Logitech Z906 ili ?

poruka: 6
|
čitano: 3.256
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Logitech Z906 ili ?

Ima li šta bolje od Logitech Z906 za te novce što se tiče 5.1 sistema ? Imam još koji dan da odlučim da li definitivno uzeti njih ili ipak uzeti nešto drugo. I koja  bi zvučna kartica bila optimalna za jedan ovakav sistem, a koja bi bila neki minimum (Asus ili Creative nebitno) ?

 

Lijep pozdrav

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Logitech Z906 ili ?
amsi kaže...

Ima li šta bolje od Logitech Z906 za te novce što se tiče 5.1 sistema ? Imam još koji dan da odlučim da li definitivno uzeti njih ili ipak uzeti nešto drugo. I koja  bi zvučna kartica bila optimalna za jedan ovakav sistem, a koja bi bila neki minimum (Asus ili Creative nebitno) ?

 

Lijep pozdrav

 Budi oprezan s tim sustavom. Ja ga imam i imam velikih problema. Pregorio mi je CPU u kontrolnoj jedinici i već mjesec dana pokušavam nabaviti samo konzolu, ali ni za lijeka. Dakle, oprez s kupovinom. Naravno, garancija to pokriva, ali koliko vidim puno ljudi ima problem s time kao i s pregrijavanjem.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech Z906 ili ?
softwaremaniac kaže...
amsi kaže...

Ima li šta bolje od Logitech Z906 za te novce što se tiče 5.1 sistema ? Imam još koji dan da odlučim da li definitivno uzeti njih ili ipak uzeti nešto drugo. I koja  bi zvučna kartica bila optimalna za jedan ovakav sistem, a koja bi bila neki minimum (Asus ili Creative nebitno) ?

 

Lijep pozdrav

 Budi oprezan s tim sustavom. Ja ga imam i imam velikih problema. Pregorio mi je CPU u kontrolnoj jedinici i već mjesec dana pokušavam nabaviti samo konzolu, ali ni za lijeka. Dakle, oprez s kupovinom. Naravno, garancija to pokriva, ali koliko vidim puno ljudi ima problem s time kao i s pregrijavanjem.

 Hvala ti puno na informaciji. Uzimao bih to iz Njemačke, pošto su cijene u BiH nenormalne (400 eura otprilike ovdje košta taj sistem). Dakle na tu garanciju od prodavača ni ne računam. E sad, imam jako dobro iskustvo sa Logi supportom (pokvaren G400, a zauzvrat dobio novi G400s...) ali ne bih se volio opet igrati sa tim jer nije mala lova u igri :D

14 godina
offline
Logitech Z906 ili ?

U garantnom roku mijenjaju bez beda, ali evo meni je crklo 2 mj. nakon isteka garancije.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Logitech Z906 ili ?

Je li postoji najava da bi Logitech uskoro (u roku godinu dana) mogao izbaciti novu liniju sistema tj. nasljednika Z906 ? Da se ne zaletim sa ovim Z906 jer vidim da pojedini imaju probleme sa pregrijavanjem i da nije sve tako bajno iako je očito da je sistem vrhunski.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Logitech Z906 ili ?

Nemam pojma, ali sumnjam, jer ghledaj koliko je dugo z5500 vladao scenom. Istini za volju, to je dan danas najbolji 5.1 sound sistem za PC koji postoji.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice