T Com problem s lagom u igrama

poruka: 51
|
čitano: 15.131
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
T Com problem s lagom u igrama

Anyway u zadnjih tjedan dana imam problem u LoLu, Planetside 2 i Heartstone :/ jednostavno na speedtestu brzina mi je 10mbit ping 40-50 ali u igrama svako malo dolazi do lagova :/ U LoLu jednostavno champion mi stane i stoji 10ak sekundi te nastavi dalje se kretat normalno, Planetside 2 opet izbaci mi error u kutu Connection quality poor i svi oko mene se shiftaju dok mi se ne makne taj error :S HS opet ne mogu odigrat nesto dok ne dojde do sebe :S

 

 

Zovem T com i s njima je sve u redu... brzina ok, po mjerenju nema pucanja veze itd...  događa li se to nekome ovdje ?

LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: T Com problem s lagom u igrama

iskljuci firewall u postavkama rutera, izgasi antivirus dok igras, iskljuci autoupdateove tako da ti se nebi koji upalio dok si ingame... a mozda imas i virus kakav koji ti jebe konekciju

15 godina
offline
Re: T Com problem s lagom u igrama

Firewall izgasen vec odavno, antvirus sumnjam da je s obzirom da mi se isto dogadja na drugom kompu koji ga ni nema :) autouodatovi svega su iskljuceni tj steam, windows update (ostalo ni nemam nes za updejtat), virus isto sumnjam da je :D

Anyway skontao sam da nakon 24h sto se ip resetira bude sve dobro (tj kad mi je lagalo my ip adress site me je svrstao pod slunj dok me sada svrstava pod osijek i trenutno nis ne laga) visemanje sam izgubljen, al jedan dan sve bude ok pa mi drugi opez steka xD cak mi je cudno sto resetiranje rutera ne resetira ip adresu (kreten vjerovatno nisam refreshao stranicu :D )(tj. On/off, reset button nisam jos probao)

LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.8.2014 18:31 (Keiichi).
9 godina
offline
Re: T Com problem s lagom u igrama

ista stvar se meni pocela dogadati u prije nekoliko dana , isto i igrama ko counter strike i warthunder i slicno , glupi lagovi  stane igra pa me teleportira 10 metara unazat i take gluposti ,
BRAVO TCOM , DAJ SE VISE UBITE KOLIKO STE NESPOSOBNI ! JASNO !

11 godina
neaktivan
offline
T Com problem s lagom u igrama

Navodno imaju neki "Gaming profil" pa ih probaj nazvati i tražiti da ti ga uključe... ako to stvarno postoji ^^ al niš te ne košta probati

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Hurki_CRO/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T Com problem s lagom u igrama

Također se javljam s ovim problemom, u Doti 2 mi staje heroj na neke 2-3 sekunde i opet sve u redu nekih 4-5 minuta i opet. Prije mi se to nije dešavalo. Takođe mi se događa da u jednoj igri koju igram vec 2 godine da error "High packet loss". Mislio sam da je do mene.

Say hello to my little friend
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T Com problem s lagom u igrama

Anyway mali update :D

 

ajde provjerite sa WhatsMyIP na koji ip vas sibne :) Znaci meni se desavaju lagovi iskljucivo kada je ip smjesten u  Slunju :D (iz Osijeka sam inace :D kada mi je ip u doticnom gradu sve je super )

 

E sada zvao help desk, ali naravno studenti koji ne mogu napraviti nes extra :( provjere brzinu, pucanje itd i ako nema nikaj, nemaju kaj za prijaviti :D buuuuuut dosao sam u kontakt bas sa covjekom koji fala bogu zna, ali rekao mi je ono sto sam vec znao i odma mi pregazio svaku nadu za pomoc kada je rekao tu se nista ne moze napraviti :D

 

TL;DR nismo mi, server je, nema pomoci :D

LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T Com problem s lagom u igrama

Evo mene i prijatelja koji koristi T-Com disconnectalo u isto vrijeme, meni piše da je u gradu Velika, kraj Požege, a inače sam iz Broda. Prijatlelju piše samo "-".

 

EDIT: Prijatelju je na karti označio Slunj kao IP adresu

Say hello to my little friend
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.7.2014 19:07 (Krunoo7).
13 godina
offline
T Com problem s lagom u igrama

Isprike za dupli post,

 

zanima me jeli itko probao mjeriti packet loss, meni bude oko 10%-20%.

 

Say hello to my little friend
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
T Com problem s lagom u igrama

Danas imam užasnih problema s lagom, BF4 nisam mogao igrat, kao ni BO2

Ja sam malo dalje od Broda, i također mi pokaže Slunj :/

Packet loss:  0% Austrija  (43% na mađarski server)

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Hurki_CRO/
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.7.2014 22:18 (Hurki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T Com problem s lagom u igrama

Ah well we are fucked :D anyway resetirajte ruter i nadajte se najboljem :D (ja to osobno ravnam po Planetside 2posto tamo mi se odma pokaze u roku par min "connection poor" a uvijek mogu igru ugasit i opet resetirat dok ne bude ok :D

LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: T Com problem s lagom u igrama
Hurki kaže...

Danas imam užasnih problema s lagom, BF4 nisam mogao igrat, kao ni BO2

Ja sam malo dalje od Broda, i također mi pokaže Slunj :/

Packet loss:  0% Austrija  (43% na mađarski server)

5 dana kasnije, problem još uvijek tu... ima li itko neko rješenje za ovo? 

 

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Hurki_CRO/
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.7.2014 19:40 (Hurki).
15 godina
offline
T Com problem s lagom u igrama

rekoh gore :D resetiraj ruter i nadaj se da ces naletit na dobar ip koji ne laga :D

 

evo meni vec 4 dana nis da kucnem o drvo :D

LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: T Com problem s lagom u igrama
Keiichi kaže...

rekoh gore :D resetiraj ruter i nadaj se da ces naletit na dobar ip koji ne laga :D

 

evo meni vec 4 dana nis da kucnem o drvo :D

ma joj, zagorit će mi router od silnog resetiranja :( 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Hurki_CRO/
9 godina
offline
T Com problem s lagom u igrama

sad su jos vise sve sjebali , retardirani TCOM , sad svagdje lagga svi serveri  , slunj , nasice , vinkovci , osijek , slavonski brod , pozega i da nabrajam

 

vrijeme je da se prede na nest drugo , tcom previse jede govna !

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T Com problem s lagom u igrama

LoL laggao, za ostale igre ne znam, otvorio sam bio portove i nikakvih problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
T Com problem s lagom u igrama

I ja iman isti prioblem S LOL, ping na pocetku igre bude normalan, ali makon 1min pocne skakati od 500-1500 xD.-

Smetnja je prijavljhena T-comu, ali i nakon sto su oni rekli da su je uklonili problem je ostao isti.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T Com problem s lagom u igrama
Hah sumnjam da oni to smatraju kao smetnju :D anyway zanima me kada bi presao na iskon (t comova linija) bi li se to opet desavalo :S ugovor mi istice uskoro pa razmisljasadsto uciniti jer nema smisla ovo :( juce 5 puta ruter drmam, 5 Puta slunj i lag xD
LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
14 godina
neaktivan
offline
Re: T Com problem s lagom u igrama
Nije potrebno restartirat router da se promijeni IP, dovoljno je ulogirat se u web config i tamo napravit disconnect pa connect internet, barem sam ja mogao sa tg782i.
Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // 4820K@4.6GHz // 6GB DDR3 // R9 280X // Ereboss // Define Mini
15 godina
offline
Re: T Com problem s lagom u igrama
Thanks :D to mi nije ni palo na pamet :)
LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
15 godina
neaktivan
offline
Re: T Com problem s lagom u igrama

Isss pa ne mogu vjerovat. I ja sam imao ovaj problem u zadnje vrijeme i sad pogledam ip isto Slunj. Dakle nazvat cu sluzbu za korisnike i ukoliko još jednom vidim to otkazat cu 4 kucna interneta, 2 maxtva i jedno 40 ugovora za mobitele kod tcoma. Je*o im pas mater bezobraznu šta ja placam. Koja drzava, fuj.

 

A baš za mjesec dana trebamo ugovorit ponovo 40ak mobilnih linija za firmu, jedva cekam da cujem smradove.

 

Vote with your wallet, right?

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.8.2014 10:32 (mislav_01).
15 godina
offline
Re: T Com problem s lagom u igrama
A sto vise ljudi im se zali to bolje :D valjda se trgnu i poprave to :)
LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
10 godina
neaktivan
offline
T Com problem s lagom u igrama

Isto dobio taj IP u Slunju i svako malo lagovi. Neznam stvarno...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T Com problem s lagom u igrama
Stranice su trenutno nedostupne.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.8.2014 15:29 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T Com problem s lagom u igrama

Disconnectaj pa ponovno connectaj internet u postavkama modema sve dok ne dobiješ neku IP adresu koja nije iz Slunja.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.8.2014 15:32 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T Com problem s lagom u igrama
Marko :D kaže...

Disconnectaj pa ponovno connectaj internet u postavkama modema sve dok ne dobiješ neku IP adresu koja nije iz Slunja.

Ali to ne bi trebalo biti rješenje. Ne plaćamo više od 200kn mjesečno da bi resertirali ruter 15 puta da bi nam internet proradio.

Say hello to my little friend
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.8.2014 15:45 (Krunoo7).
15 godina
neaktivan
offline
Re: T Com problem s lagom u igrama

JA sam isto iz OS. Jucer bio lag. Naravno slunj. Zovem službu za korisnike oni kao nešta pročistili i rekli da upalim i ugasim modem. JA to napravio i opet slunj. Nakon treceg palenja i gašenja nije više bio Slunj. Nabijem njih na Slunj. Onaj polupismeni de*il u sluzbi za korisnike nema pojma ni ocemu pricam.

 

Ništa. Odlucio sam ukidat kako isticu svi ugovori sve iz Tcoma i to je to. Ovo je toliko bezobrazno da mi ej muka.

13 godina
offline
Re: T Com problem s lagom u igrama
Krunoo7 kaže...

Ali to ne bi trebalo biti rješenje. Ne plaćamo više od 200kn mjesečno da bi resertirali ruter 15 puta da bi nam internet proradio.

A znam ali kada gospoda ne želi ništa napraviti po tom pitanju.

15 godina
offline
T Com problem s lagom u igrama

a opet studenti na help desku ti nece moci pomoc :) ako ikome se mozes javiti kontam da je to sluzba prigovora :D sto vise prigovora dobiju bolje je :)

 

Also to ciscenje linije nije nis posebno :D bezveze trosit vrijeme na sluzbu zua korisnike :D brze resetiras ruter sam :D

LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: ExpNinja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T Com problem s lagom u igrama

http://prntscr.com/4c2rht  jel netko probao sam promijeniti ip adresu,jel se može to tako??

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice