaže...

da li vi sa jačim konfama namjerno stavlajte low(iako možete high/ultra na 120fps) radi bolje vidljivosti i manje detalja?

 

Ja ciljam na najbolju vidljivost koju mogu postići, a pri kojoj mi igra radi na 144 ili više FPS (u 1440p rezi). No nije to pravilo, dojma sam da si svatko sam određuje "prioritete". Primjerice, sprEEEzy igra sa apsolutno svime na Very Low, iako ima skoro jednako snažan PC kao ja i roka u Full HD-u, koji je drastično manje zahtjevan za hardver od 1440p. Pretpostavljam da mu je logika da uvijek ima najveći mogući framerate, a samim time i najmanji input lag (od strane enginea). Meni je takvo igranje gotovo nemoguće, jer su mi nazubljenost rubova i titranje tekstura strašno dekoncentrirajući.

 

Ovo što sam opisao (odlična vidljivost + 144 ili više FPS) dobivam sa sljedećim postavkama:

 

FOV: 100

Screen Scale: 120

Anti-Aliasing: High

Post-Processing: Medium

Shadows: Very Low

Textures: Ultra

Effects: Very Low

Foliage: Very Low

View Distance: Ultra

V-Sync: Off

Motion Blur: Off

Sharpen: On

 

Još jednom, to ne znači da će ove postavke i nekome drugome dati jednako dobru vidljivost, svatko bi si trebao pronaći kombinaciju koja mu najbolje paše. A kad to pronađeš, rezultati mogu biti čisto solidni.

 Bil bi red sada kad si ovo izjavio da i popuniš rubriku "Moj Pc" :)

 

11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

View distance mislim da ti ne igra apsolutno nikakvu ulogu. Znaci renderuje ti igraca na vecoj udaljenosti i ako je vd smanjen na very low, samo sto u slucaju ako ga pojacas renderuje ti travu i sl gluposti , sto je totalno nepotrebno.


PS moje misljenje 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
toxic kaže...

 Bil bi red sada kad si ovo izjavio da i popuniš rubriku "Moj Pc" :)

 

NIKADA  Core i7-5960X @ 4,4 GHz, 64 GB RAM, GTX 1080 Ti, monitor je Predator XB271HU (165 Hz).

 

PiDzI kaže...

View distance mislim da ti ne igra apsolutno nikakvu ulogu. Znaci renderuje ti igraca na vecoj udaljenosti i ako je vd smanjen na very low, samo sto u slucaju ako ga pojacas renderuje ti travu i sl gluposti , sto je totalno nepotrebno.


PS moje misljenje 

 

Točno, ali renderira zgrade mnogo ranije prilikom skoka iz aviona, a generalno ne utječe na performanse (barem ne toliko da bih osjetio), tako da mi je zgodno držati to uključenim. Igrači se uvijek renderiraju na istoj udaljenosti, bez obzira na tu postavku. I tako mora biti.

Never put Dolby on snake detectors.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice