Watch Dogs

poruka: 1.438
|
čitano: 249.613
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Watch Dogs

Igra je neoptimizirano govno i žao mi je svih ljudi koji su kupili orginalnu igru jer takav razvojni studio ne zaslužuje nikakvu podršku, problemi su od lansiranja igre i dan danas nisu riješeni, ovo kao da je Early Access igra. Fuj, gade mi se.

Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Watch Dogs

Ja od kad sam stavio teksture na med nema više stuteringa kod voznje a ono razlika je mala dobro izgledaju teksture i na medium. 

Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs
k1klop kaže...

Ja od kad sam stavio teksture na med nema više stuteringa kod voznje a ono razlika je mala dobro izgledaju teksture i na medium. 

Naravno.. ULTRA texture se ionako ne preporučaju iz više razloga.. Razlika u odnosu na HIGH je nikakva, tek na višim rezolucijama dolaze do izražaja.. Pored toga, na HIGH bolje radi, naravno..

 

Također refleksije i sjene stavite na HIGH..

MiR; Prestigio PAP 5000T DUO on stock JB 4.1.1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Watch Dogs
St0ka kaže...
Dex.pwn kaže...
Dex.pwn kaže...
Dex.pwn kaže...

Prvo da pitam gdje se taj .NET obriše, pošto vidim da ga nema u panelu za uninstall

 

 

Bilo tko? I ja bi hakirao po gradu {#}

 

Oćel netko pomoć?

Jednostavno skini najnoviju verziju i instaliraj, nova instalacija ionako briše staru.

 

EDIT: Kolko se meni čini to ni nije posljedica lošeg NET Frameworka. Proleti kroz google, ima dosta metoda riješavanja tvog problema, pa probaj jednu od njih.

 

Instalacija mi kaže da je novija verzija .NETa instalirana

@ Preletio i pokušo sve i neće. A prije nego što sam srušio Windows radio mi je, pa sad idem na taktiku da vratim sve programe koje sam imao prije, možda proradi ;D

14 godina
offline
Watch Dogs

Sve sto trebaš napraviti je update windowsa i radit ce

Prodajem I5 4670K
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Watch Dogs

apdejtan je i neće

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

Imal kakvih fixova, za uzasan driving? preosjetljivo skretanje, skoro nemoguca voznja, itd..?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Watch Dogs

Ima, nabavi kvalitetan kontroler. Problem solved.

Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Watch Dogs
desarun kaže...

Imal kakvih fixova, za uzasan driving? preosjetljivo skretanje, skoro nemoguca voznja, itd..?

nazalost ne. ak is na key+mouse (ko što bi svaki pc gamer bio)

 

digitalan input za voznju je inferiorniji analognom (jedina prednost kontrolera!)

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

Ispricavam se svima na smetnji ali imam jedan problem sa igrom nece mi ju otvoriti
Stavio sam sliku da vidite u cemu je problem
Hvala vam unaprijed LP 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.8.2014 13:58 (Proffy7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs

Meni na PS4 izgleda nevjerovatno dobro i ne trza ni sekunde a i jako mi je glupo kad je tema o tome da se prica o igri i njenom  sadrzaju i onda dodem da vidim dojmove ili nesto novo u igri i onda je 20 stranica o isfrustriranim PC-ijevcima, patchevima, errorima i neoptimizaciji verzije za PC totalno debilno za takve stvari bi trebala bit otvorena nova tema...

14 godina
offline
Re: Watch Dogs
The White Wolf kaže...

Meni na PS4 izgleda nevjerovatno dobro i ne trza ni sekunde a i jako mi je glupo kad je tema o tome da se prica o igri i njenom  sadrzaju i onda dodem da vidim dojmove ili nesto novo u igri i onda je 20 stranica o isfrustriranim PC-ijevcima, patchevima, errorima i neoptimizaciji verzije za PC totalno debilno za takve stvari bi trebala bit otvorena nova tema...

da, samo za tebe.da si pratio temu od pocetka bio bi informiran non-stop

Prodajem I5 4670K
14 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs

meni igra šteka na mojoj konfi i na medium postavkama... šta je 6950 2gb tak slaba :O

No pain no gain
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs
MasterOfDisaster kaže...

Igra je neoptimizirano govno i žao mi je svih ljudi koji su kupili orginalnu igru jer takav razvojni studio ne zaslužuje nikakvu podršku, problemi su od lansiranja igre i dan danas nisu riješeni, ovo kao da je Early Access igra. Fuj, gade mi se.

Nažalost, potpuno si u pravu. Puno nas je očekivalo puno više od ove igre, ali očito je nisu dovršili kako spada. Kao što sam već pisao, isto su činili sa Assassin's Creedom - prvi dio je bio tek zagrijavanje i ispipavanje terena, šuplja priča, brojni problemi, pa patchevi a onda je došao nastavak koji je mnogima dan-danas najdraža igra.

 

I žalosno je da developeri ovoliko podcjenjuju PC kao platformu za igranje, pogotovo danas kada su komponente jake i ne preskupe. Svi se fokusiraju na konzole, ali ruku na srce to je razumljivo pošto su najbolji kupci igara za konzole upravo (neću navesti pridjev, znate na koji mislim) Amerikanci.  

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.8.2014 1:43 (Danyel).
9 godina
protjeran
offline
Watch Dogs

moj komp:

amd phenomII x4 B50 3,20 ghz

ram memorija:6 gb

graficka:amd  radeon  hd  6670  total memory:3839

 

instalirao igru i na najmanjim detaljima izbacuje posle par minuta,duboko sam se razocarao kad soni 3 ovo smece pokrece a ja na pc ne mogu ni na ratnim krs detaljima,komp sam isto nogama jel ima neko neki predlog resenje sto mi ne radi igra?

mislim da imam sasvim dovoljan komp da me bar ne izbacuje i ne ledi psle 3 minute igranja.

 
0 3 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Watch Dogs

zaboravih reci hard od 300 gb.komp uzeo prosle god,sa integrisanom grafom koja je tyrzala na gta 4,gdje sam dao odma 150 kkm za grfau ddr 5 al i tad mi gta 4 izbacivao iz igre i kresiro igru i nisam je presao jer mi jednostavno nije dala

igre poput far cry 3 metro najnoviji ,assasian najnoviji ,dead space igram na ultra ili high bez ikakvih prob.zainatio sam se na wacht dogs al me nesto nece .ako neko ima neki predlog kako sta nek pomogne 

9 godina
protjeran
offline
Watch Dogs

nema sta nisam pokusao:i game buster i sve poiskjucuj i antiviruse i firewalove ,i instaliro amd ono cudo za klokovanje kontao sam da nije do megaherca imam 13 ghz sve odma pokrece a igru mi izbacuje za sekund,da nije do graficke?pa valjda je sasvim solidna da podrzava ovo ,ima 1 gb ddr 5 ,imam6 gb ram memorije,stvarno mi nije jasno,a gledam po netu ima i slicnih i slabijih konfiguracija pa igraju na hihg detaljima,podjecam ja ne mogu ni na low,krene malo igram sve ok,ne trza sve super i samo se zaledi slika.il izbaci,il resstartuje komp .dva dana se mucim,komp ce mozda i pregoriti a ja cu posle vise od 16 godina na kompu uzet soni 4 i necu se vise zajebavat sa ovim sranjima

 
0 3 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Watch Dogs

evo moje konf pa mi posle 2 min retsarta komp,izbaci ili zaledi sliku

 

AMD PHENOM II X 4 b50  3,20 

amd radeon 1 gb ddr 5 

6 gb rama

300 ggb hard diska,sve sam pokusao ali vidim na kraju da moja grafivcka ima direct x 10 ja instaliram 11 kako trazi ali igra me izbaci posle 2 min il ne ucita 

15 godina
moderator
offline
Watch Dogs

Pa dobro strpi se malo i nemoj pisati poruku za porukom.

Koristi gumb "uredi" i dopiši si onaj prvi post.

سمندری ڈاکو
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Watch Dogs

Vjerojatno ti se procesor pregrijava moj je na 50 gigaherca sad kad je zahladilo a prije sam ga držo na 25 gigaherca.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Watch Dogs

pa kako to da resim?

12 godina
offline
Watch Dogs

ok, trolanje na stranu. Skini Everest Home edition ili msi afterburner upali program upali igru i prati do kolko ti se digne temperatura procesora ako dode preko 80 pa ti se gasi stvar je u cooleru, imam isti procesor ko ti meni igra radi normalno naravno znaci nešto ti je  u banani najvnerojatnije hlađenje i meni se pc bsodo sa stock coolerom jer se grije ko lud.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Watch Dogs

Nek jednostavnije predje na konzolu kad nezna o čem priča.

 

Lakše mu je i to je to.

 

Ne trollam,ozbiljan sam.

15 godina
offline
Re: Watch Dogs
buda 1234 kaže...

pa kako to da resim?

 

Nemoj šutat komp nogama jer isti nije kriv što vlasnik nije upoznat sa zahtjevima igre ili poznavanjem informatičke opreme kao takve.

Svakako PRVO što trebaš provjeriti je stanje ventilatora jer mi to sve zvuči kao da imaš paučinu iz '43. u kućištu, ako uopće ima kućišta.

 

Isto tako, provjeri koje drivere imaš pošto za nove igre se preporučuju zadnji beta driveri iako oni mogu nekada donijeti više štete nego koristi.

Iako, moja preporuka bi bila da ti netko od prijatelja koji se više kuže u računala dođu doma i vide što se događa pošto ti koji šutaš taj isti komp mi se i ne činiš previše kompetentan za te stvari. 

Bez uvrede {#}

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.8.2014 19:09 (mrxa1).
9 godina
protjeran
offline
Re: Watch Dogs

nema paucine,komp je cist redovno sam ga odrzavao..Znam da je igra zahtjevna,znam sta trazi minimalno,ali nisam ocekivao da ce me izbacivat i zaledjivat sliku nikako,nisam bas toliki lajik igram igrice od 1995,nisam ni strucnjak a komp sam udario jer je konacno zasluzio

9 godina
protjeran
offline
Re: Watch Dogs

da skinem ja ove beta drivere mozda je i do tog,meni pise da je direct x 9 a trazi 11 ,mada sam ja instalirao 11 ali iskreno nemam vise pojma,eo sad sam igrao i krene ,i boje se malo prelamaju a onda opet zaledjivanje i izbacivanje iz igre...

15 godina
offline
Re: Watch Dogs
buda 1234 kaže...

da skinem ja ove beta drivere mozda je i do tog,meni pise da je direct x 9 a trazi 11 ,mada sam ja instalirao 11 ali iskreno nemam vise pojma,eo sad sam igrao i krene ,i boje se malo prelamaju a onda opet zaledjivanje i izbacivanje iz igre...

 

Po tome što opet radiš novi reply umjesto da editiraš prethodni, dobit ćeš još žutih kartona...

Ali da, probaj beta drivere...iako moj savjet još stoji, pozovi nekog frenda, pripremi hladnu pivu i nešto za nabost na vilicu ili čačkalicu i nema frke...

 

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png
14 godina
offline
Watch Dogs

Bez uvrede ali teško da ce ti igra raditi na 6670 kako spada. Igra je zahtjevna ali i neoptizirana pa u tom slučaju možeš se pozdraviti s njom ili kupit jacu grafu.

Prodajem I5 4670K
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Watch Dogs

na kraju i ja mislim da je do graficke,ali prodacu ovaj komp i uzet sony 4 i mirna Juzna Koreja..Krivo mi je sto iste igre idu na sony 3 ,a ovdje traze nasin procespr samo zato sto je za komp ,nema smisla vise...

pa, dobro.uzeo sam komp prosle godine nov,mislio sam 4 jezgra ce biti sasvim dovoljno i za danasnje igre,ja nikad nisam isao na ultra supe ful high rezolucija,do duse znam nekad staviti cisto da vidim jel komp moze al uvjek igram na normalu ili low..Cudno mi je da sam far cry igro na ultra a ovo ne mogu nikako.pa i far cry je nova igra a bogam ni grafika u wacht dogsdu nije sad nesto specijalnopa da kazem e treba mi nasa duel mars core..

i iskreno mislim da sam sa igrama u zivotu vise zivaca izgubio nego se zadovoljio..pogotovo na kompu.Nikad nisam volio konzole kad god bih birao isao sam na komp,isao sam na to ipak je komp bolji..sad kad pogledam ,komp mafija i njegovi nabudzeni djelovi sto izlaze svaku noc mi pomalo idu na zivce bruka .Kako stvari stoje kad izadje soni 6 imace duel core od dva jezgra od po malo nesto megaherca i graficku od 2 gb a na njemu ce se moci igrati bez problema gta 6 ,dok ce tih dana za komp minimalno za gta 6 trebati:89 jezgricni komp,sa 9,90 ghz,graficka od minimum 56 gb da se vidi taj cips u cosku sto su pravili,|(a koga briga za cips u cosku isti se vidi i na soniju 6) minimum 800 hb harda iako je 20 dovoljno za svaku igru ,sta god naprave svaka se predje za tri dana..

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.8.2014 10:09 (buda 1234).
12 godina
offline
Re: Watch Dogs

Iskreno proCESOR koji i imas je pregazilo vrijeme. Nemozes ocekivati da ces na njemu igrati sve danasnje igre.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice