Amd FX 8350 4core ??

poruka: 18
|
čitano: 7.888
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Amd FX 8350 4core ??

Stavio sam najnoviji BIOS i ugradip cpu FX 8350 (8 core) i cpuZ kaze 4core, coretemp 4core ! cpu je 8 core i zašto je ovo ? Zna li neko?

 

evo validation foto:

Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Amd FX 8350 4core ??

U BIOS je 8core activated , pri podizanju sustava na uvodnom ekranu lijepo pise 8core activated , ali cpu z pokazuje 4core 4 tread ,  device manager pokazuje 8 procesor. nije mi ovo jasno

 

googlam googlam ali nema odgovora :(

13 godina
neaktivan
offline
Re: Amd FX 8350 4core ??
Probaj updejtat bios
13 godina
offline
Amd FX 8350 4core ??

u start izborniku upises msconfig i stisnes enter.otvorit ce ti se prozorcic ,odes na boot onda advanced options

stavis kvacicu na number of processors i stavis 8 jezgri

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.12.2012 17:48 (herc1988).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Amd FX 8350 4core ??

BIOS je najnoviji . Odem u msconfig , boot-advance options  ali tamo stoji samo 4 core (number of procesors 1-4).

 

16 godina
offline
Re: Amd FX 8350 4core ??
joyjoy kaže...

Stavio sam najnoviji BIOS i ugradip cpu FX 8350 (8 core) i cpuZ kaze 4core, coretemp 4core ! cpu je 8 core i zašto je ovo ? Zna li neko?

 

evo validation foto:

To kaj CPU-Z ili ko zna ko pokazuje nije bitno, jer može bit krivih očitanja no kaj se tiče 4 specifične Piledriver jezgre zapravo uopče nije fulal fučkaj ga.Izlanuo se

 

Skini si Cinebench 11.5 pa odvrti samo CPU test, FX-8350 ima 6.9/7.0 na stock frekvenciji 4ghz pa ako ti imaš sličan rezultat boli te đon šta CPU-Z pokazuje ko ga šljivi i nema frke.Smijeh{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/haswell-idf/159614.aspx?page=0&jumpto=3083610&sort=asc&view=flat

 

http://www.softpedia.com/get/System/Benchmarks/CINEBENCH.shtml

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.12.2012 19:28 (rambox).
13 godina
neaktivan
offline
Amd FX 8350 4core ??

Sta veli task manager?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Amd FX 8350 4core ??

Sve je zaštopal , windows nisam mogao ni učitati niti repair(sa dvd) niti sa cmd..... otišlo sve kvragu!

 

Ponovno install windows8 ( u bios je sve deafalut).....  GLE: sad kako bi i trebalo biti.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Amd FX 8350 4core ??

I sad samo ugasi u biosu turbo, onada odi u windowse i u catalist drajverima pod performanse uključi CPU overdrive na auto tune i divi se, mog sam stopiro na 4.8GHz (sam si je stavio napon na 1.5) znači na 4.4GHz radi 24/7 sa noctua hladnjakom.

http://www.youtube.com/glodalica
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Amd FX 8350 4core ??
spojka kaže...

I sad samo ugasi u biosu turbo, onada odi u windowse i u catalist drajverima pod performanse uključi CPU overdrive na auto tune i divi se, mog sam stopiro na 4.8GHz (sam si je stavio napon na 1.5) znači na 4.4GHz radi 24/7 sa noctua hladnjakom.

I dugo ce te sluzit.

14 godina
offline
Amd FX 8350 4core ??

Nako ciste windows instalacije ave bilo OK , nakon instalacije drivera za ovu starudiju Terratec DMX 6fire 24/96 sve krenulo nizbrdo ! LoL . Izvadio dotičnu i izgleda to je to.... yupiiii

Zanimljivo da me izgleda soundcard (iz praistorije) zezala sa starim Zosma koji nije htio da bude X6 (samo sa zvučnom Terratec DMX 6fire 24/96).

Valjda sa nekom Xonar Asusicom neće biti problema.

 

Ovo čudo X8 na 4Ghz nebum clokal!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Amd FX 8350 4core ??

vec sam pisao da ti amd fx 8 procesori nisu cistokrvni osmojezgreni procesori - spaljeni amd i njihovi moduli i virtualne jezgre - nije ni cudo sto ovog ''osmojezgrenog'' superproca neki intel i5 2500k rasturi ko beba zvecku

Zamolba za clanove foruma bik i itomic009 da nekomentiraju moje poruke, Hvala !
Moj PC  
2 18 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Amd FX 8350 4core ??
PR0MATRAC kaže...

vec sam pisao da ti amd fx 8 procesori nisu cistokrvni osmojezgreni procesori - spaljeni amd i njihovi moduli i virtualne jezgre - nije ni cudo sto ovog ''osmojezgrenog'' superproca neki intel i5 2500k rasturi ko beba zvecku

TI imas neki intel fetish? Stavi taj AMD i taj i5 2500 k na zadatak tipa renderiranje scene u maxu ili renderiranje videa pa da vidimo kako ce proc.

 

14 godina
offline
Amd FX 8350 4core ??

Pisao sam gore zvučna ( perfektna ali iz prahistorije) je uzrokovala probleme ne samo sa FX nego i sa PII 960T kada ga otključam u X6 ,sa zvučnom (izvađena je) max 4 core 4tread. Kako ovo objasniti nemam pojma ali je istinito a u Win 8 (bsod ,restarti i svašta je bilo dok nije izletila van).

 

Ovo prepucavanje sa sandy,ivy nema smisla nikakvog zaista , sve je ostalo isto uloženo/dobiveno. Dao sam TabletPC Prestigio 3370B i PII 960T BE za ovaj FX tako da sam dobro prošao btw.

 

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2628521

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Amd FX 8350 4core ??
PR0MATRAC kaže...

vec sam pisao da ti amd fx 8 procesori nisu cistokrvni osmojezgreni procesori - spaljeni amd i njihovi moduli i virtualne jezgre - nije ni cudo sto ovog ''osmojezgrenog'' superproca neki intel i5 2500k rasturi ko beba zvecku

Di si ti to molim te vidio da k2500 pojede fx 8350 molim te lipo {#}.Prijatelju nemoj se upuštati u dizanje voltaže i klokanje ovog proca,ja sam ga imao na korištenju i moram ti reći da sam super zadovoljan na stok frekvencijama ,osim ako stvarno neželiš testirati njegove granice al sa tim moraš imati i ostale hi end komponente.Sve u svemu keep it strava proc za te pare.

So say We All
12 godina
neaktivan
offline
Re: Amd FX 8350 4core ??

ja sam imao isti problem, imam fx 6, kad sam napravio update na windowse, skuzio sam samo na jednom da mi rade 3 jezgre i onda kad sam napravio novi windows expirence bench pisalo mi je 3 core,:L

onda sam downgredao windowse (maknio sp1) i komp je poceo normalno i brze raditi, :D te sad pise da imam 6 jezgri :D

Pranja.
14 godina
offline
Amd FX 8350 4core ??

Evo brzinski bench.... sa Phenom II X4 960T stock je bilo nešto preko 8000

sa FX u photo attach!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Amd FX 8350 4core ??

Mrak proc imaš - ne osvrči se na ova intel lupetanja

Nije da sam lijen - samo nevolim smetati
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice