Slušalice Prestigio

poruka: 27
|
čitano: 8.390
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Slušalice Prestigio PHS4 ili CANYON CNR-HS3

Crkle su mi slušalice, imao sam CANYON CNR-HS7 i bio zadovoljan s njima, malo muzike, malo skypa, malo gameinga, sve u svemu meni su bile ok, jedino što su nakon dužeg nošenja stvarale priličan pritisak na glavu. Sad se dvoumim između PRESTIGIO PHS4 i CANYON CNR-HS3, pa me zanima koje su bolje, te dal ima za 120-130kn nekakvo bolje riješenje. Znam da za 200 kn mogu dobit Sennheiser HD 201, al one nemaju mikrofon, niti regulaciju glasnoće, tako da bi morao izdvojit novce za mikrofon i tipkovnicu na kojoj imaju tipke za reguliranje glasnoće, a to mi je već preveć para. Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Slušalice Prestigio

Imas ih za 158kn ,mislim da se ovo stvarno isplati i ako ti treba mic kupis najjeftiniji koji nades.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.2.2011 0:09 (SHELBY_09).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Slušalice Prestigio
SHELBY_09 kaže...

Imas ih za 158kn ,mislim da se ovo stvarno isplati i ako ti treba mic kupis najjeftiniji koji nades.

nema ih već odavno, bile su u technomaxu prije 2-3mj. (žalim što ih nisam tada kupio) više ih gotovo nigdje nema za kupit, a kamoli po toj cijeni. Al reko nije problem dat još 20 kn za microfon, nego je problem što one nemaju regulaciju glasnoće, a ja neam na tipkovnici nikakve dodatne tipke za glasnoću.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.2.2011 0:35 (Balvan8).
13 godina
offline
Slušalice Prestigio

Sad cu poslat mail TechnoMax-u ako ce ih dobivat. Meni ih je tako žao, jedan dan pobiga mi bus i otiša sam do TM-a. Vidim Sennheiser HD201 za 149kn. Pitam ja jeli ovo akcija ili redovna cijena, kažu oni redovna. Taj dan nisam imao pare u sebe i rekoh vratit ću se sutra, i sutra se zadnja dva prodala. A taj dan sam ima 50kn u sebe, trebao sam ostavit kao kauciju da mi ih ostave sastrane pa da ih predignem sutra. Obavjestit cu vas kad dobijem odgovor na mail.

 

EDIT: Sad ću ih nazvat popodne jer im nisam našao mail.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.2.2011 12:20 (Vapor).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Slušalice Prestigio

Dobit njih na telefon je lutrija, nitko se ne javlja nakon 3x puta zvanja.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Slušalice Prestigio

Oke, da se vratimo na temu, jel bolje uzet Prestigio ili Canyon?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Slušalice Prestigio

Imam ove Canyon i iskreno ti ih ne preporucam. Najlosije Canyon koje sam imao, a imao sam ih nekoliko, i sada imam jedne, ali manje.

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Slušalice Prestigio

Prestigio apsolutno, ove Canyon mi ima frend. Prvo su neudobne, a ima par forumaša kojima su se pokvarile brzo.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Slušalice Prestigio

Nisam imao vremena da opsirnije kazem, pa cu sad.

 

Dakle uzasno neudobne, nakon 15minuta me zaboli glava od pritiskanja i cupa mi kosu. Ne prekriju mi cijelo uho sto je najgore. Prvo mi je otpalo ono s mikrofona, pa mi se kontakt s**bao i cujem samo u lijevoj slusalici. Bacene pare, definitivno...

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Slušalice Prestigio

ako sam dobro svatio, prestigio su na usb, nisam nikada imao slušalice s usb-om pa neznam, jel to prednost/mana?

 

edit. Vidio sam da ima i u linksu par komada do 130kn pa jel neko zna nešto o njima?

 

Sharkoon Rush 119kn

Sharkoon HS40 125kn

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.2.2011 20:37 (Balvan8).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Slušalice Prestigio

Za te Sharkoon RUSH ti mogu potvrdit da imaju odličan mikrofon, jer imao ih je lik s kojim sam na Teamspeaku pričao. Koristi ih za CS i lik rastura. Preporuke za njih.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Slušalice Prestigio

Ja isto imam te Sharkoon-ice.

Potpuno sam zadovoljan sa njima.Mikrofon odlican(kao sot je kolega iznad naveo),zvuk isto odlican(bas nije previse jak,ali meni ne smeta).

Po meni best-buy za tu cijenu.

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
16 godina
offline
Slušalice Prestigio

SpeedLink Medusa Stereo - jedan on najboljih headsetova što se za manje od 150 Kn može kupiti.

Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Slušalice Prestigio
191x7 kaže...

SpeedLink Medusa Stereo - jedan on najboljih headsetova što se za manje od 150 Kn može kupiti.

Nemogu ih nigdje naci(za kupiti).

Moze link(ako ima)?

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
13 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Slušalice Prestigio

Te NX su još bolje od običnih.

Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
14 godina
neaktivan
offline
Slušalice Prestigio

Je li USB brzi od Audio Jack 3.5mm?

malada
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Slušalice Prestigio

Neme tu razlike u brzini. Tu se radi da je na USBu integrirana zvučna, a na 3.5mm koristiš zvučnu od kompa.

 

Pitao sam u TechnoMaxa kad dolaze SennHeiser HD 201. Prodavač mi je odgovorio da su naručene i da ne znaju datum kada će doć.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Slušalice Prestigio

Prestigio nebi preporučio najgorem neprijatelju, kupio  sam ih prije 3 mjeseca u technomax-u, a već sam na četvrtim (sa garanije, zamjena) jer na svakom modelu crkava lijeva slušalica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Slušalice Prestigio

da ne otvaram novu temu pa cu pitat ovdje koji headset da kupim za gaming do 200kn ove sharkoon mi s cine ok ima li jos prijedloga

sta mislite o ovim? http://www.protis.hr/products/details/slusalice-steelseries-3h-vr/34438

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.3.2011 10:09 (NoDiggity).
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Slušalice Prestigio

sry na double post evo odlucio sam se za ove meduzsa nx :)) gledao sam videe na youtubeu samo me zanima jos vase misljenje

ili ove su ove iz adm-a

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.3.2011 10:26 (NoDiggity).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice Prestigio
NoDiggity kaže...

sry na double post evo odlucio sam se za ove meduzsa nx :)) gledao sam videe na youtubeu samo me zanima jos vase misljenje

ili ove su ove iz adm-a

Pazi te vide-e što si ti stavio su vezani za Speed Link Medusa 5.1 koje dođu više od 300 kn.. Postoji još varijanta Speed Link Medusa NX koje su ADM-a 170 kuna..

 

http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=8979

Zeppe :D
13 godina
offline
Re: Slušalice Prestigio
Nikola45 kaže...

Prestigio nebi preporučio najgorem neprijatelju, kupio  sam ih prije 3 mjeseca u technomax-u, a već sam na četvrtim (sa garanije, zamjena) jer na svakom modelu crkava lijeva slušalica.

To je bila samo jedna serija,u šestom mjesecu je to ispravljeno

12 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice Prestigio

Ne kupuj ove slušalice požalit češ-http://www.protis.hr/products/details/slusalice-s-mikrofonom-canyon-cnrhs3/8356

Meni nisu radile niti 1 mj...

Arian RIčko
13 godina
neaktivan
offline
Slušalice Prestigio

ja osobno nemam  dobra iskustva sa sharkoonom . koristio sam http://www.links.hr/?naziv=slusalice-sharkoon-rush-rhs200&option=artikl&id_kategorija=10050640&id_artikl=100.506.252  i desna sluska je otisla nakon mj. dana a nije bilo rage-a na njima. uz to je kvaliteta zvuka nikakva. sva sreca da su mi uvazili garanciju (jer mi je bilo otpalo nesto na ljevoj sluski -plastika) pa sam nadoplatio i uzeo 5hv2.  ne kupujte ta jeftina smeca. po meni nema bolje od creative fatality u tom cjenovnom rangu. best buy sluske. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice Prestigio
191x7 kaže...

Te NX su još bolje od običnih.

 jesu li kvalitetne?

Xc
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice