Slušalice za glazbu - tema za izbor izdvojena tema

poruka: 4.296
|
čitano: 1.125.906
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

KZ ATR  ja ih imam i mogu ih toplo preporucit, za razliku od KZ ATE koje takoder posjedujem ove imaju cisci i balansiraniji zvuk, kontroliraniji bass, vise detalja, siri soundstage, a jeftinije su :D
sto se tice KZ ZST pocetna serija nije valjala pa od tuda negativna iskustva, sad su ih popravili i jedne su od boljih u kz liniji in ear monitora
KZ ED9 su isto vrijedne spomena, ako trazis klasican dizajn, koje ne idu zicom oko uha

16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
irrelevant kaže...

KZ ATR  ja ih imam i mogu ih toplo preporucit, za razliku od KZ ATE koje takoder posjedujem ove imaju cisci i balansiraniji zvuk, kontroliraniji bass, vise detalja, siri soundstage, a jeftinije su :D
sto se tice KZ ZST pocetna serija nije valjala pa od tuda negativna iskustva, sad su ih popravili i jedne su od boljih u kz liniji in ear monitora
KZ ED9 su isto vrijedne spomena, ako trazis klasican dizajn, koje ne idu zicom oko uha

Jel mi se isplati više uzeti nešto ovakvo ili recimo Sony MDR-EX110LP za 150kn?

 

http://www.proxima-informatika.hr/products/details/slusalice-sony-mdrex110lpb/97355

 

Do sad sam imao 2 komada sonya, cijena je bila 150-200kn... I na obje mi je nakon 2 godine blagog korištenja otkazala jedna slušalica... jednostavno prestane raditi...

 

Slušalice su OK i imaju pristojan zvuk, ali mi nije jasno to otkazivanje, jer stvarno pazim na njih jako...

 

Uglavnom zanima me što je bolje, naručiti nešto od ovog s gearbesta ili uzeti sonya (ili nešto drugo u rangu 150-200kn)?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 12:21 (lllnuclearlll).
7 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozdrav,

 

trebao bi neke in-ear slušalice do nekih 300kn, mogu se protegnut malo više ako se dobije dosta veća kvaliteta. Imao sam do sada Rock Zircon na kojima mi je danas prestala raditi lijeva slušalica. 

 

Uzeo bi ih opet jer su super ali mi se neda opet čekat mjesec dana na dostavu. Tako da mi je jedini uvjet osim cijene da slušalice mogu uzeti u ZG u nekom dućanu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Labracadabrador kaže...

Pozdrav,

 

trebao bi neke in-ear slušalice do nekih 300kn, mogu se protegnut malo više ako se dobije dosta veća kvaliteta. Imao sam do sada Rock Zircon na kojima mi je danas prestala raditi lijeva slušalica. 

 

Uzeo bi ih opet jer su super ali mi se neda opet čekat mjesec dana na dostavu. Tako da mi je jedini uvjet osim cijene da slušalice mogu uzeti u ZG u nekom dućanu.

Meni je krepala danas desna... Aj mi pošalji lijevu 

 

Baš i sam gledam, i za 260kn sam našao ove Sony s 12mm driverom... To bi trebalo biti dosta dobro...

 

http://www.nabava.net/search.php?q=MDR-EX450

 

Ja si gledam slabiji model s 9mm driverom za nekih 130kn, ili ću možda neke s gearbesta, al nemam pojma koje...

 

Jedino ne razumijem zašto mi je riknula slušalica, nisam ih uopće pojačavao jako i sl... a i nisu bile puno korištene... jednostavno valjda nemam sreće...

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 12:48 (lllnuclearlll).
15 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozdrav. Ako može pomoć u izboru slušalica do 500kn (može i malo iznad ak bi baš neke jako dobre bile). Slušalice bi primarno služile za slušanje glazbe (većinom slušam techno, trance, dubstep, trap ak je to bitno) na PC-u.

Unaprijed hvala.

lol [eu]east: z0mbie
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozz ekipa, trebam prijedlog za bluetooth slušalice pošto mi se jack izlizao na mobu pa više uopce ne prepoznaje slusalice, znaci nesto tipa in ear do 200kn da imaju dobar zvuk bass po mogucnosti. Hvala lp

If you have nothing to lose, try.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Evo KZ ATR došle nakon 11 dana, zvuk je odličan, mrvu fali basova, ali ajde to je najmanji problem.
Jedini problem je taj sistem oko uha hah bez obzira na naočale ne odgovara mi nikako, jedna strana dobra, drugu ne mogu naštimat, izgleda ko da bubrege imam u ušima :D
Ali da stavim to na stranu, možda treba vremena za naviku, ali sve u svemu zvuk za 5 dolara je stvarno kvalitetan 

Siky1234
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

jel ih ovako stavljas, meni je isto u pocetku bio cudan ovaj dizajn, kad sam skuzio kako se pravilno stavljaju i nakon nekog vremena upotrebe postao mi je fora, sad preferiram vise ovaj dizajn nego klasicni :D

10 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
irrelevant kaže...

jel ih ovako stavljas, meni je isto u pocetku bio cudan ovaj dizajn, kad sam skuzio kako se pravilno stavljaju i nakon nekog vremena upotrebe postao mi je fora, sad preferiram vise ovaj dizajn nego klasicni :D

 E tako ih stavljam, sjednu one, samo malo viri doljni dio tog sklopa (valjda ovisi od uha do uha), ali otprilike izgleda tako
Evo sad nakon sat, dva nošenja nije tako ni loše, doduše i dalje izgledaju ko bubrezi, ali ajde zvuk kompenzira

Siky1234
13 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Vec dosta vremena sam korisnik Philips SHE3590 slusalica, no nazalost neki dan prestale su radit, tj. crknuo je jedan od zvucnika. Sa slusalicama sam bio prezdovoljan kad se uzme u obzir cijena i kvaliteta zvuka koju pruzaju. Nazalost vise nisu dostupne u svijetu medija pa se moram baciti u potragu za drugima. Uglavnom trazim nesto slicne kvalitete zvuka i cijene, do nekih 100kn. Nisam neki audiofil, al one slusalice za 50kn kaj su prodaju po kioscima ne mogu podnijet, uglavnom s ovima sam bio zadovoljan i volio bi kad bi nove bile slicne. Sve preporuke dobrodosle.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.12.2016 19:56 (gamer34).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
gamer34 kaže...

Vec dosta vremena sam korisnik Philips SHE3590 slusalica, no nazalost neki dan prestale su radit, tj. crknuo je jedan od zvucnika. Sa slusalicama sam bio prezdovoljan kad se uzme u obzir cijena i kvaliteta zvuka koju pruzaju. Nazalost vise nisu dostupne u svijetu medija pa se moram baciti u potragu za drugima. Uglavnom trazim nesto slicne kvalitete zvuka i cijene, do nekih 100kn. Nisam neki audiofil, al one slusalice za 50kn kaj su prodaju po kioscima ne mogu podnijet, uglavnom s ovima sam bio zadovoljan i volio bi kad bi nove bile slicne. Sve preporuke dobrodosle.

KZ ZST trenutno no1 model na head-fi forumu u temi posvecenoj KZ slusalicama
sjecam se da sam procitao review jedne forumasice koja je imala prije te philips kao i ti i stavila je ove KZ ZST ispred, evo post

15 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ja imam Xiaomi Piston 3 i super sam zadovoljan što sam dobio za tu cijenu.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
irrelevant kaže...
gamer34 kaže...

Vec dosta vremena sam korisnik Philips SHE3590 slusalica, no nazalost neki dan prestale su radit, tj. crknuo je jedan od zvucnika. Sa slusalicama sam bio prezdovoljan kad se uzme u obzir cijena i kvaliteta zvuka koju pruzaju. Nazalost vise nisu dostupne u svijetu medija pa se moram baciti u potragu za drugima. Uglavnom trazim nesto slicne kvalitete zvuka i cijene, do nekih 100kn. Nisam neki audiofil, al one slusalice za 50kn kaj su prodaju po kioscima ne mogu podnijet, uglavnom s ovima sam bio zadovoljan i volio bi kad bi nove bile slicne. Sve preporuke dobrodosle.

KZ ZST trenutno no1 model na head-fi forumu u temi posvecenoj KZ slusalicama
sjecam se da sam procitao review jedne forumasice koja je imala prije te philips kao i ti i stavila je ove KZ ZST ispred, evo post

 

AmonZero kaže...

Ja imam Xiaomi Piston 3 i super sam zadovoljan što sam dobio za tu cijenu.

 

Hvala obojici na preporukama, al zaboravio sam napomenut da samo u HR trazim.

Na kraju sam odlucio uzet opet te Philips mada po nesto visoj cijeni (100kn vs 70kn) nego sto su prije kostale, al dobro barem znam sto kupujem.

15 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ja bi ti preporučio da si uzmeš vani (Kina) jer za tu cijenu ćeš full kvalitetne slušalice dobit. Ja sam svoje dobio za nešto više od tjedan dana mislim, a došle iz Kine i bio free shipping.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
9 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Prije svega dragi ljudi, sretni blagdani svima, i evo mislim da bi moje pitanje zaslužilo potpuno novu temu .. interesiraju me optimalne fizikalne karakteristike slušalica za korištenje na PCu za slušanje glazbe. Moram pohvaliti dva para slušalica koje sam koristio u posljednjih 8-10 godina, sennheiser hd201 i akg k511. Prve su mi trajale otprilike nekih 3.5-4 godine i koristio sam ih na PCu, spojene na liniju i na smartphoneu i bile su super, prvo mi je otišao bass na jednoj strani, ubrzo i druga strana al trajale su dovoljno, 108dB sensitivity i impedancija 32 ohma ako se ne varam. Drugi par čak i duže, kupio sam ih prije 4.5-5 godina i do danas dok evo nisam primjetio da zbog učestalog padanja na pod i povlačenja kabela se on i oštetio ali i dalje imaju super zvuk. Volim glasno slušati glazbu na PCu i ne znam koliki je regularni output power na integriranim zvučnim karticama PCeva i laptopa stoga želim pokušati sa malo skupljim slušalicama za koje nemam namjeru spajati amp ili onboard zvučnu karticu. Obično sam smatrao poučen iskustvom da slušalice do 32 ohma i preko 105dB rade dobro na PCu ali me interesiraju iskustva kod slušalica sa ili višom impedancijom ili nižim sensitivity-em, strah me dati novce za slušalice koje mi neće biti dovoljno glasne ili dovoljno kvalitetnog zvuka ili optimalnog SNR omjera. Interesiraju me vaša iskustva sa različitim slušalicama prilikom PC korištenja, npr želio bih kupiti sennheiser hd 6 ili 7, slušalice visoke impedancije, ali me strah dati novce za takav par slušalica za korištenje mog profila. Ima li tko kakvih iskustava s njima prilikom korištenja na PCu? Ako imate kakva iskustva sa korištenjem slušalica rizičnih parametara impedancije i osjetljivosti na PCu bez amp-a ili dodatnim zvučnim karticama, neovisno gaming ili audio slušalice, molim da ih napišete. Hvala i pozdrav.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Evo preporuka za jedne in- ear slušalice koje sam nedavno naručio i kupio sa bangood stranice http://www.banggood.com/REMAX-Brand-RM-610D-Stereo-In-ear-Earphone-Headphone-With-Mic-p-980746.html

 

Treba odmah reći da nisam siguran jesu li original pošto nemaju iza na kontrolama tipku za prebacivanje između Android/iOS sustava kao ove na slici.

 

Usprkos tome, pokazale su se izvrsne, razina detalja i čistoća zvuka je vrlo dobra za ove novce, ništa ne šušti, dosta je jasno i glasno, i za 9.99$ koliko koštaju mislim da su kao da si ih besplatno dobio, kod nas duplo lošije koštaju duplo više od ovih.

 

Ako netko traži slušalice za mob, a ne želi izdvojiti puno novaca za njih, ovo je za njega. Niti 70 kn za vrlo dobre slušalice.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2016 16:29 (AnđeoGabrijel21).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Koje su najizdrživije slušalice? znači netreba bit tolko ni kvaliteta zvuka dobra kolko da mi ne krepavaju svakih pol godine

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Rai kaže...

Koje su najizdrživije slušalice? znači netreba bit tolko ni kvaliteta zvuka dobra kolko da mi ne krepavaju svakih pol godine

 

Kupi nekoliko para jeftinih, imaj doma i mijenjaj po potrebi. Ja sam skuzio da su sve slusalice danas smece po trajnosti koje vjerojatno nece dozivit godinu i pol. Od najjeftinijih Philips in-ear, do skupljih Sennheiser in-ear pa na kraju do vrlo skupih Hyperx Cloud over ear slusalica. Kad se sve zbroji u zadnjih 2 i pol godine sam izmjenjao jedno 5-6 pari slusalica pa racunaj koja je to trajnost, Bogu hvala Hyperx su crknule mjesec i pol prije isteka garancije, a ove sve su obicno crkavale izmedu pol godine i godinu starosti.

16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Koliko slusalica!!!...sta igras nogomet s njima?
HyperX preskupe!?...ocito nisi vidio sve sto se nudi..50000$$$

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2016 16:39 (djigibao).
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
djigibao kaže...

Koliko slusalica!!!...sta igras nogomet s njima?
HyperX preskupe!?...ocito nisi vidio sve sto se nudi..50000$$$

 

Nisu sve moje, al ih ja nosim sve na garanciju. Uglavnom 2x Sennheiser su otisle, 2x Philips i 1x HyperX ako se dobro sjecam. Kao sto rekoh najduze su trajale HyperX, cca godinu i 10mj, sve druge puno manje.

Nisam rekao da su preskupe, vec da su skupe slusalice, a ako ti mislis drugacije ok, slozimo se da se ne slazemo.

 

11 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozdrav ekipa.

 

Jel bi mi mogao netko reći koji je po vama najbolji izbor on ear ili over the ear slusalica za glazbu u cjenovnom rangu do 350kn?

 

Gledao sam stranicu muziker al ne mogu se baš snaći i dostava mi baš ne odgovara ipak je 110 kn samo za dostavu malo previše za mene no ako bi se moglo iz muzikera ili negdje drugo ovdje kod nas (da nije ebay,amazon itd.) naručiti neke dobre slušalice koje skupa sa dostavom koštaju do 350kn bilo bi perfektno. Njuškalo također dolazi u obzir. Što se tiče slušalica uopće mi nije bitno kako izgledaju i marka i te gluposti, bitan mi je samo zvuk. Po mogućnosti da imaju high i mid zvuk dobar a bass ne mora biti baš nešto jak. S tim da se uzme u obzir da bi bile koristene na mobu i na pcu(sa integrusom ili nekom low end zvucnom) bez pojacala. Pa ne bi htio da budu pre tihe. Jel zna itko neke kvalitetne slušalice za te novce?

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2017 0:05 (mate123ist).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Možeš li se protegnuti do HyperX Cloud Core? Ili abrem do Cloud Stinger?

http://www.nabava.net/search.php?q=hyperx+cloud

 

Twitter: @191x7
11 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
191x7 kaže...

Možeš li se protegnuti do HyperX Cloud Core? Ili abrem do Cloud Stinger?

http://www.nabava.net/search.php?q=hyperx+cloud

 

 Nažalost ne limit mi je 350kn, ali i ne želim te gaming slušalice, znači neke bez mikrofona.

 

16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2017 1:11 (djigibao).
11 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

 Hmm, a recimo u usporedbi sa Sennheiser HD 419 koje ti se čine bolje?

16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
mate123ist kaže...
191x7 kaže...

Možeš li se protegnuti do HyperX Cloud Core? Ili abrem do Cloud Stinger?

http://www.nabava.net/search.php?q=hyperx+cloud

 

 Nažalost ne limit mi je 350kn, ali i ne želim te gaming slušalice, znači neke bez mikrofona.

 

Nešto si pobrkao, Takstar Pro80 nisu "gaming slušalice", ako mi ne vjeruješ - googlaj.

Isto tako, to što u njih možeš uštekati mikrofon ne znači da to i moraš napraviti, samo ga ne spojiš i imaš slušalice bez mikrofona.

A pošto bi ih koristio i na mobitelu, zar bi ti smetalo što bi, ako ti zatreba, mogao spojiti i mikrofon?

Twitter: @191x7
10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
191x7 kaže...
mate123ist kaže...

 

Nešto si pobrkao, Takstar Pro80 nisu "gaming slušalice", ako mi ne vjeruješ - googlaj.

Isto tako, to što u njih možeš uštekati mikrofon ne znači da to i moraš napraviti, samo ga ne spojiš i imaš slušalice bez mikrofona.

A pošto bi ih koristio i na mobitelu, zar bi ti smetalo što bi, ako ti zatreba, mogao spojiti i mikrofon?

 Stinger takstar pro 80? hm...superlux hd669 je i s ovom dostavom od 110 kn jeftiniji 80 kn s tim da micronis isto ima dostavu(49 kn) znaci razlika ide priko 100 kn. Moram uzest jedne HX cloud čisto da usporedim, ali nekako sumnjam da vride 100 kn više ako su uopće bolje(iz usporedba po netu reka bi da je obrnuto, bar sta se tice zvuka).  Uskoro bi triba doć Takstar HD6000(~50$) pa ću probat bacit neku usporedbu ta tri modela kako su sva tri zatvorena i sličnih specifikacija. 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2017 10:19 (om-prat).
12 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

tražim sluške 300-400 kn koje bih povezao s ps4, a i dosta često gledao filmove i ostalo sa laptopa? e sad me zanima dal su ove sluške dobre za filmove? te da li ima curenje zvuka (da se čuje zvuk izvana dok imam sluške na glavi?)

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
fluj kaže...

tražim sluške 300-400 kn koje bih povezao s ps4, a i dosta često gledao filmove i ostalo sa laptopa? e sad me zanima dal su ove sluške dobre za filmove? te da li ima curenje zvuka (da se čuje zvuk izvana dok imam sluške na glavi?)

 

 Zatvorene su(ne bi tribalo bit strašno curenje), ali ugl u micronisa je core jeftiniji tako da ovo nema smisla uzimat + Instar je na njih uredno zalipija specs Core-a. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice