Prelazak s Iskona na amis

poruka: 2
|
čitano: 1.777
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Prelazak s Iskona na amis

Ovako imam jedno malo pitanje prije svega što se tiće prelaska sa Iskon interneta na Amis i tu me eto prije svega zanjima ako ima tko iskustva dali moram Iskonu vratiti Router ili što platiti makar mi je ugovor već istekao,pa eto ako ima netko nekakva iskustva sa što se tiće tog raskida ugovora ili koji savijet što se tiče ugovora sa Amisom(24 mj. Midi2 u 1 internet i telefon) da mi napiše.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Prelazak s Iskona na amis
Bok Javljam ti se samo zato da napisem par rijeci, Za pocetak, nadam se da ce ti drugi jos vise opisati, pomoci ti. Ja sam u AMISU vec od 2009, i zadovoljan sam. Naime, ja prije AMISA nisam imao internet od HT, samo smo telefon imali. Nakon besplatnog razgovora s AMISOM, izabrao sam u ono vrijeme paket B, koji je sad preinacen u Midi, cini mi se. AMIS je sva pravno napravio, odjavili nas s HT, i sad imam racun samo JEDAN za telefon i internet. Zadovoljan sam, ne trazim bas extra (vece brzine down, osim uploada, ali to je ogranicenje ADSL2+). Slobodan sam korisnik, nisam pod ugovorom, ali i dalje sam kod njih. U nadi , da ce jednom doci optika i u nas dio. Ja sam Staglisce-Tresnjevka. Na upit dostupnosti, na AMISOVOJ stranici, ne vjeruj bas, jer ni na moj upit za moju adresu, kazu da je nedostupna. Nelogicno je, znam. Ali , ako nekome bas pase AMISOVA akcija a na upit kaze da su nedostupni, ima nade jos.... Upitati sluzbu o tome. Za mene, ja sam zadovoljan, osim posrane granice ogranicenja uploada Adsl-a koji imamo max 0.768 kbs. I imao sam bezbolni prijelaz telekom operatera. Sretno....
Nije mi rodendan danas!!
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice