ADSL u BiH izdvojena tema

poruka: 2.526
|
čitano: 644.873
|
moderatori: Danny_HR, Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
Re: ADSL u BiH
soniman kaže...
znači za vdsl treba drugi modem. a ugovor i dalje ostaje na snazi samo uz ovu izmjenu.

Novi ugovor potpišeš i treba ti modem koji podržaje vdsl, to ti oni donesu i instaliraju.

Za dom - vjera, ljubav i domovina
8 mjeseci
neaktivan
Može li mi netko reći postoji li konkurencija HT Eronetu u Hercegovini (ŽZH), što se tiče interneta? Znam samo za zona.ba?

1 0 hvala 0
11 godina
Baki994 kaže...
Može li mi netko reći postoji li konkurencija HT Eronetu u Hercegovini (ŽZH), što se tiče interneta? Znam samo za zona.ba?

Koliko ja znam ne postoji

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
10 godina
ADSL u BiH

Ne postoji, Zapadnohercegovački kanton je u isključivoj nadležnosti HT-a. :) Ako šta tješi nije to problem samo tog kantona već svih u Bosni i Hercegovini, ako nisi u nekom od većih gradova "osuđen" si na jednog ili u najboljem slučaju dva ISP-a od kojih je po pravilu barem jedan od njih smeće. :)

Know your world.

0 0 hvala 0
10 godina
ADSL u BiH

Jel ima netko da već koristi HT Eronet 80/8 paket? Vidim reklamiraju ga u letcima a kad sam tamo otišao da promjenim paket samo su mi hladno odgovorili da to ne može.

Noi siamo come la nostra fede...Immortali...
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 20:04 (Champollion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
ADSL u BiH

Zar nije Telemach dostupan tamo ? Zivim u sr.Bosni i dostupni su kako u vecim gradovima , tako i u manjim , pa i perifernim naseljima i selima  pojedinim . Ima li kakvih kabelskih operatera  u tom podrucju , jer se spominjalo da ce se siriti jos ? 

Evo nedavno pustili novu brzinu , i sto je najbitnije totalno neovisno o TVu , tj nema padova zbog HD kanala itd . Koliko placam toliko imam (paket 100/8

Nadam se da ce se promjenit situacija ubrzo i u tom dijelu BIH 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 19:02 (error_666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice