Logitech - prenapuhana marka?

poruka: 123
|
čitano: 20.880
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Logitech-prenapuhana marka ili ???

što vi mislite o tome ?

svatko ima različita mišljena ali po meni malo jesu.

malo koji zvučnici će ponuditi ono što nude logitechovi(možda creative) ali cijena im je često dosta paprena.

 

npr. z cinema ili oni preko usb-a od nekih 300 do 700 kn.

 

po meni vrhunska marka s dosta velikim cijenama,proizvodi opravdaju djelomično cijenu ali mislim da se za te pare da nešto bolje iskemijat.

 

nemojte zamjerit ako ima slična tema novi sam ovdje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2009 12:33 (explorer 4).
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech-prenapuhana marka ili ???

S Logitech periferijom se ne može pogriješiti.  Osmijeh

Serenity Now!
16 godina
offline
Logitech-prenapuhana marka ili ???

Moras uzet u obzir da su opcenito kvalitetno izradjeni proizvodi kod nas uvijek skupi. Logitech je firma koja zbilja radi najbolje proizvode. Cijena za nekog zapadnjaka nije nista jer oni kupuju mis od 100 dolara ko mi od 100 kuna onda znas kako smo jadni :) Uzet cu za primjer svog rodjaka iz Svicarske. Placa oko 3800 franaka, sto je za njega 500 franaka za graficku? Nista, tako da svi vrhunski proizvodi kod nas uvijek kostaju da te zazebe :D

,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Logitech-prenapuhana marka ili ???

dobro kažeš o tome uopće nisam razmišljao.

 

je da nemamo baš pa nam je dosta toga skupo al jbg.

 

koliko para toliko muzike

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech-prenapuhana marka ili ???

Imam nekih fantastičnih komada hardwarea od Logitecha: diNovo mini, daljinski, sve tipkovnice i miševi koje sam koristio unazad desetak godina na desecima računala su Logitechovi, pa Z-2300 zvučnici koji operu konkurenciju u cjenovnoj klasi i dan danas. Recimo diNovo mini i daljinci im IMHO nemaju pravu konkurenciju dostupnu za šire mase kad je u pitanju opremanje sustava oko HTPC-a. Bolesno dobre stvari. Miševi poput MX 510/518 su legendarna roba, sjetite se samo legendarnih 96-ica miševa koji su se u najrazličitijim verzijama prodavali i još se uvijek prodaju pod drugim markama (DTK, HP...). Pa UltraX tipkovnice. E sad, da imaju svojih gafova, nije da nemaju. Nikako ne razumijem kako jedna messenger kamerica nemože biti podržana na Visti i sedmici ? Pa radi se samo o driveru. Također sam svojevremeno naletio na onaj MX1000 miš koji je potpuni promašaj, kako ergonomski, tako i funkcionalno, a skupooooooo bilo. Dosta sam surfario po njihovim forumima oko nekog hardwarea, pa sam se načitao svakavih golgota oko skupih BT tipkovnica. Nadalje imam jedno relativno skoro izuzetno dobro iskustvo s njihovim supportom kad sam reklamirao diNovo mini tipkovnicu jer sam imao problema s buđenjem kompa iz standby-a, a oni mi poslali ekspresno u svega 3-4 dana od reklamacije novu novcatu tipkovnicu bez potraživanja stare koja je zapravo bila stara tjedan dana, i to direktno bez kontakta trgovine gdje sam kupio. Dakle što se mene tiće imaju 4+ za kvalitetu robe, čistu peticu za ponudu i raznovrsnost hardwarea, 4+ za support (radi one kamere :-), 3 za cijene. Kad se sve skupa zbroji i oduzme jest da su skupi, i često stave prevelike cijene na bolje, i pogotovo egzotičnije komade hardwarea, ali kad u nekim poštenijim stvarima i nemaju jaku i dovoljno rasprostranjenu konkurenciju koja bi bila dostupna skoro pa na svakom kiosku kao što su Logitechove stvari. A nemožemo im osporiti da je zadovoljstvo koristiti njihov kvalitetniji hardware.

Deckard
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Logitech-prenapuhana marka ili ???

Ma daj!

Da je duplo skuplji opet bi cijena bila potpuno opravdana.

Sve sto sam od njih imao i imam mi je jednostavno ne zamjenjivo, pa cak i ne zamislivo da koristim drugog proizvodaca.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech-prenapuhana marka ili ???
ukay1000 kaže...

Moras uzet u obzir da su opcenito kvalitetno izradjeni proizvodi kod nas uvijek skupi. Logitech je firma koja zbilja radi najbolje proizvode. Cijena za nekog zapadnjaka nije nista jer oni kupuju mis od 100 dolara ko mi od 100 kuna onda znas kako smo jadni :) Uzet cu za primjer svog rodjaka iz Svicarske. Placa oko 3800 franaka, sto je za njega 500 franaka za graficku? Nista, tako da svi vrhunski proizvodi kod nas uvijek kostaju da te zazebe :D

 

 

Ozbiljno?

 

Sigurno da im je bolje nego nama(imam ja dosta rodbine u Švicarskoj), no ako živi sam mislim da mu s tom plaćom nije baš svejedno dat toliko za grafu.

 

Pitao sam rođaka koji ima oko 4,500 franaka plaće dali bi od toga moga živjeti da ne živi sa starcima, rekao je da bi nekako ali na "knap". Nije ni kod njih baš sve tako bajno kako se prikazuje, ali daleko od toga da nam je loše kao nama.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech-prenapuhana marka ili ???
deckard kaže...

Imam nekih fantastičnih komada hardwarea od Logitecha: diNovo mini, daljinski, sve tipkovnice i miševi koje sam koristio unazad desetak godina na desecima računala su Logitechovi, pa Z-2300 zvučnici koji operu konkurenciju u cjenovnoj klasi i dan danas. Recimo diNovo mini i daljinci im IMHO nemaju pravu konkurenciju dostupnu za šire mase kad je u pitanju opremanje sustava oko HTPC-a. Bolesno dobre stvari. Miševi poput MX 510/518 su legendarna roba, sjetite se samo legendarnih 96-ica miševa koji su se u najrazličitijim verzijama prodavali i još se uvijek prodaju pod drugim markama (DTK, HP...). Pa UltraX tipkovnice. E sad, da imaju svojih gafova, nije da nemaju. Nikako ne razumijem kako jedna messenger kamerica nemože biti podržana na Visti i sedmici ? Pa radi se samo o driveru. Također sam svojevremeno naletio na onaj MX1000 miš koji je potpuni promašaj, kako ergonomski, tako i funkcionalno, a skupooooooo bilo. Dosta sam surfario po njihovim forumima oko nekog hardwarea, pa sam se načitao svakavih golgota oko skupih BT tipkovnica. Nadalje imam jedno relativno skoro izuzetno dobro iskustvo s njihovim supportom kad sam reklamirao diNovo mini tipkovnicu jer sam imao problema s buđenjem kompa iz standby-a, a oni mi poslali ekspresno u svega 3-4 dana od reklamacije novu novcatu tipkovnicu bez potraživanja stare koja je zapravo bila stara tjedan dana, i to direktno bez kontakta trgovine gdje sam kupio. Dakle što se mene tiće imaju 4+ za kvalitetu robe, čistu peticu za ponudu i raznovrsnost hardwarea, 4+ za support (radi one kamere :-), 3 za cijene. Kad se sve skupa zbroji i oduzme jest da su skupi, i često stave prevelike cijene na bolje, i pogotovo egzotičnije komade hardwarea, ali kad u nekim poštenijim stvarima i nemaju jaku i dovoljno rasprostranjenu konkurenciju koja bi bila dostupna skoro pa na svakom kiosku kao što su Logitechove stvari. A nemožemo im osporiti da je zadovoljstvo koristiti njihov kvalitetniji hardware.

Citiracu te jer si mi uzeo rijec iz usta. Za mene samo logitech i nista drugo. Platis utaknes i to radi. Koja web camerica je u pitanju jer i ja imam neku sa dna njihove ponude i samo sam je ustekoa u kom sa win 7 i sacekao malo i to je radilo. Win je odradio ostalo. A sto se tice ponude od njih imam desktop set tastature i misa (mx700) nekoliko godina, imam daljinac harmoni 525, mis VX revolution, ultraflat tastaturu, nekoliko zicanih miseva i zvucnike x-510 koji se sad prodaju kao x-530 i sad kostaju 10 EURa skuplje nego sto sam ih ja platio prije 5 godina ;)

Sad slinim za zvucnicima Z-5500 al jos su preskupi za mene ;)

Prijateljima kad uzimam i preporucujem samo logitech jer znam da me nece zivkati i gnjaviti sto ovo ne radi sto ono skripi i sl a ako im je prekuspo nonda neka sami traze alternativu. Ja se ne zelim petljati.

Cak mi i zena nece da radi na kompu ako nema logitech misa. NAvikla se na to kad se udala ;). E da. I inace izbjegavam BT periferiju jer inace prave rpobleme. Izgleda da to ne sljaka preko BT ako to ni logitech nije napravio kako valja ;)

P.S. Imam i gamepad onaj najjeftiniji ;)

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2009 13:13 (logic).
14 godina
protjeran
offline
Logitech-prenapuhana marka ili ???

Tipkovnica, miš i zvučnici su mi Logitechovi i odlično rade. Ne vidim zašto bi bio prenapuhan.  

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech-prenapuhana marka ili ???

Covjek je mislio na cijenu jer logitechovi misevi kostaju od 10 Eura pa na dalje. Imas ih i od 100 Eura. Tastature isto tako. DiNovo kosta preko 150 Eura.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech-prenapuhana marka ili ???
ukay1000 kaže...

Moras uzet u obzir da su opcenito kvalitetno izradjeni proizvodi kod nas uvijek skupi. Logitech je firma koja zbilja radi najbolje proizvode. Cijena za nekog zapadnjaka nije nista jer oni kupuju mis od 100 dolara ko mi od 100 kuna onda znas kako smo jadni :) Uzet cu za primjer svog rodjaka iz Svicarske. Placa oko 3800 franaka, sto je za njega 500 franaka za graficku? Nista, tako da svi vrhunski proizvodi kod nas uvijek kostaju da te zazebe :D

Je, nama je to eksponencijalno nepristupacnije. Meni je frend bija US of A i kaze da njegov rodjak radi na traci kao nadzornik za 37 dolara na sat. On za taj jedan sat ima gablec - 10$ i moze kupit 5 majica kratkih rukava na rasprodaji u HotTopica (znaci kvalitetna roba). Ja za svoj jedan sat mogu gablec i eventualno jednu HubbaBubbu, a za jednu majicu na rasprodaji moran radit par sati.

Kolko ja dana moran radit za jednu 5850? Njemu je to 270$, malo manje od 8 sati.

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
14 godina
neaktivan
offline
Logitech-prenapuhana marka ili ???

Pa kao prvo ja mislim da u danasnje vrijeme kada marketing prodaje proizvod a ne proizvod proizvod, nema tvrtke koja nije prenapuhana. Pitanje je koliko proizvodi te firme prate prenapuhanost. A mislim da Logitechovi proizvodi stvarno ne zaostaju za napuhanoscu tvrtke.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Logitech-prenapuhana marka ili ???
Sint1 kaže...

 

Da je duplo skuplji opet bi cijena bila potpuno opravdana.

Sve sto sam od njih imao i imam mi je jednostavno ne zamjenjivo, pa cak i ne zamislivo da koristim drugog proizvodaca.

To bolje nemoj ni spominjati, da ne dignu cijene :)

 

Imam sve od Logitecha, zvučnici (Z-2300), gamepad (Cordless Rumblepad 2), tipkovnicu i miša (Cordless LX-501 + Cordless Click) i volan (G25).

Sve to imam već dugo, osim volana.

I sve radi besprijekorno, vrhunska kvaliteta, duge garancije, uvjek budem kupoval od Logitecha.

 

Naravno da ima konkurencije, prvenstveno bi tu istaknul Saitek kad smo kod gaminga.

I naravno Razer i MS.

 

Ne, Logitech nije prenapuhan, on je Mercedes periferije :)

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
16 godina
offline
RE: Logitech-prenapuhana marka ili ???
Miza kaže...

 

 

Ozbiljno?

 

Sigurno da im je bolje nego nama(imam ja dosta rodbine u Švicarskoj), no ako živi sam mislim da mu s tom plaćom nije baš svejedno dat toliko za grafu.

 

Pitao sam rođaka koji ima oko 4,500 franaka plaće dali bi od toga moga živjeti da ne živi sa starcima, rekao je da bi nekako ali na "knap". Nije ni kod njih baš sve tako bajno kako se prikazuje, ali daleko od toga da nam je loše kao nama.

 

Da, treba ga pitat koliko stan plaća pa ćemo tek onda znat koliko mu ostane od tih 3500 Nevinašce

16 godina
online
Logitech-prenapuhana marka ili ???

Po meni su najkvalitetniji.

Imam mis G5, nije mi zao sto sam dao 500kn za njega, i opet bi, imam zvucnike dobri su, joystick, prezadovoljan sam. jos moram uzeti njihovu tastaturui to je to.

 

jbg, malo su skuplji, ali kvaliteta se placa. a pametnije je dati malo vise para i uzivcati u necemu, nego se za*ebavati s necim svaki dan a ustedjeti koju kunu.

We are born naked, wet, and hungry. Then things get worse. It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Logitech-prenapuhana marka ili ???

imam sve od MS Industrijala(miš,tipkovnica-robustni i žilavi-nisu za šminku nego za maltretiranje)...zvučnici Cambridge Soundworks(kojima logitec nikad neće biti niti sluga),apsolutno po kvaliteti zvuka...lagano ostavljaju i Creativce u prašini...Logitec je ok,kvalitetan je,ali...ima i boljih...Namigiva

16 godina
offline
RE: Logitech-prenapuhana marka ili ???
Ako je išta prenapuhano onda je to Razer.

Od svakog Razer proizvoda koji sam imao Logitech mi je uvijek bio za klasu bolji. :)

I sad se patim s Mambom, al zamijenit ću je mamicu joj, čim se ukaže prilika.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
16 godina
neaktivan
offline
Logitech - prenapuhana marka?

Moram se pridruzit negativnom taboru..meni je na tipkovnici G11 tipka del na numerickom padu zaštekala, nije da ne funkcionira ali ne radi dobro..

Random chance seems to have operated in our favor.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech - prenapuhana marka?
Spock kaže...

Moram se pridruzit negativnom taboru..meni je na tipkovnici G11 tipka del na numerickom padu zaštekala, nije da ne funkcionira ali ne radi dobro..

Napisi mail logitechovom supportu i opisi problem i uslikaj ako moze. Ugodno ces se izenanditi. 99% da ce ti poslati novi bez ikakvih pitanja.

16 godina
offline
Logitech - prenapuhana marka?

Što se tiče miševa, tipkovnica, volana to je od logitheca vrhunski napravljno, tj nije vrhunski nego oni imaju istu kvalitetu već preko 15 godina, dok su svi drugi proizvođači išli u kineskom smijeru, kvaliteta katastrofa i prodaju samo svoje ime.

Što se tiče zvučnika i da su njihovi zvučnici preskupi, pogotovo z serije... Za 2000 kn se dobije pojačalo od Yamahe npr i par nekih zvučnika (jeftini Tannoy ili Mission ili Wharfedale) i to po zvuku ubije u pojam bilo koje Logitech zvučnike, štoviše bilo koje zvučnike za Home i Office use koji se prodaju za računala... :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Logitech - prenapuhana marka?
Spock kaže...

Moram se pridruzit negativnom taboru..meni je na tipkovnici G11 tipka del na numerickom padu zaštekala, nije da ne funkcionira ali ne radi dobro..

buy the MS Industrial-jeftino i za razvaljivanje..a nikad razvaliti...Namigiva

14 godina
protjeran
offline
RE: Logitech - prenapuhana marka?

voč dis...što joj fali..robustna i služi već jako dugo...

 

 

15 godina
protjeran
offline
RE: Logitech - prenapuhana marka?
TYRAEL kaže...

voč dis...što joj fali..robustna i služi već jako dugo...

 

 

 

hehe taku sam imao do prije 1-2mj dok ju nisam zamijenio logitechovom g-15-icom i nimalo ne zalim :D iako ni ova ms-ova nije ni malo losa bila ali g-15 je g-15 (i jos k tome logitech).... a sto se tice prenapuhanosti nije prenapuhana jer kvaliteta se i placa...

16 godina
online
Logitech - prenapuhana marka?

Cuj MS, pa niste vi normalni, da mi netko da je besplatno to cudo poslao bih ga u PM (nije private mesage).

 

I neke lijeve marke, kad tipkovnica pocme skripiti, i zvucnici krcati, mis stopa, pa razbio bih ih, a u logitech-a ces to rijetko vidjeti.

We are born naked, wet, and hungry. Then things get worse. It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Logitech-prenapuhana marka ili ???

Logitech je prenapuhan debelo kad se radi o zvucnicima za komp preskupi su za ono kaj nude itekak i to je cinjenica a misevi i tipkovnice su im jako dobri to se zna.No na drugoj strani Genius zvucnici su jeftiniji sa boljom konstrukcijom zvucnika drveni su dvosistemski sateliti jednostavno bestbuy zvucinci za istu lovu nude dosta vise ili su cak im jeftiniji to znaju jako dobro oni koji ih imaju doma kad ih upale i poslusaju zvuce jako dobro i imaju vecu snagu. No gle cuda Genius zvucnike moras svjecom trazit kod nas jer ih jednostavno nema u nit jednom ducanu ili imaju samo one modele koji nisu udarni u njihovoj ponudi u segmentu određenom zanimljivo, a kad stignu odma se razgrabe no vecinom ih nema ko da ih ne zele uvest da ne bi ljudi jeftinije i bolje prosli meni to tak izgleda.Nevinašce Evo za primjer cu navest tri modela nositelja te klase recimo Genius zvucnka SW-HF 2.1 2000 i SW-HF 2.1 3000 te ultrapoznati odlican model  SW-HF 5.1 5005 koji kad stignu kod nas odma i nestanu ko 1000 kuna na sred ceste a razlog ne treba navodit uopce zakaj je to tak. Treba tu spomenut i jos jedne odlicne 2.1 zvucnike od Gigabyte GP -S 7500 koji su se pojavili na nasem trzistu prije 1.5 godinu ali su odjednom nestali jednostavno ih vise nema. Inace ima ih jedan moj frend i nisam jos vidi kvalitetnije izrađene satelite na zvucnicima te klase za komp jednostavno odlicno a zvuk im je isto jako dobar a sad zakaj ih vise nema na nasem trzisu zakaj su nestali a nije da ne valjaju a kostali su samo 300 kn e to je bila prava kupnja ko ih je uzel dok ih je bilo!!Cool

 

http://www.tweaktown.com/reviews/1247/gigabyte_gp_s7500_2_1_speaker_system/index.html

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2009 15:10 (rambox).
Moj PC  
6 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Logitech - prenapuhana marka?
goodye kaže...

Cuj MS, pa niste vi normalni, da mi netko da je besplatno to cudo poslao bih ga u PM (nije private mesage).

 

I neke lijeve marke, kad tipkovnica pocme skripiti, i zvucnici krcati, mis stopa, pa razbio bih ih, a u logitech-a ces to rijetko vidjeti.

heheheheehehe....mislim da ste malo previše razmaženi.....i da vam tipkovnice i ne koriste za nešto ozbiljno,osim igri....Namigiva....mislim ako hoćeš nešto istinski kvalitetno kupi BMW-a i daj pravu paru...za miša dati 500 kn je ludost...ja ovu tipkovnicu imam poduže,niti škripi niti se zaglavljuje,a masakriram je svakodnevno...zvučnike sam spomenuo Cambridge Sounworks(proguglaj malo...) tim kako rekoh logitec nije niti sluga...primjetio sam da se ovdje jako često likovi hvale tko ima skupljeg miša i koja je marka...u stilu..tko dalje piša...ako hoćete biti baje..kažem kupite BMW,ako si možete priuštiti...i najveć i sirotan može od mame i tate iskunjerati za skupog miša i skupu tipkovnicu...i on je sad kao dokazani kralj na forumu..hehehehehe....

14 godina
protjeran
offline
RE: Logitech - prenapuhana marka?
14 godina
protjeran
offline
Logitech - prenapuhana marka?

Izvinite ali na pitanje iz naslova odgovaram sa da.

 

Vise volim Razer, i iznenadilo me da je bolji od G5.

 

Koristim Logitech kamericu vec duugo vremena i radi, ali isto tako i sve ostalo (nista se nije do sada razvalilo pod mojim rukama).

 

 

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Logitech - prenapuhana marka?

Najbolje tipkovnice su bile Keytronicove. Kad se sjetim sto je ta sve prosla...

Logitech je odlicna marka. Sad imam njihovu jefiniju tipkovnicu i misa i opet dobro rade, bez greske.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Logitech - prenapuhana marka?

Ne slažem se nikako s time da je Logitech prenapuhana marka!

 

Prije 2 i pol godine kupio sam Logitechove najobičnije stereo zvučnike koji su me koštali čak 80KN i dan danas me vjerno služe i rade perfektno!

Prije 3 mjeseca kupio sam MS Industrial zvučnike sa subwooferom i platio ih oko 200KN (najjeftiniji) i nakon tri tjedna uporabe počeli su davati "škripav" zvuk,a nakon još nekog vremena, doživio sam to da je nešto roknulo u njema te višđe nisu radili... ...nakon čega sam prešao na svoje stare Logitechove zvučnike koji nemaju subwoofer ali ipak rade perfektno!!!!!!! TAKODJER IMAM I TIPKOVNICU LOGITECH  Y-SAE71 (SK-2930) koju sam platio čak 100KN i radi takodjer odlično. Ja doasd niti s jednim Logitechovim proizvodom nisam imao problema. Smijeh

Moj forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2009 14:47 (xZero1).
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice