Comp zastopa nakon pokretanja igre

poruka: 14
|
čitano: 4.540
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Comp zastopa nakon pokretanja igre
pitanje

kada upalim neku igru pes 2009 ili cod 5  ona nakon ulaska zastane.,i pojavi mi se neka cudna slika  im moram izac iz igre i nema mi pomoci  a grafa je taman stigla s popravka  dali su mi novu jer je ona crkla  Nvidia 8500 gt.

 

PROC:2x2.0

mat:ASUS P5PL2-E

RAM: 1 GB, I 2  GB  NA NIJEDNOJ SE NEMOZE POKRENIT PES 2009

Napojnica je ulaganje u buducnost
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Comp zastopa nakon pokretanja igre

a koju si grafičku dobil? istu? to je 256 mb, ne? pitam se jel uopće dovoljna za minimum igranja?... a zakaj ne uploadaš sliku da vidimo u čemu je stvar?

 

Gle kolko sam pitanja postavil...Smijeh Ajd budi malo detaljniji, zanima me kaj piše na toj slici, možda je neki određeni error pa ti bumo lakše pomogli... ja inače igram doma cod 5 na 256 mb geforceici pa je možda neka druga stvar...

ASUS G71G-A1 Intel Core 2 Duo T9400 (2.53GHz) Processor, 17" WUXGA (1920x1200) Display, 6GB DDR2 Memory, 500GB (2 x 250GB 7200RPM) Hard Drive, DVD Super Multi, NVIDIA GeForce 9800M GS 512MB DDR3
15 godina
neaktivan
offline
RE: Comp zastopa nakon pokretanja igre
autorov komentar

Dobio sam istu onu kao staru znači:NvidiaGeForce8500gt 512 mb,naravno da je,a sliku cu ti sutra uploadat,na slici ti nema nista osim npr ja sam u meniju od pesa i taman da cu save-at ono stane i bude bilo ili nekako i mali kvadratići budu al ne njih previse....

Napojnica je ulaganje u buducnost
15 godina
neaktivan
offline
RE: Comp zastopa nakon pokretanja igre

imas nove Forceware drivere?

jesi mjerio temperaturu graficke kartice?

ovo sto spominjes su artefakti na ekranu koji se mogu pojaviti radi vise razloga: stari driveri, neispravan RAM na grafickoj, pregrijavanje, preslabo napajanje;  koje napajanje imas?  Jesi primijetio bilo sto u ostalim igrama?

 

ako ti se i stara graficka pokvarila, a s novom se dogadja slicno/isto, onda problem gotovo sigurno nije u grafickoj kartici

15 godina
neaktivan
offline
RE: Comp zastopa nakon pokretanja igre
autorov komentar

znaci nije do grafe i ja mislim da nije ja mislim da je to do mojih rama al nisam siguran,najnoviji driver je za moju grafu instaliran jucer ssam ga instalira,a s cime mogu vidit koje mi je napajanje imam everest al nemogu vidit s njim,nema meni druge nego ću ja zovnit jednog covika da mi to sredi ako sto ne valja...

Napojnica je ulaganje u buducnost
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.1.2009 13:48 (El Maniachi).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Comp zastopa nakon pokretanja igre
autorov komentar

evo danas mi je grafa otegnula kapke evo slika:

 

http://img150.imageshack.us/my.php?image=83808945ow9.jpg

 

problem u grafi nije 100% zbog necega je ta grafa otisla k vragu ovo mi je nova grafa stara samo 2 dan a crkla je isto ko i ona stara  ovaj comp mora na detaljan popravak....ja mislim ili je napajanje ili rami a ako nije to onda stvarno nznm sta je.!

Napojnica je ulaganje u buducnost
15 godina
neaktivan
offline
RE: Comp zastopa nakon pokretanja igre

Kakvo napajanje imaš ?

15 godina
neaktivan
offline
Comp zastopa nakon pokretanja igre

poslao je komp na popravak al ne vjerujem da je do napajanja,jer njemu (u zadnje vrijeme) samo slika loše radi,katastrofa izgleda i opet ga je poslao na popravak jer je već jednom slao i kad mu je došao opet nije radio!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Comp zastopa nakon pokretanja igre
Zekoslavko kaže...

Kakvo napajanje imaš ?

 350 W ima
2 su pravila za uspjeh u životu: 1) Nikad ne reci ljudima sve što znaš.
15 godina
neaktivan
offline
Comp zastopa nakon pokretanja igre
autorov komentar
prihvaćeno rješenje

Evo rijesili su problem:
kazu da su rami bili prejaki za grafu pa su mi dali jacu grafu al  rame necu stavljat....da se ne ponovi ovoo! Prije:8500GT,,Sad:9400GT

Napojnica je ulaganje u buducnost
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Comp zastopa nakon pokretanja igre
prihvaćeno rješenje
El Maniachi kaže...

Evo rijesili su problem:
kazu da su rami bili prejaki za grafu pa su mi dali jacu grafu al  rame necu stavljat....da se ne ponovi ovoo! Prije:8500GT,,Sad:9400GT

 

To što su oni rekli je totalni bulšit :) "rami su prejaki za grafu" ? :) to je uistinu jedan od boljih bisera koji sam čuo :)

16 godina
neaktivan
offline
Comp zastopa nakon pokretanja igre

asterix i obelix xxl i gta .dobio neki cd rip molim nekoga dali zna u čemu je problem .imam 2 pca sa iniverzalnom
grafičkom ram 1gb.na oba su ove igre radile sada na jednom neće.pokrenu
se i kada trebaju početi odmah se ugase.što sam izbrisao.instalirao pa
deinstalirao ali na ovom drugome neće nikako a uredno radilo sve.gledao
sam na upravlačku ploču sve alati što ima jedan pc,ima i drugi.hvala   INTEL CIC compatible PCMCIA controller OVO JE JEDINO [TO MI POKAYUJE UPOzORENJE KADA UđEM U RAčUNALO DEVIC MANAGER..izvinjavam se ako tema nije na mjestu i ako je napisano nešto što se ne smije-.

stupalo
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Comp zastopa nakon pokretanja igre

De to fino editiraj, da liči na nešto !


LP!
:) 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Comp zastopa nakon pokretanja igre
znači igre su cd rip radile na oba pc a sada neće već samo na jednom.pokrenem je pojavi se crni ekran kao početak i odmah se ugasi.preko driver chech sam updateovao drivere ali neće pa neće.deinstalirao pa opet instalirao igricu ali ne ide.dali su djeca što izbrisala ,dali je što crklo ne zmam, da znam nebi pitao.hvala
stupalo
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice