MacBook Air

poruka: 24
|
čitano: 6.864
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
MacBook Air

Znaci Mislim si kupiti MacBook Air i sada me zanima dali cu moc igrat igre npr. bf 3 mw 3 itd. ?Uglavnom sve koje se mogu igrat na normalnom racunalu i dali mogu instalirat na njega windows ?

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
MacBook Air

Vidim da je već netko i pokušao igrati BF3, tako da je moguće..

 
A Windowse možeš instalirat ili preko Boot campa, ili preko USB-a jer koliko se sječam Air nema optički pogon.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 22:51 (Cromaki).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
MacBook Air

Sumnjam da ćeš moći BF igrati...

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet {http://megayoutubeviews.com/register-form.php?r=15961}
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
MacBook Air

Nije meni sada nesto jako bitno bas bf 3 igrat nego me zanima za ove ostale igre ima ih jako puno koje igram jer sam cuo da se nemoze instaliravat bilo koje igre recimo ja vidim neku igru kupim ju ili skinem i instaliram,izbrisem kada se sjetim dali je tako i na MacBook Air-u inace znam da apple radi stalno neka ogranicenja

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: MacBook Air
oo7 kaže...

Nije meni sada nesto jako bitno bas bf 3 igrat nego me zanima za ove ostale igre ima ih jako puno koje igram jer sam cuo da se nemoze instaliravat bilo koje igre recimo ja vidim neku igru kupim ju ili skinem i instaliram,izbrisem kada se sjetim dali je tako i na MacBook Air-u inace znam da apple radi stalno neka ogranicenja

Nego, jesi li siguran da baš želiš Macbook Air?

Neznam kolika je cijena sada, no zar ti se nebi više isplatili kupiti neki malo bolji laptop i na njega instalirati OS X?

 

14 godina
offline
Re: MacBook Air
Ha pa cuj inace se ne razumijem previse u racunala ali vidim da je skup a i mislim da je malo kvalitetniji od ostalih pa daj mi reci ima jos koji povoljan i dobar laptop?
★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
12 godina
offline
MacBook Air
Eh sada što se tiče tih prijenosnika za gaming to je opet omjer 2:1.
Platiš dvostruko, a dobiješ neke zadovoljavajuće performanse. Najviše bi ti se isplatilo uzeti desktop PC što se tiče performansi.

Iskreno eto do sad sam tražio neki laptop ovako za gaming ali sve je to li-la, koliko ga pohvale na reviewu, na battlefield 3 jedva vuče 25 fps-a.
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
MacBook Air

Ha cuj ja sam stvarno zapeo sa taj MacBook Air pa bi mi bilo glupo kupit ga a moze pokrenut 2 igre jer sam vecinu vremena sto provodim za racunalom igram igre

meni nije bitno da sada vrti na very high samo da rani sve na normal ali mi je opet glupo za 2 godine kupit novi laptop sta da onda napravim da kupim ovaj ili da kupim neki drugi?

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: MacBook Air
oo7 kaže...

Ha cuj ja sam stvarno zapeo sa taj MacBook Air pa bi mi bilo glupo kupit ga a moze pokrenut 2 igre jer sam vecinu vremena sto provodim za racunalom igram igre

meni nije bitno da sada vrti na very high samo da rani sve na normal ali mi je opet glupo za 2 godine kupit novi laptop sta da onda napravim da kupim ovaj ili da kupim neki drugi?

Možeš li mi samo reči koliko max. para misliš potrošiti za prijenosnik, da vidim šta možemo izmusti.

14 godina
offline
MacBook Air

najvise nekih 5000kn preko toga nemogu a ovaj MacBook bi kupio preko njuskala da je u super stanju i da ima garanciju

 

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
MacBook Air

Ako se misliš igrati, Apple nije za tebe. Macovi se kupuju zbog OS Xa, a na njemu se baš i nećeš naigrati-kupiti ga i staviti isključivo Windowse je idiotsko IMHO. Za 5k kn možeš naći i pristojne laptope s SB i5 CPUom i GT540m grafikom s kojima ćeš se puno više naigrati.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
MacBook Air

Apple i igranje ne dolaze jedno uz drugo jer MacBook je nekako više predodređen za neki ozbiljniji rad, primjerice obrada videa ili glazbe.

 

Za 5 000 kn možeš uzeti jako solidan laptop koji će vrtjeti BF3, ako ja sa laptopom od 3500 mogu BF3 vrtjeti na medium sa oko 45 fps-a onda bi sa i5 i nekom Radeon 6770 vrtiti BF3 i na high.

Great people talk about ideas. Average people talk about stuff. Small people talk about other people.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
MacBook Air

Kratko i jasno ako se misliš igrati na Macbook prijenosnicima onda je logičan izbor MBP 15" ili 17" a ispod toga nemoj ni razmišljati. Ne kažem da na Air-u ne bih mogao nešto igrati, ali tipa ovih novih igara ne, jer jednostavno ta integrirana grafika na ploči ne donosi performanse za igru.. nadam se da sam pomogao. ;)

Tony Soprano
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
MacBook Air

E a kako vam se cini ovaj http://www.njuskalo.hr/macintosh/macbook-pro-15-2.5-ghz-model-4.1-oglas-4776873

mislim da je povoljan i da je bolji?

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
MacBook Air

Ja ti neću ništa ovako napamet govoriti, bilo bi najzgodnije kada bi osobno(TI ILI NETKO TVOJ) pogledao taj laptop i uvjerio se kako radi, stanje itd.. pa tek onda popričao o cijeni i o svemu ostalome.. ;) a ovako na slijepo kupovati preko pošte -  OSOBNO NIKADA TO NISAM VOLIO NITI ĆU TO RADITI.

Tony Soprano
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: MacBook Air
Tony.Soprano kaže...

Ja ti neću ništa ovako napamet govoriti, bilo bi najzgodnije kada bi osobno(TI ILI NETKO TVOJ) pogledao taj laptop i uvjerio se kako radi, stanje itd.. pa tek onda popričao o cijeni i o svemu ostalome.. ;) a ovako na slijepo kupovati preko pošte -  OSOBNO NIKADA TO NISAM VOLIO NITI ĆU TO RADITI.

 pa ja sam to probao jednom kada sam kupovao mobitel i srecom sve je dobro proslo

ali bi ga netko sigurno isao pogledat mene zanima jeli takav bolji od MacBook Air-a jer na njuskalu je najjeftiniji 5000kn tu nađem pro za 3600kn

znaci ovaj bi bio dobar za igrati igre?

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
13 godina
offline
Re: MacBook Air
oo7 kaže...

E a kako vam se cini ovaj http://www.njuskalo.hr/macintosh/macbook-pro-15-2.5-ghz-model-4.1-oglas-4776873

mislim da je povoljan i da je bolji?

To ti je preko 4 godine star lap. Dobar je ali godine čine svoje.

 

Air je za one koji putuju lagano ili žele super kompaktni lap dobre autonomije i OSX ... ne baš za igranje.

 

Uzmi neki PC lap ako si ograničen budgetom sa oko 5 000 kn ... najbliže poštenom Mac lapu je neki macbook pro od 15 inča za te novce, generacija ili dvije inazad polovno, ala ovo http://www.njuskalo.hr/macintosh/macbook-pro-15-2.66ghz-dual-core-oglas-4686572 ili ovo http://www.njuskalo.hr/macintosh/macbook-pro-i5-oglas-4868972

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2012 9:36 (grzzi).
13 godina
offline
Re: MacBook Air
oo7 kaže...

E a kako vam se cini ovaj http://www.njuskalo.hr/macintosh/macbook-pro-15-2.5-ghz-model-4.1-oglas-4776873

mislim da je povoljan i da je bolji?

 

Joj pa sto si tolko zapeo za Apple.Apple i igranje neidu zajedno,barem ne za 5k kuna.Apple ti je vise za surfanje,multimedija ili ozbiljniji rad,a ti si rekao da ti trebas najvise za igranje.Ja da sam na tvom mjestu bih uzeo ovo.17-incni ekran,i5,gt540 i dolazi s winsima.

13 godina
neaktivan
offline
MacBook Air

Ti bi prvo trebao odlučiti za što ćeš koristiti računalo i da li ti je nužno da to bude laptop. Ako je svrha igranje onda je najbolja opcija desktop.

Ako mora biti laptop i igranje onda opet ne ići na apple (samo komplikacije, a i skuplji su od ostalih proizvođača za iste komponente).

Za 5000kn i igranje na prijenosniku ja bih ti preporučio lenovo y570. ili ako hoćeš 17 inča već si dobio prijedlog iznad.

 

Iako meni se čini da ti hoćeš MacBook.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2012 9:46 (miki13).
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
MacBook Air

Jos cu malo razmislit rado bi kupio MacBook ali se bojim da cu pozalit

Puno vam hvala svima na pomoci

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2012 12:33 (oo7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: MacBook Air
Ako ti je glavna stvar koju ces radit igranje,pozalit ces.Imat ces puno vise komplolacija ako zelis igrat,a i za 5000kn neces dobit bog zna kakav hardware u macbooku.
15 godina
online
MacBook Air

u istoj sam situaciji ja, mislim slicnoj jer ja imam vise od 5000 kn ali isto se samo igram i htio bi macbook. prvo macbook air ti je premali za primarno racunalo, izgubit ces oci na njemu vjeruj, ja sam mislio uzet neki mbp. sad ovaj 13" je bezveze jer je performansama jednak airu a samo je tezi bezveze, cijena ista. znaci ili 15" ili 17" koji kostaju hrpu novaca.

nemojte pricat da apple i igre nejdu zajedno, idu ali ne za 5000 kn. vjerojatno te drzi neka apple faza kao mene, lijepo izgleda i to ali nije to za nekog ko je ogranicem na 5000 kn.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
MacBook Air
Mene jedino smeta kod Apple-a sto su pre skupi ne kažem ja da njihovi proizvodi nisu dobri ali ih previše naplaćuju pa se bojim da cu sve novce potrošiti a necu bit zadovoljan i nisam bas ograničen na 5000 mogu dat i malo vise to jest imam vise ali ne želim sve novce potrošiti na njega sta si ti na kraju kupio?
★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.4.2012 12:07 (oo7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: MacBook Air
oo7 kaže...
Mene jedino smeta kod Apple-a sto su pre skupi ne kažem ja da njihovi proizvodi nisu dobri ali ih previše naplaćuju pa se bojim da cu sve novce potrošiti a necu bit zadovoljan

A šta češ, bilo bi super da su jeftiniji, bez pomišljanja bi si kupio iMac, ali u Hrvatskoj to nije moguće. U Americi več ajde jer je jeftinije.

Ako ti treba za gaming uzmi si neki bolji laptop/desktop pc, a ako ti treba ovako za surfanje/obradu multimedije onda Apple.

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice