Petarde i doček Nove 2010 godine zaključana tema

poruka: 259
|
čitano: 166.068
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Petarde i doček Nove 2010.

Bilo mi je dosadno,pa sam pokrenuo ovu temu.Možda će neki mislit da sam djetinjast  i izbrisat ovu temu bez razmišljanja.Gdje će te dočekati Novu 2010. i koje petarde,a koje rakete preporučate ? Ja sam inače opsjednut petardama,pa zato i imam previše : 10x kutijica Mali Pirat,3x Mini Dinamitos,4x Mini Mega,2x Veliki Pirat,2x Big Bang Mega 4,2x Magnum 4,1x Zenga,1x TNT Dinamit,1x Super Top

92% tinejdžera sluša turbofolk,ako si i ti među njima kopiraj si ovo u potpis. Zastava Yugo 89.g. alu felge,klima,CD i DVD player,nema zadnja sjedala (instalirani lcd monitori),prostor za kučište pc-a,V8 motor od 350KS nepovoljno prodajem !!!!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2009 11:08 (Xbox360 Modder).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Petarde i doček Nove 2009.
Xbox360 Modder kaže...

Bilo mi je dosadno,pa sam pokrenuo ovu temu.Možda će neki mislit da sam djetinjast  i izbrisat ovu temu bez razmišljanja.Gdje će te dočekati Novu 2009. i koje petarde,a koje rakete preporučate ? Ja sam inače opsjednut petardama,pa zato i imam previše : 10x kutijica Mali Pirat,3x Mini Dinamitos,4x Mini Mega,2x Veliki Pirat,2x Big Bang Mega 4,2x Magnum 4,1x Zenga,1x TNT Dinamit,1x Super Top

  A imaš li one dječija sreća :)
15 godina
neaktivan
offline
Petarde i doček Nove 2009.

Neču ove godine bacati

petarde jer se nebih opeko

ko ovaj lik.

http://home.kabelfoon.nl/~dbruynze/vw/1-1.jpg

Procesor: Amd athlon 5000+3,0 Ram: Buffalo 2x 1gb Grafička: hd3850 1 gb hdd:500 Gb Matična:ECS GeForce7050M-M
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.11.2008 16:35 (the mir).
16 godina
offline
Petarde i doček Nove 2009.

Ali nemaš one crne dugoljaste sa podugačkim fitiljem, zvane Diablo!

Ak mi susjed kojim slučajem nabavi 1 ili 2, taman za ponoć, sve 5!

Drugo mi ne treba niti imam volje.

 

Petarde su me odavno popustile, a kamoli debilno ali baš u najmanju ruku debilno pucanje na badnjak i Božić.

To rade samo moroni.

Pogotovo na polnoćki, sve puno ljudi, traje misa, kad se nađe par "pametnih" koji onda bacaju petarde ispred.

 

Volim pucanje ali kad je za to vrijeme, na staru, Novu godinu i za vuzmenku.

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
Petarde i doček Nove 2009.

Ja kupujem paket vražjeg praska! xD

 

Da i ja dadem doprinos svoj toj pucnjavi (jest da nije velik doprinos, al ajde...)

And the people bowed and prayed To the neon God they made. And the sign flashed out its warning, In the words that it was forming. Simon & Garfunkel - The Sound of Silence
15 godina
neaktivan
offline
RE: Petarde i doček Nove 2009.
Xbox360 Modder kaže...

Bilo mi je dosadno,pa sam pokrenuo ovu temu.Možda će neki mislit da sam djetinjast  i izbrisat ovu temu bez razmišljanja.Gdje će te dočekati Novu 2009. i koje petarde,a koje rakete preporučate ? Ja sam inače opsjednut petardama,pa zato i imam previše : 10x kutijica Mali Pirat,3x Mini Dinamitos,4x Mini Mega,2x Veliki Pirat,2x Big Bang Mega 4,2x Magnum 4,1x Zenga,1x TNT Dinamit,1x Super Top

 ti imas doma onda dost barut za dignut cjeli zagreb u zrak :)
ja isto volim kupit i pucat petarde brijem da cu ove godine u konjščinsku po jedno 5-10 paketa velkih piratica ili bum uzo 2 paketa mega jel mi se neda bacat pare u dim rade cugu kupim makar petarde volim...Namigiva a novu cu slavit doma s burazom i frendovima
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
offline
RE: Petarde i doček Nove 2009.
Xbox360 Modder kaže...

Bilo mi je dosadno,pa sam pokrenuo ovu temu.Možda će neki mislit da sam djetinjast  i izbrisat ovu temu bez razmišljanja.Gdje će te dočekati Novu 2009. i koje petarde,a koje rakete preporučate ? Ja sam inače opsjednut petardama,pa zato i imam previše : 10x kutijica Mali Pirat,3x Mini Dinamitos,4x Mini Mega,2x Veliki Pirat,2x Big Bang Mega 4,2x Magnum 4,1x Zenga,1x TNT Dinamit,1x Super Top

ti si se bome naoružao
ja ove godine neću ništ. za ušteđene pare ću si kupit novu grafu i napajanje. nisam štedio da bacim pare u vjetar. al uvijek ima neko od kog ću užicat malo petardi, sam tak za foru
Hello World!
15 godina
offline
Petarde i doček Nove 2009.

Meni starci kupuju petarde.Ja nikad ne pucam na Badnjak i Božić to je stvarno glupo.Makar mi se prošle godine dogodilo sranje sa pirotehnikom ja još uvijek obožavam petarde i rakete,a dogodilo se ovo : Stari je ispaljivo rakete na betonu iz nekog stalka,a ja sam jednu stavio u dvorištu u pivsku bocu i zapalio fitilj,ali nije poletila u zrak kako bi trebala (samo 2 metra) i eksplodirala.Od onda više ne nabavljam na crno.

92% tinejdžera sluša turbofolk,ako si i ti među njima kopiraj si ovo u potpis. Zastava Yugo 89.g. alu felge,klima,CD i DVD player,nema zadnja sjedala (instalirani lcd monitori),prostor za kučište pc-a,V8 motor od 350KS nepovoljno prodajem !!!!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Petarde i doček Nove 2009.
preslupe su u ducanima a i tam se zna desit da krivo roku za to se treba odmaknut sto dalje a osim tog petarde NA VLSTITU ODGOVORNOST!
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Petarde i doček Nove 2009.

koristim Veliki pirat, BIG BANG i bumbare.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
offline
RE: Petarde i doček Nove 2009.

Wanna be geekovi koriste petarde, HC geekovi koriste karabit...

Ja bih tebe skidao k'o filmove s torrenta
15 godina
neaktivan
offline
RE: Petarde i doček Nove 2009.
Bukva kaže...

Wanna be geekovi koriste petarde, HC geekovi koriste karabit...

 ...a pametni se ne zamaraju pucanjem vec za sankomCool
Gigabyte EP35-DS3,C2D E8500,Sapphire Radeon HD4850 dual slot fansink,Corsair XMS2 (2x1gb) 800mhz,Seagate 320+500gb,Corsair TX650W,Thermaltake Soprano http://www.velika-nagrada.hr I´ll take your brain to another dimension...
15 godina
offline
RE: Petarde i doček Nove 2009.
F1-IVO kaže...
Bukva kaže...

Wanna be geekovi koriste petarde, HC geekovi koriste karabit...

 ...a pametni se ne zamaraju pucanjem vec za sankomCool
 Ne, kolega, pametni te noći koriste svoje plug'n'play USB stickove u nekoj odvojenijoj prostoriji Belji se
Ja bih tebe skidao k'o filmove s torrenta
16 godina
neaktivan
offline
RE: Petarde i doček Nove 2009.
Bukva kaže...
 Ne, kolega, pametni te noći koriste svoje plug'n'play USB stickove u nekoj odvojenijoj prostoriji Belji se
 
jep, slazem se, naravno da treba umočiti svoj USB stick te noci, a poslije pucati na garburu i zavrsiti pijan negdje...
sama lokacija svega je totalno nebitna, prosle godine sam zavrsio na infuziji u domu zdravlja tako da nemam velike kriterije... Smijeh
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
15 godina
neaktivan
offline
Petarde i doček Nove 2009.

probaj onu iz serije malcolm u srediniOsmijeh

salim se

rade se ne igraj s tim

Viva la Linkuto
15 godina
neaktivan
offline
Petarde i doček Nove 2009.

ma petarde su zakon...nezgode se dogadaju sa razlogom a to je:neispravno rukovanje njima...ako ces ti ic kurit neku kojoj je kres sjeban ili radit gluposti sa njima normalno da ce se sranje dogodit...ja pucam svake god...stari odobrava...stara se zgrozava Belji se...kad pogledas sa druge strane bacanje novaca...sta je uopce fora u njima...al kad ih vidim...ma klaadionicu bi opljackao da pare dobim ajde pozz

16 godina
neaktivan
offline
Petarde i doček Nove 2009.

Ne vidim nikakvu zabavu u tome pa nema razloga da bezveze trošim novce na njih. Rađe ću ih spiskati na nešto gluplje.

Oprezan čovjek - to je nikakav čovjek
16 godina
offline
Petarde i doček Nove 2009.

Petarde i ne volim, kupim 4-5 topovskih udara,2 kutije Magnuma 4 i 5-6 paketa vatrometa

Audi R8 - born of powerful ideas
15 godina
offline
RE: Petarde i doček Nove 2009.
Batista kaže...

Petarde i ne volim, kupim 4-5 topovskih udara,2 kutije Magnuma 4 i 5-6 paketa vatrometa

 Gdje nabavljaš topovski udar ak se smije znat ?????
Jučer sam kupio jednu kutiju Zeus eXtreme i jednu Super Top.
Evo par slika arsenala pirotehnike :

Arsenal pirotehnike Arsenal pirotehnike
Pirotehnika Pirotehnika
Pirotehnika Pirotehnika
Pirotehnika Pirotehnika
92% tinejdžera sluša turbofolk,ako si i ti među njima kopiraj si ovo u potpis. Zastava Yugo 89.g. alu felge,klima,CD i DVD player,nema zadnja sjedala (instalirani lcd monitori),prostor za kučište pc-a,V8 motor od 350KS nepovoljno prodajem !!!!!!
16 godina
offline
Petarde i doček Nove 2009.

Kod ovlastenog partnera od Mirnovec pirotehnike, u Bedekovcini

Audi R8 - born of powerful ideas
16 godina
neaktivan
offline
Petarde i doček Nove 2009.

samo dinamit!!!!! BOOOOOOM!!!!!!!!!!!!!

15 godina
neaktivan
offline
Petarde i doček Nove 2009.

ja cu si kupiti prskalice to je najbolje ono kad lipo praska hahahha

sprdan se ja kupin 2-3 paketa magnumki i napravin 2. homemade petarde i to se nemoze miriti sa niti jednom kupovnom ako napravin ove godine saljen vam slike

I <3 COD2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Petarde i doček Nove 2009.
ja kupim TNT prejak je,ili bombu bez gelera i bacaj
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
offline
Petarde i doček Nove 2009.

Ja sam već napravio par homemade petardi,al neznam jel se te slike baš smiju uploadat.

92% tinejdžera sluša turbofolk,ako si i ti među njima kopiraj si ovo u potpis. Zastava Yugo 89.g. alu felge,klima,CD i DVD player,nema zadnja sjedala (instalirani lcd monitori),prostor za kučište pc-a,V8 motor od 350KS nepovoljno prodajem !!!!!!
15 godina
offline
RE: Petarde i doček Nove 2009.
UBIZEC cORPORATION kaže...
ja kupim TNT prejak je,ili bombu bez gelera i bacaj
 Imam i ja TNT Dinamit.Jel si probo kad pucat Super Top ja sam ga sad prvi put kupio ?
92% tinejdžera sluša turbofolk,ako si i ti među njima kopiraj si ovo u potpis. Zastava Yugo 89.g. alu felge,klima,CD i DVD player,nema zadnja sjedala (instalirani lcd monitori),prostor za kučište pc-a,V8 motor od 350KS nepovoljno prodajem !!!!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Petarde i doček Nove 2009.
Xbox360 Modder kaže...

Bilo mi je dosadno,pa sam pokrenuo ovu temu.Možda će neki mislit da sam djetinjast  i izbrisat ovu temu bez razmišljanja.Gdje će te dočekati Novu 2009. i koje petarde,a koje rakete preporučate ? Ja sam inače opsjednut petardama,pa zato i imam previše : 10x kutijica Mali Pirat,3x Mini Dinamitos,4x Mini Mega,2x Veliki Pirat,2x Big Bang Mega 4,2x Magnum 4,1x Zenga,1x TNT Dinamit,1x Super Top

 Bogataš
Fuđi
15 godina
offline
Petarde i doček Nove 2009.

Ne znate vi šta su ćićolinke.

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
15 godina
neaktivan
offline
Petarde i doček Nove 2009.

JOJ kak ste jadni vi tek kupujete ja već naoružan.Stavio bi neke slike ali mi fotić ne radi.

Toćno u ponoć 1.12009 molim sve zagrebčane da se okrtenu prema sljemenu.Cool

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.-//- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.//-
15 godina
neaktivan
offline
RE: Petarde i doček Nove 2009.
Xbox360 Modder kaže...
UBIZEC cORPORATION kaže...
ja kupim TNT prejak je,ili bombu bez gelera i bacaj
 Imam i ja TNT Dinamit.Jel si probo kad pucat Super Top ja sam ga sad prvi put kupio ?
 super top sam jedamput roko i rokne ti negdje malo slabije od tnt-a ali ako su kvalitetne odna i jace,
danas sam bas kupio magnumke i ljpo roknu 20kn 50 komada od šipca iz dubraveBelji se
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Petarde i doček Nove 2009.

Petarde i alkohol ne idu, malo je falilo da postanem lijevak silom prilika.

Morat ću nabaviti flashbang da susjedima pokažem što je prava naprava.

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice