Slušalice za glazbu - tema za izbor izdvojena tema

poruka: 4.296
|
čitano: 1.125.963
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
lobotomac90 kaže...

A što valja tako jeftinije nešto? Jel ove valjaju? http://www.elipso.hr/audio__video/slusalice/PHILIPS-SHL3060-BLACK/

Mikrofon mi ni ne igra toliko ulogu nego samo da daju iole dobar zvuk.

 Sennheiser HD201

 

ili

 

Superlux HD681

16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
lobotomac90 kaže...

A što valja tako jeftinije nešto? Jel ove valjaju? http://www.elipso.hr/audio__video/slusalice/PHILIPS-SHL3060-BLACK/

Mikrofon mi ni ne igra toliko ulogu nego samo da daju iole dobar zvuk.

 Ne.

 

Ako imas tako mali buđet, uzmi neke dobre in-ear.

Twitter: @191x7
16 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

http://www.muziker.hr/superlux-hd562-bk

 

HORY SHEET!
Malo sam proskimao reviewove... za te pare kopija HD25. Koja uz to i dobro zvuči. Pa fino, bogme.

Who would have thought being hit by lightening would land you in hospital?
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Callisto kaže...
lobotomac90 kaže...

A što valja tako jeftinije nešto? Jel ove valjaju? http://www.elipso.hr/audio__video/slusalice/PHILIPS-SHL3060-BLACK/

Mikrofon mi ni ne igra toliko ulogu nego samo da daju iole dobar zvuk.

 Sennheiser HD201

 

ili

 

Superlux HD681

 

Upravo naručio Sennheiser, još ima opcija plaćanjem pouzećem. Jel netko ima iskustva s njima do sada što se tiče naručivanja? Vidim da su jeftiniji od svih.

11 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Father_Dougal kaže...

http://www.muziker.hr/superlux-hd562-bk

 

HORY SHEET!
Malo sam proskimao reviewove... za te pare kopija HD25. Koja uz to i dobro zvuči. Pa fino, bogme.

 dostava 110kn???

16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
roby27 kaže...
Father_Dougal kaže...

http://www.muziker.hr/superlux-hd562-bk

 

HORY SHEET!
Malo sam proskimao reviewove... za te pare kopija HD25. Koja uz to i dobro zvuči. Pa fino, bogme.

 dostava 110kn???

 ta firma je nešto ko extreme digital sa skladištem vani. bar koliko sam shvatio....

11 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Gearbest?

osobno mogu preporucit 3 modela Superlux slusalica HD681, HD681 Evo i HD668B... zvuk koji cete dobiti sa njima uvelike premasuje njihovu cijenu, vjerujem da su i ostali modeli na razini

 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Koje su po tebi najbolje od ta tri modela?
Mozes opisat koje su razlike medju njima (osim izgleda)?

Tnx
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
11 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Takodjer i pitanje koje su od tih tri lakse za nosit na glavi i koje imaju manji pritisak na glavu i usi...clamping forse
14 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Takoder preporuka za Superlux,a i Gearbest,barem u vezi cijena

 

Imao sam HD681 i prije par dana sam dobio HD681 Evo.Ne mogu reci nista za HD668B.

Zvuk je vrlo slican,malkice bolji na EVO,velur jastucici su super

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Samo da se pohvalim kako sam uzeo Sennheiser hd 201 i mogu reći da sam prezadovoljan, zvuk je odličan za ono što meni treba, super sluške za malo para.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.9.2016 0:20 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
roby27 kaže...
Father_Dougal kaže...

http://www.muziker.hr/superlux-hd562-bk

 

HORY SHEET!
Malo sam proskimao reviewove... za te pare kopija HD25. Koja uz to i dobro zvuči. Pa fino, bogme.

 dostava 110kn???

Tjeraju te da potrošiš bar 500 kuna, jer je onda dostava besplatna. Firma je inače iz Slovačke, tako da dostava inherentno mora biti skuplja nego dostava unutar Hrvatske, no očito namjerno pretjeruju.

 

igy kaže...
ta firma je nešto ko extreme digital sa skladištem vani. bar koliko sam shvatio....

Donekle. Koliko sam shvatio, Extreme Digital ima kakvu-takvu fizičku prisutnost u Hrvatskoj, dok Muziker nema - Muziker ima samo web-sajt na Hrvatskome.

 

 

Kad se već priča o slušalicama, na Massdropu znaju biti OK ponude. Tamo sam ubo AKG M220 (informacije su slabo dostupne, no prema recenzijama to bi trebale biti samo bijele AKG K240) za 50 dolara (+12 za dostavu), što nakon carinjenja znači da su me koštale 600 kuna sa svim troškovima, znači 2/3 cijene AKG K240 kod nas. Zvuk je jako ugodan, ljudi u recenzijama kažu da im fali malo basa, dok meni zvuče ko da ima i previše basa (ne idu toliko duboko, koliko mi se čine glasnijim od srednjih, a pogotovo visokih tonova), no ja sam naučen na jeftine 3" monitorske zvučnike koji bas praktički nemaju pa se možda samo moram naviknuti na to. U svakom slučaju na ovim je slušalicama užitak slušati glazbu, dok su mi moji monitorski zvučnici za to grozni (visoki tonovi paraju uši), no oni ionako nisu namijenjeni slušanju glazbe.

11 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
irrelevant kaže...

Gearbest?

osobno mogu preporucit 3 modela Superlux slusalica HD681, HD681 Evo i HD668B... zvuk koji cete dobiti sa njima uvelike premasuje njihovu cijenu, vjerujem da su i ostali modeli na razini

 jel moze neki tvoj osvrt koje su razlike i koje od te tri bi bile najbolje po zvuku a koje po pritisku na uši i glavu? 

 

po specifikacijama jedino sto vidim razliku je to da 668B - 56 ohma a 681 - 32ohma impedancija, ja se ne kuzim u to veci broj je bolje ili?

 

i 668B ima odvojivi kabel na sluškama...

 

u procesu sam kupnje superlux slušalica pa me zanima tvoj osvrt iz prve ruke   tako da konacno mogu low budjet Havit sluške bacit u kontejner pred zgradom 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2016 2:52 (roby27).
13 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozdrav ekipa, vase misljenje za Sennheiser 555 za 400 kuna, jel isplativo, imali sto bolje za tu cijenu? 

Zeppe :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
irrelevant kaže...

Gearbest?

osobno mogu preporucit 3 modela Superlux slusalica HD681, HD681 Evo i HD668B... zvuk koji cete dobiti sa njima uvelike premasuje njihovu cijenu, vjerujem da su i ostali modeli na razini

 znaci nema od tebe ni traga ni glasa 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Ljudi želim kupiti Xiaomi Piston 3 sluške al nazalost nema ih vise na banggod-u.

Zelim da su 100% orginalne,nikako fake sa ebaya.

Hvala :D
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Najbolje slušalice do 200 kn za pc.. Links/Hgshop/Instar...
Only God Can Judge Me
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Zumzum90 kaže...
Ljudi želim kupiti Xiaomi Piston 3 sluške al nazalost nema ih vise na banggod-u.

Zelim da su 100% orginalne,nikako fake sa ebaya.

Hvala :D

 Kupi s gearbesta. Tamo sam ih ja uzeo.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Ili honorbuya
15 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
jukiii kaže...
Najbolje slušalice do 200 kn za pc.. Links/Hgshop/Instar...

 Ja sam prije tjedan dana uzeo Sennheiser hd 201 i super su sluške, tako da ti ja preporučujem njih za tu cijenu...sad vidi šta će ti ostali još preporučiti.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Necu gearbeasta naručio 2 stvari nikad dosle,makar sam dobio refund.A honorbuy nema tih sluških
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Pogledaj na AliExpress, ebay ..btw novi model pisola 4 ti je po nazivom Hybrid. Pa ako vec planiras uzimat cujem da ni one bisu lose, ali u svakom slucaju nes pogresit :)
10 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

pistonice 3 su puno bolje po pitanju zvuka, dok hybridice dominiraju kod basa

 

da ne bi mislili da muljam, imam obje doma

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

naručit ću rock zircon slušalice pa me zanima dal da naručujem sa banggooda gdje su 3$ skuplje ili sa gearbesta gdje su jeftinije?

 

u nedoumici sam jer neki govore kako im ne dolaze stvari sa gearbesta

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Meni sa gb dosle za desetak radnih dana
...potpis nije potreban...
12 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Čitao sam komentare, čini se da su Xioami Piston dobra kupovina, koje da uzmem, Piston 3 ili Hybrid? Koje imaju bolji zvuk?

Koliko bude dodatnih troškova kad se naručuje izvana, koliko su vas izašle s poštarinom?

 

I jesu li ove na Aliexpressu original, čudi me da su toliko jeftinije (7.55 USD naspram 15-ak na GearBestu)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
drexcya kaže...

I jesu li ove na Aliexpressu original, čudi me da su toliko jeftinije (7.55 USD naspram 15-ak na GearBestu)?

Prodaje ih "Xiaomi Tech Store". Pa sad...

10 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

ima razlike dosta između ovih youth colorful pistonica 3 i pravih pistonica 3

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
moderator
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
drexcya kaže...

I jesu li ove na Aliexpressu original, čudi me da su toliko jeftinije (7.55 USD naspram 15-ak na GearBestu)?

 Original su ali to je "colorful" ili "youth" verzija. Sličnost je jedino u dizajnu s piston 3 verzijom. Zvukovno nisu ni slične.

With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
12 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Te Youth izgledaju kao i ove, na Aliexpressu su mogli barem u nazivu staviti "Youth" ovako lako dođe do zabune, hvala na info!

 

Naručio bih odmah s GearBesta ali piše "Out of stock" za Piston3, ne znam treba li im dugo da popune zalihe ili da naručujem s neke druge stranice? Hybrid imaju na stanju, sad ne znam, neki su napisali ovdje da imaju lošiju kvalitetu zvuka od trojke...

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice