RAGE - id

poruka: 285
|
čitano: 41.912
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
online
RAGE - id

Normalno da su konzole vodeća platforma kad je stopa piratiziranja nekoliko puta manja nego na PC-u. Broj prodanih primjeraka na konzolama je oho-ho-ho puta veći nego na PC-u, i zbog toga ih razumijem i slažem se da se igra i trebala razvijati u prvom planu za konzole.

 

Ionako nebi ništa dobili i da su razvijali za PC, u moru razvikanih Battlefield i Call of Duty naslova, RAGE po pitanju prodajnih rezultata nema šanse, a to je Carmacku najbitnije jer od toga čovjek živi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2011 18:00 (Ranko Kukumar).
 
2 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: RAGE - id
Minos kaže...

kod mene na 5850(11.9) katastrofa između 25 - 35 fps trza,šteka,kasne texture ma užas...neigrivo

ugl. riješeno sa rage performance driverom i sad radi odlicno fix na 60fps ali primjetno pucanje slike kao da ne radi vsync,moram još isprobati sa rageconfig.cfg

 

AMD Catalyst Rage Performance Driver Features:

  • Significant performance gains for single GPU configurations
  • Compatible with AMD Radeon™ HD 6000, AMD Radeon HD 5000 and AMD Radeon HD 4000 series of graphics products
  • Includes the latest OpenGL driver component for Rage performance optimizations

 

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/GPU121AMDCatRagePerfDriver.aspx

 

Jučer su izašli novi driveri za Rage:

 

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/GPU122AMDCat1110PreDriverV2.aspx

13 godina
protjeran
offline
Re: RAGE - id
Ranko Kukumar kaže...

Normalno da su konzole vodeća platforma kad je stopa piratiziranja nekoliko puta manja nego na PC-u. Broj prodanih primjeraka na konzolama je oho-ho-ho puta veći nego na PC-u, i zbog toga ih razumijem i slažem se da se igra i trebala razvijati u prvom planu za konzole.

 

Ionako nebi ništa dobili i da su razvijali za PC, u moru razvikanih Battlefield i Call of Duty naslova, RAGE po pitanju prodajnih rezultata nema šanse, a to je Carmacku najbitnije jer od toga čovjek živi.

jel i ovu temu pokušavaš pretvoriti u anti-piratsku propagandu, kao i staru temu o rage? gle ako nisi uopće probao igrati igru, nemoj se ni javljati ovdje jer mi koji smo je igrali, pokušavamo naći rješenja kako da nam radi što bolje uz što manje buggova. ajd molim te preseli se sa svojim mišljenjima koja nemaju veze s igranjem/grafičkim konfiguracijama nekamo dalje

Trenutno se igra X3 Terran Conflict, Borderlands s 4 DLC i Torchlight
12 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

Ma bezveze taman si uspijem osposobit igru nakon instaliravanja milijun drivera i sad nikako da nadem nacin da ove sahovske texture rijesim...pokusavao sam sve fixove cfg fajlove ali nista...ni ne ocekujem neku extra grafiku na kompu kakav god da je(malo je stariji) ali ovo fkt nije igrivo...jbt minecraft ima bolje texture od Rage-a

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

Evo samo da javim u ovu novu temu koja se valjda nece pretvorit u {#} kao prosla.

 

Nakon instalacije 11.10 Preview2 driver igra radi bez ikakvog grafickog problema, jos dobivam povremene error-e ali to se da prezivjet do patch-a.

Igra nije losa kako neki tvrde.

 

Vjerujem da ce se patch-em to sve dovesti u red.

 

Ocjena 4/5.

I only buy INTEL sry AMD fanboys.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

blago tebi,i meni su ti driveri pomogli da igra proradi ali jos uvijek igram sah

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: RAGE - id

evo još 1 link sa pokušajem krpanje čudnih tekstura i boja u rage na radeonkama

http://www.lightchan.com/how-to-fix-rage-pc-texture-and-graphic-glitches-crashes/

možda pomogne nekako

Trenutno se igra X3 Terran Conflict, Borderlands s 4 DLC i Torchlight
12 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

e hvala pokusat cu i to...al ne kuzim kako napraviti ovaj dio:"+ set com_allowconsole 1 +r_swampInterval 1....

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: RAGE - id

odeš u folder od instalirane igre i nađi ikonu od rage.exe, desni klik i napravi shortcut. zatim ga prebaci na desktop s cut-paste, i desni klik na njega pa biraj propertis. imaš 3 tab-a sad za biranje a ti odi na drugi shortcut i kod linije target klik unutra, stisni razmak i kopiraj cijeli onaj tekst koji piše da treba ići. zatim save na dnu i pokreni igru preko te ikone. ista stvar kao da pokrećeš neke igre u window mode. u target upišeš -w i spremiš i svaki put kad pokrećeš igru sa te ikone, automatski je u window mode

Trenutno se igra X3 Terran Conflict, Borderlands s 4 DLC i Torchlight
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2011 18:48 (skullscar).
12 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

ahaaa...e hvala care puno si mi pomogao sto se toga tice,a sad vidjecemo oce li mi to pomoci da se isprave texture

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: RAGE - id

nadam se da hoće. eh i igra, kupiš je i onda je sam moraš natjerati da proradi jer je tvorci nisu mogli. nadao sam se da će biti puna misija i svega, a ne da ju možeš proći od starta do kraja za cca 10 sati. no u usporedbi s nekim igrama i to je puno

Trenutno se igra X3 Terran Conflict, Borderlands s 4 DLC i Torchlight
12 godina
online
Re: RAGE - id
skullscar kaže...

jel i ovu temu pokušavaš pretvoriti u anti-piratsku propagandu, kao i staru temu o rage? gle ako nisi uopće probao igrati igru, nemoj se ni javljati ovdje jer mi koji smo je igrali, pokušavamo naći rješenja kako da nam radi što bolje uz što manje buggova. ajd molim te preseli se sa svojim mišljenjima koja nemaju veze s igranjem/grafičkim konfiguracijama nekamo dalje

  Vidim moderator briše poruke, ali nije mi teško napisati opet, pa ću ponoviti:

 

a) Razlikovati "Komentar na vjest", te "Komentar na igru" - U ovom slučaju ja sam stavio svoj komentar na vjest, u kojoj Carmack daje interview o developu igre u odnosu na PC, XBOX 360, PS3 što je on topic - I nema veze sa kvalitetom igre, već game develop-ingom, s koje strane smatram da sam dovoljno kompetitivan da govorim. Dakle, nigdje nisam dao mišljenje o igri, već sam dao komentar na vijest, i nisam nigdje ni u jednom djelu posta naveo tko je kupio igru, tko skinuo, što me ne zanima i nemam namjeru raspravljati o tome, već sam dao svoj komentar na vjest što imam i pravo.

13 godina
neaktivan
offline
Re: RAGE - id
Dad0 kaže...
Minos kaže...

kod mene na 5850(11.9) katastrofa između 25 - 35 fps trza,šteka,kasne texture ma užas...neigrivo

ugl. riješeno sa rage performance driverom i sad radi odlicno fix na 60fps ali primjetno pucanje slike kao da ne radi vsync,moram još isprobati sa rageconfig.cfg

 

AMD Catalyst Rage Performance Driver Features:

  • Significant performance gains for single GPU configurations
  • Compatible with AMD Radeon™ HD 6000, AMD Radeon HD 5000 and AMD Radeon HD 4000 series of graphics products
  • Includes the latest OpenGL driver component for Rage performance optimizations

 

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/GPU121AMDCatRagePerfDriver.aspx

 

Jučer su izašli novi driveri za Rage:

 

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/GPU122AMDCat1110PreDriverV2.aspx

 

odlicno, tnx na info,  lol kasno palim {#}

12 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

haha pa bas...zamisli das tolko para(nezz kolko igra kosta) al sigurno ne ispod 300 400 kuna i onda dobijes ovo sta dobijes...covjece hitio bi i komp i igricu a na kraju i sebe kroz prozor :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: RAGE - id
doktor1 kaže...

Vidim da sve četiri jezgre nešto laprdaju....


 

Low End ATI HD Card FIX (4670)

 

E doktor1 hvala na ovome, napokon igra radi normalno. Malo samo teksture kasne nekih pola sekunda max, ali to se može pretrpjeti.

 

Ako te kad sretnem plačam pivu i čevape (ili kebab, kaj više voliš)

14 godina
offline
RAGE - id

Zanimljivo kako takozvani tvorci FPS zanra jedino nisu sposobni na pc platformi izdati naslov koji funkcionira.

Jos je bolje sto se idu braniti tako da napadju odreden kompanije te optuzuju za nekomaktibilnost drivera i sl...

 

Mislim nije posao razvojnog studija ta testira igre na sve moguce komponente i drivere? Mislim svatko tko je malo duze u gamingu zna da je ovo cisti samar svakome tko se imalo razumije kako funkcionira engine.

Otpocetka sam znao da preferiraju konzole zbog interfaca i slicnih sitnica, ali da ce izdati igru na pc trziste bez maltene mogucnosti mjenjanja postavki je zalosno.

 

No ako uzmemo sve moguce hitove koji ce izaci tipa mw 3, bf3, skyrim mislim da ce biti neki prosjek sa blamazom na pc trzistu. I od ovih nabrojanih naslova nijedan ne smatram da zablistati na pc trzistu. Eventualno Dice sa svojim bf3, ali mislim da svi vidimo kako je lova ipak lova. Tako da se sve dogada logockim sljedom.

http://tragumjetnosti.net/
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2011 19:10 (thechosenfreak).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: RAGE - id

ma svi ti naslovi koje si naveo će u startu biti 5 puta bolji nego rage za pc. rage sad jedino može dobiti titulu najgore optimizirane igre godine. 

barcafan12, rage za pc je cca 350 kuna. radije bih stavio duhan u tu lovu, smotao i zapalio. bolje bih se osjećao nego da potrošim novac na igru

Trenutno se igra X3 Terran Conflict, Borderlands s 4 DLC i Torchlight
13 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

Instalirao sam nove drivere i opet ništa, čini mi se da ču odustati od ove igre..

Zeppe :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

hahahaah a i to sto kazes...ma nista probo sam ono i opet je isto...cini mi se da ja ovu igru necu poigrati kako treba i sad samo razmisljam dal da je izbrisem il da cekam te patcheve koji ce navodno popravit sve ovo...ugl jako sam razocaran ovime sto sam dobio jer sam igricu cekao dugo,da je na kraju nebi ni odigrao

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: RAGE - id

nemoj brisati. ja sam izbrisao sve i sad čitam malo od doktora kako je njemu proradilo, imamo iste grafičke. i hebem si sve po spisku zašt sam brisao. još 6 sati negdje da probam njegovu metodu. a rage će vrtit i jako, jako slabe grafičke ako imaš nove drivere. već sam pisao u drugomj topic da mi brat ima geforce 9400gt 1gb koja je bila low end već prije par godina. i igra mu radi bolje nego meni na gtx 460 1gb

Trenutno se igra X3 Terran Conflict, Borderlands s 4 DLC i Torchlight
12 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

ma nije da se bas previse razumijem u pc i to...ugl znam da imam jako losu graficku(ati 2600 hd pro) al snjom sam mogao igrat mnoge novije igrice poput crysisa 2 cod black ops na medium postavkama a pes 2012 mi ide cak na najjacim..ono sto sam htio reci da bi i rage vjerovatno trebao ici normalno pa makar i na low al eto ipak nece...i ajde ipak cu pricekati te patcheve ako i onda nista odustajem od igre i ocekujem mnoge druge nadolazece naslove

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: RAGE - id

ti si bar mogao igrati black ops, 9400 ga ne može niti pokrenuti a moj brat opet igra rage (vrhunac vizualnog dojma za pc, bar su tako rekli ne..).. nema tu logike hehe. a ništa, ako ne možeš tjerati igru bar donekle pristojno sada, sačekaj nove drivere i patcheve

Trenutno se igra X3 Terran Conflict, Borderlands s 4 DLC i Torchlight
12 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

znam da je stara graficka al fkt je mogla tjerat sve igrice do sad na normalno nezz kako al islo je...skino sam i zadnje drivere za nju i rage mi uopce ne steka samo sto su texture ubitacne,a sta je tebi bio problem s rageom??'

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: RAGE - id

kao i većini, sporo učitavanje tekstura, slaba kvaliteta, pucanje slike nekada. bilo je i problema sa zvukom i ovako neki bugovi iz igre. npr. pucaš nekome u glavu i ni nakon 5 metaka ne umre, ili oružje nastavi pucati samo od sebe dok ne moraš napraviti reload, čak sam vidio one mutante da hodaju po zraku (cca pola metra od zemlje). 

Trenutno se igra X3 Terran Conflict, Borderlands s 4 DLC i Torchlight
12 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

hahah ma strasno nesto...ja nezz sta su oni radili toliko godina,mislim igrica ima potencijala svida mi se i sve al ovakva mi se nece nalazit na kompu ak je neuspijem sredit hehe...

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RAGE - id

kakav tuljan ovaj krmak! puuuu!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

i znas li mozda kad izlazi igrica asylum,trazio sam po googlu al nisam mogao nac

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

Primjetio sam da igra koristi sve 4 jezgre CPU-a npr max je bilo ovako od jezgre 1 do 4: 82% 23% 17% 20% u jednom trenutku.

NAjveće temperature (vodeno na CPU i GPU): 1. i 4. jezgra 50 i 56°C a 2 i 3. 44 i 45 °C.

MAks temp. na GPU 47°C, maks. opterećenost GPU je bila 62%, smiješno

Sve na 1920x1200 rezi AAx8, na x16 neće jer se pobrka prikaz odnosno nestane,

stavio sam zadnje beta drivere

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: RAGE - id
skullscar kaže...

kao i većini, sporo učitavanje tekstura, slaba kvaliteta, pucanje slike nekada. bilo je i problema sa zvukom i ovako neki bugovi iz igre. npr. pucaš nekome u glavu i ni nakon 5 metaka ne umre, ili oružje nastavi pucati samo od sebe dok ne moraš napraviti reload, čak sam vidio one mutante da hodaju po zraku (cca pola metra od zemlje). 

Pet sati provedenih u igri i niti jedan bug od spomenutih kao i uopće.....

ššššš - možda su u šumi
13 godina
protjeran
offline
Re: RAGE - id
doktor1 kaže...
skullscar kaže...

kao i većini, sporo učitavanje tekstura, slaba kvaliteta, pucanje slike nekada. bilo je i problema sa zvukom i ovako neki bugovi iz igre. npr. pucaš nekome u glavu i ni nakon 5 metaka ne umre, ili oružje nastavi pucati samo od sebe dok ne moraš napraviti reload, čak sam vidio one mutante da hodaju po zraku (cca pola metra od zemlje). 

Pet sati provedenih u igri i niti jedan bug od spomenutih kao i uopće.....

cca 4 sata pa ću opet probati s onim tvojim config. ma ako tebi radi ok mora i meni, pa iste su nam grafičke. a ostalo je zanemarivo i može se igrati

Trenutno se igra X3 Terran Conflict, Borderlands s 4 DLC i Torchlight
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice