Razer Mamba

poruka: 52
|
čitano: 11.176
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Razer Mamba

Imam pitanje.

Zna li tko kada stize u hr.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Razer Mamba

za 15 dana u feniks kompjutore

 

i7 920 @ 2,8 ghz, 2x hd 4870x2, 12 gb RAM, gigabyte ex58-ud5,xilence 1200w gaming edition,razer lycosa,razer death adder, samsung t240hd Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
Moj PC  
1 1 hvala 2
16 godina
offline
RE: Razer Mamba
Vrhunski miš koji bi definitivno bio moj da nema jednu manu.

A to je zamjenjiva baterija. Odnosno da imam 2 baterije od kojih se jedna puni dok drugu koristim.

Dok nešto takvoga ne izađe, ostajem pri svome G7, iako je ovo zbilja dobar miš.
I have visited the hidden parts of the world. I have fought in both world wars, served the liberty in many others. I have saved the world from alien invasions and mutants. I have won the olimpics, and i was awarded the world footballer of the year award. I'm a gamer. And what have you done recently?
15 godina
offline
Razer Mamba

da ali mambu moyes pristekat na zicu i puni se i moses igrat za to vrijeme

definitivno ju kupujem

i7 920 @ 2,8 ghz, 2x hd 4870x2, 12 gb RAM, gigabyte ex58-ud5,xilence 1200w gaming edition,razer lycosa,razer death adder, samsung t240hd Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Mamba
zaki kaže...

da ali mambu moyes pristekat na zicu i puni se i moses igrat za to vrijeme

definitivno ju kupujem

 Ja isto. Odbrojavam dane kad će doći i odmaš je naručujem, a sad imam Copperhead koji je isto odličan.Cool
Area-51 m15x
15 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Mamba

Ja bi također 1 razer mamba,ima li gdje za kupiti?

 

kućište chieftec aegis,power fortron blue storm 500w,4x1gb ddr2 kingmax 667mhz,mb gigabyte ep45-ud3,intel q8200,cooler arctic cooling freezer extreme,hdd hitachi 640gb,hdd seagate 250gb,dvd pioneer 216dbk,vga xfx gtx 260,mon.lg 19"
15 godina
offline
Razer Mamba

za par dana stizu u feniks kompjutore

i7 920 @ 2,8 ghz, 2x hd 4870x2, 12 gb RAM, gigabyte ex58-ud5,xilence 1200w gaming edition,razer lycosa,razer death adder, samsung t240hd Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Razer Mamba

Miš je super,ali 130 $ za miša! Mršti se

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Razer Mamba

Mislim da od miša ništa prije šestog mjeseca.Plač

Area-51 m15x
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.4.2009 13:25 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Mamba

ma nes ti misa :D hehe g5 rulzz :D just kidding

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
15 godina
neaktivan
offline
Razer Mamba

lol već je trebao stići, pa kad će?!?!PlačPlačPlač

Razer DeathAdder NovaBlue
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Razer Mamba

130$ je cijena za USA, a za Europu je cijena 130€

 

Ako je netko nestrpljiv ima ih naruciti ovdje:

 

http://www.rodcad.be/index1.html

 

Ja sam od njih narucivao Hyperglide Mouse Skatez za Logitech G9 i sve proslo bez problema, pa vjerujem da su "dobri" trgovci.

No problem je onda garancija

15 godina
neaktivan
offline
Razer Mamba

a jbg nije bas isto 130 $ i 130 eura..............

Razer DeathAdder NovaBlue
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Razer Mamba
Mauro kaže...

130$ je cijena za USA, a za Europu je cijena 130€

 

Ako je netko nestrpljiv ima ih naruciti ovdje:

 

http://www.rodcad.be/index1.html

 

Ja sam od njih narucivao Hyperglide Mouse Skatez za Logitech G9 i sve proslo bez problema, pa vjerujem da su "dobri" trgovci.

No problem je onda garancija

 A porez i te gluposti. I dostava. Jel znas koliko bi to izaslo? Kad se sve zbroji.
15 godina
neaktivan
offline
Razer Mamba

I jel netko kupio ovaj mis da cujem prve dojmove!?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Razer Mamba

Miš če sigurno biti odličan kao i svi Razer miševi.......

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Razer Mamba

130€ + rabat za miš. Ne hvala, ima puno pametnijih stvari za potrosit tu lovu. Ionako nitko tko ce kupit taj mis nece koristit njegove prednosti, nego ce imat osjetljivost podesenu kao i na onom i od 50 kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Razer Mamba

Evo čini se da je stigao i kod nas. Jeeee odmah ga naručujem. Cool

We don't need no educatio/ We don’t need no thought control/No dark sarcasm in the classroom...
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Mamba
Razer_Copperhead kaže...

Evo čini se da je stigao i kod nas. Jeeee odmah ga naručujem. Cool

ja neznam sto vi vidite u ovome misu...Kupujem ga!!!

 

hehehee odlican mis SmijehSmijehSmijeh awww pre sexy je :D

16 godina
offline
RE: Razer Mamba
Razer Mamba kaže...
Razer_Copperhead kaže...

Evo čini se da je stigao i kod nas. Jeeee odmah ga naručujem. Cool

ja neznam sto vi vidite u ovome misu...Kupujem ga!!!

 

hehehee odlican mis SmijehSmijehSmijeh awww pre sexy je :D

loool hilju kn za misa.boze sacuvaj. moj logitech mx500 od 300 kn nekad davno rulez nakon svih ovih godina.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Mamba
Zaja kaže...
Razer Mamba kaže...
Razer_Copperhead kaže...

Evo čini se da je stigao i kod nas. Jeeee odmah ga naručujem. Cool

ja neznam sto vi vidite u ovome misu...Kupujem ga!!!

 

hehehee odlican mis SmijehSmijehSmijeh awww pre sexy je :D

loool hilju kn za misa.boze sacuvaj. moj logitech mx500 od 300 kn nekad davno rulez nakon svih ovih godina.

ovaj je bezicni,lijepo izgleda,lijepi stalak za punjenje gaming mis i razer :D :D :D stvarno prejak mis =)

14 godina
neaktivan
offline
Razer Mamba

je da je mis lijep na izgled i sve ali to je bar meni previse novca za mis...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Mamba
Razer_Copperhead kaže...
 Ja isto. Odbrojavam dane kad će doći i odmaš je naručujem, a sad imam Copperhead koji je isto odličan.Cool

Ništa moraš napraviti novi account (i ja isto kada kupim jednog dana novog Olya)Smijeh

 

 

http://fotoforum.forumotion.net/
15 godina
odjavljen
offline
Razer Mamba

Vidim da je dosao i u links. Malo je jeftiniji, ali koliko dodje, stvarno se ne isplati cjepidlaciti, osim, onima kojima je blizi ovaj potonji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Mamba
Oly_E3 kaže...
Razer_Copperhead kaže...
 Ja isto. Odbrojavam dane kad će doći i odmaš je naručujem, a sad imam Copperhead koji je isto odličan.Cool

Ništa moraš napraviti novi account (i ja isto kada kupim jednog dana novog Olya)Smijeh

 

 

Možda tamo negdje u dalekoj budućnosti za jedno 100-150 godina. SmijehBelji se

We don't need no educatio/ We don’t need no thought control/No dark sarcasm in the classroom...
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2009 7:19 (Razer_Copperhead).
15 godina
odjavljen
offline
RE: Razer Mamba
zaki kaže...

da ali mambu moyes pristekat na zicu i puni se i moses igrat za to vrijeme

definitivno ju kupujem

 

Problem je koliko sam vidio to da je uzasno tesko istekati taj 'kabel' iz nje... Moras se bas svojski potruditi, a sve izgleda jako 'nepopularno' (citaj mora se poprilicno snage upotrijebiti za taj cin) za tu cijenu....

BTW vidim da je tu bilo nekih koji su najavili da ce ga kupiti vec prvi dan, pa bi mogli i dojmove staviti.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Mamba
Mrgud Veliki kaže...
zaki kaže...

da ali mambu moyes pristekat na zicu i puni se i moses igrat za to vrijeme

definitivno ju kupujem

 

Problem je koliko sam vidio to da je uzasno tesko istekati taj 'kabel' iz nje... Moras se bas svojski potruditi, a sve izgleda jako 'nepopularno' (citaj mora se poprilicno snage upotrijebiti za taj cin) za tu cijenu....

BTW vidim da je tu bilo nekih koji su najavili da ce ga kupiti vec prvi dan, pa bi mogli i dojmove staviti.

Ja sam ga naručio, ali živim na otoku pa moram čekati 3 dana da dođe s dostavom pa kada dođe javim dojmove.

We don't need no educatio/ We don’t need no thought control/No dark sarcasm in the classroom...
14 godina
neaktivan
offline
Razer Mamba

u njemu mora da je neka mini grafička i procesor

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Razer Mamba
Razer_Copperhead kaže...

Ja sam ga naručio, ali živim na otoku pa moram čekati 3 dana da dođe s dostavom pa kada dođe javim dojmove.

 

Aj' bas me zanima... Bio sam neki dan u feniksu i nisam ga nigdje vidio, a i cjenik im je zbrda-zdola.

Na stranicama (koje mi jedine ne znam zasto resetiraju komp. nakon sat vremena, ako ih ostavim) pise da imaju nesto, a kada sam dosao ispalo da nemaju nista od toga.

Uglavnom, najvise me zanima onaj dio sa zicom. Jel' to ide lagano odvojiti ili bas onako kao na video materijalu koji sam vidio. Pogotovo, jer nekada znam raditi s misem i daleko vise od 14 sati dnevno, a toliko mu kao traje baterija, ako se non stop igra, sto mi je (nekada), moram priznati - malo, buduci da nema zamjenske baterije. Samo se nadam da su sredili te svoje 'zice', jer prijasnji njihovi misevi su znali pucati samo tako, bas oko kontakta zice i misa. Mada, da ponovim, za te pare su stvarno mogli dati i zamjensku bateriju, jer za korisnike koji dulje rade na kompu on jednostavno postaje zicni mis koji te pare jednostavno ne vrijedi, osim za one koji se pale na fency stvari...

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2009 3:24 (Mrgud Veliki).
15 godina
odjavljen
offline
Razer Mamba

Iiiii ?!?! Gdje zastalo ? Vidim da su rasprodani. Nisu valjda opet svi 'pozavrsavali' za recencije ?!?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice