The Witcher

poruka: 207
|
čitano: 43.903
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher
1kokolo1 kaže...
Ma znam ja da tu mogu ici sjekire, buzdovani bodezi, drugi mac i sl. Ali ne vidim potrebu za njihovim nošenjem s obzirom da kao sto sam rekao ima relativno malo mačeva u igri pa onaj koji nosim kao glavni je ujedno puno bolji od onoga šta bi kupio ili našao. A šta se tiče sjekira i buzdovana, oni ne podrzavaju witcher's combat styles pa sam ih u startu otpisao.
pa to je valjd napravljenio kako bi dali igraču veću slobodu. Možeš i to isprobat možd ti se više svidi. Meni je npr. super kad omamim neprijatelja, pa ga sredim s bodežom dok je na zemlji, nije uredno kao mačem, nego ga baš masakrira. Baš sam bolestanSmijeh

potpisujem se
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher

koliko ti je trebalo da završiš igru ?


frost135
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher
frost135 kaže...

koliko ti je trebalo da završiš igru ?


kome, meni? 

potpisujem se
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Dakle ovo još nisam doživio ni od jednog developera.

 

Nakon što su skupili dovoljno love od prve prodaje Witchera CDProjekt je odlučio u potpunosti pojačati igru. Nanovo se snimaju duži dijalozi za englesku i njemačku verziju igre, ubacuju hrpu novih animacija i modela likova, pojačavaju mehaniku borbe, dodaju nove questove i izdaju editor za module. Sve ovo bude dostupno uz novu verziju igre koja bi trebala izaći u svibnju, a svi oni koji su igru već kupili moći će ove dodatke besplatno downloadati.

 

Svaka čast!

 

http://pc.ign.com/articles/852/852939p1.html

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Zakon igra,samo sto mi steka ful

 

 

 

Celeron D 3.2

1GB DDR2 667 MHz

Radeon X300

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

pomoc,u 5tom delu igre razbio sam onu jednu blokadu,neznam sta dalje ima jos jedna blokada al mi neide,molim pomoc

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
The Witcher

Može li odlično biti još bolje, može i svaka čast developerima na ovom zaista jedinstvenom potezu

 

CD Projekt announced at a press conference today that on May 16 this year the company will release The Witcher Enhanced Edition worldwide.

Aside from the basic game patched to the latest version, the package will include the D'jinni Mod Editor, a music CD, and two premium modules: "The Price of Neutrality" and "Side Effect". The first one will show events that happened before the ones in Sapkowski's books, and the second one will focus on the adventures of Dandelion the bard. You can also expect some additional gadgets.

Maciej Szczesnik – Project Manager from CD Projekt RED, speaks about the new edition:

The Witcher: Enhanced Edition will be a completely polished product. A product that is rarely found on the PC market. Of course, it would be best if the premiere edition could look that way. For different reasons that was not achieved, now we're trying to make up for it. It should be easier for the fact that there aren't that many elements in the game which need improvement. Work is being done on two levels. One concerns the removal of technical obstacles that hinder the player from properly using the game and thus gaining enjoyment from it. By that I mean level loading times, which will be reduced by 80%, the stability of the game on different configurations, as well as a whole array of smaller fixes that will increase interactivity and precision in combat. The other level consists of very important changes that are not usually found in patches. First and foremost, the English language version will be, for the most part, completely re-done. The amount of text in that version was reduced compared to other language versions and that was said to cause a significant decrease in immersion and atmosphere. Now the English version will be as polished and atmospheric as the other language versions. Speaking of language versions, most of them will be more or less improved. Significant changes will also be made in the German version, where we are planning to re-record the voices for many of the characters. The most important improvements concern those elements of the game that the players criticized the most. So for example, over 50 new supporting character models will be added, so that the player won't run into the same person too often. The inventory panel will be re-designed and improved, and some elements of the main game screen will be polished. However, one of the biggest changes that will greatly increase the player's immersion in the game world will be improvements concerning dialogue scenes. Both Geralt and the NPCs will get over 100 new animated gestures which will make their "body language" during a conversation much more natural. Additionally, the face animation and lip-sync system will be re-created, making the faces of the speakers now even more natural as well. Of course, I've mentioned only the most important changes, and that's still a lot. There will be many smaller changes that will make the game more fun. I'm convinced that, thanks to them, The Witcher will be an almost ideal game.Everyone who has already purchased and registered The Witcher will be able to download the editor and the premium modules for free from CD Projekt website. According to the Enhanced Edition factsheet, some of the new elements will be released earlier than the new edition itself. The D'jinni Mod Editor will be released on March 14, along with one of the premium modules, "The Price of Neutrality".

Aside from CD Projekt RED Studio, which now focuses on The Witcher and two other, unannounced projects, CD Projekt has also purchased the majority of shares of Metropolis Software, known for their Gorky series. It was also announced that the company will go public in 2009.


AMD Turion 64 X2 Dual-Core Mobile Technology TL-58 - 1.9 GHz
ATI Mobility Radeon HD 2600
2GB RAM
160 GB HDD
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher
DEKI kaže...

pomoc,u 5tom delu igre razbio sam onu jednu blokadu,neznam sta dalje ima jos jedna blokada al mi neide,molim pomoc

Možeš  li  malo  bolje  opisat  gdje  se  nalaziš  i  šta  trebaš  učiniti.  Jesi  li  možda  u  onoj  špilji  di  moraš  naći  dio  za  armor  pa  moraš  onaj  kamen  opaliti  sa  2  puta  vatrom  pa  jedan  zrakom,  ako  se  ne  varam. 
16 godina
protjeran
offline
RE: The Witcher

igra nije loša ali previše je monotona i steka pri borbi što me jako izživciralo


core 2 quad 2.66Ghz
asus 8800GTX
lampa zarulja 60W
16 godina
protjeran
offline
The Witcher

šteka na toj konfiguraciji? čudno

patchaj igru i updejtaj sve drivere, a moguće je da ti nešto u pozadini usporava komp (virus, spyware, anti virus uključen...)

nebi smjelo trzat na tako jakoj konfiguraciji


AMD Turion 64 X2 Dual-Core Mobile Technology TL-58 - 1.9 GHz
ATI Mobility Radeon HD 2600
2GB RAM
160 GB HDD
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher

eeeee evo ovako ja sam u OLD VIZIMA,TAMO GDE GORE KUCE,probio sam blokadu samnom je i onaj SIGFRID,stigao sam do zenske RAYLE,i treba sada da pobijem zadnje protivnike,neznam sta da radim,ima tri prolaza do tih SCOIATAELA,znaci zadaca je WE MUST BREAK THEIR LAST LINES OF DIFENSE

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2008 23:25 (DEKI).
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher
1kokolo1 kaže...
DEKI kaže...

pomoc,u 5tom delu igre razbio sam onu jednu blokadu,neznam sta dalje ima jos jedna blokada al mi neide,molim pomoc

Možeš  li  malo  bolje  opisat  gdje  se  nalaziš  i  šta  trebaš  učiniti.  Jesi  li  možda  u  onoj  špilji  di  moraš  naći  dio  za  armor  pa  moraš  onaj  kamen  opaliti  sa  2  puta  vatrom  pa  jedan  zrakom,  ako  se  ne  varam. 
 jos malo da ti pojasnim,ubio sam onu zver sto je skocila sa tornja,sto su mislili da je STRIGA,znaci jos sam tamo,I treba da idem u swamp cemetery,al kuda trebam da prodjem do ulaza ka swamp cemetery.AJD MORA DA NEKO ZNA
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher
DEKI kaže...
  jos malo da ti pojasnim,ubio sam onu zver sto je skocila sa tornja,sto su mislili da je STRIGA,znaci jos sam tamo,I treba da idem u swamp cemetery,al kuda trebam da prodjem do ulaza ka swamp cemetery.AJD MORA DA NEKO ZNA
  Pa imas na mapi oznaceno. Ja mislim da piše rupa u zidu ili tako nešto. Idi tuda i doći ćeš u swamp cemetry.
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher

da pise rupa u zidu al kako da stignem tamo,neznam kuda da prodjem kada su svuda blokade

16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Koliko se sjećam, postoji neki prolaz sjeverno od bolnice, trebaš pobiti gomilu undeadova da bi se probio do rupe u zidinama.

 

Ali ja se nisam priklonio fašističkom Orderu pa je možda drugačije. Smijeh

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher

da dosta njih sam poubiao,al kako da stignem do zadnj tih scoiataela,ali neznam gde je zadnji prolaz,nemogu nijednu blokadu razbiti nikako.

 

16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Uf, ne znam. Velim, meni nisu na putu bili Scoia'tel nego nekakvi undeadovi. Elfove i Order sam ostavljao neka se kolju međusobno jer nisam odabrao ni jednu stranu.

Jesi li siguran da se pokušavaš probiti po pravom putu? U mojoj verziji je postojao puteljak između ruševina na sjeveru sve do prolaza u močvaru, a kod samog zida je bio onaj antipatični plaćenik. Bilo je par barijera na putu, ali su sve padale pod Aardom.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher

da i u mojoj verziji ima taj puteljak pored rusevina,ali ja sam moram da razbijem te barijere,al zadnju neznam kako,prethodne sam razbio sa magijom,nalazim se na sredini ispred mene je barijera upaljena vatrom,sa druge strane su scoiataeli,a isto tako sa lijeve strane i desne od mene ima barijere

16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher

Sorry stari moj, ja sam se priklonuo squirelsima iliti kornjačama. Tako da sam ja probio barijeru do ordera i sa njima se potuka. A koliko znam meni je ta rupa u zidu bila slobdna bez da sam rusio ikakve barijere do nje.

Znam  da  sad  to  zvuči  glupo  i  vjerojatno  si  poludio  od  trazenja  prolaza,  ali  daj  pokusaj  jos  jednom  dobro  prouciti  mapu  i  istraziti  u  igri  kuda  se  sve  možeš  kretati  i  probaj  sve  srusiti.

Ne  znam  možda  moraš  obaviti  neki  drugi  quest  prvo  u  gradu  da  bi  ti  igra  oslobodila  prolaz.  Ali  sad  samo  lupam  bezveze...

 

Probaj  i  odi  nać  rješenje  http://guides.gamepressure.com/thewitcher/

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2008 22:16 (1kokolo1).
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher
1kokolo1 kaže...

Sorry stari moj, ja sam se priklonuo squirelsima iliti kornjačama. Tako da sam ja probio barijeru do ordera i sa njima se potuka. A koliko znam meni je ta rupa u zidu bila slobdna bez da sam rusio ikakve barijere do nje.

Znam  da  sad  to  zvuči  glupo  i  vjerojatno  si  poludio  od  trazenja  prolaza,  ali  daj  pokusaj  jos  jednom  dobro  prouciti  mapu  i  istraziti  u  igri  kuda  se  sve  možeš  kretati  i  probaj  sve  srusiti.

Ne  znam  možda  moraš  obaviti  neki  drugi  quest  prvo  u  gradu  da  bi  ti  igra  oslobodila  prolaz.  Ali  sad  samo  lupam  bezveze...

 

Probaj  i  odi  nać  rješenje  http://guides.gamepressure.com/thewitcher/

 e bio sam tamo i mislim da cu uspeti,hvalati.
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Malo zeznuta igra za objašnjavanje. Ako zapneš ne samo da moraš naći osobu koja je taj dio prešla i još se sjeća kako točno, nego moraš i naći nekog tko ju je prolazio na točno isti način poput tebe.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher
DEKI kaže...
  e bio sam tamo i mislim da cu uspeti,hvalati. 
  Ma nema problema stari. Tome forum valjda i služi Namigiva
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

igra je u svakom segmentu najbolji rpg u posljenje vrijeme


Necu zvaku ocu kusur
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
The Witcher

Zbilja, ovaj Witcher je jedna od boljih i zanimljivijih igara koje sam igrao.

 

Iako mi na prvi pogled/pokušaj igra i nije bila nešto, nakon tjedan dana instalirao sam je ponovno i zbilja se 'zaljubio'. Odlična priča koja me doslovno držala pred monitorom satima.

 

Moja topla preporuka svakome tko voli dobar RPG. Osmijeh


Don't you see their bodies burning
Desolate and full of yearning
Dying of anticipation
Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

citao sam rezenciziju u bugu i istrazio po netu i mislim da cu je uzeti i igrat , a jos ima 50 sati ciste igre :D


Necu zvaku ocu kusur
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Nazalost ja ne djelim misljenje vecine o The Witcheru i uopce mi se ne svidja. Doduse nisam ufuran u pricu igre ali igra je sama po sebi po mom misljenju odurno losa, bas odurno, kontroliranje igre je onak ... ogavno, bolje sam vidio u konzolama matere mi ... a mrzim konzole, grafika je onak jad i bjeda, a od pomicanja kamere me nakon 10 minuta igranja pocme boliti glava i moram prestati igrati, jednostavno mi se ne svidja nista. Bas razmisljam iskreno sto bih mogao reci da mi se svidja ali stvarno ne nalazim nista ... uzas od igre. Zali boze novca.

 
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Kužim da Witcher nije igra po svačijem ukusu, ali što fali kontrolama? U OTS modu je klasični WASD sustav, u izometriji su iste komande kao u Neverwinter Nights.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Ej pliz, pomoć kako se napravi baklja(torch)!!!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
The Witcher

Kako to obično biva, i Witcher ima modove...

 

Ova dva omogućavaju da igrate kao Wasemir, odnosno Raymond.

 

http://www.gamespot.com/pc/rpg/thewitcher/download_6186759.html?page=1&tag=result;title;0

 

http://www.gamespot.com/pc/rpg/thewitcher/download_6186758.html?page=1&tag=result;title;1


Don't you see their bodies burning
Desolate and full of yearning
Dying of anticipation
Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher

Baklja se ne izrađuje nego negdje nađe (barem toga imaš po ormarima) ili kupi od trgovca.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice