Potrebni likovi za izradu igre

poruka: 8
|
čitano: 4.696
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Potrebni likovi za izradu igre

Momci jel ima programera koji zele raditi na besplatnim projektu, znaci nesto od duse. Potrebno je za Visual C#, Python i Java Script, ko god zeli nek se javi ovdje pa cemo vidjeti. Projekt je besplatan, znaci nejma placanja nikoga a mozda i bude ako projekt bude uspjesan. Sve detaljne informacije na PP.

 

Programer:

 

BUG UserName:

Programski jezici:

Godine iskustva:

 

Molim sve duse koje zele pomoci u ovim projektu, projekt nece 100% propasti jer mi imamo sve sto nam treba. Ima nas dva lika u ovim projektu, Ja i Radius. Ja sam graficki dizajner i radim u Photoshop-u sve sto je potrebno za ovu igru, Radius radi na Unity 3D engine-u i pravi 3D objekte. Mozda nam zatreba i koji Animator da animira likove, ali najvise ce trebati programer jer bez programera igra nece raditi :( . Hvala

Chatanje Na Sonyjev Način.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Potrebni likovi za izradu igre

Ajde ovako - ja cu bit C# programer na Unityu (iako mrzim Unity), i pomoci cu sta god treba. Postaviti foundation za projekt, razviti tech. Ali ne idem ni korak dalje bez nekakvog najosnovnijeg dizajn dokumenta.

 

Bug username: nije li ocito?

Godine iskustva: 3 u C++, 8 u Javi, od toga 3 u igrama profesionalno

Intoxicate your brain with what I say - if not, you'll lie knee-deep in trouble.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Potrebni likovi za izradu igre

E ovako cemo, posalji mi svoj MSN na PP i ja ti se veceras javim oko pola devet.

Chatanje Na Sonyjev Način.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.1.2010 19:29 (Game_Fan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Potrebni likovi za izradu igre

Hm, ne. Nista osobno, ne dodajem ljude na svoje IM-ove olako. Iskoristi PM-ove na forumu :-)  Malo su ograniceni s tekstom, ali pokazat ce iste sekunde kakva vam je ideja.

Cujemo se

Intoxicate your brain with what I say - if not, you'll lie knee-deep in trouble.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Potrebni likovi za izradu igre

Jel možeš samo pojasniti o kojoj se platformi radi? Mene muči ova kombinacija jezika.

čist kod, duga ljubav
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Potrebni likovi za izradu igre

Unity3D je platforma za web. Downloadira se plugin i onda se u njemu renda tvoja aplikacija.

Radi na CLI-u, dakle, koristi se C# za razvoj.

 

Ne razumijem gdje se tocno uklapaju Python i Javascript, mozda web ili kao skriptni jezici, ili kao custom build system, ali mislim da bi trebalo izbaciti visestruke kombinacije i eventualno samo staviti Luu.

 

Intoxicate your brain with what I say - if not, you'll lie knee-deep in trouble.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Potrebni likovi za izradu igre
Deus ex machina kaže...

Hm, ne. Nista osobno, ne dodajem ljude na svoje IM-ove olako. Iskoristi PM-ove na forumu :-)  Malo su ograniceni s tekstom, ali pokazat ce iste sekunde kakva vam je ideja.

Cujemo se

 Javio bih se ja tebi juce na PP ali mi je win u kurc* od juce :( , cim napravim windows odamah ti se ajvim.

Chatanje Na Sonyjev Način.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Potrebni likovi za izradu igre
Deus ex machina kaže...

Unity3D je platforma za web. Downloadira se plugin i onda se u njemu renda tvoja aplikacija.

Radi na CLI-u, dakle, koristi se C# za razvoj.

 

Ne razumijem gdje se tocno uklapaju Python i Javascript, mozda web ili kao skriptni jezici, ili kao custom build system, ali mislim da bi trebalo izbaciti visestruke kombinacije i eventualno samo staviti Luu.

 

 

Koristim Unity i u njem možeš koristiti JavaScript i C#, čak postoji i dobar IDE ( UnityDevelop ) za  JavaScript u Unity-u. 

http://www.woodgamesfx.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice