RAGE - id

poruka: 285
|
čitano: 41.897
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: RAGE - id
Pa da rekli su da bih im trebalo 150 gb textura pfff...
13 godina
protjeran
offline
Re: RAGE - id
pravi primjer lopova, izbaci polu-proizvoid, pokupi novac i dalje maži oči kak je to savršeno
First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. Mahatma Gandhi
15 godina
offline
RAGE - id

za korisnike dual core procesora i amd kartica ovo je fix za rage. nista mi dosad nije radilo, ovo radi

napokon da odigram rage. jadino sto nema filmica.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
RAGE - id

Cek sta da onda napravim da bi to sljakalo?

Pojasni malo

born to be gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: RAGE - id

prati upute.


1) install this Driver (amd_catalyst_11.10_preview2_win7_vista)

2) create a short cut of Rage on your desktop.

3) Now Right Click on the shortcut Rage Click properties Add this line To Your Shortcut (+jobs_numThreads 0+m_smooth 0 ) Don't Copy the Parentheses Or ( ) just what is inside it +jobs_numThreads 0+m_smooth 0
Then save it. When you are done it should look Something like this ( "Rage.exe" +jobs_numThreads 0+m_smooth 0)
Rember to put a space after "Rage.exe" then Add the line +jobs_numThreads 0+m_smooth 0

4) Make a new folder in Rage/Base call it Backup. now copy the folder video to the Backup folder. Then Delete the folder called video in the Rage/Base/video forlder. Just Delete the VIDEO Folder nothing else.

5) Now if you Change the Vidoe Setting in Game you need to restart the game for it to take effect.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
14 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

hahah kod mene je igra bila u totalnom rasulu, znaci komadici raznih textura ondje gdje nisu trebali biti, bilokakvo forsiranje v-synca u driverima ili igri je dovodilo do slike igre koja se sastojala od jako puno malih crnih komadica raznih textura ( nazalost nemam vise tu sliku al je je*ena ), da ne spominjem svako tu i tamo rusenje igre. Danas sam je se bas zazelio nakon reinstalacije windowsa ali igru nisam reinstalirao. Da ne duljim svi problemi koje ste ikad imali, rusenje svako malo, zamrzavanje igre svakih 5-10-20 sekundi, proc bez razloga na 100% itd. Da se pohvalim, nakon sat vremena na netu i pretrazivanja igra sada RADI i to s jedva primjetnim texture poppingom, v-sync je moguce u igri ukljuciti bez ikakvih problema, nema rusenja i zastajkivanja, jednostavno radi onako kako je i trebala isprva. Nisam koristio nikakav config niti pravio svoj, onako kako je igra imala tako i je, a neznam da li ciscenje registrya ima kakve veze opcenito jer ja igru nisam reinstalirao nakon reinstal. windowsa :) niti sam koristio kakav cleaner, a igra radi hehehe. Bas sam sad ponosan na sebe. Ako koga zanima mogu sutra napraviti sve sto sam ja napravio pa da vide da li im pomaze.Biti ce to poduzi tekst :)

FusRoDah!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: RAGE - id
KIKIC kaže...

hahah kod mene je igra bila u totalnom rasulu, znaci komadici raznih textura ondje gdje nisu trebali biti, bilokakvo forsiranje v-synca u driverima ili igri je dovodilo do slike igre koja se sastojala od jako puno malih crnih komadica raznih textura ( nazalost nemam vise tu sliku al je je*ena ), da ne spominjem svako tu i tamo rusenje igre. Danas sam je se bas zazelio nakon reinstalacije windowsa ali igru nisam reinstalirao. Da ne duljim svi problemi koje ste ikad imali, rusenje svako malo, zamrzavanje igre svakih 5-10-20 sekundi, proc bez razloga na 100% itd. Da se pohvalim, nakon sat vremena na netu i pretrazivanja igra sada RADI i to s jedva primjetnim texture poppingom, v-sync je moguce u igri ukljuciti bez ikakvih problema, nema rusenja i zastajkivanja, jednostavno radi onako kako je i trebala isprva. Nisam koristio nikakav config niti pravio svoj, onako kako je igra imala tako i je, a neznam da li ciscenje registrya ima kakve veze opcenito jer ja igru nisam reinstalirao nakon reinstal. windowsa :) niti sam koristio kakav cleaner, a igra radi hehehe. Bas sam sad ponosan na sebe. Ako koga zanima mogu sutra napraviti sve sto sam ja napravio pa da vide da li im pomaze.Biti ce to poduzi tekst :)

 

ajd plizz stavi taj tutorial da pokušam i ja napraviti mučim se već danima oko toga i ništa

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.11.2011 20:29 (ivozadro).
12 godina
neaktivan
offline
Re: RAGE - id

IMAM PROBLLEM SA RAGE-OM

KAD UĐEM U IGRICU SVE MI JE PLAVO OSIM NEBA

ABDEJTIRAO SAM NAJNOVI DRAIVER ZA GRAFULJU

GRAFIČKA JE ATI 5770

AMD X6 1055T

DX 11 NAJNOVI SAM INSTALIRAO I DALJE JE SVE PLAVO MOLIM POMOĆ

 

12 godina
offline
Re: RAGE - id

Prestani se derat i zuri u nebo {#}

http://steam-expo.com/ But, you won't find love in a, won't find love in a hole. It takes more than fucking someone to keep yourself warm.
12 godina
neaktivan
offline
Re: RAGE - id

A DAJ NEMOJ NME ZAJ.. JEL IMA NEKO RJEŠENJE ILI...NEZNAM STA POKUŠATI VIŠE

 

13 godina
protjeran
offline
Re: RAGE - id

sa ovakvim stavom ćeš svakako dobiti pomoć. pročitaj cijeli ovaj post a ako tu nema ničega, koristi google

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. Mahatma Gandhi
12 godina
neaktivan
offline
Re: RAGE - id

nema ga ovje sve sam pregledo..neznam možda je zato što sam isključio triple bufer..nemogu ništa naći na google-u

13 godina
protjeran
offline
Re: RAGE - id

onda ga pokušaj uključiti. zadnji driveri, stavi onaj update i probaj. a ako igraš preko piratske kopije možda je i tamo neka greška jer nisam čuo za plave teksture do sada

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. Mahatma Gandhi
12 godina
neaktivan
offline
Re: RAGE - id

skinuo sam najnovi draiver za ati prije 20ak min

ali ni on ne pomaže

ako ukljtčimtriple buf..

neće mi ući u igricu izbaci

onaj abkraš problem

probao sam promijeniti sam draiver od grafulje ali ni to ne pomaže

ubacivo sam i config za grafiku ali ništa naravno

boja trave i neba je uredu

ali sama "zemlja i brda" plavo sve ide mi na živce

nakon 2tjedna skidanj i zajebancije..

joč ću je na kraju izbrisati..stvarno nevjerovatno

13 godina
protjeran
offline
Re: RAGE - id

mene je sa svim config itd ipak mučila u pm. teksture su pucale u zgradama dok je vani sve bilo ok. obrisao sam je i zaboravio, nemam namjeru to više igrati

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. Mahatma Gandhi
12 godina
neaktivan
offline
Re: RAGE - id

a jbga..neznam igrica se čini dobra ja ću pokušati još s ti se zaj..možda nađem rješenje.

skinuo sam je sa rarbg-a u tu stranicu vjeruje..ondje šta izađe to i radi ali uvje,baš uvije kod

novih igara bude problema...

navodno ovo sa rageom iamamo problema samo mi sa ati grafuljama

 

12 godina
odjavljen
offline
RAGE - id

Pročitaj sve stranice jer ti je na nekoj prijašnjoj stranici bilo rješenje. Ja imam ATI 4850 i sve je funkcioniralo normalno.

Isto sam se zezal tjedan dana, ali je napokon proradila normalno

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.11.2011 15:01 (formula1live).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

dali mi netko moze dati minimalnu konfiguraciju koja bi to mogla pokrenuti ?

Zrdavko Mamić je moj idol!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: RAGE - id

rješio sam problem s plavom slikom sada mi

samo nešto izbacuje i blokira mislim da na ovom

forumu je već nešto pisalo o tome..moram malo

procackati još mislim da će proraditi

12 godina
neaktivan
offline
Re: RAGE - id

OS: Win XP SP3, Vista, Win 7
Processor: Intel Core 2 Duo or Equivalent AMD
Memory: 2GB
Hard Disk Space: 25GB
Video Card: GeForce 8800, Radeon HD 4200

13 godina
protjeran
offline
Re: RAGE - id

geforce 8800 nije uopće minimum, 9400gt 1gb kod brata vrti igru fantastično bez trzanja. a grafička 5 puta slabija nego 8800. i 2gb ram-a ima i dual core athlon

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. Mahatma Gandhi
13 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

ajde da i ja napišem nešto..

 

uglavnom ati korisnik, 4890, duo core e7400, 4gb rama, 

igra leti na maksimalnim postavkama, čak i AA x8...  JEDINO, malo štekaju teksture, ali NISU divlje i ne prelamaju se.. samo im treba sekunda da se očitaju, ali jednom kada se na tom dijelu učita, više ne zeza... igra mi je super, i svi koji su napisali da ne valja, to je zato što im ne radi kako spada.. ali igra kao igra je super...

 

to sa učitavanjem tekstura uopće ne smeta pri igranju jer iskreno niti ne stignem vidjet na kojem mjestu se učitalo a na kojem nije, stvarno brzo ode...

 

još kad bih od svih silnih postova ovdje znao koji je djelotvoran za uklanjanje tih problema sa sporijim učitavanjima teksture bio bih najsretniji... 

dali ima netko da je 100% riješio taj problem sa teksturama, ali da je to 100% sigurno.. znači radi se samo o sporijim učitavanjima, .. 

 

pozdrav... i uzmite si igru, igra je super.. MadMax špreha.. zakon

 

p.s. danas ću isprobat ovu stvar koju je napisao alfredo, i ako ne radi, igra je opet maksimalno igriva.. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.11.2011 10:18 (3di).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: RAGE - id
skullscar kaže...

onda ga pokušaj uključiti. zadnji driveri, stavi onaj update i probaj. a ako igraš preko piratske kopije možda je i tamo neka greška jer nisam čuo za plave teksture do sada

Negdje sam procitao da se plave texture javljaju ako ti ponestane vram-a. Moze probati smanjiti rezoluciju textura u cfg-u.

FusRoDah!!!!!
13 godina
offline
Re: RAGE - id

napkon savršeno radi sa update1 i 11.11 driverima

My way
16 godina
offline
RAGE - id

i sa 11.12 early beta jos bolje ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: RAGE - id

Sada malo glupo pitanje za Rage. Jel postoji opcija koji KEY da bacim bombu onu a da ne moram da pritiskam TAB dugme pa use.

Jel postoji po kratkom postupku neko dugme za bombu da ne ulazim u meni. :)

http://youtu.be/0LQWJxav7z0
13 godina
protjeran
offline
Re: RAGE - id

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGHRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

 

 

Da li je moguce da niko ne zna da mi napise kako da se izborim sa ovim.

Kako da ovo dole zaokruzeno menjam a da ne ulazim u meni. Kojim dugmetom dok me napadaju da menjam da li bacam bumerang ili bombu ili sta vec, koji key je za to default.

Necu svaki put kada mi prilaze da ulazim u meni i postavljam prvo sta mi treba i bacam.

 

http://i.imgur.com/AMI3x.png

 

http://i.imgur.com/Yb1Pw.png

http://youtu.be/0LQWJxav7z0
12 godina
neaktivan
offline
Re: RAGE - id
Vlada011 kaže...

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGHRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

 

 

Da li je moguce da niko ne zna da mi napise kako da se izborim sa ovim.

Kako da ovo dole zaokruzeno menjam a da ne ulazim u meni. Kojim dugmetom dok me napadaju da menjam da li bacam bumerang ili bombu ili sta vec, koji key je za to default.

Necu svaki put kada mi prilaze da ulazim u meni i postavljam prvo sta mi treba i bacam.

 

http://i.imgur.com/AMI3x.png

 

http://i.imgur.com/Yb1Pw.png

Koristi F1, F2, F3, F4 da prebacujes izmedu bomba i ostalog sto ti treba.

RIP-Freddie Mercury-1946-1991-RIP
15 godina
protjeran
offline
RAGE - id

I sta,na kraju se vrti ovo sa kojim patchem ili ne?

born to be gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RAGE - id

napokon mogu igrat normlano rage  sa 11.11b ,ukratko  igra za sada odlicna ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice