RAGE - id

poruka: 285
|
čitano: 41.900
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RAGE - id

Vrlo zanimljivo. Rage cfg maker..... KLIK

 

Idem malo testirat...

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2011 20:41 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: RAGE - id

dobar link, nema što. ajde ako ćeš testirati neke detalje obavezno se javi sa rezultatima

Trenutno se igra X3 Terran Conflict, Borderlands s 4 DLC i Torchlight
16 godina
offline
RAGE - id

Ništa. Stavio sve na max i igra izgleda bolje sa onim configom iz prvog posta.... To je to.

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: RAGE - id
doktor1 kaže...

Ništa. Stavio sve na max i igra izgleda bolje sa onim configom iz prvog posta.... To je to.

  Budući da još nemam igru, da li se postavke moraju mjenjati kroz cfg ili je to moguće preko menija unutar igre?

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded ----- Iron Within, Iron Without!
13 godina
protjeran
offline
Re: RAGE - id

 eh {#}

 

megamass ne postoje grafičke postavke unutar igre osim rezolucije i aa. pokušaj npr. ako imaš nvidia grafičku pa kroz njihov nvidia control panel odabereš igru i pokušaš mijenjati detalje

Trenutno se igra X3 Terran Conflict, Borderlands s 4 DLC i Torchlight
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2011 21:03 (skullscar).
16 godina
neaktivan
offline
Re: RAGE - id
skullscar kaže...

  eh  {#}

 

megamass ne postoje grafičke postavke unutar igre osim rezolucije i aa. pokušaj npr. ako imaš nvidia grafičku pa kroz njihov nvidia control panel odabereš igru i pokušaš mijenjati detalje

  A valjda će pečirati to do kupnje.

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded ----- Iron Within, Iron Without!
16 godina
offline
RAGE - id

Pištolj + Fatboys, jako moćna kombinacija... {#}

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

jel zna tko kad bi otprilike trebali izac patchevi?

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: RAGE - id

možda već sutra a možda tek za 1 mjesec. tko zna, kad ovi genijalci iz id odluče da je pc verzija igre ipak važna

Trenutno se igra X3 Terran Conflict, Borderlands s 4 DLC i Torchlight
12 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

a sta konzole su im bile u prvom planu a ne pc?

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: RAGE - id

doktore tvoj config file mi ne radi ali od dad0 radi super. teksture se još ne učitavaju kako treba ali je vrijeme učitavanja puno, puno brže i dok se okrećem okolo kao manijak, većina ih i ostaje na mjestu. puno bolje nego prije. još da mi je znati kako promijeniti rezoluciju jer ako pokušam mijenjati unutar igre, izbaci mi neki error i igra se sruši. zna netko?

Trenutno se igra X3 Terran Conflict, Borderlands s 4 DLC i Torchlight
13 godina
protjeran
offline
Re: RAGE - id
malo sam se igrao s postavkama  od dad0 i pod seta image_cacheMegs “125″ sam stavio 1024 kao što sam vidio ovdje http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2156747. teksture se učitavaju rekordno brzo
Trenutno se igra X3 Terran Conflict, Borderlands s 4 DLC i Torchlight
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2011 2:18 (skullscar).
14 godina
offline
RAGE - id

Je li mogu oni Rage performance driveri od ATI-a na seriju 3000?

BBC2 nick: reader562
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
RAGE - id

Imam šest i pol sati, a još nisam niti došao na ijednu lokaciju od ovdje spomenutih.

 

Crossbow + mind controling arts: moćno {#}

 

Izašao je update na Steamu

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2011 8:12 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: RAGE - id
doktor1 kaže...

Imam šest i pol sati, a još nisam niti došao na ijednu lokaciju od ovdje spomenutih.

 

Crossbow + mind controling arts: moćno {#}

 

Izašao je update na Steamu

Skinuo ga je upravo steam, javim dojmove. Igra radi savrseno 60fps, nema vise sporog ucitavanja textura, screan tarringa itd.

Ok nemogu se sad odljepit od igre :D, GOTY i say!

Gamers Don't Die, They Respawn.
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2011 10:45 (GimmieCorsair).
16 godina
offline
RAGE - id

Ništa specijalno kod ovog patcha. Barem meni kojem je igra radila normalno...

 

E evo i novi config... Najbolji koji sam do sada našao, (svatko treba postavit količinu memorije od grafičke, aspect ratio i multisample ne savjetujem veći od 8; - obratit pažnju na to koliko jezgri ima procesor):

 

 

echo "^1 Loading the High-end Config by FusedCore..."
seta com_videoRam "768" //sets the Video Card memory Set this to the amount you have in MB
seta com_maxfps "60" //limits the frames to 60 can be changed to what you desire
seta fc_maxcachememoryMB 1536 //Increases the default file cache size to completely eliminate the popins
seta image_anisotropy "16" //Using the highest setting here but you can set as 2, 4 or 8
seta image_usecompression 0
seta image_filter "GL_LINEAR_MIPMAP_LINEAR"
seta image_blend "GL_LINEAR_MIPMAP_LINEAR"
seta image_preload "1" //Use preload images when ever possible
seta image_lodbias "-1" //LoD settings
seta image_ignoreHighQuality "0" //Sets up for using HQ gfx
seta image_ignoreLowQuality "1" //ignores the low textures
seta image_useCache "1" //Enabled Cache to allow the textures to load properly without popping
seta image_cacheMegs "1024" //Cache size in Megabytes
seta image_cacheMinK "10" //Cache minimum size in kilobytes
seta r_aspectRatio "1"  // 0=4:3, 1=16:9, 2=16:10, 3=5:4 TFT, -1 custom
seta r_fullscreen "1"
//seta r_customAspectRatioV "10"
//seta r_customAspectRatioH "16"
seta r_swapInterval 1 //VSYNC 1 enabled, 0 diabled
seta r_useHighQualityPostProcess "1" //Fore High Quality post proccessing
seta r_shadowsHighQuality "1" //Fore High Quality shadows
seta r_displayRefresh "0" //keep it so the engine doesn't double render a frame
seta r_renderer "best" //highest rendering options
seta r_multiSamples "8" //Set this to 16 or 8 if you're having low-fps as 32 is the Max Multi-sampling
seta r_useHBAO "1" //Ambient occlusion
seta r_useRenderThread "0" // 0 Disable or 1 Enable threaded rendering  useful for newer cards to increase performance.
seta r_visDistMult "1"
seta r_useMotionBlur "1" //use blur
seta r_skipBump "0"
seta r_skipSpecular "0"
seta r_skipNewAmbient "0"
seta r_shadows "1"
seta r_cgFragmentProfile "best"
seta r_cgVertexProfile "best"
seta vt_lodBias "-1" //LoD settings
//below is cache settings And advanced GFX settings
seta vt_pageimagesizeuniquediffuseonly2 "8192"
seta vt_pageimagesizeuniquediffuseonly "8192"
seta vt_pageimagesizeunique "8192"
seta vt_pageimagesizevmtr "8192"
seta vt_maxPPF 64 //Set this to 64 for Quad-cores CPU's or higher, 16 or 8 for dual-cores CPU's
seta vt_preload "1"
//Begin Advanced GFX Filtering and Sharper Images. Comment these 3 lines out if you are having issues or don't like the way it looks.
//seta vt_filter "GL_NEAREST, GL_NEAREST_MIPMAP_LINEAR"
seta vt_envf "GL_TEXTURE_ENV, GL_TEXTURE_ENV_MODE, GL_MODULATE"
seta vt_blend "GL_LINEAR_MIPMAP_LINEAR"
//End of Advanced GFX Filtering
seta vt_useCache "1"
seta vt_cacheMegs "1024"
seta vt_cacheMinK "10"
seta vt_ignoreHighQuality "0"
seta vt_ignoreLowQuality "1"
seta vt_maxaniso 4 //Set this to 0 if your having lots screen tarring issues and do NOT set this higher then 4 otherwise it will corrupt the Mega-Textures
echo "^1-If you Have seen NO Unknowns above this line then it has all been Loaded without errors-"
echo "^1 ...High-end Config by FusedCore Loaded, Enjoy the game!!!"

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2011 10:39 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

Odigrano nekoliko sati, neću reći da sam razočaran, ali nije daleko od toga. SPOILER!!!

 

Preteške misije - npr. mutant show, dođem do zadnjeg levela, onaj me ubije u tren oka, checkpoint na početku tj prvom levelu. A broj metaka umanjen za one već potrošene... Druga stvar jakost protivnika... Treba im nekoliko metaka (iznimka fatboyi) da ih ubiješ, nebitno gdje ih se pogodi. Treća stvar je realna, ali zbog toga još teža; ammo se troši kao lud, a nema ga nigdje osim u settlementu.

 

Neću reći da volim prelagane igre (igram na hard ovdje), volim tu i tamo izazovne misije, ali kad povežeš setting koji me ne privlači (post-apokalipsa/mutanti i sl.) i nedostatke u igri (navedeni+grafika), onda dođem do velikog razočarenja od 21GB.

Hvala ti Bože što sam RIJEČANIN!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

Rage patch je dostupan od jucer navecer na steamu

 

http://www.bethblog.com/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
RAGE - id

Da... Change log je povelik, ako padne cjena negdje na kakvih 15-ak E neka netko slobodno posta u temu da obavimo kupnju. :)

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
RAGE - id

Isto igram na HARD i jako rijetko me ubiju! Dobro je netko rekao, to su mutanti pa zato i trebaju malo više metaka. Authority vojnike ubijem sa dva Fatboy metka, jedan mu razbije kacigu, drugi pošalje na spavanje. Uostalom, kakvog bi smisla onda imala razna municija! Slabog, ako bi ti pištolj i metak bio dovoljan za ubit nekog. Mutant show sam prošao bez problema. Ne sjećam se, ali zar nemoš saveat u tom djelu, F5 tipka radi konstantno...

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

Cisto sumnjam na price drop,

 

barem ne jos neko vrijeme

 

mozda steam baci neki popust...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: RAGE - id
forthdancer kaže...

Cisto sumnjam na price drop,

 

barem ne jos neko vrijeme

 

mozda steam baci neki popust...

  A čuj, na Steamu je 49.99E trenutno, ako i baci uskoro neki popust (Za božić ili nešto slično), vjerojatno će biti 25% ili 33%, što je i dalje dosta skupo, a budući da se svi retail keyevi mogu aktivirati na Steamu i za sada na G2PLAY drže cjenu oko 22E.

 

Kada bude 15-ak E možda, možda razmislim. Kao i Portal 2, čim padne cjena vjerojatno uzimam. BF3 preskačem, MW3 preskačem, RAGE je jedini FPS kojem ostaje mala nada.

15 godina
neaktivan
offline
Re: RAGE - id
doktor1 kaže...

Isto igram na HARD i jako rijetko me ubiju! Dobro je netko rekao, to su mutanti pa zato i trebaju malo više metaka. Authority vojnike ubijem sa dva Fatboy metka, jedan mu razbije kacigu, drugi pošalje na spavanje. Uostalom, kakvog bi smisla onda imala razna municija! Slabog, ako bi ti pištolj i metak bio dovoljan za ubit nekog. Mutant show sam prošao bez problema. Ne sjećam se, ali zar nemoš saveat u tom djelu, F5 tipka radi konstantno...

  Ha, vjerojatno možeš, ali ja na to često zaboravim. Sad kad razmislim, tako bi prošao i ja bez beda. Sve što si rekao stoji, ali ponavljam, kako mi se sam setting ne sviđa (ne vuče me ni Borderlands, ni Fallout itd.), igra me je trebala oduševiti. Prevelika očekivanja s moje strane i neki nedostaci, zato mi se ne sviđa previše. Ali definitivno ću probat odigrat bar do pred kraj...

Hvala ti Bože što sam RIJEČANIN!
13 godina
offline
Re: RAGE - id
Ranko Kukumar kaže...
forthdancer kaže...

Cisto sumnjam na price drop,

 

barem ne jos neko vrijeme

 

mozda steam baci neki popust...

  A čuj, na Steamu je 49.99E trenutno, ako i baci uskoro neki popust (Za božić ili nešto slično), vjerojatno će biti 25% ili 33%, što je i dalje dosta skupo, a budući da se svi retail keyevi mogu aktivirati na Steamu i za sada na G2PLAY drže cjenu oko 22E.

 

Kada bude 15-ak E možda, možda razmislim. Kao i Portal 2, čim padne cjena vjerojatno uzimam. BF3 preskačem, MW3 preskačem, RAGE je jedini FPS kojem ostaje mala nada.

E-plati 14€

Gamers Don't Die, They Respawn.
12 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

Meni se igra osobno cini solidnom

 

vidio sam da dosta ljudi pljuje ali

 

volim te postapo atmosfere,

 

jako sam uzivao u borderlandsima pogotovo co op

 

a ovo mi vuce na isto,

 

nisam bas bio odusevljen falloutom 3

 

vjerojatno zbog cijelog "oblivion" stimunga

 

ali ovo mi se se cini super,

 

stavio sam da se skida

 

ak mi se svidi odo ja u algoritam

 

jer mislim da ce bit jeftinije za kupit nego preko steama

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

a jel moram bit regist. da bi skinuo taj update il sta?

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: RAGE - id
barcafan12 kaže...

a jel moram bit regist. da bi skinuo taj update il sta?

  Skine se automatski preko steama (osim ako nisi isključio tu opciju, ali po defaultu je uključena).

 

A Ako se ne varam za RAGE je obavezan Steam.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2011 12:21 (Ranko Kukumar).
12 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

pa ne,nemam steam i nisam regis. pa zato pitam,znaci sam ga skinem i odem na stranicu i on ce mi se skinut?

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: RAGE - id
barcafan12 kaže...

pa ne,nemam steam i nisam regis. pa zato pitam,znaci sam ga skinem i odem na stranicu i on ce mi se skinut?

  Ako imaš skinutu kopiju (ja sam govorio za original, pretpostavio), onda odi na neki torrent pa tamo pogledaj, nažalost ne mogu ti dati link jer je zabranjeno pravilima foruma, ali pogledaj po googleu i torentima "RAGE Update download"...

12 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

ma znam da je zabranjeno...ma trazio sam al nema nista konkretno za sad,samo pise o tom patchu,no hvala na pomoci naci cu ga valjda,i onda da napokon uzivam u Rageu

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice