RAGE - id

poruka: 285
|
čitano: 41.906
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: RAGE - id

ne samo istaliraj 11.11b drivere ;)

13 godina
offline
RAGE - id

Dali si 11.11b samo instalirao na stare drivere ili si stare prvo deinstalirao ?

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RAGE - id

prvo sam stare deinstalirao i  ocistio sa drive celanerom 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.12.2011 17:19 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RAGE - id

Pobrisao sam stare drivere sa Sweeperom i instalirao nove no Rage i dalje trza, a kad mi je u CCC ukljucen Vsync onda puno manje trza.Zasto mi je u igri iskoristivost grafe 50-60% max?

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: RAGE - id

prešao danas igru....igra ima očiti nastavak..

My way
16 godina
neaktivan
offline
Re: RAGE - id
Alfredo nr.2 kaže...

prati upute.


1) install this Driver (amd_catalyst_11.10_preview2_win7_vista)

2) create a short cut of Rage on your desktop.

3) Now Right Click on the shortcut Rage Click properties Add this line To Your Shortcut (+jobs_numThreads 0+m_smooth 0 ) Don't Copy the Parentheses Or ( ) just what is inside it +jobs_numThreads 0+m_smooth 0
Then save it. When you are done it should look Something like this ( "Rage.exe" +jobs_numThreads 0+m_smooth 0)
Rember to put a space after "Rage.exe" then Add the line +jobs_numThreads 0+m_smooth 0

4) Make a new folder in Rage/Base call it Backup. now copy the folder video to the Backup folder. Then Delete the folder called video in the Rage/Base/video forlder. Just Delete the VIDEO Folder nothing else.

5) Now if you Change the Vidoe Setting in Game you need to restart the game for it to take effect.

Nakon ovoga igra mi više ne smrzava svako malo, ali grafika se zna raspadat. Imam instalian patch od igre i amd 11.11 drivere.

12 godina
protjeran
offline
Re: RAGE - id

Instalirao sam igru na pavilionu s ATI 6770m karticom. Igra bi mi krenula s uvodnom animacijom, nakon koje bi imao 0,03 fps-a i nisam ni mogao početi igrati. Nakano update-a i novih drivera sam uspio pokrenuti igru koliko toliko normalno ali se rušila nakon 5-10 sekundi. Danas sam instalirao nove preview drivere 12.1 i sad sve radi kako treba.

Evo linka http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/Catalyst121apreviewdriver.aspx

15 godina
offline
RAGE - id

sad da ne "kopam" po temi i trazim,koji je najefikasniji nacin da se rijesim problema sa tekstura ( stalno nestaju,pa se pojavljuju ),stavio sam Update-1 i naredio na SMALL,driveri su od ATI najnoviji

jel ima kakav fix ili config da to rijesi ?

mogu njuskati na guglu,ali ovdje ima ljudi koji su to rijesili pa ako mogu postati rijesenje 

zahvaljujem ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
RAGE - id

imaš patch 1.2 iliti update 2

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: RAGE - id
formula1live kaže...

imaš patch 1.2 iliti update 2

Patch 2 rješava ,,kašnjenje'' tekstura?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
12 godina
protjeran
offline
RAGE - id

jel mi može tko poslat "save"! nakon što prođe onu "gladijatorsku arenu" (onaj tip koji ima TV postaju???

tu sam zapeo i ne mogu proć a save prije toga me baca skroz na početak igre pa mi se neda sve prolazit ispočetka

 

tnX!!!

ako mi želite zahvaliti - kliknite HVALA
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

Ljudi imam problem.. instalirao sam igru ubacio oba 2 updata no sad mi baca ovo kad probam uci u igru: wglCreateContextAttribsARB failed

Oprostite ako je vec bilo u temi..

 

Hvala!

 

Zeppe :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

ja pak nemogu nac Marshala u resistance base,jel zna tko di je to.tu sam zapeo i nemam pojma dalje

EDIT:Ma nemogu vjerovat,slucajno i od muke vise jer nemam sta radit isao probat dignut auto a ono ispod tunel i Marshall.totalno sam zaboravio na to.boze kakva slucajnost

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.8.2012 20:18 (Blade Runner31).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RAGE - id

Sluzbeno najavljen DLC The Scorchers koji izlazi vec iduceg tjedna {#}

 

RAGE DLC arrives next week on PS3, 360, and PC!

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
RAGE - id

Ja opet poceo igrat igru.

I sa ovim novim driverima od AMD-a ,igra ide glatko,ali i dalje

se onako ucitavaju texture.Pokusao sam sa patchom,ista stvar.

Cini se da je to nepopravljivo kod ove igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice