Pomoc oko kompa

poruka: 10
|
čitano: 3.856
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Komp se neda upalit

jucer sam bio na kompu i bas sam si stavio skidat torrent i nesto sam pisao i zatim je mog buraz stavio jedno napajanje u svoj komp ali ga je htio isprobat na istom produznom kablu gdje sam ja bio na kompu i kad je on to prikljucio nesto je eksplodiralo odnosno puklo i iziskrilo (napajenje je sje*ano) i sklopka od te sobe se ugasila (znaci nije bilo struje u sobi)...ja sam onda nazad ukljucio sklopku i zatim svoj komp ali od onda se vise neda upalit...i inace kad se  kopm upaljuje i kad stisnem f5 onda pise ono start windows normaly i safe mod ali toga opce nema...odnosno upali se ali kad pise ono na pocetku (ono koji je procesor kolko rama itd.) onda dođe crna slika i ona crta _ samo kao titra i wondowsi se ne pokrenu...molim vas da mi kazete u cem je proble...probao sam stavit u komp drugu graficku ali isto se dogodi...moj buraz je rekao da to nema veze s tim i da sam ja kriv jer sam skidao torrent koji ima virus i sad on meni tvrdi da je taj virus shebao windowse...zna li tko di je problem i zasto komp ne radi (e da i stavio sam hard u drugi komp i radio je)

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2011 16:20 (bancic123).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko kompa

e da i komp je dosta star i slab: 96 mb intergirirana grafa, giga rama , intel celeron 2.6ghz...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Pomoc oko kompa

Buraz ti malo  evo ga na slici nemoguće da je virus nego je problem jer napajanje kad učitava windowse povalči više sange negod da normalno radi pa je malo "skureno" i neće podnjeti puno opterećenje.

kalko1212
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc oko kompa

da li ja sam to napajanje stavio u drugi komp i radi u drugom kompu...

14 godina
protjeran
offline
Pomoc oko kompa

onda je problem koji ima jako velike šanse. Čuo sam od prijatelja ako imaš uključen kompjuter i on radi nešto tako ako ti nestane struje samo ti se na hard disku izbrišu windowsi a podaci ostanu ili postoji mogućnost da su se oštetili pa zato neće. Probaj stavit drugi disk u komp i trebalo bi radit.

kalko1212
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoc oko kompa
Genije kaže...

Buraz ti malo  evo ga na slici nemoguće da je virus nego je problem jer napajanje kad učitava windowse povalči više sange negod da normalno radi pa je malo "skureno" i neće podnjeti puno opterećenje.

ja sam njegov buraz,evo tebe na slici

Matija B
14 godina
protjeran
offline
Re: Pomoc oko kompa
mato007 kaže...
Genije kaže...

Buraz ti malo  evo ga na slici nemoguće da je virus nego je problem jer napajanje kad učitava windowse povalči više sange negod da normalno radi pa je malo "skureno" i neće podnjeti puno opterećenje.

ja sam njegov buraz,evo tebe na slici

Uf šta sam lepi. SRY trebalo je bit smješno{#}

kalko1212
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc oko kompa
Genije kaže...
mato007 kaže...
Genije kaže...

Buraz ti malo  evo ga na slici nemoguće da je virus nego je problem jer napajanje kad učitava windowse povalči više sange negod da normalno radi pa je malo "skureno" i neće podnjeti puno opterećenje.

ja sam njegov buraz,evo tebe na slici

Uf šta sam lepi. SRY trebalo je bit smješno{#}

nemoj mu se ispričavat...on jos uvijek misli da je virus...

14 godina
protjeran
offline
Pomoc oko kompa

Preostaje ti jedino probat ovu moju teoriju zamijenit disk i onda upalit tada bi trebalo radit.

kalko1212
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko kompa

zna li mozda jos tko u cem i mogla biti caka?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice