5.1 gaming headset

poruka: 5
|
čitano: 2.631
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
5.1 gaming headset

Razmišljam o kupnji gaming headseta. Verbatim 5.1 Channel Gaming Headset mi izgleda kao dobar izbor, nije preskup a koliko cujem jako je dobar. Jedini problem koji bi mogao imat je podrška za Windows 7. Pa me zanima da li netko ima ovaj headset pa može reci da li radi na Win 7 ili ne? I generalno kakav im se cini.

 

Headset mislim koristiti i za više od gaminga, pošto sam dugo za kompom mora biti ugodan, imat dobar mikrofon i relativno dobru kvalitetu zvuka.

 

Ili da li znate neki bolji izbor za dobar headset, top granica je negdi 300 kuna (nemora nužno biti 5.1, i 2.1 je ok dok je sve u svemu dobar).

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: 5.1 gaming headset
Noctifer kaže...

Razmišljam o kupnji gaming headseta. Verbatim 5.1 Channel Gaming Headset mi izgleda kao dobar izbor, nije preskup a koliko cujem jako je dobar. Jedini problem koji bi mogao imat je podrška za Windows 7. Pa me zanima da li netko ima ovaj headset pa može reci da li radi na Win 7 ili ne? I generalno kakav im se cini.

 

Headset mislim koristiti i za više od gaminga, pošto sam dugo za kompom mora biti ugodan, imat dobar mikrofon i relativno dobru kvalitetu zvuka.

 

Ili da li znate neki bolji izbor za dobar headset, top granica je negdi 300 kuna (nemora nužno biti 5.1, i 2.1 je ok dok je sve u svemu dobar).

pa podrska sa windows 7 nebi trebala imat veze sa Headsetom neg sa zvucnom karticom,a 5.1 na windows 7 + realtek hd audio driver 

radi odlicno 

14 godina
offline
RE: 5.1 gaming headset
hrvatskafarkasevec kaže...

pa podrska sa windows 7 nebi trebala imat veze sa Headsetom neg sa zvucnom karticom,a 5.1 na windows 7 + realtek hd audio driver 

radi odlicno 

Radi se o USB headsetu tako da plug and play ne radi samo tak, trebaju driveru koliko sam ja skužio.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.12.2010 23:21 (Noctifer).
13 godina
neaktivan
offline
RE: 5.1 gaming headset

ja bi ti preporucio speedlink medusa 5.1. Imam ih i super sam zadovoljan. Jedne od od najjačih na tržištu po jačini zvuka ne gledajući sennheiser. Dosta su teške, al s vremenom se privikneš. Mislim da nisi reko do koje cijene ćeš ić, možda su ti ove preskupe..

Mada ja kad bi dns kupovo, iskreno kupio bi ss siberie v2, zbog 7.1 ;)

13 godina
offline
5.1 gaming headset

Ove su odlicne svi ih hvale sve strane: - http://www.protis.hr/products/details/slusalice-sennheiser-hd-201-dyn-hifi-stereo-dj/10098

 

A ja sam uzeo ove jer mi je budžet bio ogranicen na 200 kn a nisam imao gdje nabavit ove gore (sennheiser hd 201) pa sam uzeo Trust GXT10

-   http://www.hgspot.hr/43237/slusalice-mikrofon-trust-gxt10

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice