World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.313.662
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

   Imate igru koja se zove War Thunder, nesto kao wot samo 10 puta bolje, prije su bili samo avioni, a sada su dodali i tenkove. Napucavanje tenkovima u WT je strasno, pre pre pre dobro, probajte, necete pozaliti.

 
1 19 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: World of Tanks
Mquany kaže...

   Imate igru koja se zove War Thunder, nesto kao wot samo 10 puta bolje, prije su bili samo avioni, a sada su dodali i tenkove. Napucavanje tenkovima u WT je strasno, pre pre pre dobro, probajte, necete pozaliti.

Smeće deinstalirano.

Ne moraš ovdje flame raditi sa WT-om, ni tamo ne idemo mi govoriti da dođu na WOT.

14 godina
offline
Re: World of Tanks

Za War Thunder imaš posebnu temu.

10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
DrNasty kaže...
Mquany kaže...

   Imate igru koja se zove War Thunder, nesto kao wot samo 10 puta bolje, prije su bili samo avioni, a sada su dodali i tenkove. Napucavanje tenkovima u WT je strasno, pre pre pre dobro, probajte, necete pozaliti.

Smeće deinstalirano.

Ne moraš ovdje flame raditi sa WT-om, ni tamo ne idemo mi govoriti da dođu na WOT.

   ??? Samo sam dao info ljudima da ima slicna igra samo 10 puta bolja, meni je nakon 50ak partija WTa WOT smjesan, neigriv, spor, jadan, ruzan, nikakav. Netka svako proba i neka igra sta mu se svidja, no hard feeligns.

10 godina
offline
Re: World of Tanks
Mquany kaže...

   Imate igru koja se zove War Thunder, nesto kao wot samo 10 puta bolje, prije su bili samo avioni, a sada su dodali i tenkove. Napucavanje tenkovima u WT je strasno, pre pre pre dobro, probajte, necete pozaliti.

Tenk vs avion je u 90 % slučajeva win aviona, sad je u Wotu wine radi Spg-a koji puca svako pola minute  i šansa da će te pogodit iz drugod kuta mape je nekih 40 %, a da idem igrat neku igru gdje  ima nešto što ima nadzor nad cijelom mapom hvala ne.

Znam imaju tenkovi za avione i to, al sve su to random ljudi  na koje se treba oslonit. U početku će bit ok igrači, al kad nagrne masovno raja ko u Wot do će na isto više manje, a i svejedno blizu sam kraja u wotu tj imam većinu tenkova s svim Nacijama osim Kineza i UK teškaša te artiljerije nemam sve, tak da mi je sad glupo počimat igrat još nešto.

A i strah me pokrenit da nebi kuko kako je Wot loše optimiziran {#} 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
16 godina
moderator
offline
Re: World of Tanks
Mquany kaže...

   ??? Samo sam dao info ljudima da ima slicna igra samo 10 puta bolja, meni je nakon 50ak partija WTa WOT smjesan, neigriv, spor, jadan, ruzan, nikakav. Netka svako proba i neka igra sta mu se svidja, no hard feeligns.

Da je 10 puta bolje je tvoje osobno iskustvo/mišljenje. Meni je WOT dosta bolji, dok će neko igrati Bf4 i reći boli me qrac za obje igre.

Može se raspravljati o tehničkoj izvedbi i to stoji, ali su dva različita koncepta igre.

Sve mi se čini da su Gajinovci htjeli poštopoto da se razlikuju od WOT-a. Briju na taj realizam (koji ne vole svi), a koliko vidim i pay to win je jer ne možeš istrenirati posadu bez zlata kao što to možeš ovdje. Katastrofalno neintuitivan izbornik je dodatna gnjavaža, pogotovo nekom ko je uložio dosta vremena (i love) u WOT i naučio mehaniku igre.

Mislim da će WOT ostati mainstream igra, dok će WT imati svoju nišu.

Nisam igrao puno, ali koliko vidim po komentarima vozila im trebaju još dosta balansa i općenito je igra još u pelenama, spominju i Stronk russian bias...

11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Izgleda možda malo bolje, ali ono sranje je neigrivo primiš 1 pogodak i gotov si do kraja(većinom), ja preferiram čistu arkadu (WOT) nego to nje sra koje pokušava glumit simulaciju, ali ajde opet su neka vrsta konkurencije pa će se valjda i WG truditi poboljšati wot

 

btw avioni im jesu bolji od one gluposti koju zovu wowp

 

edit: kavo im je ono sučelje (WT) {#} to su prvo trebali napraviti kako valja a onda ostalo...

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.5.2014 14:24 (Predator003).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Probao sam WT i nije me se dojmio, prednost je samo bolja optimizacija...a to što ti nisi znao igrati wot pa ti je WT automatski 10x bolji {#}...aj tu priču nekom drugom prosipaj, ono je teška beta, vozila su neoptimizovana, light tenkovi uopšte nemaju osjećaj težine, koliko god bio light to je tenk a u WT driftaju bolje nego NFS...

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

   Ja sam igram wot dosta dugo, i volim wot, imam 10k partija, ali ovaj wt me je odusevio i mislim da nikoga nece ubiti da proba igru {#}. Sucelje je neobicno, ali kada ga naucis, vrlo je jednostavno. Sto se tice pay to win, pa wot je cisiti pay to win, probaj igrat t10 heavy tenka bez premiuma pa mi reci kako ide, a gold ammo necu niti spominjati, stanem sa svojim E100, sakrijem prednji kraj, izvucem se nakosen tek toliko da mogu opucati i onda me sa goldom svi redom penaju po sred kupole frontalno, ako to nije pay to win, onda sam ja avion...

 
2 6 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: World of Tanks
Mquany kaže...

   ako to nije pay to win, onda sam ja avion...

Avione,

Nije p2w, jer sve to možeš bez uloženog eura/kune, pogotovo ako si dobar igrač. Oni te tjeraju samo da više igraš sa nižim tierima da pokriješ troškove, a ne da trošiš pravu lovu da bi imao prednost koju drugi nemaju.

14 godina
offline
Re: World of Tanks
turbojc kaže...

Je l' se WoT više ne može skinuti preko torrenta? Jer koliko vidim ima par načina, ali ni jedan od njih mi nije nešto privlačan. 

 

 

Dok se vi zajubavate oko wota i ostalih igara sličnih njemu u pogrešnoj temi, ima nekih kojima bi dobro došla pomoć, iako je došao na pravo mjesto.

Optimizam je nedostatak iskustva.
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
turbojc kaže...
turbojc kaže...

Je l' se WoT više ne može skinuti preko torrenta? Jer koliko vidim ima par načina, ali ni jedan od njih mi nije nešto privlačan. 

 

 

Dok se vi zajubavate oko wota i ostalih igara sličnih njemu u pogrešnoj temi, ima nekih kojima bi dobro došla pomoć, iako je došao na pravo mjesto.

Da nisam niti ja našao torrent, ali i preko launchera skida vrlo dobro pogotovo s obzirom da nije velika navala kao kada izađe novi patch ili slično{#}

11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Kako su gold granate p2w, ja nisam uplatio kune u igru, pa opet u (skoro) svakom tenku imam "shitload of gold ammo"

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
A ništa, izgleda da ću i ja morati preko launchera. Šteta. Stvarno mi se sviđalo ono s torrentom.
Optimizam je nedostatak iskustva.
14 godina
offline
World of Tanks

Najveći pay2win u WoT-u trenutno je convertanje free expa. Think about it...;)

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
DrNasty kaže...
Mquany kaže...

   ako to nije pay to win, onda sam ja avion...

Avione,

Nije p2w, jer sve to možeš bez uloženog eura/kune, pogotovo ako si dobar igrač. Oni te tjeraju samo da više igraš sa nižim tierima da pokriješ troškove, a ne da trošiš pravu lovu da bi imao prednost koju drugi nemaju.

   Nema svatko po cijeli dan vremena da grind tear 6 tanks...

11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Razumijem da frustrira da ti oklop ne pomaže, ali što da kada naletiš na e100 sa tier 8 tenkom trebaš sjedit i čekat da te on uništi, ne kužim čemu tolika mržnja prema gold ammo

 
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
DamageHigh kaže...

Najveći pay2win u WoT-u trenutno je convertanje free expa. Think about it...;)

covertaš xp da istražiš i kupiš tenk većeg tiera i onda u njemu opet upadaš u borbe sa debilima, samo što su sad i ti debili većeg tiera

 

tak da nije ni to baš previše p2w

 

 

edit: ok, možda mogućnost da odmah imaš do kraja istraženi tenk, al' nije ni to ništa previše

One ring to bring them all and in the darkness bind them
16 godina
moderator
offline
Re: World of Tanks
Mquany kaže...

   Nema svatko po cijeli dan vremena da grind tear 6 tanks...

Znaš, neko igra jer mu je zabavno, a ne da grinda. Na svim tierima i u svim nacijama postoje tenkovi koji pored dobre zarade ustvari pružaju jako puno zabave, odnosno keeperi koje igraš iz gušta. WOT je pun takvih tenkova pa je nekad ganjanje x2 na svima njima težak posao.

10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
DrNasty kaže...
Mquany kaže...

   Nema svatko po cijeli dan vremena da grind tear 6 tanks...

Znaš, neko igra jer mu je zabavno, a ne da grinda. Na svim tierima i u svim nacijama postoje tenkovi koji pored dobre zarade ustvari pružaju jako puno zabave, odnosno keeperi koje igraš iz gušta. WOT je pun takvih tenkova pa je nekad ganjanje x2 na svima njima težak posao.

   Zabavno je i meni ponekad odigrat partiju s catom koji ima 2 skilla na posadi, i ispalit pola enemy tima, ali mi nije zabvno kad ga moram igrati da bih mogao igrati ST-I... Takve stvari te jednostavno tjeraju da kupis prmium... 

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
turbojc kaže...
A ništa, izgleda da ću i ja morati preko launchera. Šteta. Stvarno mi se sviđalo ono s torrentom.

torrent

a slabo ste vi to gledali

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.5.2014 15:23 (someguy).
16 godina
offline
World of Tanks

ja ne kontam koliko to lose moras igrati pa da kukas da ne mozes igrati sa t9 ili 10 bez premiuma?  ja imam hrpu tenkova i u svakom imam golda koliko mislim da bi mi moglo zatrebati i nikad, ama bas nikad nisam sjeo za igru i ustao a da sam imao manje kredita nego kad sam sjeo da igram, a uvijek igram bez premiuma...

-BiH-slackspace
 
4 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: World of Tanks
ovajonaj kaže...

i nikad, ama bas nikad nisam sjeo za igru i ustao a da sam imao manje kredita nego kad sam sjeo da igram, a uvijek igram bez premiuma...

Još ti ne znaš igrati, šta tek radi onaj ko zna {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
ovajonaj kaže...

ja ne kontam koliko to lose moras igrati pa da kukas da ne mozes igrati sa t9 ili 10 bez premiuma?  ja imam hrpu tenkova i u svakom imam golda koliko mislim da bi mi moglo zatrebati i nikad, ama bas nikad nisam sjeo za igru i ustao a da sam imao manje kredita nego kad sam sjeo da igram, a uvijek igram bez premiuma...

Joj daj molim te, s tierima 9 i 10 da nisi bio u minusu?!

16 godina
moderator
offline
Re: World of Tanks
dedaa kaže...

Joj daj molim te, s tierima 9 i 10 da nisi bio u minusu?!

Ma jes bio u minusu, reko je da općenito nije sjeo igrati WOT a da nije zaradio i bez premiuma. Igrao je niže tiere.

10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
ovajonaj kaže...

ja ne kontam koliko to lose moras igrati pa da kukas da ne mozes igrati sa t9 ili 10 bez premiuma?  ja imam hrpu tenkova i u svakom imam golda koliko mislim da bi mi moglo zatrebati i nikad, ama bas nikad nisam sjeo za igru i ustao a da sam imao manje kredita nego kad sam sjeo da igram, a uvijek igram bez premiuma...

   Ako mozes igrat samo t8+ tanks bez premium i jos pritom ispaliti pokoji gold, recimo3-5 po pratiji i ostati u plusu sa silverom ti si cudo i svaka ti cast.

14 godina
offline
Re: World of Tanks
The Unforgiven kaže...

edit: ok, možda mogućnost da odmah imaš do kraja istraženi tenk, al' nije ni to ništa previše

Upravo to. Ne znam kako to nije ništa previše, kad je to ogromna razlika. Win rate sa stock tenkovima je svima banana, jer nisi nikako kompetitivan kad pljuckaš u tieru 9 sa 175mm penetracije...

To je trenutno jedini segment igre koji nije dostupan bez golda i čini ogromnu razliku u overall statistici, a time i winrateu.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
16 godina
moderator
offline
World of Tanks

Meni nije jasno prije svega zašto vi prikazujete da samo sa top tierima treba igrati, kao da su oni neki cilj i jedino zabavni? To nije kritika igre već samo vaš izbor (meni je glupo igrati stalno t9-t10 u randomu, pogotovo solo).

Pa igra nije tako koncipirana jer je zabava od tiera 1.

Ja imam dosta tenkova nakon kojih sam prestao grind jer sam baš njih želio, nebitno na kojem su tieru.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
dedaa kaže...

Joj daj molim te, s tierima 9 i 10 da nisi bio u minusu?!

pa normalno da budem ponekad u pojedinacnim partijama, ali ne igram iskljucivo devetkama i desetkama... tako da se to na kraju svede na to da uvijek imam vise kredita nakon igranja. jos pored ovih sedmicnih i mjesecnih zadataka jednostavno je nemoguce da budes u minusu...

-BiH-slackspace
10 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

   Svatko tko igra sa premiumom ce imati bolji win rate, jer ce manje vremena provesti igrajuci sa ne upgradanim tankom, a pogotovo ce imati bolje osobne statse, znaci platim i imam veci win rate, meni je to pay to win.

 
0 2 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice