Pomoc

poruka: 9
|
čitano: 1.075
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Pomoc

Pozdrav Novi sam na Forumu. Htio bih pitati zasto sam prije mogao jednu igru (Battlefield Play4free) na high i snimati je otkad sam nadogradio na windows 64 i sad jedva igram na low i nemogu vise snimat za youtube.A prije sam mohao na high i snimati. 

Pomoc :)

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc

Pa mislim da  imas premalo rama, za 64bit-a , ako ti je procesor 64 bitni on nebi trebao praviti problem , vrati na 32bit-a , moj ti je savjet , a mogao bi nam napisati sta imas od konfe...

 

P.S: Provjeri drivere graficke , dali su najnoviji i dali si ih dobro instalirao , a svakako i Update-uj DirectX , evo link: http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.5.2014 11:14 (2dulle).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc

hm mislim da si u pravu posto imam samo 2 gb rama. A ako nadogradim, i stavim jos 2 gige?? Iman ati radeon hd 5450 grafu

9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc
Onda ce ti dobro raditi , jesi probao ipak jos update drivera , i directx-a , a ako ne to nema sta biti vec ram kupuj ram i garantovano ce raditi.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc

poslao sam ti privatnu poruku

9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc
Vidio i odgovorio , moze ako je DDR3 i tvoja memorija.
12 godina
offline
Pomoc

u biti nemas potrebe za windows 64-bit jer imas samo 2 gige rama...koristis ih samo ako imas vise od 4 gige rama.

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc

znam zaj*bo sam se  ;)

Kupujte s TPB
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc
Nema veze culi smo se na PP , kupice jos 2GB Ram-a + Dual-Channel ako maticna pozdrzava , posto vec ima 2GB i nista mu vise od toga nece trebati. Pozz
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice